125 רעיונות קעקועים מופשטים שעליך לשקול לנסות

אם סיימת לעקוב אחר המסורת ואינך נמנה עם אותם אנשים שבוחרים בקעקועים טיפוסיים או קונבנציונליים, מקבלים אמנות מופשטת על העור שלך יהיה רעיון מצוין. אלה הרבה יותר אמנותיים ואינם מנסים לדמות או לחקות את המציאות, אלא הם כשלעצמם יצירות אמנות אותנטיות. בנוסף, סוגים אלה של קעקועים מסתירים יותר ממה שנראה, מכיוון שלרבים מהם יש משמעות מיוחדת. אם אתה רוצה לדעת הכל על קעקועים מופשטים, המשך לקרוא.

עיצובים קעקועים מופשטים הם יותר אמנותיים ממה שאתה עשוי לחשוב. אני לא אומר שסוגים אחרים של קעקועים אינם אמנותיים, זה פשוט שקעקועים מופשטים לא מרגישים ונראים כמו קעקועים טיפוסיים. קעקועים מופשטים מבטאים רגשות רגשיים ופנימיים יותר במקום לחקות משהו אחר. בדומה לציורים מופשטים, גם קעקועים מופשטים הם תערובת של משיכות וקווים צבעוניים ויצירתיים.

קעקועים אלה לא יראו משהו הקיים בעולם האמיתי. זה ייתן לך הרכב יצירתי וחגיגה לעיניך. אמנות דיו מופשטת תמיד מושכת ואמנותית.

אם אתה די ביישן או סודי לגבי הרגשות שלך, אז קעקועים מופשטים יהיו אידיאליים עבורך. זה מאפשר לך לבטא הכל, אבל גם שומר על הסוד שלך. רק אותם אנשים יבינו זאת שמכירים אותך ממש טוב.

מופשט-קעקוע

צבעים בהירים, צורות שונות וקווים משמעותיים, החקוקים על גופך בעיצובים שונים יוצרים יצירות אמנות מדהימות לנצח נצחים. אלה המבטאים עיצובים על גופך הם סיפורים. זה יכול להיות הקדשה לזיכרון של אהובך או לכל דבר שאתה אוהב. בנוסף, תוכל להסתיר את המשמעות בפועל אם אינך מעוניין לחשוף אותה.

עוד דבר טוב בקעקועים מופשטים הוא שהם לא סקסיים באופיים, וגם גברים ונשים יכולים לקבל אותם. אנו לא חושבים שאתה יכול להשתעמם מכיוון שיש אינסוף אפשרויות לעיצובי אמנות דיו מופשטים. למען האמת, אתה יכול בקלות לצייר על עצמך את הקעקוע המופשט שלך. זה יעורר בך רגשות עזים!

קעקועים מופשטים זוכים לתשומת לב הולכת וגוברת, במיוחד בשנים האחרונות. זאת בשל טכניקות חדשות המאפשרות לאמנים לשפר את כישוריהם ויכולותיהם. לכן כל כך הרבה אמנים התנסו בצורות מופשטות.

כפי שאמרנו, קעקועים מסוג זה הם חד מיניים. נשים אוהבות את זה בגלל האנונימיות והתשוקה שהן מסתירות בהן. עם זאת, נשים נוטות להעדיף קעקועים מינימליים של צבעי מים על הגב, הירכיים או השרוולים.

באופן אישי, אני חושב שגברים צריכים להתנסות בעיצובים עבים ונועזים יותר. הסיבה לכך היא שגברים אוהבים לעשות קעקועים גדולים יותר בחלקים שונים של גופם. נסה להתנסות ולצייר מעין קעקוע שאתה רוצה. סיים כמה עיצובים בעצמך. זה יהפוך את הקעקוע שלך ליותר בלעדי.

עברו על כמה רעיונות שאהבתם עם אמן הקעקועים שלכם. לאחר מכן תוכל לשלב אלה למשהו ייחודי ומוגדר.

מופשט-קעקוע

מעבר למציאות

אתה בהחלט תוהה מדוע הביטוי הזה נכנס ל”סוג קעקועים “? זה פשוט בגלל שהשם הזה מתאים יותר לקעקועים מופשטים. סגנון שיסודותיו אינם שואבים את מקורותיהם לאלמנטים אמיתיים ממצה, הקעקוע המופשט הוא … לא מציאותי.

שמו מציין זאת כל כך טוב, ויצירות הקעקוע המופשט נולדות מהדמיון, כולן או חלקיות.

קעקועים מופשטים הגדילו את המציאות

לכן אין זה נדיר לראות אלמנטים דמיוניים הקשורים לקעקועים אלה, כמו מחמאות, עם אלמנטים אמיתיים על קעקוע מופשט, הנובעים מדמיונו של אמן קעקועים. האם המציאות היא לא נקודת הגידול הטובה ביותר לדמיון? אם זה נכון, אז זה הגיוני שקעקועים מופשטים ממנפים אלמנטים של העולם האמיתי להציע דוגמאות ייחודיות, כל כך ייחודיות שמקורות ההשראה של קעקועים מופשטים הם בהחלט בלתי מוגבלים.

יופי כמוטיב מוטיב לאפשרויות בלתי מוגבלות

מנקודה זו נולד תכונה בלתי נמנעת של קעקועים מופשטים: ריבוי המוטיבים המופשטים. מערכת היחסים ההדוקה בין סגנון קעקוע זה לבין הדמיוני אסור בשום אופן להצביע על כך שתכונות או נקודות המצוירות בכל סכנות מספיקות כדי להפוך את המופשט.

בכלל לא, אם זו נקודה משותפת בין כל הקעקועים המופשטים, זהו החיפוש אחר אסתטיקה, קבוע בכל העיצובים המופשטים המקועקעים, ולכן לפעמים קוראים לסגנונות אחרים לשכלל את היפה.

להלן כמה מסגנונות הקעקוע שתוכלו לערבב ולהתאים ליצירת אומנות מופשטת על גופכם.

פולקה אשפה ריאליסטית

סגנון זה הפך פופולרי בשנות האלפיים בגרמניה, והפך למהפכה במסורת הקעקועים. דיוק קו, צבעים מלאים וצפופים וקווים נקיים הם המאפיינים העיקריים של פולקה האשפה הריאליסטית, שהופכים את העיצוב למציאותי ביותר, לפעמים כמעט דומה לדיוקן אמיתי.

מותר רק שני צבעים: שחור ואדום. הנושא הרווח בז’אנר חדשני זה הוא הגולגולת שרוב הזמן מלווה באלמנטים מופשטים המעניקים הרמוניה לקעקוע.

אירזומי

ה- Irezumi נוצר במקור למטרות אסתטיות ודתיות ושימש לאורך זמן לצרכי ענישה, אך התפתח כקישוט רק במועד מאוחר יותר: בתחילת הדרך הם הגדירו את חלק החברה היפנית שביצעה עבודות כבדות, כגון כבאים, סוחרים. , ובעלי מלאכה.

עיטורים אלה מהווים השראה נפוצה של סמלי מים, והבעת ערך ואומץ, כמו גם שייכות לקבוצה. ממסורת זו נוצרו נושאים רבים והם עדיין בסגנון, כגון הדרקון – סמל של חוכמה ואריכות ימים – והקרפיון – המשויך לתכונות גבריות חיוביות, כמו גם להיות סמל למזל טוב. זה יראה נהדר על הגב והזרועות.

צִבעֵי מַיִם

קעקועים בצבעי מים דומים לקווים רכים ולהתזות של צבעים מוצלים שהופכים אותם לעדינים ודינאמיים בו זמנית. הודות להיעדר קווי מתאר ושימוש בצבעים/גוונים מושתקים, העור אינו נראה מקועקע אלא צבוע, והאפקט שיופק יהיה דימוי בהיר ונעים, כמו גם ייחודי ומקורי..

עיצובים מופשטים רבים, כגון פרחים, עלי כותרת, עצים וכל סמל אחר המהווה ביטוי לעולם הטבע נותנים את עצמם לסגנון זה..

עבודת נקודה או פוינטליזם

קעקועים פוינטליזם הם תמונות שנוצרו עם אלפי נקודות זעירות מקועקעות באזורים שבהם בדרך כלל ישתמשו בגוונים או בגושי צבע. לרוב הם אופנתיים עם דיו שחור או אפור, אם כי הם יכולים לכלול גם צבע אחר.

הם דורשים הרבה סבלנות, כישרון ודיוק מכיוון שהעבודה בהם לוקחת הרבה זמן. בין הנושאים או המושגים הנפוצים ביותר בסגנון זה ניתן למצוא גיאומטריה ודיוקנאות. אנשים רבים מעדיפים סגנון זה.

מופשט-קעקוע

גֵאוֹמֶטרִי

עוד אחד מהסגנונות שהפכו לאופנתיים לאחרונה. הם בדרך כלל שחורים, אך ניתן גם להשתמש בצבע: החשוב ביותר הוא הצורה. הם עשויים עם קווים נקיים ופשוטים וצורות גיאומטריות. רישומים אלה מגיעים מתרבויות ילידות, רוחניות ושבטיות, דפוסי טבע ומדע, צורות אדריכלות וסמלים המושרשים באלכימיה (כמה דוגמאות נפוצות: משולשים, ירחים, סמל האבן והחצים של הפילוסוף).

עבודה שחורה

קעקועים בצבע שחור או שחור, כפי שהשם מרמז, משתמשים בדיו שחורה כדי לכסות שברי עור שלמים בצבע זה. בתורם, הם מערבבים את האפקט ה”שחור הצבוע “הזה עם דמויות גיאומטריות מורכבות, המתמקדות בזרימת העיצוב והגוף.

יש שקוראים לזה לא מסוכן כיוון שלפעמים הם לוקחים דמויות פולינזיות מסורתיות ומערבבים אותן עם אמנות חזותית, שהיא מודרנית יותר.

סגנון זה הפך לאופנתי בשנים האחרונות ומהווה אלטרנטיבה טובה למי שרוצה לכסות קעקוע שהוא לא אוהב במיוחד.

קלטיק ומאורי / פולינזי

למרות שקעקועים אלה הם ממקורות שונים, הם ממוסגרים במה שנקרא “שבטי”. חלק מצורות הקעקועים הוותיקות ביותר מקורן בתרבויות פולינזיות, צורה של אמנות רוחנית המתורגלת באיים, כגון ניו זילנד, הוואי וסמואה..

הקעקועים שימשו לספר את סיפורו של האדם בעל סמלים ודוגמאות גיאומטריות בעלות משמעויות ספציפיות, אם כי חסר מידע אמין (לסמליות הידועה כיום יש פרשנויות או הנחות היסטוריות).

שבטים של פולינזיה ביישנים מאוד מבחינת הסמליות של האמנות שלהם שיש לה הרבה קשר לסוגיות דתיות, פילוסופיות ותרבותיות. אז, במערב, הם בעצם למטרות אסתטיות.

תוכלו למצוא עיצובים קעקועים מופשטים רבים שהם יצירות טהורות של צבעי מים או בסגנון אחר; תמצא אלה בצבעים בהירים ועשירים. זה תלוי בך לראות מה מושך את האישיות הפנימית שלך. יהיו כאלה שישחקו בעדינות עם דוגמאות גיאומטריות, אחרים שמערבבים פרחי קעקועים משובחים וקעקועים של בעלי חיים, אבל מעל לכל, יש כאלה שלא יזכירו לך שום דבר מדויק או בבת אחת. קעקועים מופשטים הם דמיוניים ויצירתיים באופיים, זכור זאת כאשר אתה עושה קעקוע מופשט.