125 רעיונות קעקועים יפניים אגדתיים מלאים בתרבות

קעקועים יפניים הם די פופולריים עכשיו, לא רק בקרב התרבות היפנית, אבל חובבי קעקועים בכל רחבי העולם מקבלים קעקועים יפניים בגלל העיצובים והמראה הייחודיים להם. תוכלו למצוא מגוון רחב של קעקועים יפניים משמעותיים ויפים למראה. שניים מהסוגים העיקריים של קעקועים יפניים הם קעקועים יפניים מסורתיים ומודרניים.

קעקועים יפניים מסורתיים הם אלה שנעשו באמצעות כלי מיוחד דמוי עיפרון שלקח שנים לסיים והוא די יקר. עבור קעקועים יפניים מודרניים, אמנים משתמשים בכלים חשמליים רגילים, ואלו הרבה יותר אפשריים לעשות היום. בהתחשב בתרבות היפנית העשירה, אין זה מפתיע שקעקועים יפניים הם די משמעותיים, במיוחד עם הסמלים השונים הקיימים בהם.

אם אתה מתכנן לקבל מגע תרבותי בקעקוע שלך, עליך לבצע קעקוע יפני אחד לפחות. כדי לעזור לך בבחירת הקעקוע היפני הטוב ביותר, מוזכרים להלן כמה מעיצובי הקעקוע היפניים הפופולריים ביותר שבוודאי ידהימו אותך יחד עם משמעותם ההיסטורית והסמלית..

קעקועים יפניים

הכוונה מאחורי קעקועים יפניים

לקעקועים יפנים יש משמעות תרבותית חזקה המצורפת אליהם, מה שהופך אותו לסמלי למדי לתרבות ולאנשים היפנים. בתקופות מבוגרות יותר, הם נהגו ללבוש קעקועים אלה כסמל למעמד חברתי ספציפי. ככל שחלף הזמן, פושעים ועבדים החלו לסמן את גופם בקעקועים יפניים כדי לסמן את מעמדם בחברה. עם זאת, במשך שנים, הפופולריות של קעקועים יפניים גדלה בקרב אנשים ברחבי העולם והתפתחה לעיצובים שונים. קעקועים אלה היו הקעקועים היפניים המסורתיים המקוריים שמעט מאוד אנשים מקבלים היום ועוקבים אחריהם.

קעקועים יפניים כוללים אלמנטים וסמלים רבים ולכל אחד מהם יש משמעות אחרת. קעקועי דרקון יפניים פופולריים מאוד ומייצגים כוח וחוכמה. חוץ מזה, קעקועי עוף החול היפני הם גם בחירה מובילה בקרב פריקי קעקועים ומסמלים לידה מחדש ואש. משמעויות נוספות הנראות בקעקועים יפניים הן מוות, חיים, הגנה, שינוי, נחישות, אומץ לב, רוח, והרשימה רק נמשכת ונמשכת.

קעקועים יפניים ידועים בשימוש האקזוטי שלהם בצבעים ובמשמעות הסמלית שכל צבע מציג. הצבע הלבן מסמל טוהר ואמת, והוא צבע מרגיע שנותן נחמה לאחרים, במיוחד אלה המתאבלים על אובדן של אדם אהוב. שחור מייצג מסתורין, צהוב מייצג אופטימיות ושגשוג, ורוד מסמל בריאות טובה ונשיות, ולבסוף ירוק מסמל נוער, אנרגיה וחיים..

עם כל כך הרבה משמעות בכל עיצוב קעקועים, קשה לפספס קעקועים יפניים. החלק הטוב ביותר בקעקועים אלה הוא שיש להם משמעויות מציאותיות שונות שכל אחת מאיתנו יכולה להתייחס אליהן וללמוד מהן.

קעקועים יפניים

מיקום אידיאלי עבור קעקועים יפניים

דמות עיצוב קעקועים יפנית פופולרית המכסה את כל הגוף; זה אומר שאתה יכול לקשט את הגוף שלך מלמעלה למטה עם כמה יצירות אמנות יפניות מדהימות. בימינו, קעקוע כל הגוף שלך אינו יכול להיות הבחירה האידיאלית, ונדרש גם הרבה אומץ כדי לעשות זאת. אם אתה הולך על קעקועים יפניים קטנים הכוללים מינימום פרטים, אתה יכול לבחור לשים אותו על היד, הידיים, הצוואר או הפנים שלך..

רוב עיצובים הקעקועים היפניים כוללים עיצובים גדולים מעל העיצוב העליון; מכאן שעדיף תמיד ללכת על אזור המאפשר לאמנים לקעקע את העיצוב ללא הגבלות באופן חופשי. המקומות שנותנים לך הכי הרבה מקומות הם הזרוע, הגב, הבטן והירך. אתה יכול גם לבחור ברגל, במיוחד אם העיצוב כולל מראה ספיראלי או צר. זו לגמרי בחירה שלך היכן אתה רוצה שהקעקוע היפני שלך יופיע, אבל לא משנה היכן תשיג אותו, הוא ייראה פנומנלי וייחודי כתמיד.

רעיונות לקעקוע יפני

קעקוע פניקס יפני

קעקוע פניקס יפני

אם אתה מוכן להשיג איזושהי תכונה מיסטית שחוטא לקעקוע שלך, עליך לנסות את קעקוע עוף החול היפני הזה. קעקוע זה הוא הדרך המושלמת להציג קעקוע יפני מסורתי מכיוון שקעקוע זה מורכב מעוף החול צבעוני הממוקם סביב כמה פרחים ורודים ויפים. לוח הצבעים של קעקוע זה מופלא מכיוון שהוא מורכב מכמה מהצבעים הטובים ביותר כמו כחול, ירוק, ירוק ים, כתום, וצבעים רבים אחרים..

הקעקוע הזה די סמלי שכן הוא מייצג לידה מחדש, ושינוי שרצית להציג לאנשים. היצור המסוים הזה מגיע מהמיתולוגיה היוונית, שגם היא הותאמה על ידי התרבות היפנית.

קעקוע דרקון יפני מסורתי

קעקוע דרקון יפני מסורתי

אתה יכול גם לנסות את קעקוע הדרקון היפני המסורתי הזה ולהשיג כמה תמונות נועזות על גופך. קעקוע זה כולל דרקון בדיו שחור ואפור שמסתובב סביב היד שלך. קעקועי דרקון נראים טוב מאוד ביד מכיוון שהעיצוב הסחררני מחמיא ליד. קעקועי דרקון יפניים פופולריים למדי; אולם עיצוב זה הוא יחיד במינו מכיוון שהוא מורכב ממראה נועז יותר.

אמן הקעקועים עשה עבודה נפלאה בקווי המתאר וההצללה, מכיוון שהוא עוזר להוציא את המגע הריאליסטי והגרפי בקעקוע זה. קעקוע הדרקון הקלאסי הזה הוא סמל של כוח ועוצמה, שהם שתי תכונות חשובות החבויות בתוך אישיותו של כולם, אך לעתים קרובות אנשים מפחדים מכדי לגלות זאת. קעקוע זה עשוי להניע אותך להשתמש במאפיינים העוצמתיים שלך.

קעקוע יפני לוטוס

קעקוע יפני לוטוס

אם אתה בוחר במגע נשי יותר בקעקוע שלך, עליך ללכת על קעקוע הלוטוס היפני הזה. קעקוע זה מורכב מלוטוס בצבע ורוד מוקף עלים בצבע ירוק שנראה נפלא. הקעקוע השתמש בשני סוגים של ורודים מכל צד של הכותרת שעוזר לתת לקעקוע מראה תלת מימדי..

לקעקוע הזה יש אווירה עדינה מאוד והוא מושלם אם אתם מחפשים משהו בעל משמעות. קעקוע לוטוס פופולרי זה מסמל תשוקה ואהבה שהן שתי התכונות החשובות ביותר שכולם צריכים לחיות עליהן ללא הצלחה. קעקוע זה הוא הבחירה המושלמת עבור כל הנשים היפות שיש.

קעקוע זאב יפני

קעקוע זאב יפני

קעקועי זאב יפנים הם עתיקים למדי וכוללים וכוללים פרטים מעולים. קעקוע זה מורכב מ זאב שחור-אפור דמוי כלב פרא עם הלשון הוורודה הארוכה החוצה, והרקע כולל פרחים בדיו כתומים. אמן הקעקועים עשה את המיטב שלו עם הצללה אפורה וקווי מתאר שעוזרים להפוך את הקעקוע הזה לכל כך ייחודי ומושך.

זהו הקעקוע הטוב ביותר אם יש לך חיבה לפולקלור היפני העתיק. קעקוע זה מקורו בתקופה היפנית הילידית שבה זאבים אלה ייצגו את השליחים של רוחות הקאמי והיו חלק חשוב בטקסים למשוך את תשומת לבם של האלים השינטו. המשמעות מאחורי קעקוע זה עשויה להיות עתיקה מכדי שתוכל להתייחס אליה; עם זאת, Irezumi, הידוע כקעקוע באמנות יפנית, קיים בקעקוע זה, ולכן אתה צריך ללכת על זה.

קעקוע קורי עכביש יפני גדול

קעקוע קורי עכביש

אם אתה רוצה לקבל את המהות הנכונה של קעקוע יפני שהוא אחד שכולל כיסוי שטח גדול של הגוף אז עליך ללכת על קעקוע קורי עכביש יפני זה. קעקוע זה כולל קורי עכביש גדולים בשחור ואפור ברקע, וברשת מורכב מעכביש בצבע חום עם אלמנטים יפניים רבים אחרים כולל סמוראי. קעקוע זה כולל את פירוט הקעקוע היפני הנכון וזה מה שגורם לו להיראות כל כך מרהיב.

עבור סוג זה של קעקוע תזדקק למרחב גדול כמו החזה או הגב מכיוון שהקעקוע כולל אלמנטים רבים. קעקועי עכביש יפנים הם די משמעותיים מכיוון שהם מייצגים את האישיות שלך כלוחמת, ומראים כיצד אתה לא מפחד מכלום ומוכן להילחם בכל דבר העומד בדרכך..

קעקוע גולגולת יפני

קעקוע גולגולת יפני

אם אתה מחפש משהו דרמטי בקעקוע שלך אז אתה באפשרות הנכונה. קעקוע הגולגולת היפני הזה הוא אחד מקעקעי הגולגולת הנפוצים ביותר שנראים טוב להפליא, במיוחד עם דיו צבעוני. הקעקוע כולל גולגולת בדיו שחורה ואפורה מציאותית, עם כמה פרחים בצבע ורוד בצבע ורוד מעל הגולגולת וקווים מפורטים כדי להוציא את הריאליזם בקעקוע הזה.

מלבד ההשקפה היפה של הקעקוע הזה, הוא גם סמלי מאוד; הוא מייצג שינוי משמעותי בחייך ומסמל גם את חגיגת החיים הטובים. אנשים עוברים הרבה שינויים בחיים, ורובם עשויים להיות מורכבים מדברים טובים, ולכן קעקוע של יצירת אמנות זו היא הדרך הטובה ביותר להעריך את השינויים הטובים בחיים שלא קנו דבר מלבד אושר.

קעקוע יפני פרחוני

קעקוע יפני פרחוני

אתה יכול גם לבחור בקעקוע יפני פרחוני מקסים זה ולהשיג אמנות גוף מדהימה. לקעקוע הזה יש נגיעה נשית מאוד, אבל הוא נראה ממש טוב גם על גברים. קעקוע זה מכיל פרחים שונים בדיו בוורוד, ירוק ים ולבן, בעוד שהרקע כולל תכונה עכורה לייצוג סגנון הקעקוע היפני, ולתת קצת עומק לעיצוב הפרחוני. אתה יכול לכלול כל פרח שאתה אוהב החל מחבצלות ועד פריחת הדובדבן.

קעקועים יפניים פרחוניים נלבשים בדרך כלל על השרוול מכיוון שאזור זה מתאים לעיצוב הקעקוע; עם זאת אתה יכול לרצות שזה יהיה מקושט בכל הגוף שלך גם אם אתה הולך על מראה קעקוע יפני בכל הגוף.

קעקועים יפניים

קעקועים יפניים

קעקועים יפניים

שאלות נפוצות

האם לקעקועים יפניים מסורתיים יש כללים ספציפיים?

ישנם כמה כללים שעליכם לעקוב אחריכם ועל אמן הקעקועים שלכם אם אתם מקבלים קעקוע יפני מסורתי. הכלל הראשון שעליך לוודא הוא שלקעקוע היפני המסורתי שלך יש את הסט הצבעים הבהיר, עם פירוט עמוק ועשיר. הצבעים הבהירים בקעקוע הם שהופכים קעקועים יפניים לשונים מאחרים. הכלל השני הוא שהקעקוע שלך צריך להיות בעל סמליות ונושא שאתה יכול לדבר עליו ולהתייחס אליו.

האם זה לא חוקי לנסוע ליפן עם קעקוע יפני?

כן, למרבה הצער, קעקועים נחשבים ליפניים כבלתי חוקיים מכיוון שקעקועים אלה קשורים בעיקר לחברי כנופיה שמקעקעים את כל גופם בקעקועים יפניים. אם אתה נראה עם קעקוע יפני ביפן, לא תוכל לבקר בכל חדרי כושר, פארקי שעשועים ואפילו חופים. עד היום, עדיין קיימת סטיגמה עצומה לקעקועים ביפן.

כמה עולים קעקועים יפניים?

קעקועים יפניים הם אחד הקעקועים היקרים ביותר בגלל המראה הייחודי שלה ופירוט נרחב. אם תבחר בקעקועים יפניים קטנים כמו קעקוע לוטוס או קעקוע דרקון פשוט, זה יעלה לך בסביבות 100-200 $. קעקועים המכסים את כל הגוף וכוללים עיצוב ופרטים נרחבים יעלו הרבה יותר, שהם בסביבות 300-500 דולר. כמה מכוני קעקועים גובים שעה לפי שעה, מה שיכול גם הוא לעשות הבדל עצום במחיר.

כמה זמן לוקח לעשות קעקוע יפני?

קעקוע יפני, במיוחד כאלה שמכסים את כל הגוף, לוקח בערך שניים או שלושה מפגשים להשלים. קעקועים אלה כוללים פירוט והצללה ספציפיים; מכאן שזה לוקח יותר זמן. עבור קעקוע יפני בינוני, זה עשוי לקחת מקסימום שעתיים עד שלוש שעות להשלים, אבל זה תלוי גם בסוג הקעקוע שאתה מקבל ובניסיון של הקעקוע.

סיכום

כעת, כשאתה מודע לקעקועים היפנים המדהימים וההיסטוריה והמשמעות שעומדים מאחוריו, בהחלט אסור לך לפספס את ההזדמנות להשיג אחד. אלה הם אחד הקעקועים המשמעותיים ביותר, עם פרטים אתניים. עם כל כך הרבה מגוון של קעקועים יפניים, זה יכול להיות החלטה קשה ליישב עיצוב אחד. עדיף שתקדיש את הזמן המתוק שלך בבחירת המתאים לך. אז תתכוננו להשיג אמנות גוף תרבותית מדהימה בקרוב.