125 קעקועי חץ ייחודיים עם משמעויות

לחצים היה מזמן מקום חשוב ביותר בכל תרבות בהיסטוריה. הם הופיעו בשפע תרבויות אינדיאניות, שימשו בהיסטוריה, לוחמה, ציד, חזיונות, חלומות והרבה סימנים אחרים. החץ הופיע גם בהיסטוריה עתיקה, מודרנית ואחרונה.

הרעיונות שאתה יכול להמציא עם קעקועי חץ הם בלתי מוגבלים. אתה יכול לעשות קעקוע חץ המשלב יחד המון משמעות תרבותית והיסטורית. אתה יכול גם ליצור או לשרטט את הרעיון שלך של קעקוע ולחכות לרגע הנכון להניח אותו על העור שלך. רעיונות קעקועים אלה יכולים להתמלא בהרבה קישוטים, מה שמאפשר הן לאמנים והן לכם לספק לו מגע אישי משלכם.

קעקועים עם חצים

סוגי קעקועי חץ

חץ יחיד

אחד הסוגים הנפוצים ביותר של עיצובים קעקוע חץ. כשמדובר בסמליות, ניתן להצביע על חץ יחיד לכיוון מסוים. בחיים האמיתיים, חיצים יכולים לשמש צורה של הגנה מפני גורמים מרושעים ושליליים. חץ יכול לשנות את משמעותו, בהתאם לשאר הסמלים המלווים אותו. חץ שבור אחד יכול לסמן שלום, וסיום לסכסוך ארוך.

שני חיצים

שני חצים מצטלבים יכולים לסמל ידידות קרובה עם מישהו, או עם קבוצת חברים. אתה יכול לקבל סוג זה של קעקוע כקעקוע תואם עם חבר טוב. אבל שני חיצים המפנים זה מזה גם הם מלחמה, אז הקפד להיות ספציפי בעת קעקוע מסוג זה.

חצים מרובים

קעקוע הכולל קבוצת חצים יחד מייצג כוח, מוכנות למלחמה ואחדות. סוג זה של קעקוע קיים כבר זמן רב, ונראה לראשונה ברוב הקבוצות האינדיאניות. במהלך עידןם, קעקועי חץ מרובים נתפסים כסוג של איחוד בין השבטים האינדיאנים השונים בזמן מלחמה, או משפחות שמתאחדות לצוד את מזונם. במונגוליה, קעקוע החץ המרובה מסמל את תורתו של ג’ינגיס חאן עצמו על חשיבות המשפחה והאחדות לילדיו..

חצים שבורים

עיצוב פופולרי נוסף לקעקוע החץ הפשוט הוא החץ השבור. אלה שמקבלים קעקועי חצים שבורים נרכשים לעתים קרובות על ידי מי שלא מזמן נשבר להם הלב. יש אנשים שחושבים שהרעיון של קעקוע מסוג זה הוא דביק, אך הם טועים – בהתאם למיקום, קעקועי חץ שבורים תמיד נראים מדהים, במיוחד כאשר אתה מציב אותו יחד עם עוד כמה סמלים מרהיבים שבטוח להעביר את המסר של האדם למי שרואה אותו. מלבד שברון הלב, קעקוע זה יכול לסמל שלום, כמו גם סימן לכך שקונפליקט אינו תשובה לשום דבר.

ניתן להציב קעקוע חץ יחד עם יהלומים, לבבות, כוכבים, ציטוטים, נוצות, פרחים ולוכדי חלומות. קעקועי חץ למעשה נראים טוב יחד עם ציטוט, מכיוון שצורת החץ מאפשרת לך לקבל את הציטוט ממש מולו, וזה יכול להיות עיצוב קעקוע חץ למראה מגניב. עוד עיצוב פופולרי עבורו הוא ערבובו עם מצפנים וחצים, כמו גם כוכב ימי.

קעקועים עם חצים

המשמעות של קעקועי חץ

אנשים שרוצים למצוא תחזית טובה עם חייהם יכולים לעשות קעקוע חץ. הסיבה לכך היא שהיא מייצגת מעבר דרך כיוון משמעותי, או חיפוש ולבסוף גילוי הדרך הנכונה לעבר חייהם שלהם. קעקועי החץ תמיד מספקים לבעליו את המסר להמשיך להתקדם, ולחבק את כל העתיד שצפוי להם. קעקועי חץ כשהחץ נמשך לאחור מהקשת יכולה להיות מחוברת למי שרוצה להשיג כל כך הרבה דברים בחיים, אך אינו מסוגל לעשות זאת בגלל סיבות שונות. לאחר שהחץ השתחרר מהקשת, זה די מסמל את המעבר לשלב בחייהם שהוא מרגש, חיובי ובעיקר חדש לגמרי..

קעקוע החץ נתפס לעתים קרובות כסימן לגבריות. סביר להניח שזו אחת הסיבות מדוע הרבה מאלה שעושים קעקוע מסוג זה הם גברים, יותר מאשר נשים. אבל זה לא בהכרח אומר שהחץ הוא לא רק עיצוב קעקועים המוגבל לחבר’ה – גם נשים יכולות לעשות קעקוע מסוג זה, וחלקן אפילו משלבות לו עיצובי משנה, על מנת שיתאימו לטעמן..

עיצובים של קעקועי חץ מחוברים גם למזל מזלות מסוים – מזל קשת, המיוצג בדרך כלל על ידי קשת וחץ. לעתים קרובות, חיצים משמשים לייצוג אהבה, כוח, כוח או תחושת כיוון טובה. המשמעות היא שאתה פשוט מתקדם לכל כיוון שאליו אתה נוסע, ולא מסתכל לאחור על מה שהשארת מאחור. משמעות נוספת מאחורי זה היא שאתה מוכן לעזוב את חייך הקודמים, לשכוח מהטינה שלך או מהטעויות כלפי מישהו ולחפש הזדמנות שנייה בחיים. קעקוע החץ חייב להיות מחובר לרגשות חיוביים, כך שבכל פעם שתזכה לראות את הקעקוע שלך, תוכל להזכיר לעצמך את כוחך האישי, וכיצד תוכל להתעלות על הכל על מנת להגשים את מטרותיך בחיים.

ראה גם:

  • 125 עיצובים הקעקועים האצטקים הטובים ביותר לגברים
  • 125 קעקועים לעיניים לשנה
  • 125 קעקועים תמנון לשנת 2017
  • 125 עיצובים לקעקוע שמש וירח לגברים & נשים
  • מדוע כדאי (או לא כדאי לך) לעשות קעקוע בצבעי מים

מיקום אידיאלי של קעקועי חץ

אתה יכול לקבל עיצוב קעקוע חץ זעיר המודבק לקרסוליים, פרקי הידיים, האצבע והאוזניים. קעקועים בגודל גדול או בינוני תמיד מונחים על הרגל, הכתף, החזה, הירך, הזרועות, הצדדים והגב.

הצבת קעקוע חץ על הרגל פירושה גם מעבר לחיים חדשים – סוג זה של קעקוע מסמל את הדרך לכיוון אחד מבלי להיזכר בעבר.

אנשים מסוימים מקבלים גם קעקועי חץ בעמוד השדרה, אך תהליך זה כואב מאוד. עמוד השדרה של אדם הוא אחד המקומות האחרונים שבהם אנשים צריכים לעשות קעקוע-מכיוון שעמוד השדרה של אדם מורכב מעשרים ושש עצמות, כאשר עשרים וארבע מהן עוברות מהחלק האחורי של הצוואר, לאגן..

אם קעקוע סקסי הוא הדבר שלך, אז המקומות הטובים ביותר להשיג אותם הם החלק התחתון של עמוד השדרה, הבטן, הגב, הצלעות והירך.

טיפים להכנת קעקועי חץ

לפני שתחליט לעשות קעקוע, עליך לספר לקעקע אם יש לך אלרגיות או מחלות עור, או סוגים אחרים של מחלות כגון המופיליה, דימום, אלרגיות למתכות, יוד או קרמים, סוכרת, הריון או גבוה/ לחץ דם נמוך. אם תחליט לעשות קעקוע בהריון, פנה לרופא קודם לפני שתמשיך. אסור לאדם להרגיש עייף או רעב כשהוא נכנס לתוך חדר הקעקועים.

לאחר סיום הקעקוע, אסור לשפשף פילינג כימי, קרמים או משחות בכל הגוף. אסור לך לבקר במספרה שיזוף, ללכת על שיזוף מזויף, או לקבל חתכים או שריטות על הגוף שלך, במיוחד באזור שבו אתה הולך להניח את הקעקוע.

קעקוע החץ לכף הרגל עשוי להימשך זמן רב להחלים, כך שעליך לחשוב היטב לפני שאתה מחליט אם אתה באמת רוצה כזה. אין לנעול נעליים סגורות או גרביים שלושה ימים לפני המפגש – אז אם אתה עושה קעקוע ברגל במהלך עונת החורף, היה מוכן להישאר בבית עד שלושה שבועות. אל תספוג את כפות הרגליים במים, מכיוון שזה עלול להרוס את הפיגמנטציה של הדיו. זכור כי קעקועים טריים ומים אינם שילוב טוב.

עלות שירות ממוצעת & מחיר סטנדרטי לקבלת קעקועי חץ

ישנם עשרות אנשים שרוצים לקבל עיצוב קעקוע חץ כראשון שלהם. הפשטות של הקעקוע פירושה גם שהוא זול, ולא תצטרכו לחסוך יותר מדי בשביל זה. גם קעקועים לא יצטרכו לחייב אותך כל כך הרבה, מכיוון שחצים אינם עיצוב מסובך מדי ושהם לא יתנסו בקושי רב לחרוט אותו. אז אם לסכם את הכל, החץ מאוד מומלץ כקעקוע ראשון טוב.

חנות הקעקועים הממוצעת בדרך כלל גובה לפי שעות. רוב אמני הקעקוע המנוסים יגבו לפחות 250 $ לכל שעה, צמרות, ומינימום תשלום של 100 $. גם קעקועים שמגיעים עם העיצוב הפשוט ביותר, ולוקח רק שלושים דקות לסיים, יהיו גם יקרים.

טיפים לתחזוקה לאחר קעקועי חץ

טיפול בקעקוע יהיה תלוי בעצת האמן. עקוב אחר אמצעי זהירות מסוימים, במיוחד כאשר אתה עומד לישון. במהלך הלילה הראשון לאחר קעקוע שלך, הוא עלול להזרם פלזמה שקופה עם קצת דיו מעורבב. אל תיבהל – זו רק הדרך של גופך למנוע סוגים מסוימים של זיהומים. עם זאת, זו גם יכולה להיות דרך מצוינת להרוס את המצעים או הבגדים שלך. לבשי פיג’מה או חולצות ישנות לפני שאתה הולך לישון – אם לא, תוכל להתעורר כך שכמה כתמי דיו וכתמי פלזמה על הבגדים והסדינים. השתמש בבגדים וסדינים שאינם שוחקים ואל תיגע בקעקוע שלך בזמן שהוא מרפא.