125 קעקועים משפחתיים המתאימים לגברים ונשים כאחד

לקעקועים משפחתיים יכולה להיות משמעות גבוהה ומיוחדת עבור אנשים רבים. קעקועים משפחתיים ראשונים פופולריים בקרב גברים מכיוון שהם מסמלים את הקרבה שיש להם עם הוריהם, אשתם או ילדיהם. אבל לאחרונה, בגלל השינוי במגמות נשים גם מוכנות לעשות כמה קעקועים משפחתיים אטרקטיביים על חלקי גופם השונים כדי לבטא את עצמם.

כשמדובר בקעקועים משפחתיים אנשים מקבלים אותם מסיבה אחת ברורה. אהבת המשפחה! לא משנה, מאיפה אתה בא, או כמה רחוק הגעת לזה, תמיד יש מקום מיוחד לבני משפחה בלב שלך. קעקוע של משפחות, כגון שמותיהם או יצירות אמנות אחרות, הוא גם דרך מצוינת לסמן שאתה מעריך אותם בחייך וגאה להיות משויך אליהם..

הצמוד קשר בין בני משפחה הוא בהחלט יותר מאוצר וקשה לבטא אותו במילים. חוץ מזה, קעקוע משפחתי לא תמיד קשור לבני המשפחה שלך. למעשה, זה יכול לכלול גם אנשים שאתה מעריך הכי הרבה בחייך, כמו חברים שלך ועמיתים לעבודה.

אם אתם מחפשים רעיונות לקעקועים משפחתיים, הגעתם למקום הנכון. כללנו מספר עיצובים שתוכל לבחור מהם שיכולים לעזור לך לחזק את מסר האהבה שיש לך למשפחתך!קעקוע ראשון למשפחה

משפחה כמו סניפים

קעקוע זה יכול לעבוד היטב עבור גברים ונשים כאחד. החשיפה על כתף תשקף גם את הערך והכבוד שיש לך לבני משפחתך. לקעקוע יש מילים וסמלים לשילוב מושלם של המשמעות האמיתית של המשפחה תוך התמקדות בקשר החזק בין בני המשפחה.

זהו קעקוע מושלם שיש לכם על הכתף אם אתם מחפשים משהו פשוט ומושך בו זמנית.

ידיים מעוצבות בלב

קעקוע נהדר נוסף הוא ידיים בצורת לב. קעקוע זה אידיאלי לאנשים המעריכים את משפחתם וחבריהם ביותר. בנוסף, אם יש לך ילדים קטנים, הפגנתם לאחר ביצוע הפעולה עשויה להגדיל את אושרם ולחזק את הקשר שלהם איתך.

הקעקוע נראה פשוט, אך המשמעות שיש לו יכולה להשפיע לטובה על המוח של יקיריכם בנוגע לרגשותיכם כלפיהם.

מחזיק ידיים

מחפשים מתנה מושלמת לבתכם המקסימה? ובכן, קעקוע זה עשוי לעזור לך בחיפוש שלך. אולי, יצירות האמנות האוחזות האלה ישעשעו אותה כהפתעה. הקעקוע מכיל ידיים של בת ואבא שמחזיקות זו את זו בחוזקה עם ציטוט עוצר נשימה.

בנוסף, אתה יכול גם לחרוט את שם הבת שלך מתחת לקעקוע כדי שזה ייראה קסום ומושך יותר. המקום המושלם לקעקוע זה יהיה האמה שלך, אבל היא יכולה לעבוד גם סביב הכתף שלך.

פעימות הלב המשפחתיות

פעימות הלב המשפחתיות

הלב הוא חבל ההצלה שלנו וכך גם המשפחה. משפחה שתומכת זה בזה במהלך קשיים יכולה לסייע במלחמה בהרבה מחלות נפש שאפשר לסבול ממנה. אם יש לך קשר חזק מאוד עם חברי הקבוצה והמשפחה שלך, אז הקעקוע הזה יתאים מאוד.

קעקוע פעימות הלב המשפחתי מתחיל מקו דופק אופייני ומסתיים במילה “משפחה”. הקעקוע עצמו מגדיר עד כמה משפחה יכולה להיות חשובה עבור רבים מכיוון שהיא מצרפת את המילה “משפחה” יחד עם יצירות אמנות פעימות הלב, שנראות מהממות.

קעקוע משפחתי פשוט

קעקוע משפחתי פשוט אך צבעוני המתאים ביותר לנשים. לקעקוע יצירות אמנות בצורת לב עם המילה משפחה כתובה בה. למרות שזה עשוי להיראות חיוור, הדרך שבה “משפחה” מוטבעת בין הלב מבטאת תחושה חזקה שאפשר לשמור על יקיריהן. עם מעט תוספת של צבעים, קעקוע זה יכול בקלות להיות שווה להקריב עבורו.

משפחה כהנחיה

אנשים אוהבים שיש יצירות אמנות נהדרות על גופם. אם אתה מעריץ של קעקועים כבדים סביב חלקי גופך, אז זה יתאים בדיוק לצרכיך ולהעדפותיך.

השתקפות חזקה ומצפן צבעוני על כתף יחד עם ציטוט המדגיש את חשיבות המשפחה שלך היא דרך אחת להפגין את החיבה וההתקשרות שיש לך איתם. הקעקוע עצמו זוהר מאוד ויכול להפוך בקלות לנקודת מיקוד לאנשים שחביבים עליך ביותר בחיי היומיום שלהם. אתה בהחלט צריך להשיג אחד.

קעקוע המגן

קעקוע המגן

קעקוע זה מיועד לאנשים שמכבדים מאוד ומגנים על קשר המשפחה. עד כמה אתה מרגיש רכושני כלפי בני המשפחה שלך הוא מדד חזק לאהבתך כלפיהם ברוב המקרים.

אם אתה גבר או אישה שמוכנים להקריב הכל למען הנוחות והרווחה של המשפחה שלך, אז הקעקוע הזה יהיה המתאים ביותר עבורך. סביר להניח שיש להב כייצוג של מגן עם המילים “משפחה על הכל” עבור יקירכם בהצצה ראשונה מכיוון שהוא באמת חביב.

המשפחה במקום הראשון

האם יש עוד מה לומר על הקעקוע הזה? המשפחה במקום הראשון היא קעקוע פשוט אך מדהים שניתן לחצוב אותו על העורף, הגב התחתון או הכתפיים.

באופן אישי, הייתי מציע שיהיה לך אותו בגוף שלך כך שהוא יהיה גלוי לאנשים סביבך. כי זה יכול לעזור להמחיש את העובדה לגבי כמה אתה מתייחס לבני המשפחה שלך.

קעקוע משפחתי של ורד לעטוף

אם אתה אוהב פרחים ואוהב שיש יצירות אמנות יפות סביב הכתפיים או הגב, סביר להניח שהקעקוע הזה ישעשע אותך. הקעקוע מבטא את הקשר בין המשפחה בציטוט “איפה שהחיים מתחילים והאהבה לא נגמרת” תוך שהוא מאיר פרח יפהפה.

בנוסף, תוכל גם לכתוב על כל עלי פרח את שמות יקיריך אם אפשר לקבל מראה נועז יותר..

המשפחה היא הכל

זהו עוד קעקוע ראשון פשוט למשפחה שיכול לעבוד עבור שני המינים. קעקוע זה הוא פשוט, אבל אופנתי מאוד. הוא מתאים ביותר לעצמות הצווארון והוא באמת ייחודי בהשוואה לאמור לעיל. זה לא רק בגלל שזה פשוט, אלא גם בגלל שהקעקוע מדגיש את משמעות המשפחה לאדם שיש לו כזה. “המשפחה שלי, הכל שלי” הוא ביטוי ייחודי ועוצמתי המבטא את האהבה שיש לך לקו הדם שלך, לעמיתים או לחברים עמוק בתוך ליבך.

קעקוע משפחת העוגן

אם אתה לא חובב כמה מילים פשוטות על עצמות הצווארון שלך, אולי יצירת האמנות העוגנת הזו על הכתף שלך עם המילה “משפחה” מעוטרת ביניהן היא משהו שתאהב.

הקעקוע עצמו נראה נהדר לאנשים שיש להם ידיים חזקות או מבנה גוף בריא. באופן מסורתי, עוגן כסמל מסמל גם כוח ויציבות. ועם המילה משפחה, מוטבעת עליה, המראה שהיא תקרין יהיה כובש ומושך כל אחד.

עץ המשפחה

עץ המשפחה הוא אחד הקעקועים הטובים ביותר לגב או לכתף. זה מתחיל בשם של שומר הבית ומרחיב את אשתך וילדיך. קעקוע זה יכול גם להיות מסווג כיצירת אמנות הכוללת.

בנוסף, תוכל גם לכתוב את חבריך ועמיתך לעבודה על ענפי העץ בהתאם לאינטרס שלך. הקעקוע יכול להיות מספיק טוב עבור אלה שיש להם רק לא מעט אנשים בחייהם כדי להוסיף ערך. אבל לפני שאתה רץ לחנות הקעקועים הקרובה ביותר שלך, הקפד לרשום את שמות האנשים הקרובים ביותר בחייך.

משפחת פינגר

קעקוע זה מתאים על אצבעותיך ומהווה דרך ייחודית לחזק את תחושת ההתקשרות שלך עם בני משפחתך. לקעקוע יש רק את המילה “משפחה”, אך לקעקוע יש משמעות עמוקה יותר מאשר רק מילה.

הקעקוע הושלם על ידי חיבור יד אחת ליד השנייה תוך החזקתן בנקודת מבט של אגרוף. אם תנתק יד אחת מהשנייה המילה עצמה תישבר, ומכאן היא מרמזת על כך שאחד מבני המשפחה מחובר קשר עמוק עם האחרים..

משפחה_קעקועים ראשונים

#familytattoo #scripttattoo #family

סיכום

כשמדובר בקעקועים ראשונים למשפחה, יש הרבה אפשרויות בחירה ותוכלו לבחור מבין אחת או יותר. הקעקוע שאתה הולך לבחור תלוי לחלוטין בטעם ובעניין שלך. אם אתה מישהו שאוהב את הפשטות ואינך מוכן לסבול את הכאב במהלך הקעקוע, אז כמה משפטים או ציטוטים כתובים על אמנות גופך תהיה הדרך הסבירה.

אבל אם אתה מוצא את זה יותר יפה לקשט את גופך בסמלים של פרחים או עוגנים, אז עדיין יש לך הרבה אפשרויות ליהנות, כמו עץ ​​המשפחה או קעקוע משפחת עוגן..

כהערה אחרונה, קח קעקוע שיכול להרגיע את דעתך בקלות. מה דעתך על דופק הלב המשפחתי במקרה הזה?