125+ רעיונות לקעקוע אדמונית שכדאי לך לקחת בחשבון

אם חיפשתם עיצוב קעקועים פרחוני ייחודי, קעקוע אדמונית יהיה בחירה מושלמת.

אדמונית היא פרח מסורתי של סין ואינדיאנה. הפופולריות הגוברת של פרח זה היא מסיבה מסוימת. כלומר הצבעים והמרקמים המסקרנים שלה. כמו כן, הפרח מייצג ישויות חיוביות, כגון אהבה, התחלות חדשות, תקווה, כוח, יופי נצחי ועוד. במדינות מסוימות האדמונית נתפסת כמזל טוב לנישואים מוצלחים וחיים ארוכים.

עיצוב הקעקוע האדמוני קל להתאמה עם כל סוג של סמל, ועדיין בסופו של דבר מתאר את המשמעות החזקה מכולם. מבנה ואפשרויות המיקום הופך את קעקוע האדמונית לרצוי ובעל ערך רב. לקעקוע אופי אופנתי ואסתטי. נדיר להימצא ולרכוש.

מי לא ירצה לשקול קעקוע פרחים, שיש לו תחושה חיובית כל כך?

בעוד שאנשים רואים בעיצובים פרחוניים יותר מתאים לנשים, אתה יכול לעשות קעקועים אדמוניים גם אם אתה גבר. אתה תמיד יכול לבקש מהאמן לעשות קצת פחות ילדותי באמצעות דיו מונוכרומטי או וריאציות אחרות של עיצוב הפרחים. חיפוש מזדמן באינטרנט יראה לכם שהרבה גברים עושים קעקועים אדמוניים והם מראים אותם היטב.

אם אתה כבר משוכנע לעשות קעקוע אדמונית, אך מבולבל לגבי העיצוב המתאים, השאיר הכל על עצמנו. ריכזנו חבורה של רעיונות לקעקוע אדמוני שכדאי לך לשקול.

קעקועים אדמוניים

125+ רעיונות לקעקוע אדמונית

קעקוע אדמוני ענק על הגב

קעקוע אדמונית על הגב נראה פנומנלי. הקעקוע קל להסתיר, נקודת יתרון למי שרוצה לשדך אותו עם סמל או מילה חשאית. המבנה פשוט מכיוון שהקעקוע עשוי מקווים דקים בודדים עם צבעים בהירים והצללה מינימלית. בסך הכל, עיצוב קעקוע כזה מעניק ויברציות נועזות ומניפולטיביות. זה יכול להיות קעקוע מושלם עבור אלה שאוהבים להיות על החוף לעתים קרובות. אתה תראה כמה ראשים מסתובבים בוודאות ברגע שתוריד את החולצה שלך על החוף.

משמעות סמלית: קעקוע האדמונית בגב מייצג אהבה וחמלה. כמו כן, סבלנות והתמדה נחוצות להתמודד עם דברים בטווח הארוך.

קעקוע אדמונית ופטל

מחפש משהו פרחוני ופירותי?

קעקוע אדמוני בשילוב עם פטל תהיה הבחירה הנכונה. הקעקוע ייראה מדהים בכל מקום שהוא ממוקם. אפשרויות המיקום הן עצומות, כגון פרק כף היד, כתפיים, ידיים, אצבע, רגל, גב, צוואר ועצם צווארון. המבנה המוסיף לערעור יהיה מבנה מפואר. אחד עם קווים צבעוניים עבים, גוונים כהים ומילוי מנוקד.

משמעות סמלית:קעקוע אדמונית ופטל מייצג חסד. הקעקוע מרגיע את הלב עם האווירה השלווה שלו. לכן, יהיה נכון לומר שקעקוע זה מגביר את רמות הסיבולת שלך לכאב, כעס וכל מיני שליליות.

קעקוע אלמוני בצבעי מים אלגנטי

קעקוע אדמונית בצבע מים נראה מדהים. אפשרויות המיקום מעטות, כגון פרק כף היד, האמה, גב הצוואר והכתפיים. מבנה מרופד דק מתאים לעיצוב כזה. צבעי המים מוסיפים את הערעור הכללי ומזהרים את העור. האווירה מעט וינטאג ‘, אך טרנדית.

משמעות סמלית:קעקוע אדמונית בצבע מים מייצג את הלובש כיצירתי ואנליטי. הפרטים וחתכי ההצללה מוכיחים כי הלובש הוא בעל אישיות מסובכת אך אטרקטיבית.

קעקועים אדמוניים

קעקוע אדמונית מיניאטורי

קעקוע אדמונית מיניאטורי נראה חמוד. מיקום הקעקוע הופך להיות קל במיוחד בגלל גודלו. האפשרויות האופנתיות כוללות, עורף, עצם צווארון, פרק כף היד, ברכיים וכף רגל. מבנה דק בצבע שחור ואפור נראה הכי טוב כשמדובר בעיצוב קעקוע אדמוני מיניאטורי. זה מדהים איך הקעקוע הקטן יכול להיות נהדר עבור גברים ונשים כאחד. לנשים, העיצוב המיניאטורי משדר את רטבי החמידות. מצד שני, עיצוב קל לגברים להסתיר אם הם לא רוצים להשוויץ בקעקוע שלהם כל הזמן.

קוד הצבע תלוי בלובש. על פי ביקורות מפורסמות, קעקוע אדמוני מיניאטורי צבעוני וקעקוע אדמוני מיניאטורי בצבע אפור קיבלו את מירב הקולות. הבחירה בידיים שלך. לך עם הטרנד, או בנה אחד בעצמך.

משמעות סמלית: קעקוע אדמונית מיניאטורי מייצג שאפשר למצוא אושר גם בדברים הקטנים.

אדמונית וכוכבים קעקוע

קעקוע אדמונית וקעקוע כוכבים נראה יוצא דופן וחולמני. הכוכב מוסיף זוהר לקעקוע אדמוני, ומשדר ויברציות מהודרות. אפשרויות מיקום הקעקועים הן מסיביות, כגון פרק כף היד, הכתפיים, האצבע, הברכיים, כף הרגל, החלק האחורי של הצוואר, עצם הצווארון, גב האוזן והאמה..

אין מבנה ספציפי לקעקוע זה, זה תלוי בגודל הכוכבים. אם הכוכבים ענקיים, אז קעקוע דק מרופד ייראה בסדר ולהיפך. עד כמה העיצוב הזה נראה עליך תלוי בכישוריו של אמן הקעקועים שלך. זה לא אחד הקלים ביותר להסרה.

משמעות סמלית: עיצוב קעקוע אדמוני וכוכבים מייצג תקווה ומחשבות טובות. זה מניע את הלובש לא לוותר ולחכות לסוף טוב. זה עוזר לראות את הצד הבהיר של התמונה ולמקד את הטוב בכל מצב.

קעקוע אדמונית ונחש

קעקוע אדמונית ונחש נראה מפחיד. לרוב הלובשים יש אישיות פראית, אך קעקוע פרחוני מושך אותם. עבור אנשים כאלה, קעקוע אדמונית ונחש הוא שילוב קטלני. אפשרויות מיקום הקעקועים כוללות, גב, אמה, ירכיים, כתפיים וחזה. המבנה שנראה הכי טוב יהיה נחש בעל שורות עבות ואדמונית בדיו עם קווים דקים. האווירה נועזת ומחרידה.

משמעות סמלית:קעקוע האדמונית והנחש מייצג את העין החדה והמיקוד של הלובש. לכן הקעקוע קשור במסירות ובנחישות שיש ללובש בטווח הארוך יותר.

קעקוע אדמונית כטבעת

מי לא אוהב ללבוש אביזרים?

אם אתה מחפש עיצוב טבעת קבוע שמתאים לכל תלבושת, קעקוע אדמוני יהיה בחירה ראויה. כטבעת, לאדמונית יש את כל החיתוכים והמבנה שמכילה טבעת טובה. קוד הצבע אינו עניין גדול במיוחד. אתה יכול לקבל את קעקוע הטבעת בצבע שחור ואפור. כאלה הם הצבעים הניטרליים שמתאימים לכל דבר והכל.

משמעות סמלית:קעקוע הטבעת מייצג את הלובש כמינימליסטי. גַם. זה מראה שללובש יש שליטה איתנה בכל הנוגע לקבלת החלטות ולפעול.

קעקוע עדין של אדמונית על פרק כף היד

קעקוע אדמונית על פרק כף היד נראה ייחודי. עיצוב כזה של קעקועים נמצא במגמה מאז השנים האחרונות. הלובש יכול לשחק עם הדמיון שלו, או לקבל את הקעקוע בצד או עטוף כצמיד. המבנה תלוי בחבורת האדמוניות המצורפות. ככל שהאדמונים יותר, הקו דק יותר. ולהיפך.

משמעות סמלית:קעקוע אדמונית על פרק כף היד מייצג את הלובש כמאזין די טוב, וחף מפשע באופן כללי.

קעקוע אדמונית וחמניות

קעקוע אדמונית וחמניות נראה שובה לב ביותר. ישנן אפשרויות מיקום רבות, כגון, פרק כף היד, הגב, עצם הצווארון, האמה, הכתפיים, הברכיים והרגליים. גם המבנה די פשוט. מכיוון שקעקוע האדמונית והחמניות נראה מושלם בקוד הצבע הצהוב והורוד, כך שמבנה קו שחור שחור נראה הכי טוב. הקעקוע משדר ויברציות שמחות.

משמעות סמלית:קעקוע אדמונית וחמניות מייצג תקווה, אריכות ימים, נאמנות והערצה. הקעקוע גם מראה את הלובש כמי שיש לו הילה מרפאת. תכונה כזו נדירה. לכן, הלובש בולט ותופס את כל אור הזרקורים לאן שהוא הולך.

קעקוע אדמונית ופרפרים

קעקוע אדמונית ופרפר נראה קסום. האווירה אסתטית, גם קצת וינטאג ‘. הפרפרים הופכים את אישיותו של הלובש לזוהר ונועז בעת ובעונה אחת. אפשרויות המיקום מצוינות, כגון פרק כף היד, האצבע, הגב, עצם הבריח והחזה, החלק האחורי של הצוואר, הירכיים, הכתפיים והרגליים. מבנה מרופד עבה מתאים לעיצוב הקעקועים. א

משמעות סמלית:עיצוב קעקועים אדמונית ופרפר מייצג שינוי, תקווה, סיבולת, תחייה, כוח, חיזוק וחיים.

קעקוע אדמונית יפני

עיצוב קעקוע אדמונית יפני הוא מושג מסקרן. עיצוב הקעקועים התעורר בשנות ה -90, באופן מפתיע, הוא עדיין מגמות בקרב האסיאתים. ישנן אפשרויות מיקום רבות לקעקוע אדמוני יפני, כגון פרק כף היד, עצם הצוואר, גב הצוואר, אמה, כתפיים, ברכיים וכף רגל..

המבנה מרופד השחור והעבה נראה הכי טוב כשזה מגיע לעיצוב קעקוע אדמונית יפני. קוד הצבע המתאים ביותר הוא צהוב, בהיר וירוק כהה, כחול כהה וכתום.

משמעות סמלית:קעקוע אדמונית יפני מייצג כבוד, אומץ, מזל טוב והתחלות חדשות.

שאלות נפוצות

האם קעקוע אדמונית חייב להיות קטן?

בכלל לא! קעקוע האדמונית שלך יכול להיות גדול כפי שאתה רוצה שהוא יהיה. למעשה, לחלק מהנשים יש קעקוע אדמוני המכסה את כל עמוד השדרה שלהן. אם אתה אוהב אחד קטן, אתה יכול לשים אותו על הכתף שלך.

כמה סוגים שונים של אדמוניות קיימים?

זה מה שאתה הולך לאהוב על אדמוניות וקעקועים אדמוניים. אתה יכול להשיג אותם במגוון צבעים וצורות כי יש להם הרבה סוגים. נכון לעכשיו, ישנם יותר מ -30 מינים של אדמוניות. מסיבה זו, קעקועים אדמוניים יכולים להיראות שונים זה מזה.

האם אדמונית היא רק פרח?

בעוד שאנשים חושבים על הפרח כשהם אומרים את המילה אדמונית, המינוח מיועד לצמח כולו. תתפלאו לדעת שאדמוניות יכולות לצמוח בצורה של שיחים כמו גם צמחים. בצורת צמחים, הם לא יעלו יותר משלושה מטרים מעל פני הקרקע, אך השיחים יכולים להגיע לגובה של 10 רגל או יותר.

איזה צבע יתאים לקעקוע האדמוני ביותר?

זה עליך להחליט. החלק הטוב הוא שאתה יכול לעשות קעקועים אדמוניים כמעט בכל צבע שאתה יכול לדמיין. ורוד, סגול, אפרסק, כתום וכו ‘הם הגוונים הנפוצים המשמשים לקעקועים אלה. עם זאת, גם העיצובים המונוכרומטיים הגדולים נראים יפה להפליא.

שורה תחתונה

קעקוע אדמונית נראה ייחודי. המשמעות שהוא מסמל היא בעלת חשיבות רבה. כמו כן, לאדמונית יש השפעה חיובית, לא משנה כמה מנוגד לאישיות של הלובש, היא תמגר את כל המחשבות השליליות.

לעשות קעקוע זה נועז. זכור להקליט רגע כה מפחיד, אך יקר. קח חבר כדי שיוכל לצלם תמונות וסרטונים של הליך הדיו. כמו כן, אתה עלול להרגיש עצבני במיוחד לפני תורך. לכן, חשוב שתקח מישהו שירגיע אותך לפני ובמהלך הדיו. והכי חשוב, לגרום לכל רגע לספור.

קעקוע אדמוני שמח לך!