125+ רעיונות הקעקועים הטובים ביותר לגל להפחתת מתח ודיכאון

בעוד שקעקועים קיימים כבר מאות שנים כסוג של אמנות, רבים אינם יודעים מה השימושים הטיפוליים שלהם. למרות שקעקועים טיפוליים הם צורת אמנות גוססת, רבים עדיין משתמשים בהם כיום כדי לרפא מחלות שונות ולהתמודד עם מחלות נפש, במקרה של דיכאון וסטרס..

למרות שזה עשוי להישמע מוזר כיצד אפשר לקעקוע לרפא מחלות ומחלות, ההיסטוריה והמדע הוכיחו אחרת. אם אתה עובר תיקון גס בחייך, רוב הסיכויים שקעקוע טיפולי יכול לעזור לך להתמודד עם זה.

במדריך זה תלמד הכל כיצד קעקועי גל יכולים לעזור לך להתמודד עם הסימפטומים הנוכחיים שלך וכיצד לבחור אחד מהם.

גל-קעקוע

היסטוריה של קעקועים טיפוליים

קעקועים קיימים כבר יותר מאלף אחד ואולי הם אחת מצורות האמנות העתיקות ביותר הקיימות עד היום. הקעקוע הוותיק ביותר בעולם הוא כמעט בן 7,000 שנים וללא הפתעה הוא קעקוע קוסמטי.

עם זאת, הקעקוע השני בגודלו הוא בן כ -5000 שנים ומומחים רבים הגיעו למסקנה שקעקועים אלה יותר טיפוליים ומספקים יותר מסגנון רק.

ה מומיה בת 5000 המכונה אוצי, שיכון הקעקועים הטיפוליים כולל מעל 50 קעקועים על גופו. חוקרים גילו שסימני הקעקוע דומים לטכניקת ריפוי עתיקה אחרת הנקראת דיקור סיני.

חוקרים במוזיאון ההיסטוריה הלאומית להיסטוריה של הטבע הוסיפו עוד כי סימנים אלה מזכירים דיקור סיני המרפא את השיגרון, מחלה בה סבל הקרח, אוצי. לאחר בדיקה נוספת של המדענים, נראה כי חלק מהקעקועים האחרים של עוצי נועדו לרפא תסמינים של מה שחוקרים מאמינים שהם בעיות במערכת העיכול..

דוגמא נוספת של קעקועים טיפוליים היסטוריים הם של המומיה בת ה -1000 של פרו. מומיה זו ביססה את אמונת החוקרים, שכן היא מחזיקה בסימנים רבים לכמה אנשים השתמשו בקעקועים כדי לרפא את עצמם.

המומיה מכוסה במספר סמלים, על פני מספר מיקומים, אך הדיו הוא שתפס את תשומת לבם של המחקרים. מכיוון שכל הקעקועים העתיקים הכילו פיח, הפתיעה מומחים למדי כי למומיה לא רק יש פיח, אלא גם צמחי מרפא אחרים. מדענים בחנו את החומר ואישרו שהוא שימש כטקס חיזוק או ריפוי.

גל-קעקוע

כיצד קעקועים עוזרים להתמודד עם דיכאון ומתח

מהר קדימה להיום, הרפואה המודרנית הותירה את בעלי המלאכה הטיפוליים באבק עם מכונות ותרופות משופרות. עם זאת, הרפואה המודרנית עד היום מתקשה לרפא סוג מוזר מאוד של מחלות, מחלות נפש.

בחיי היומיום של בן אדם ממוצע מתח ודיכאון נפוצים מאוד ולעתים קרובות הם הגורם למחלות גופניות ונפשיות אחרות. כאן נכנס לתמונה משהו זעיר כמו קעקוע. בעוד שקעקועים טיפוליים אמיתיים לא יכולים להתחרות בשום צורה, או ליצור צורה עם הרפואה המודרנית, היא יכולה לעזור לאנשים להתמודד עם מחלות הנפש שלהם בעזרת תמונות מרגיעות ומרגיעות..

פסיכולוגים ערכו בדיקות כדי לראות כיצד דימויים נפשיים ותמונות או צלילים המזכירים יכולים להשפיע על מצב הרוח של האדם. אנשים הסובלים מהפרעה דו קוטבית עוברים לרוב באופן אקראי ממצב נפשי אחד לשני.

הבדיקה התבררה כהצלחה המוכיחה כי אנשים עם מוגבלות שכלית כמו דיכאון או הפרעה דו קוטבית יכולים לעתים קרובות להירגע לאחר שהם עדים לריח, דימוי או צליל בתקופה רגועה יותר..

עכשיו קעקועים לא יכולים לרפא כראוי דיכאון, זה לא פתרון קבוע למחלת נפש וזה לפעמים אפילו לא יעבוד בנסיבות שונות. עם זאת, אנשים רבים פונים לציטוטים מעוררי השראה מבני משפחתם המנוחים, או סתם דימויים המגדירים את מאבקיהם הנוכחיים כדי לעזור להם לעבור תקופות קשות..

בין אם זה סטרס או דיכאון, קעקועים יכולים להשפיע במידה מסוימת על אנשים בנסיבות הנכונות, ויכולים לעזור לשלוט בסימפטומים שאחרת אין להם שליטה עליהם..

עיצוב גל-קעקוע

בחירת הקעקוע הנכון

קעקוע הוא החלטה גדולה שאנשים מקבלים במהלך פרק זמן מסוים, בין אם מדובר בימים, שבועות, חודשים או שנים. הרבה מחשבה עוברת על קעקוע ומסיבה טובה. דברים רבים נלקחים בחשבון בעת ​​קעקוע כגון גודל, צבע, סגנון ומשמעות.

במילים אחרות, כדאי שתקדיש את הזמן בעת ​​ההחלטה על קעקוע מכיוון שלא רק קעקוע הוא קבוע, אלא גם הסרתו היא אחת ההליכים היקרים ביותר בעולם. אז לפני שאתם עושים קעקוע הנה כמה דברים שכדאי לכם לשקול.

  1. להשפיע על מקום העבודה

אם יש לך עבודה או שאתה לומד באוניברסיטה, אולי כדאי שתשאל את הממונים עליך אם הם יאפשרו קעקועים. יתר על כן, הקפד לקבל משהו מתאים יותר למסגרת ציבורית, מכיוון שאתה לא רוצה להיות הכבשה השחורה בקהילה.

  1. סִגְנוֹן

שיקול נוסף שעליך לעשות הוא סגנון הקעקוע. מכיוון שקעקועים קיימים זמן רב, לאורך השנים התפתחו סגנונות שונים וכולם פשוט מהממים למראה. מקעקוע שבטי לסגנון יפני יותר או שחור, כל הסגנונות האלה ישתנו בהתאם לאמן.

  1. מקום

עוד דבר חשוב מאוד שעליכם לקחת בחשבון הוא היכן יוצב הקעקוע שלכם. זו אולי ההחלטה השנייה בחשיבותה שתקבלו לגבי הקעקוע שלכם. במקרים רבים הקעקוע משנה את משמעותו בהתאם למיקומו, לכן היו זהירים יותר היכן אתם משיגים אותו.

  1. אמן

לבסוף, הדבר האחרון שעליכם להחליט לפני קעקוע הוא האמן. מהיגיינה ועד איכות הדיו וכלה בכישרון אמנותי, עליך לראות את כל הדברים האלה לפני שתתפשר על אמן. זכור, הקעקוע שלך טוב לא פחות מהאמן שלך.

קעקועי גל

רעיונות לקעקוע גל

עכשיו בזמן שאתה מחליט איזה קעקוע לעשות, כרגע הקעקועים המפורסמים ביותר בסביבה הם קעקועי גל. לא רק שהם מסתגלים בקלות לכל חלק בגוף, הם גם אחד הקעקועים המרגיעים ביותר להסתכל עליהם. להלן מספר דוגמאות לקעקוע מסוג זה.

1. גל עגול בצבעי מים

עם גלים גדולים שעוטפים סירה קטנה עם מלח מוכן, רמת הפירוט פשוט מפילה לסת. בעזרת שימוש בדיו בצבעי מים, יוצר האמן גל גאות כחול עשיר קרוב סביב סירה חומה קטנה עם מלח קטן צהוב בהיר.

לסיום, האמן מתאר את הסצנה עם עיגול בסגנון מכחול על זרועו של המארח. הסצנה מסמלת התמדה ותקווה גם במצבים הכי חסרי מזל.

2. גלים בסגנון שבטי

החל משריר החזה, האמן מראה גלים מרובים המתקרבים ליבשה מהכתף לצוואר. הקעקוע נמתח על עצם הבריח ומתגאה בשחורה מרשימה המציגה את הגלים הממהרים לכיוון היבשה. האמן גם זורק כמה עבודות שבטיות כאשר מעגל שבטי מקיף את הגל הגדול ביותר החוצה את הגלים הקטנים יותר.

לקעקוע אין משמעות מדויקת והוא תלוי בפרשנות של האמן או הלקוח.

3. גלי נגד הגבעה

קעקוע זה אינו מורכב במיוחד ונשאר פשוט יחסית. הקעקוע מראה גבעה כשהיא ניצבת חזק מול הגלים הרצופים והחזקים המתנפצים נגדה מתחת לאור הירח הנוצץ, הכל מוקף ביהלום המונח על זרועו של הלקוח..

האמנים משתמשים בשחורות מנוקדות לגבעה ובסגנון מכחול עקבי לגלים והתנגשויותיהם. היצירה מגלה התנגדות וסבלנות גם במקרה של סבל מתמיד שהורד על ידי כוחות מעבר לכוחו.

4. גלי אינסוף

יצירת אמנות פשוטה אך יצירתית, כשהגלים מתחילים להתעקל, סמל הגל נוגע בעננים לפני שהוא יורד ומתרסק. אין ספינות או סירות במרחק והאמן מציב את המקום בתוך טיפת מים. לאחר מכן האמן ממשיך ליצור גרסה הפוכה של הסצנה ומציב אותן מקצה לקצה כדי ליצור סמל אינסוף הממוקם אופקית לרוחב הדו -ראשי..

המשמעות הסמלית של האמנות נשענת רבות על האמנים ועל הפרשנות של הלקוח אליה.

5. גל הוקוסאי

הקעקוע, כבוד לאחד מגדולי האמנים של המאה ה -19, מראה גלים גדולים המקיפים ומוכנים להתרסק על הסירות הזעירות שלרגליו. האמן יוצר תפאורה עגומה וחשוכה של אומללות וייאוש דרך השחורה המחוספסת והסמלים הנוגעים בשמיים..

למרות שזהו העתק של גל ההוקסאי המקורי, רשת הצבעים הכהה יותר מעניקה לו אסתטיקה כהה יותר. הקעקוע מסמל את הייאוש של הבעלים ואת המאבק שלו במכשולים שנראים כגדולים לו להתגבר.

6. הסיבה האבודה

קעקוע פשוט יחסית ומצויר בצורה מצוינת, האמנים יוצרים תפאורה עגומה מבעד לגלים קטנים עם צלעות המצביעות לכיוונים שונים בעוד סמל ענק משקיף על כל.

בעזרת צבעי מים, הגלים השחורים עם סמל לבן ולגוון אפור מתעוררים לחיים עם הלבנים השחורים והעמוקים העשירים, כולם סגורים בתוך מעגל סימטרי. הקעקוע מסמל מישהו שנסחף ומרגיש בודד וחסר אונים למרות שיש עוד הרבה כמוהו.

7. תחרות נוקשה

האמן מציג את כישוריו המדהימים לאורך כל הקעקוע, שכן סמלות רבות מנסות לחפוף ולצרוך זו את זו. עם כתמים כחולים כהים עזים, הקעקוע מתהדר בעיצוב פרדוקסלי, פשטני ויזואלית אך מסובך.

האמן לוכד את הגלים בתוך קופסת יהלומים כדי להוסיף משמעות סמלית לעיצוב הכולל. הקעקוע מספר כיצד התחרות המודרנית איבדה את האנושיות והספורטיביות כל הזמן כשהיא כלואה בקופסה ללא בריחה.קעקועי גל  

8. השמש השלילית

הקעקוע מראה גלי גאות נהדרים, עם סמלות הנוגעות וכמעט מכסות את מה שמש שמש לבנה. הקו הוא ללא דופי מכיוון שהאמן נותן תחושה מונוכרום למה שהיא סצנה אפלה וקודרת. הצופים יכולים לראות כיצד הגלים כמעט מכסים את השמש עם גובהם המדהים והעקומה היפה שלהם.

האמן מניח את הקעקוע על השוק הקדמי ומהדהד עם עולם חסר סיכוי ואומלל. אין משמעות ספציפית לזירה והיא פתוחה לפרשנות של מה שהלקוח רוצה להרגיש שהיא מסמלת לגביו.

9. הלווייתן הגדול

הלוויתן הגדול, המיועד לגב הלקוח, מעניק לצופיו מבט מתחת למים אל הלוויתן הכחול המרהיב כשהוא צולל באלגנטיות אל הים.

הקעקוע מתהדר באסתטיקה של קשת מכיוון שהלוויתן מקבל שפע של צבעים במה שאחרת הוא ים כהה ומשעמם. עם חיוך הלווייתן לבד אבל הוא אופטימי. סצנה זו מחזיקה במשמעות סמלית רבה שכן אנשים שהם לבד אינם בהכרח עצובים. יתר על כן, הלווייתן מחייך חיוך אפילו באפלה שבסביבתו, ומראה אופטימיות ואושר.

10. השמש העולה

הקעקוע מייצג עננים וגלים עם עבודת קו מסובכת ומבנה אקראי. העננים והגלים כולם חוסמים חלקית את השמש, ומשחררים סביבה חשוכה. עד שהשמש זורחת ומביאה אור למה שהיה עולם אפל.

האמן מראה זאת יפה, עם שילוב של צבעי מים ודיו מסורתי, הוא נותן לכל העננים והגלים שנחשפו על ידי השמש אסתטיקה בקשת במראה צבוע במים, בעוד שכל מה שמסתתר מהשמש רואה עבודת דיו מסורתית שחורה. האמנות מסמלת אור בתקופות החשוכות ביותר ומקווה שלא משנה כמה גרוע הדברים יסתדרו.

יותר:

  • 155+ הרעיונות הטובים ביותר לקעקוע ענן: להמריא גבוה בשמיים!
  • 150+ רעיונות לקעקוע של גיישה: לך אקזוטי! (עם משמעויות)
  • 225+ קעקועי אחות נפלאים: כבד את אחותך היקרה (עם משמעויות)
  • 255+ קעקועי החזה הטובים ביותר שתוכל לבחור בהם: #110 יפוצץ את דעתך
  • קעקועים מובילים יותר מ 155+ עצם הבריח שאתה יכול לבחור בהם

סיכום

אמנם יש צורך בתרופות וטיפול נכון במחלות, אך קעקועים יכולים לסייע רבות להחלמה ולריפוי של מחלה. קעקועים הם אחת מצורות האמנות הגבוהות ביותר, שכן אנשים שאין להם מיומנות בנושא יכולים לבטא את עצמם מאוד.

הסצנות והתמונות שלהם מספרות סיפורים שאי אפשר לבטא במילים, ועוזרות להם בתקופות האפלה ביותר. למרות שקעקועים לא יכולים לרפא מישהו ממתח או דיכאון, זה יכול לעזור להרגיע אותו ולגרום לו להרגיש בנוח.