125 רעיונות לקעקוע בהדפס כפות שהם כל כך חמודים!

קעקועים הם דרך מרגשת להוסיף קצת חיוביות או ייחודיות בחייך. עם מיליון קעקועים שונים ברחבי הגלובוס, קעקועי כפות היו קעקוע די נפוץ, ואנשים בדרך כלל מקבלים אותו להביע את דעתם אהבה כלפי חיות המחמד שלהם. חיית מחמד היא אחת החברות הגדולות ביותר שהיו להן בחיים, וכדי להציג את אהבתן להורי חיות המחמד הפרוותיות שלהן בדרך כלל מקעקעות כפות. לכל קעקוע כפה יש את המשמעות האינדיבידואלית שלה, המשמעויות העיקריות הן התקדמות בחיים, במיוחד כאשר עיצוב הכפה מייצג חיה נעה. השני הוא חיבה כלפי החיה. להלן כמה מעיצובי קעקוע הכפות החמודים והייחודיים שכדאי לקחת בחשבון בעת ​​קעקוע.

כף הדיו

קעקוע בדיו

קעקוע כפות הדיו הוא קעקוע חובה אם יש לך כלב שובב ומבולגן. קעקוע זה כולל דיו שחור, המסייע לתאר אפקט מבולגן. הכפה נראית כאילו היא פשוט יצאה מהבוץ. קעקוע זה מציג עד כמה הכלב שלך אוהב לשחק בחוץ בעפר ואת האושר שלו כשהוא חוזר פנימה אליך כדי להתנקות. המקום הטוב ביותר לקעקוע זה הוא הזרוע שלך; בדרך זו, כולם יכולים לראות את האהבה והחיבה שלך מגדלים את חיית המחמד שלך, וזה יזכיר לך את הקשר שיש לך עם חיית המחמד החמודה שלך.

כפות מתוארות לב

כפות מתוארות לב

קעקועי הכפות המתוארים בלב אלה הם אחד מקעקועי הכפות החמודים והייחודיים שבהחלט כדאי לכם לקבל. קעקוע זה כולל שתי כפות בצורת לב. קעקוע זה בדרך כלל קטן בגודלו; עם זאת, אתה תמיד יכול לעשות את זה קצת יותר גדול בהתאם להעדפתך. אם אתה הולך על משהו פשוט, זה בדיוק הקעקוע המתאים לך. המקום הטוב ביותר לקעקוע זה הוא הקרסול או פרק כף היד.

כפה בצבע לבן

כפה בצבע לבן

אם חיית המחמד שלך לבנה ופרוותית, אתה בהחלט צריך לקבל את זה קעקוע כפה בצבע לבן. קעקוע זה מקסים וכולל מתאר לב קטן בתוך הכפה. אתה יכול להציב את הקעקוע הזה בכל מקום בגוף שלך, עם זאת, המקום האידיאלי שאתה יכול לעשות לו קעקוע הוא פרק כף היד שלך. אתה יכול לבחור לכפות כף אחת או שתיים. וודא שהדיו הלבן בו נעשה שימוש אינו בהיר מדי ומתאים לגוון העור שלך.

כף מים בצבעי מים

כף מים בצבעי מים

כפות אקוורל הן אחת מקעקועי הכפות הייחודיים, והיא מסמלת את מערכת היחסים הצבעונית שיש לך עם חיית המחמד שלך. צבעי המים כוללים אווירה בהירה ושמחה מאוד ועוזרים לך להציג את מערכת היחסים המהנה והמשעשעת שיש לך עם חיית המחמד שלך. עיצוב זה כולל ארבע כפות מיני דיו שחורות מקושטות זו בזו כדי להראות שחיית המחמד צועדת, ויש כתמים של צבעי מים סביב הכפות. זה גם מראה כי כל צעד שחיית המחמד שלך עושה לקראתך הוא קסום וצבעוני. קבל את הקעקוע הזה על הזרוע או הגב והציג את מערכת היחסים היפה שיש לך עם חיית המחמד שלך.

הדפס כפות עם שם

הדפס כפות עם שם

אתה יכול לנסות את הקעקוע הזה עם הדפסת כפות כששם חיית המחמד שלך מקושט ממש ליד הכפה. קעקוע זה כולל הדפס כפות בגודל בינוני דהוי. אתה יכול לבחור לשים את שם חיית המחמד שלך בתוך הכפה או לידה. שם חיית המחמד הוא די משמעותי ומשמעותי עבור כל בעל חיית מחמד. אז אם אתה חובב חיות מחמד מסור, אתה בהחלט צריך לנסות את הקעקוע הזה על היד או הגב.

חיבור לחיות מחמד

חיבור לחיות מחמד

קעקוע חמוד זה כולל לב קו מקווקו, המתחבר לשתי כפות שחורות בדיו. המקום המושלם לקעקוע זה הוא עצם הבריח או הזרוע שלך. הוא גלוי יותר לעצם הבריח שלך, וזה פשוט ההתאמה האידיאלית. קעקוע זה מסמל עד כמה אתה באמת אוהב את חיית המחמד שלך, וקעקוע זה יעזור להזכיר לך זאת בכל יום.

כף הפנים

כף הפנים

אם אתה מחפש קעקוע לכפות שהוא יותר ייחודי וכולל הרבה פרטים, אז אתה צריך ללכת על קעקוע משולב פנים זה. קעקוע זה מכיל את פני חיית המחמד שלך בתוך הכפות. אם אתה רוצה את הפנים של הכלב שלך על הכפה, שתי ההדפסים העליונים יכללו את העיניים של הכלב שלך, וההדפסה כלפי מטה תורכב מהאף. יש הרבה פירוט ומיומנות שיש בקעקוע הזה. החלק הטוב ביותר הוא שזה נראה כל כך מציאותי. קעקוע זה מראה עד כמה מערכת היחסים שלך עם הכלב שלך חזקה ועמוקה. המקום הטוב ביותר לקעקוע זה יהיה ליד הכתף שלך או על היד שלך.

כף גיאומטרית

כף גיאומטרית

אם אתם מחפשים קעקוע כפות המחשה מאוד, אל תראו יותר כי אין דבר ממחיש יותר מאשר קעקוע כפות גיאומטריות זה. קעקוע זה כולל הדפס כפה אחד עשוי עיצובים גיאומטריים. אם תסתכל על הכפה ברגע שהיא מוכנה, נראה כי כפה זו מורכבת מתכשיטים. נשים וגברים שניהם אוצרות תכשיטים, ועבור הורים לחיות מחמד חיית המחמד שלהם שווה לתכשיטים יקרים. קעקוע זה מראה עד כמה חיית המחמד שלכם יקרה. אתה יכול לגרום לקעקוע הזה לקעקע בכל מקום בגוף שלך. לא משנה היכן אתה עושה את זה מקושט, זה ייראה יפה כתמיד.

כף דקל

כף דקל

קעקוע כף כף יד זו הדרך הטובה ביותר לסמן ולייצג את האהבה הבלתי ניתנת לאין שיעור שיש לך לחיית המחמד שלך. קעקוע זה כולל את הדפס כף היד שלך ובתוכו הדפסת כף. קעקוע זה מראה כי גם כאשר כולם משאירים אותך מאחור, חיית המחמד שלך עדיין תהיה לצידך, אוחזת בידך. לקעקוע הזה יש משמעות רגשית חזקה עבור אותם אנשים שאיבדו את חיות המחמד שלהם, וזו דרך יפה להוקיר את התקופות שהייתם עם תינוק הפרווה שלכם. זה יזכיר לך שחיות המחמד שלך עדיין איתך, גם אם הן ברחו או נלקחו לגן עדן. הקעקוע הזה די גדול, כך שהמקום הטוב ביותר להשיג אותו יהיה על הגב.

כף הדפסת נעליים

קעקוע כפות זה עם הדפסת נעליים הוא הייצוג המושלם לאהבתך לחיית המחמד שלך. קעקוע זה כולל הדפסה של נעל המגף שלך ובתוכו הדפסה של כפה של חיית המחמד שלך. הקעקוע החמוד הזה כולל דיו שחור ונראה טוב להפליא לאחר השלמתו. אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה מקושט בחלק האחורי של הרגל או הירך, או אפילו על היד שלך. קעקוע מקסים זה מראה את הקשר החזק שיש לך עם חיית המחמד שלך, והוא גם מצביע על כך שחיית המחמד שלך תעקוב אחר כל צעד שלך, כך שהוא תמיד יהיה לצידך גם כאשר אף אחד לא נמצא.

כף דופק

כף דופק

קעקוע פעימות הלב הוא די נפוץ ומפורסם בעולם הקעקועים. אם אתה לא רוצה קעקוע פשוט לדופק, אתה יכול לעשות את זה קעקוע כפות דופק. קעקוע זה כולל קעקוע של לב קטן, וקווי פעימות הלב מתחברים לקעקוע כפה. קעקוע זה מציג את אהבתך החזקה לחיית המחמד שלך וכיצד כל פעימות לב מתחברות לחיית המחמד שלך. המקום הטוב ביותר לקעקוע זה יהיה על היד או היד שלך. אתה יכול להוסיף קצת דיו אדום בתוך הלב ושחור בתוך הכפה להגדרה נוספת.

כף האינסוף

כף האינסוף

קעקוע הכפות האינסוף הזה חייב להיות קעקוע הכפות החמוד ביותר שראיתם. קעקוע זה עוזר לייצג את האהבה העמוקה שיש לך לחיית המחמד שלך. קעקוע זה כולל שלט אינסוף בדיו שחור העובר דרך שתי כפות שחורות בדיו וקווי מתאר של לב. קעקוע זה מסמל כי לבו של בעל חיית המחמד פועם עם חיית המחמד שלו ולהיפך. אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה מקושט על היד שלך או ליד עצם הצווארון שלך.

יצירת המופת של הכף

יצירת המופת של הכף

קעקוע כפה זה די יצירת מופת וכולל שימוש מצוין בצבעי מים. זהו קעקוע כפה די צבעוני ומייצג את הצבע שחיית המחמד שלכם מוסיפה לחייכם והופך אותו ליפה יותר ושלם יותר. תוכלו למצוא הרבה צבעי מים בקעקוע הזה כמו גוונים של סגול, כחול ים, ורוד, צהוב, ועוד. יש גם מתאר קטן של לב באמצע הכפה. אם אתה אוהב קעקועים צבעוניים, אתה צריך לקנות את זה. המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על הזרוע או הגב.

קעקוע לכפות כפות

קעקוע לכפות כפות

אם חיית המחמד שלך ידועה בקפיצה מסביב ובעקבותייך כל הזמן, כדאי שתשקול לבצע קעקוע של כפות הרכבים המקובצות. קעקוע זה כולל כשמונה הדפסי כפה קטנים עשויים דיו שחור. הכפות מתפשטות לכל עבר כדי להראות כיצד חיית המחמד שלך ממשיכה לרוץ ברחבי הבית ואתה. המקום המושלם לקעקוע זה הוא הגב שלך, מכיוון שהוא יעזור לחקות בצורה מושלמת את איך חיית המחמד שלך מסתובבת וקופצת מעל הגב שלך.

לב כפה

לב כפה

אם אתה מחפש קעקוע על כף הרגל הגבוהה ביותר, אז אתה בהחלט צריך לשקול את זה קעקוע לב כפה. קעקוע זה כולל לב גדול העשוי מהדפסי כפות קטנות, ובתוך הלב יש חותם גדול של הכפה של חיית המחמד שלך. למגע ייחודי, במקום לכלול רק הדפסי כפות כדי להפוך את הלב לחלק אחד, תוכלו לגרום לקעקוע של שם חיית המחמד שלכם יחד עם הלב. קעקוע זה מראה כי האושר והאהבה שלך סובבים רק סביב חיית המחמד שלך והאושר שלהם. המקום המושלם לקעקוע זה יהיה על היד, היד או הגב.

שאלות נפוצות

מהו המקום הטוב ביותר להדפיס קעקוע כפות?

אתה יכול להדפיס את קעקוע הכפה שלך בכל מקום בגוף שאתה אוהב ומעדיף; עם זאת, המקומות הנפוצים ביותר בהם קעקועי כפות נראים בצורה הטובה ביותר הם הזרוע, כף הרגל, הצוואר, החזה, הגב, הירכיים והאצבעות. המיקום תלוי במידה רבה בסוג הקעקוע שאתה מקבל את המודעה בגודלה. אם הקעקוע גדול, כדאי שתקעקע אותו על הגב או החזה, ואם הם קטנים או ארוכים, אז היד והירכיים שלך יהיו המקום המושלם. אתה יכול להתאים את גודל הקעקוע בהתאם להעדפתך.

כיצד אוכל לקבל את הדפסת הכפות המדויקת של חיית המחמד שלי מקועקעת?

בדרך כלל זה נחמד לקבל את הכפה המדויקת של חיית המחמד שלך מקושטת על הגוף שלך. אתה יכול לקבל בקלות את הדפסת הכף של חיית המחמד שלך על ידי ביצוע צעדים פשוטים אלה בזהירות. ראשית, קח בעדינות את הכפה של חיית המחמד שלך ולחץ עליה על משטח דיו ולאחר מכן על דף נייר שקוף. הקפד להשאיר את הכפה עדיין על הנייר מכיוון שאם תזיז אותה, לא תקבל הדפסה מדויקת, והיא גם תכתם את ההדפסה. הרם בעדינות את הכפה מהנייר וודא שאתה עושה זאת היטב בניסיון הראשון שכן אלה שיש להם חיות מחמד ידעו כמה קשה לקבל הדפסת כף של חיית המחמד שלך ללא כל תנועה.

האם אוכל להשתמש בבטחה בצבע אקרילי על קעקוע הכפות שלי?

אין שום נזק בשימוש בצבע אקרילי כיוון שהוא נטול רעילים, אך הקפד להשתמש בצבעים אקריליים הניתנים לשטיפה. ילדים משתמשים בדרך כלל בצבעי אקריליק, כך שאם יש לך ילד, תוכל לבקש מהם לתת נגיעה צבעונית לקעקוע הכפות שלך.

Paw_Pew_Print_Tattoos

סיכום

לחיות מחמד תפקיד חיוני בחייכם, ואם אתם חובבי חיות מחמד חזקים, הייתם יודעים שהקשר עם חיית המחמד שלכם הוא פשוט שונה, ולעולם לא תוכלו להשוות אותו לקשר שנוצר עם בן אדם אחר. בעזרת קעקועי כפות אלה, אתה יכול להצהיר ולהציג את מערכת היחסים שיש לך עם חיית המחמד שלך. גם אם חיית המחמד שלך לא כל הזמן איתך, תמיד תוכל לקבל פיסה מהם איתך עם קעקוע כפה. אז מהרו וקבלו את אחד מקעקעי הכפות החמודים האלה.