125 קעקועים ייחודיים של צב עם משמעויות וסמליות שתוכל להשיג בחורף הזה!

יש אנשים שחושבים שהמשמעות של קעקוע צבים היא פשוטה. זהו יצור ים הזז לאט שאנשים שומרים עליו כחיית מחמד או שהאנשים שמכירים אותו מבינים שחיה זו היא סמל למשמעויות רבות ושונות.

בהתחלה, צבים עשויים שלא להראות לך חיית מחמד אידיאלית לילדים שלך. הם איטיים, חלשים וחסרי הגנה. אך מסיבה מוזרה כלשהי, צבים הפכו לבחירה פופולרית בעיצוב קעקועים עבור אנשים רבים בכל רחבי העולם.

אם אתה חושב לעשות קעקוע, תחשוב על כל הסיבות האפשריות מדוע קעקוע של צבים יכול להיות עיצוב פנטסטי לאמנות הגוף שלך..

קעקועים של צבים

החזק מכולם

קעקועים מייצגים משהו שאתה יכול להתייחס אליו בחייך. אנשים שעברו תקופות קשות, או שהתמודדו עם התמכרות, הולכים על קעקועים מבוססי צבים כתזכורת מתמדת למאבקיהם ולמסעם. הדבר הטוב ביותר בצבים הוא שיש להם רק כמה טורפים.

הסיבות מדוע הצבים אינם נופלים לידיהם של טורפיו הם בגלל הקליפה הקשה. הקליפה מגנה על הצבים ממצבים מסוכנים ואלו שאפילו מנסים לתקוף בסופו של דבר מתוסכלים, ומחפשים אחר יריבים חלשים יותר.

העובדה שצבים מגנים על עצמם בעור משפרת את תוחלת החיים שלו; לכן, בתרבויות רבות ושונות בכל רחבי העולם, צב הוא אפיון של סובלנות, אריכות ימים והתמדה..

היצור האיטי ביותר

אולי שמעת על הסיפור המפורסם על הצב שהכה ארנבת במירוץ. כולם יודעים שצבים הם יצורים איטיים ויציבים. הגישה האיטית והקבועה שלהם היא שאנשים מעסיקים במצבים שונים. הצבים נותנים דוגמא בעולם שאם אתה איטי ויציב, אתה בהדרגה תהפוך למוביל בעולם.

עבור רבים, לעיצובי קעקוע של צבים יש יכולת להתעלות על מצבים קשים, לא משנה כמה מאתגר זה עשוי להופיע על הנייר. הצבים ידחפו דרכם, ואם יתעוררו מצבים קשים, הם יחזרו לקליפתו להגנה, נלחמים לחיות עוד יום.

זוהי שיטת החיה להגן על עצמה מפני מצבים שונים שאנשים הנלחמים בקרבות מעריכים אותם ביותר. הם מאמינים שהם יכולים להתייחס לעצמם לצבים, שנאבקים ובסופו של דבר יוצאים חזקים יותר בגלל זה.

קעקוע של צבים

סמלים ומשמעויות

כשזה מגיע לקעקוע של צבים ומשמעותו, צריך להבין שהיצור קיים ברחבי העולם שנים רבות כדי להפוך אותו לסמליות. כמה חוקרים מצאו מאובנים שונים של צבים שתחילתם כמעט 200 מיליון שנה.

שורשיו נובעים ממיליון שנה, הצבים קשרו עצמם לסמלים ומשמעויות שונות שאנשים יכולים להשתמש בהם. קעקועים של צבים מייצגים אהבה, סבלנות ואומץ, ודומים במקצת לקעקוע סוסון הים.

הצבים מייצגים יציבות בחיים, הגנה ותמימות בדומה לציפורים הקטנות.

עיצובים ייחודיים לקעקוע של צבים

ישנם סוגים רבים ושונים של עיצובים ייחודיים שניתן לבחור מהם כאשר דנים בקעקוע של צבים. להלן כמה מהעיצובים הייחודיים אותם תוכל לשקול בעת בחירת קעקוע של צבים.

1) קעקוע צב תינוק

למרות שקעקוע צב בסגנון תינוק אמור להיות מקסים ומתוק כולו, עיצוב הקעקועים הייחודי הזה נראה אפילו טוב יותר כאשר מעצבים מציירים אותו בסגנון סקיצה קונבנציונאלי. הדיו השחור, הקווים הישרים ובחירות הצבע הייחודיות הופכים את הקעקוע הזה לאחת האפשרויות הפופולריות ביותר לאנשים השייכים לכל שכבות הגיל.

מלבד עיצוב הסקיצות המסורתי, אנשים גם הולכים על צורות אמנות שונות בעת קעקוע של צב תינוק. עיצובים מינימליסטיים ומצולעים פופולריים בקרב גברים בגילאי 20-30.

2) עיצוב קעקוע צב קלטי

פופולרי במיוחד בקרב אנשים השייכים לבריטניה, אירלנד, סקוטלנד וויילס, עיצובי קעקועים סלטיקיים נראים ייחודיים ומרשימים מבחוץ ומשמעותיים מבפנים. צבעים כחולים, ירוקים ואדומים מתמזגים בצורה מושלמת בעיצוב שיעיף את כולם.

3) עיצוב צב מצויר

זהו כנראה הסוג המפורסם ביותר של קעקוע צבים בעולם. הקעקוע מתאר עיצוב מבוסס קריקטורות שאנשים מקבלים בחלקים שונים של גופם. העיצובים תוססים ומבליטים נקודת מבט חדשה. אנשים קלילים, מועילים ושמחים הולכים על קעקועי צבים בסגנון מצויר.

קעקועים אלה פופולריים בקרב גברים ונשים כאחד, פופולריים בקרב בני נוער ומילניאלים.

קעקועים של צבים

4) קעקוע צב בסגנון הוואי

אם אתם מתכננים לעשות קעקוע של צבים בעיצוב הוואי מסורתי, תוכלו לבחור בקעקוע הספציפי הזה. קעקועים בהוואי עוסקים כולם באלמנטים ודפוסים שונים המשולבים כדי ליצור מראה אמנותי.

צבעים וצורות שונים משתלבים עם אלמנטים אלה ומעניקים מראה מעודן בהרבה. קעקועי צבי הוואי הם בעיקר בצבע כחול ושחור המתארים את ההיסטוריה העתיקה של יצורי הים האלה ועד כמה הם הפכו לחשיבות עבור אנשים ברחבי העולם.

5) עיצוב קעקוע צב מצרי

עיצובים מצריים מתמקדים סביב הירוגליפים המתארים שתמונות מעבירות מסרים. לכל תמונה יש מסר ייחודי שמשפיעים על חיפוש בזמן ביצוע קעקועים מצריים. עיצובים מצריים הופכים פופולריים ביותר בקרב אנשים בכל רחבי העולם וממשיכים לשלוט בתעשיית הקעקועים ברחבי העולם.

סמל אנק משקף את קיומה של האנושות והוא אחד העיצובים המצריים המפורסמים ביותר הקיימים בשוק. למרות שמדענים עדיין לא גילו משמעות מדויקת מאחורי קעקועים וסמלים אלה, רבים מאמינים כי הקווים האנכיים בתוך קעקועים מצריים מדגישים את חשיבות הקונוט האופקי והרוחני בעולם.

6) קעקוע צב יפני

במיתולוגיה היפנית הצבים מייצגים מזל, חוכמה, שימור ואריכות ימים. בקעקועים יפניים רגילים, המעצבים מציגים צבים עם אצות או זנב אצות ארוך שיוצר תמונה על הזנב. צבים אלה ידועים בשם משחק מיני כיוון שהם ידועים כאינטליגנטים וארוכים מספיק כדי לשרוד מספר רב של שנים בצורה או בצורת אצות..

למרות שמיני משחק או צבים אינם נדירים בעיצובים הקעקועים המקובלים, המעצבים מציגים אותם עם יצורי מים אחרים. אף על פי כן, יש להם משמעות ניכרת בתרבות היפנית.

עיצובים קעקועים של צבים יפניים מודרניים עוסקים בפרחים וגלים. אנשים רבים מאמינים שעיצובים של צבים יפניים מכסים את הצד הנשי, אך הם פופולריים באופן מוזר בקרב גברים.

7) קעקועים של צבי ים

בגודל קטן אך עמוס בצבעים, קעקועים של צבי ים נפוצים בקרב נקבות שאינן רק מושכות את העין אלא משקפות עיצוב ייחודי. הגוונים הבהירים ומבחר לוח הצבעים השונים הופכים את העיצוב הזה לנשים.

בספרים וסיפורים מתארים הסופרים את צבי הים כשמחים, ידידותיים ושובבים. הם בני לוויה פנטסטיים, ואף פעם לא מוותרים בגלל טבעם הרוחני. המעצבים משתמשים בעיקר באדום, כתום, צהוב, גוונים של ירוק, כחול, חום, וצבעים רבים אחרים לעיצוב קעקוע מושלם של צבי ים.

8) קעקוע עיצוב צבים פולינזי

קשור למשמעויות שונות, כבש או צב היא חיה חשובה בתרבות הפולינזית. צבים במסורות פולינזיות מייצגים בריאות, שלום, שלווה, אריכות ימים ושמחת חיים.

ל- Hono, שפירושו צב בשפת מרקסית, ישנן משמעויות רבות אחרות הקשורות לזה כמו שילוב וערבוב משפחות והדגשת רעיון של אחדות..

ביחס למה שאנשים חושבים ומאמינים, צבים המצויים במצב זקוף אינם מעידים שהם נושאים נשמה של אדם מת בעולם. דמות אדם צריכה להיות ממוקמת ליד הצב או על הצב.

עיצובים של קעקוע צבים פולינזי סובבים סביב דפוסים וצורות.

9) קעקוע צב האנו

קעקוע הונו, הידוע בכינויו קעקוע של צבי ים ירוקים הוואי מייצג אחדות, אמונה, מזל טוב וחוכמה. אנשים המאמינים במזל טוב, עושר ומזל מקבלים סוג זה של עיצוב קעקועים.

10) עיצובים וקעקועים של צבי כף הרגל

מסיבה מוזרה כלשהי, עיצוב קעקוע של צבים הוא רעיון פנטסטי לקעקוע של צבי רגל. זה יכול להיות בגלל הקשר עם כוח ועוצמה; וכי נראה שהם בחירה אדירה בעיצובי כף הרגל או הקרסול.

קעקועים של צבי השבט נראים ייחודיים ונועזים ברגליים ובולטים שונים מההמון. עיצובים אלה נראים כתכשיטים לקרסול, בעוד שעיצוב צבעי המים ממלא את כל החלל. תרמיל של צב מייצג את המשפחה, ואם אתם מפרגנים למשפחתכם, תוכלו לעשות כמה קעקועים של תרמילים בהתאם למשפחת המשפחה.

11) קעקוע של צבים קטנים

עיצובים קעקועים של צבים קטנים מראים שקעקועים יפים לא חייבים להיות גדולים. הכל תלוי בבחירה. העיצובים הגיאומטריים אופנתיים בקרב אנשים השורשים לעיצובים של צבים קטנים. הצבע השחור הוא הטוב ביותר לביצוע עיצוב צב בגודל קטן עם גישה ישירה לצורות וקווים שונים.

בעת ביצוע קעקוע בגודל קטן, מעצבים מציירים רעיון או סיפור. מכיוון שצבים מייצגים הרבה רגשות ותחושות, מעצבים יוצרים בדרך כלל משהו מעניין המשקף את הקונספט והאישיות של האנשים.

12) קעקוע נינג’ה מצויר

לאחר הפופולריות של צבי הנינג’ה בגיל העשרה בשנות ה -80, אנשים רבים מקבוצות גיל שונות החלו לקבל עיצובים של צבי הנינג’ה. אנשים השתגעו על העיצובים האלה, וכנראה שהם היו דבר אז.

בהצהרה נועזת, עיצובים הנינג’ה האלה מייצגים כוח ועוצמה עצומים שהדמויות האלה מחזיקות בהם והופכים אותם לשמחים וחמודים בו זמנית.

יותר:

  • 125 קעקועי ההרים הטובים ביותר! מאפשר לטפס גבוה
  • 155 קעקועי חתול מקסימים במיוחד שעליך לקבל השנה
  • 155+ קעקועים של סנט מייקל: כל מה שאתה צריך ללמוד! (עם משמעויות)
  • קעקועי אצבע 101: עיצובים, סוגים, משמעויות & טיפים לאחר טיפול
  • 125 קעקועי גולגולת בעיטת קצה לגברים & נשים

13) עיצוב קעקוע צבי שלום

בתקופה האחרונה, אקולוגיה ופעילים חברתיים רבים כינו צבים כסימן לשלום ושגשוג בכל רחבי העולם. עיצובים של קעקועי צבי שלום משמשים אנשים רבים בכל רחבי העולם, במיוחד אנשים השייכים למדינות שחווים מלחמה וטרור..

עיצובים של צבים שימשו רבות בכתיבה וביצירת שלטים וסיסמאות שלווים. פעילים משתמשים בדימוי של צב יחד עם מסר המדגיש שלום ושגשוג לעולם.

אם אתה בוחר קעקוע של צבי שלום, וודא שאתה מקבל אותו במקום הנכון.

14) עיצוב קעקוע צב מסורתי

אם אתם מחפשים עיצוב צב קלאסי, אז קעקוע אמנות הצבים הזה הוא במיוחד בשבילכם. העיצוב המקובל בדיו בצבעים שחורים ואפורים הופך אותו ליצירה יוצאת מן הכלל. אתה יכול לבחור עיצובים שונים של צבים ולבצע את זה בגוונים שחורים ואפורים או בגוונים צבעוניים. זה תלוי בך לגמרי.

15) קעקועים של צבי השבט

קעקועים שבטיים הם אפשרויות הקעקוע הפופולריות ביותר עבור אנשים בכל רחבי העולם. עיצובים אלה אינם קשורים לתרבות השבטית אך שואבים רעיון והשראה מהתבניות והצורות המקובלות. אם אתה מחפש קעקוע שבטי, וודא שאתה עושה מספיק מחקר שכן כל עיצוב וצורה מייצגים רעיון או מסר.

רוב העיצובים השבטיים מתמקדים במאפיינים שונים כמו שימוש בדיו שחורה, דפוס חוזר על עצמו, סמליות רוחנית ומיתית וקווים מודגשים..

סמלי הצבים בנצרות

אין הרבה מה לדבר על צבים בנצרות, חוץ מהעובדה שאנשים לא צריכים לאכול אותם. צבים מבוססי ויקרא הם סוג של לטאת מים בנצרות.

צבים בעיני האינדיאנים

התרבות האינדיאנית היא שילוב של הרבה תרבויות שונות מכל רחבי העולם. בחלק מהסיפורים והמיתוסים השבטיים, הצבים עלו על הרבה ים והחזירו בוץ ליצירת הארץ הראשונה. אינדיאנים מאמינים כי צבים מייצגים, אדמה, מים, ריפוי וחיים ארוכים.

סיכום

בתקופה האחרונה יותר ויותר אנשים בוחרים על גופם סוגים שונים של קעקועים מבוססי צבים. אם אתה מתכנן לבצע קעקוע של צבים בעצמך, עליך לברר את עיצוב הצבים הייחודי שלך, המתאים באופן מושלם לאישיותך..

אתה יכול להחליט באיזה חלק של הגוף תמקם את הקעקועים האלה, וודא שאתה יודע את מטרת קעקועים אלה. זכור, תמיד חשוב שיהיה לך רעיון או מטרה לפני בחירת עיצוב שישולב באישיות שלך.