125 קעקועי דגים שאפשר להתגאות בהם

המגמה של קעקועים מוגזמים על הגוף היא נחלת העבר. הטירוף של מילוי יתר של חלקי גופך בדיו ירד בשנים הקרובות. זה עשוי להיות תוצאה של שינוי דור שמקבע יותר את האמנות המופשטת ואת המינימליזם. ולכן, שינוי הדורות, הניכר למדי בקרב האוכלוסייה הצעירה יותר עשוי להיות קשור לעליית קעקועי דגים מכיוון שקעקועי דגים הם קטנים בעיקר ונמצאים בקטגוריות של קעקועים מינימליים, אלא אם כן אתה מקבל קעקוע דגים גדול יותר. דגים הם ממתקים לעיניים בתוך אקווריומים בגלל הצבעים התוססים שלהם הנוצצים נגד האור. זו רק אחת הסיבות מדוע דגים הם בחירה מצוינת של אומנות קעקועים.

דגים קיימים כבר מיליוני שנים. צורות חיים מימיות אלה שרתו את האנושות באינספור דרכים. והכי חשוב כמקורות מזון מכריעים לא רק לאנשים אלא גם לכל חיה המאכלסת את האזור המקיף גופי מים גדולים כמו אגמים, נהר או ים. זו לא הסיבה היחידה מדוע עליך ללבוש דג בדיו על העור שלך. לדג יש מוניטין רב גם לכמה תרבויות עתיקות שיש להן ערך רב בכתבי הצהובונים הארכאיים שנמצאו במצרים שמדברים על האלים אנונקים, הדומים לדג..

על פי הביולוגיה האבולוציונית, דגים היו צורות החיים הראשונות שעשו את המעבר בין מים ליבשה ולכן אף חיים ביבשה כולל אותנו לא היו קיימים ללא הדג. כל הראיות הללו מצביעות על כך שיש לך קעקוע דגים למראה אסתטי שנראה ייחודי ותופס את תשומת הלב של הציבור. מאמר זה יפרט עוד יותר מה קעקוע הדגים מייצג באופן סמלי בתרבויות שונות ואילו מתאימים לאישיותך.

קעקוע דגים

המשמעות מאחורי קעקועי דגים

  1. הִיסטוֹרִי

את הדג אפשר למצוא בספרות פרהיסטורית בצורת סמלים. מגולף בין אבנים ובתוך מערות שנשארו כהריסות. הפאר ההיסטורי של הדג קדם לציוויליזציה. סמל הדגים נראה גם באמנות הנוצרית הקדומה המתוארכת למאה השנייה לספירה. הוא עדיין בעל משמעות בספרות הנוצרית מכיוון שסמל הדגים משמש כתזכורת למאמינים. היא גם תזכורת לישו המשיח. לכן, לקעקוע הדגים יכולה להיות נוכחות סימבולית חזקה שנמשכה יותר מאלף ימי חיים, עד לתקופה המקראית. חשיבותו מתבססת בכתבי המקרא ובגילופים השומריים העתיקים על האבן. למה שלא תעשה קעקוע בעל כל כך הרבה משמעות היסטורית?

  1. פְּסִיכוֹלוֹגִי

קעקוע הדגים עשוי גם למשוך אנשים החולקים תחושה עמוקה של מאפייני הדג, זהו יצור ששוחה שעות בחיפוש אחר מזון תוך השתמטות אינסטינקטיבית ומתחבא טרף. טבעו בדם קר אומר שהוא מסתגל למצבים לא רצויים. הוא מציג באופן סמלי מאפיינים של קרירות, הסתגלות וחוסן. לכן, קעקוע דגים מתאר אישיות שתחושות המצוקה או האכזבה לא משפיעות עליהן הרבה. אישיות שלא נותנת לרגשות להציף אותו ותמיד שואפת לשרוד במצבים קשים. כזה שלומד להסתגל במהירות לכל מצב שמציג את עצמו. אם אתה חולק מאפיינים דומים לעיל, קעקוע דגים יכול להוות תזכורת לאחריות המוסרית שלך ולעזור לך בעת משברים.

  1. אסטרולוגי

אנשים שעשויים להדהד יותר מכל עם קעקוע הדגים הם חתיכות ודלי, על פי הדעה הרווחת. קעקוע הדגים מציג שינוי עצום, ידע וחוכמה; הוא שם דגש על שני הרעיונות החופפים המתקלים זה בזה לאור הדואליות. סימן Pieces הוא שני דגים השוחים בכיוונים מנוגדים, כלומר פירושו לאמץ רעיונות מנוגדים ולמצוא איזון. מזל דלי עשוי להדהד את הדג מכיוון שהוא סימן מים ופתיחות לרעיונות וניסויים חדשים היא תכונה שהסימן מקיף. גם אם אינך מאמין באסטרולוגיה או לא נופל בקבוצות המזלות הבאות, קעקוע דגים יכול להיות שיש לך הרבה כבוד למושגים אלה..

המיקומים המועדפים ביותר עבור קעקוע דגים

דג הוא יצור למראה מפואר; יש לו ייחודיות מלכותית והוא מושך ויזואלית לעיניים. אנשים בדרך כלל תופסים את זה במספרים ולא ביחידות. החלק הטוב ביותר בדגים הוא שהם מגיעים בכל הצורות, הגדלים והצבעים שאפשר להעלות על הדעת, ולכן, כאשר אתה מחפש לעצב את עורך בדגים, יש הרבה מקום ליצירתיות..

מיקומים עשויים להשתנות בהתחשב בגודל הקעקוע שלך. אם אתם מחפשים לקבל קעקוע של דג גדול על העור שלכם, אמן הקעקועים יכול לעזור לכם עם הצעות מה עשוי להיראות בצורה הטובה ביותר אם לשפוט לפי מבנה הגוף והגוון של עורכם. אולם אם אתם מחפשים לעשות קעקוע דגים מינימלי, תוכלו להשיג אותו כמעט בכל מקום. מפרק כף היד ועד בין אצבעותיכם, מגוון עצום של אפשרויות עומד לרשותכם.

עבור חובבי הקעקועים הסאבלימינליים שאוהבים להשאיר את ענייני הקעקועים שלהם בדידים, אפשרויות כמו הזרוע יכולות להיות בחירה מצוינת מכיוון שהסתרתה תהיה רק ​​משיכה מהשרוול. עבור נשים, אופציה מעניינת תהיה דג קטן המקיף מאחורי האוזן, אותו תוכל להסתיר על ידי פשוט לאבד את שיערך ולקשור אותם כשאתה צריך להתהדר. אחרת, אם אתה רועש וגאה בקעקועים שלך, יש כל כך הרבה מה שאתה יכול לעשות עם קעקועי דגים, במיוחד כשיש לך כל כך הרבה צבעים עזים לשחק איתם; זה מאוד תלוי בהעדפה שלך.

רעיונות לקעקוע דגים

קעקוע דגי קוי

קעקוע דגי קוי

דג קוי הוא דג יפני בעל שם. לא רק שירשת תחושה עמוקה של תרבות על ידי קעקוע זה, אבל זה גם ייראה אסתטי מאוד. הסינים מתייחסים מאוד לדגי הקוי והם רואים בו סמל לשלום ולרווחה. זה גם נותן את תחושת המזל. עם זאת, גברים אוהבים להשיג דגי קוי אדומים ושחורים, המסמלים גבריות. כחול לבן הם בחירה נוספת של צבעים שיש לך כשזה מגיע לקעקוע דגי קוי. שילוב זה מייצג בן ומשפחה. אתה יכול לראות את קעקועי הקוי בצבע זהב כמייצגים עושר באופן סמלי.

קעקוע דגי קוי נפוץ יותר בשחור ולבן, זה יכול לעבוד עבור אנשים שרוצים ללכת על יצירת אמנות דגים הגונה ומתוחכמת יותר. יש אנשים שאוהבים גם שיהיו להם שני דגי קוי במקום אחד שיש להם תחושה פואטית יותר באמנות מכיוון שהוא מייצג את הרעיון של שתי מחשבות מנוגדות כאמור לעיל.

קעקועים של דגי קוי יכולים להיות גם יותר תוססים וצבעוניים מכיוון שהמרקם הקשקשי והסנפירים הארוכים שלו מזמינים אמני קעקועים למלא כל חלק עם יותר ויותר צבע. זה ימשוך את כל מי שמחפש קעקוע ססגוני יותר הנוצץ בשמש.

קורי-דגים-קעקועים

דג כחול

דג כחול

דג כחול עמוק הוא הרעיון המעולה והרבגוני ביותר של קעקוע דגים. הצבע הכחול העמוק שכולם מכירים מוציא את הכמות הנכונה של יופי. זוהי בחירה מצוינת עבור בנות; הצבע הכחול העמוק מאפשר לנקבות להחמיא לו עם כל צבע או איפור אחר שנראה טוב עם כחול. זה גם נותן את האפקט התת מודע של להיות באוקיינוס ​​הכחול העמוק השוחה עם הדגים.

הצבע הכחול מייצג באופן סמלי את תחושת העצב, מה שמוסיף לתחושה האסתטית הכוללת של כל הקעקוע. זה גם מעודד את קבלת האבל כחלק מהחיים בלבד. המראה המדהים שלו מקשה על לא לקעקע אותו במקום שבו הוא יכול להיות הכי גלוי, כמו הזרוע, הצוואר או המרפק. קעקוע הדג הכחול פונה לאנשים שמאוהבים בצבע הכחול וחושב שהוא נראה להם הכי טוב.

דגים רוכבים על אופניים

דגים רוכבים על אופניים

נשמע היסטרי אבל למה לא! הרעיון הזה של דג רוכב על אופניים מושיט יד לאלה שעוקבים אחר דרכי הפעולה הלא שגרתיות. הגחמה וההומור בו משעשע באופן מפתיע. היא משמשת גם כשיחה תכליתית שהתחילה. סביר להניח שאנשים ימשכו אליו בסקרנות.

מי שרוצה למתוח את גבולות היצירתיות האנושית ולצאת מהקופסה צריך לשקול לעשות את הקעקוע הזה. למה? כי בימינו, אתה יכול !, זה לא שונה בהרבה משירה אפלה, אנשים יבינו מה הם רואים, יצירת אמנות זו יכולה לגרום לאנשים לשוטט במוחם כשהם מנסים לתפוס את המשמעות של מה שאתה קעקע על זרועך. אז אם אתה מהסוג שאוהב לארח אנשים, זה יכול פשוט לעבוד בשבילך.

קעקוע דיג

קעקוע דיג

קעקוע זה קורא לכל האנשים שבילו חלק ניכר מחייהם עם המוט והסליל. עומד בסבלנות ובהתמדה, מביט באופק החולף על פני המים הכחולים בחיפוש אחר דגים. קעקוע זה מיועד לאנשים שחוויית הדיג שלהם אומרת להם יותר מאשר רק לתפוס דגים, הוא מסמן את כל הפעמים שהם הלכו על ראשם לתפוס גדול.

את האהבה לדייג ניתן לתאר בקלות בדיו עם קעקועים המציגים דג וחכה; העיצוב שלו יכול להיות איך שאתה רוצה שיהיה. קעקוע זה הוא הפגנת הכוח. הוא מקיף את אחיזתו של האדם בים הגדול ומה שאנו מסוגלים לו.

קעקוע דג Yinyang Koi

קעקוע דג Yinyang Koi

אנשים מעריצים גדולים של קעקוע השלט יין-יאנג למה לא לשלב את רעיון הקעקועים הנהדר שכבר קיים בצורת יין-יאנג ולשלב את דג הקוי בעיצוב המעגלי. זה ייצור רעיון יצירתי וחדש מאוד שחוגג את שתי התרבויות העתיקות (יפנית וסינית) יחד במשחק אמנות מדהים.

בדיוק כמו כל עיגול יין-יאנג, דג הקוי השחור יכול להקיף את דגי הקוי הלבנים והפילוסופיה עדיין תהיה כרוכה בדגים שכן דג הקוי השחור ייצג את הרוע ודגי הקוי הלבנים ייצגו את הטוב. כל דג בעל עיגולי צבע מנוגדים על ראשו יסמל את הטוב ברע ואת הרע בטוב. זה לא רק ייראה אמנותי, אלא גם ימחיש את הפילוסופיה המפורסמת של יין ויאנג שתזכיר לכם לשמור על האישיות שלכם ולשמור על איזון נכון כאשר אתם מתמודדים עם מאמצים מעוררי הרס וקטסטרופלי..

קעקוע דגים

שאלות נפוצות

עושה קעקוע כואב?

ההליך של קעקוע יהיה תלוי היכן אתה עושה את הקעקוע וכמה גדולה אמנות הקעקוע תהיה. משך ההליך כולו מסביר עד כמה זה כואב. ככל שיחדור יותר דיו לתוך העור שלך כך הוא יכאב יותר.

כמה עולה קעקוע דגים?

המחיר של קעקוע דגים עשוי להשתנות ממקום למקום. העלות תלויה גם בסוג הקעקוע שאתה עושה, כמות משוערת של קעקוע דגים בשחור לבן נע בין 100 ל -150 דולר. וקעקוע דגים צבעוני נע בין 200 ל -250 דולר.

מה עלי לעשות לפני קעקוע?

עליך להימנע מלקיחת חומרים שמדללים את דמך וגורמים לך להיות רגישים לדימום רב כמו קפה, אלכוהול או אספירין. זה גם טוב להישאר לחות לפני ההליך ולחות.

קעקוע דגים

סיכום

לעשות קעקוע זה קצת כמו לצלם. עם זאת, תמונות מהוות כרגע בזמן אמת הכולל זיכרון. מצד שני, קעקועים דומים יותר לכליסת כל מה שהוא מציג באופן סמלי. הוא מעורר זיכרונות כשאתה מסתכל עליו, ונשאר איתך כחלק מהזהות שלך. אז אל תעשו קעקוע רק לאבזור, אלא למה שהוא מייצג וכיצד הוא יכול לשפר את ההחלטות המכריעות והחשובות בחייכם. קעקוע דגים כל כך מגוון והשלכותיו על החיים וכל כך עמוק בכל הנוגע לתיקון הפילוסופי שהוא ראוי לקעקע כחלק מהזהות שלך..