125 קעקועי בת הים היפים ביותר עבורך (2021)

במשך מאות שנים אנשים קשרו בתולות ים עם יופי נצחי והילה מפוארת. האמת רחוקה מהמציאות. בתולות ים הן יצורים מיסטיים של חיות בר. הם נראים יפים וחלומיים, אבל מחרידים במציאות. אבל תן לתפיסה לחיות לנצח.

שיגעון בנות הים השתלט גם על תעשיית הקעקועים. קעקועי בת הים פופולריים בקרב נשים ומעט בקרב גברים. אבל אצל גברים, זה נדיר בגלל קוד הצבע והטקסטורות הפאנקיות.

הקעקוע מגיע עם אפס מגבלות. כמו כן, אתה תמיד יכול להתאים אותו אישית. קעקועים בתולת הים מאפשרים ללובש להציג את כישורי היצירה שלהם. יתר על כן, אם אתה חושש שקעקוע בת ים רב צבעוני עשוי להיראות מפואר, עזוב את המחשבה הזו. הסיבה לכך היא שהמבנה של בת הים עדין ביותר ששום דבר לא גורם לקעקוע כולו להיראות מיותר מדי או חזק מדי..

אם אתה מוכן לקבל קעקוע בתולת ים אך מתלבט לגבי איזה עיצוב יתאים ביותר לאישיות שלך, עיין ברשימת הרעיונות החמודים ביותר לקעקוע בת הים המפורטים להלן.

בת-קעקועים

125+ רעיונות לקעקועי בת הים החמודים ביותר

קעקוע בת הים השחורה

קעקוע בבת הים השחורה נראה מדהים. לקעקוע אפשרויות מיקום עצומות, כגון פרק כף היד, האמה, הכתפיים, כף הרגל, הברכיים, עצם הצווארון, האצבע, הגב ומאחורי האוזן. המבנה אינו מורכב מדי. דיו בקו דק עושה עבודה מושלמת. בסך הכל, לקעקוע הזה יש ויברציות נועזות ומסקרנות הקשורות אליו.

משמעות סמלית: קעקוע בתולת ים שחורה כהה מייצג מסתורין ורוח לא מאולפת. זכור שקוד הצבעים משפר את משמעות הקעקוע. במקרה זה, שחור מראה את הלובש כמי שיש לו אמונה רוחנית חזקה. מישהו רציני בחייו משנה. כמו כן, יש לו סמכות וכוח להתמודד עם כל אחד מהם.

קעקוע בת ים מיניאטורי

קעקועי בת ים מיניאטוריים הם החמודים ביותר מבין שאר רעיונות הקעקועים. אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם קעקועים מיניאטוריים; הם תמיד גורמים לך להעריץ אותם. לפעמים זה המיקום, פעמים אחרות זה המבנה וקוד הצבע. בכל אופן, אפשרויות המיקום של עיצובים קעקועים בת ים זעירים הם סלקטיביים אך כולם אטרקטיביים במיוחד, כגון פרק כף היד, האצבע, הרגל, עצם הצוואר והאמה..

המבנה שנראה הכי טוב בעיצוב מיניאטורי הוא ברובו קבוע מראש, שהוא דיו בעל קו דק או מנוקד. קוד הצבע תלוי בלובש. אם הם לא רוצים שקעקוע בת הים המיניאטורי יהיה גלוי מדי, אז קוד צבע בהיר ייראה נהדר. אחרת, צבעים כהים או שחור מתאימים למרקם העיצוב.

משמעות סמלית: קעקוע בת ים מיניאטורי מייצג חופש, טבע מרדן ויופי נצחי.

בת-קעקועים

קעקוע בתולת ים בצבעי מים

קעקוע בת ים בצבעי מים נראה מושך. קעקועי בתולת ים בצבעי מים קלים להסתיר ולהתאים אותם לסמלים ומילים אחרים. אפשרויות המיקום כוללות אמה, כתפיים, עצם צווארון, מאחורי האוזן, פרק כף היד, כף הרגל והברכיים. מבנה דק-שורות פשוט מאפשר לצבעי המים לזרוח בהיר יותר ולתפוס את אור הזרקורים. כמו כן, לסוג כזה של קעקועים יש ויברציות מאושרות הקשורות לזה.

משמעות סמלית: קעקוע בתולת ים מציג אהבה וחמלה – גם הכוח להישאר סבלני בזמנים האפלים ביותר.

קעקוע בתולת ים מופשט

קעקוע בתולת ים מופשט נראה קסום. אפשרויות המיקום הן עצומות, כגון כתפיים, פרק כף היד, גב הצוואר, עצם צווארון, אמה, ברכיים ומאחורי האוזן. תקציר הוא מושג מבלבל העשוי מקווים ומרקמים לא סדירים. כל העניין של התקציר הוא לשחק עם המוח של הצופה, ולכן מבנה מנוקד עושה את העבודה הטובה ביותר בלבלבל אנשים.

משמעות סמלית: הקעקוע מייצג תשוקה ויצירתיות. כמו כן, הוא מראה את הלובש כמניפולטיבי ושובב. מישהו עם דרישות ונחישות להגשים את הכל באופן מיידי.

בת-קעקועים

קעקוע בת ים עם זנב ארוך

קעקועי בת ים זנב ארוך נראים מרגשים בכל מובן אפשרי. אפשרויות המיקום של קעקוע זה מוגבלות בשל הגודל והשטח הנדרש. לכן ניתן להניח קעקוע זה רק על הכתפיים, הברכיים, הגב, החזה והאמה. המבנה התומך בקעקוע יהיה דיו בעל עבות קו. דיו כזה מאפשר לזנב להיות גלוי ולהתאים לערעור הכללי של הקעקוע.

משמעות סמלית: קעקוע בתולת הים Longtail מייצג, מערכות יחסים למרחקים ארוכים, אינסוף, מטרות ושאיפות ארוכות טווח וסבלנות..

קעקוע בתולת ים מוגדל

קעקועים ענקיים או מוגדלים של בת ים נראים מסקרנים. ההשפעה גדלה עם הגודל. הדבר דומה במקרה של קעקועי בת ים מוגדלים. יש לו השפעה עוצמתית על הלובש. חיובי או שלילי תלוי באופן שבו הלובש תופס את הדברים. כמו כן, יש לו אפשרויות מיקום מוגבלות, כגון הגב, הכתפיים, החזה והאמה.

קוד הצבע הוא ישות שניתן להפוך את הלובש ללובש, וההשפעה נשארת זהה. לפיכך, לא משנה אם הקעקוע צבעוני או לא; זה ייראה מפואר.

משמעות סמלית: קעקוע בתולת ים מוגדל מייצג אהבה, מסתורין, רוח וחמלה.

קעקוע בתולת ים

קעקועי בת ים פרחוניים נראים מרגיעים ומרעננים ויש להם ויברציות חיוביות הקשורות לזה. אפשרויות המיקום כוללות את פרק כף היד, האמה, האצבע, כף הרגל, הברכיים, עצם הצווארון ומאחורי האוזן. קוד הצבע הרב-צבעי או דמוי הקשת נראה הכי טוב. אפשרויות המבנה מגוונות, כוללות קווים מנוקדים, דקים וקווים.

משמעות סמלית: קעקוע בת ים פרחוני קשור לטוהר, אהבה, הבעת רגשות, סבלנות ואריכות ימים. כמו כן, בת ים היא יצור חכם, ולכן הקעקוע הזה מייצג גם אינטליגנציה וחוכמה.

קעקוע שלד בתולת ים

קעקוע שלד בתולת ים הוא מושג מעניין. האווירה אולי קצת מזעזעת בהתחלה, אבל ההשפעה מבטלת הכל. אפשרויות המיקום מצוינות, כגון כתפיים, גב, פרק כף היד, זרוע, ברכיים, עצם צווארון, חזה וכף רגל. גם קוד הצבע אינו מאבק רב. הצללה בשחור או לבן עובדת מצוין. יתר על כן, מבנה פשוט עם קווים דקים ודיו מנוקד מרתק הן את הלובש והן את הצופה.

משמעות סמלית: קעקוע בת ים שלד מייצג ריקנות, מאבק נפשי ורוחני. כמו כן, הוא מראה את הלובש כמי שמעריך את החיים, מוקיר אותם, אך בו זמנית מאמין במוות ובחיים לאחר מכן.

קעקוע תמנון ובת הים

קעקוע תמנון ובת הים נראה מזעזע. אפשרויות המיקום הן עצומות. לדוגמה, כתפיים, ברכיים, אמה, עורף, צוואר עצם ורגל. המבנה שנראה הכי טוב עם קעקוע כזה יהיה מבנה דק. הצללה מרובת צבעים או הצללה מנוקדת נראית מושלמת ומתאימה למרקם התמנון.

משמעות סמלית: קעקוע תמנון ובת הים מייצג גמישות, הרחבה, יצירתיות, אינטליגנציה וחוסר צפי.

קעקוע זוהר בת הים

קעקוע זוהר של בת ים נראה שובה לב ומושך ביותר, למרות קוד הצבע, המבנה והמיקום. חשוב לדבר על מיקום. לקעקוע זוהר של בת ים יש הרבה אפשרויות מיקום כגון כתפיים, פרק כף היד, האמה, הברכיים, הגב, מאחורי האוזן ועצם הצווארון..

המבנה המתאים לקעקוע זה יהיה קו שחור עבה, כך שכאשר הקעקוע משתמש בגווני ניאון כדי להדביק את הקעקוע, הוא זוהר לאורך הקווים השחורים. לפיכך, אפקט הרבה יותר טוב מאשר קו מקווקו היה מציג.

משמעות סמלית: קעקוע זוהר של בת ים מניע את הלובש לראות את הטוב בכל דבר, להמשיך הלאה ממה ששבר אותם. אחרי הכל, האור יכול לעבור רק דרך חתיכות שהתנפצו.

קעקוע בת ים כוכב

קעקוע בת ים כוכבים נראה קסום וחולמני. ישנן אפשרויות מיקום רבות, כגון כתפיים, זרוע ופרק כף היד, עצם צווארון, עורף, ירכיים, ברכיים וכף רגל. צבעים שמתאימים לקעקוע הזה הם אדום, כחול, אינדיגו, שחור ואפרסק. המבנה תלוי במרקם. בין אם הלובש רוצה שבת הים תתמלא בכוכבים או חלולה בפנים.

בתולת ים מלאת כוכבים תיראה טוב בדיו עבה בשורה, ואילו בתולת ים מרובדת תיראה נהדר בדיו דק או מרופד..

משמעות סמלית: קעקוע בתולת ים כוכב מייצג תקווה, מוטיבציה לכוון גבוה, עקביות, סבלנות, אמון, נאמנות, חוכמה וסיבולת. כוכב המשויך לבת ים מראה גם שאתה לא צריך אף אחד כדי לממש את מלוא הפוטנציאל שלך. רק אנחנו והתירוצים שלנו מונעים מאיתנו להשיג יותר בחיים.

בת-קעקועים

שאלות נפוצות

האם קעקוע בתולת ים מסמל רק מיניות?

זה נכון שברוב הקריקטורות, הסרטים והרומנים, בת ים מושכת בדרך כלל את תשומת ליבם של המלחים באופן מפתה. עם זאת, זו לא המשמעות היחידה של הקעקוע. בת ים גם מראה חופש מהחיבורים של החומרים העולמיים. יחד עם זאת, המשמעות היא סוד או תעלומה מכיוון שבתולות הן עדיין תעלומה לעולם.

האם קעקוע בתולת ים מתאים לבנות בלבד?

בכלל לא! אם אתה יודע משהו על בנות ים, עליך להיות מודע לקשריהם עם המלחים. בעבר, גברים היו מלחים רוב הזמן. גבר יכול לעשות קעקוע בתולת ים כשמלווה מלווה אותו. זה יכול לסמן שהאדם שעשה את הקעקוע מצא את הילדה ששחררה אותו מכאביו.

האם אישה בוגרת יכולה לעשות קעקוע בתולת ים?

כמובן, אתה בהחלט יכול לעשות קעקוע בתולת ים אם אתה אישה בוגרת. למעשה, זה יפתיע אותך לדעת שלבתולות ולנוגה יש קשר. פוריות ויולדות הן שתיים מהמשמעויות שמסמלות בנות ים. אם את אמא ותקעקעי בתולת ים, זה אומר שאת אמא שנהנית מחייה ואולי ילדיך משחררים אותך מפחדי העולם.

שורה תחתונה

קעקועים של בת הים הם במגמה רוב השנה. הסמל מתכוונן ורבגוני ביותר. לא תתחרט ברגע שתקבל את כל אחד מקעקועי בת הים. אתה עשוי להשתוקק לקעקועים נוספים לאחר מכן. כמו כן, אל תשכח לקחת מישהו שיכול להקליט עבורך את כל הליך הקעקוע. רגעים אלה אמורים להוקיר בהמשך. הקעקוע עלול לדעוך, אבל הזיכרונות לא יעלמו.

קעקוע שמח בת הים לך!