125 קעקועי העוגן הטובים ביותר לשנת 2021 (עם משמעויות)

קעקוע הוא סימן לביטוי עצמי וצורת אמנות. למרות שיש אנשים שלא יכולים להעריך קעקועים, אמנים רבים מאמינים שזו חוויה נפלאה להדביק את גופך כדרך ייחודית לספר את סיפור חייך..

קעקועי עוגן זכו לפופולריות לא רק אצל גברים, אלא גם בקרב נשים. זה הפך לעיצוב קעקועים נפוץ המשמש כיום, וזה בכלל לא מפתיע. אחת הסיבות לפופולריות המוגברת שלו היא שהעיצוב פשוט יחסית אך מסוגנן למראה. למעשה, נשים רבות דיו את גופם בקעקועים מעוצבים מעוגן פשוט כי זה אופנתי וקלאסי.

קעקועים של עוגן

סוגי קעקועי עוגן

קעקועי עוגן קיימים כבר זמן רב, במיוחד במהלך 2000 – 2500 לפני הספירה. במהלך אותה תקופה, המלחים היו היחידים שהשתמשו בעיצוב זה כסמל לאורח חייהם, התשוקה והעיסוק שלהם. עם זאת, גם אנשים שאין להם שום קשר למלחים מקבלים את העיצוב הזה.

להלן כמה מהסוגים הפופולריים ביותר של קעקועי עוגן כיום:

קעקועים של עוגן הצי

  • זהו עיצוב הקעקועים הנפוץ ביותר עבור אנשים המשרתים את הצי האמריקאי, ולבעלי אהבה שהם בשירות. עיצוב זה מסמל את אהבתם ונאמנותם לצי הצי האמריקאי. סוג זה של קעקוע בדרך כלל מכיל את ראשי התיבות USN (הצי האמריקאי), או המילה NAVY עצמה. כמה אנשים גם מבקשים מהקעקע לשלב את צבעי הדגל האמריקאי על הקעקוע, כדי להראות את פטריוטיותם למדינה..

קעקוע עוגן שבטי

  • זוהי וריאציה נוספת של הקעקועים הפופולריים בהשראת העוגן. זה יכול להיות קעקוע שבטי פשוט או קעקוע בעל עיצוב מסובך, תלוי בהשראת הילידים של האמן או האדם שרוצה את הקעקוע. שימוש במקומות ותרבויות המוכרים לאדם שעושה את הקעקוע כאמצעי השראה לעיצוב.

קעקוע לב עוגן

  • עיצוב קעקועים זה מציג יותר את הצד הרומנטי וההקרבה של האדם שעושה קעקוע. סוג זה של קעקוע מסמל חמלה כלפי כל דבר או מישהו. בדרך כלל, לב שנקב על ידי העוגן באמצע, מראה עד כמה אפשר להיות קורבן כשזה מגיע לאהבה.

קעקועים של עוגן וחבלים

  • זהו עוד קעקוע עוגן פופולרי במיוחד. זהו סמל המשמש את לורד האוורד מאפינגהאם כחותם משפחתי לפני שהצי האמריקני אימץ את הסמל. זו הסיבה לכך שחברי שירות ימי רבים עושים זאת כקעקועים.

נשר + גלובוס + קעקוע עוגן

  • זהו גם סמל רשמי של חיל הנחתים האמריקאי. ישנם שלושה סמלים עצמאיים בקעקוע מסוג זה. הראשון הוא הגלובוס. העיצוב מייצג את צפון ודרום אמריקה, אך הוא יכול להיות גם נכונות לשרת את כל העולם. הדבר הבא שתבחין בו בקעקוע מסוג זה הוא הנשר, שהוא הציפור הלאומית של ארצות הברית. לבסוף, העוגן מסמל את הכבוד שחולף חיל הנחתים האמריקאי.

ראה גם:

  • 110 אוסף קעקוע מוסיקה מדהים לכולם
  • 110 עיצובי הקעקועים המשפחתיים הטובים ביותר השנה
  • 125 קעקועי חץ ייחודיים עם משמעויות
  • 125 עיצובים הקעקועים האצטקים הטובים ביותר לגברים
  • 125 קעקועים לעיניים לשנה

עוגן-קעקועים

המשמעות של קעקועי עוגן

לקעקועי עוגן יש וריאציות רבות, תלוי כיצד האמנים והאנשים מפרשים זאת. יש אנשים שמשתמשים בעוגן כסמל לחובתם בעוד שאחרים רואים זאת בפרספקטיבה דתית יותר. הייצוג הקרוב ביותר שמסמל קעקועים בעיצוב עוגן הוא יציבות.

חשוב על המטרה העיקרית של עוגן בספינה. היא שם כדי להשאיר את הסירה דוממת למרות נוכחותם של גלים וזרמים בים. תרחיש זה מתאר יציבות בעת סערה. החיים יכולים להיות קשים לפעמים, אם לא כל הזמן. זה אך טבעי לאבד את ההשפעה שלך מאירועים מצערים והתרחשויות סביבך. בעל עוגן בחייך (אם כי לא ממש עוגן), יכול לעזור לעורר אותך למצוא שוב את יציבותך ולהתמודד מול ניסיונות חיים. העוגן שלך ישמור עליך על הקרקע וימנע ממך להתנדנד.

למרות שטוב לפרש עוגן כסמל ליציבות, יש לו גם השלכה שלילית משלו. שים לב שסירה מעוגנת היא סירה בלתי ניתנת להעברה, שיכולה לסמל חוסר יכולת להתקדם או להתקדם. זה מציע להיות תקוע במקום שבו אין מקום להתפתחות או להיתקע ברגע מסוים שאינו מאפשר לך לצמוח כאדם. ההשלכות השליליות של העוגן יכולות להיות גם דיור מוגזם בעבר, וזה לא הרגל טוב. אלא אם כן תשחרר את העבר, אינך יכול לצפות לעתיד בהיר יותר.

עוגן הוא גם סמל לתקווה. בתקופות הישנות, ואפילו עד היום, הרמת עוגן למעלה פירושה להיות מסוגל סוף סוף להרפות מהסביבה הרגועה ולהתכונן להפלגה חדשה. זה מאוד רלוונטי עד עצם היום הזה כי רק כשאתה מרפה מהחרדות והפחדים שלך (שלפעמים מעוגנים אותך לקרקע), אתה יכול באמת להתקדם ולהתחיל לחיות חיים חדשים לגמרי..

היכן עליך לשים את קעקועי העוגן שלך

קעקועים של עוגן כבר מושכים את העין בפני עצמם. עם זאת, הצבתו על האזור הנכון תדגיש את עיצובו ותגרום לו להתבלט יותר. לגברים ולנשים העדפות שונות היכן לשים את הקעקועים שלהן. למעשה, מלבד בחירת עיצוב קעקועים, מיקום קעקועים הוא נושא נוסף שאתה צריך להתמודד איתו בעת קעקוע. לעתים קרובות אנשים בוחרים נקודה נועזת בגופם כדי לסייע בהדגשת תכונות הקעקוע שלהם.

נשים מעדיפות קעקוע עוגן בצד אחד של הצוואר, קצת מתחת לאוזניים. זה מושלם לצעירים שרק עוסקים בקעקועים ראשונים. למרות שאין צורך להסתיר את הקעקועים שלך, יהיה נהדר לשים אותו במקום בו תוכל לכסות אותו בכל פעם שצריך.

עוד נקודה טובה שבה אתה יכול לשים את הקעקועים שלך בהשראת מלחים היא בחלק האחורי, קצת מתחת לכתפיים. המקום הזה מושלם עבור מי שאוהב ללבוש חולצות ללא שרוולים, גברים ונשים כאחד. זה ייראה חם לגמרי ושיק עם קעקוע שם. אם יש לך כתפיים נהדרות, זה יכול להדגיש את עיצוב הקעקועים שלך יותר.

למעשה, המקום שבו אתה שם את הקעקועים שלך תלוי אך ורק בך. אתה יכול למקם אותו בכל מקום בגופך כל עוד אתה בטוח בכך.

קעקועי עוגן

טיפים להכנה לקעקועי עוגן

לפני שאתה הולך לאמן קעקועים לתהליך הדיו, עליך לוודא שכבר יש לך מחשבה על עיצוב קעקועים. על ידי כך, תוכל למזער את הדיון שיתקיים ולהמשיך במהירות לקעקוע הראשון שלך אי פעם.

בחר עיצוב קעקוע שיתאים לאישיות שלך, לצבע העור שלך (אם אתה רוצה שיהיה לך קעקועים צבעוניים), והמקום שבו אתה רוצה את הקעקוע שלך. מכיוון שזו הפעם הראשונה שאתה עושה את זה, עדיף לבקש ייעוץ מקצועי מהקעקע. הקפד לשלב את העיצוב המתוכנן שלך בדיון ושאל את האמן מה אתה יכול לעשות כדי שייראה כמו קעקוע העוגן הטוב ביותר בעולם.

הכינו את עצמכם לפני שאתם הולכים לאמן הקעקועים על ידי אכילה ולחות לעצמכם. בדרך כלל, דיו ייקח שעות, תלוי כמה גדול אתה רוצה את הקעקוע שלך או עד כמה מורכב עיצוב הקעקוע. עליך גם לכבד את זמנו של אמן הקעקועים על ידי הופעה בזמן, או אפילו כמה דקות לפני הפגישה המתוכננת. לבסוף, הכינו את עצמכם פיזית ונפשית מכיוון שקעקוע קבוע בפעם הראשונה עלול לפגוע קשות.

עלות שירות ממוצעת & מחירים סטנדרטיים לביצוע קעקועי עוגן

לקעקועי עוגן אין יותר מדי עיצובים מורכבים. עם זאת, זה עדיין דורש הרבה זמן כדי לסיים קעקוע עוגן מסובך אחד. אם אתה רוצה לעשות קעקוע רב צבעוני, סביר להניח שתחויב יותר מדמי השירות הבסיסיים. בדרך כלל, קעקוע מעוצב שעוגן באורך של כ -3.5 סנטימטרים וברוחב 2.5 סנטימטרים, עולה בסביבות 50 $-100 $. עם זאת, הדבר עדיין יהיה תלוי במיקום הנוכחי שלך.

דמי השירות של אמני קעקועים משתנים ממקום למקום. אם אתה גר בעיירה קטנה ויש רק כמה אמני קעקועים, המחירים יכולים להגיע עד 200 $. הסיבה לכך היא שאין מתחרים לאתגר את המחירים הגבוהים. אם אתה גר בעיר הגדולה שבה יש הרבה קעקועים, אתה יכול לקבל את הקעקועים שלך במחיר נמוך יותר. זה יכול להיות גם הפוך-ערים גדולות, קעקועים יקרים ועיירות קטנות, קעקועים במחירים נמוכים יותר.

לפני שתעשה את קעקוע העוגן הראשון שלך אי פעם, עליך לנסות לבדוק כמה זה באמת יעלה לך לקבל אותו. אתה יכול לבקר בחנויות קעקועים באזור שלך ולבקש את המחיר שלהם. לאחר מכן, הקפד להשוות את המחירים שלהם ולראות איזה שירות מציע תמורה נהדרת לכסף שלך.

טיפים לתחזוקה לאחר קעקוע עוגן

עליך לזכור כי שמירה על קעקועי העוגן שלך חשובה מאוד. אתה לא רוצה לבזבז עיצוב קעקועים נפלא, נכון? לאחר הליך הקעקוע, זה טבעי שהקעקוע קצת יכאב. יהיו לך שריטות על העור ותצפה שהאזור יהיה אדמדם ביומיים הקרובים. כל שעליך לעשות הוא להבטיח שהאזור יישאר נקי עד שהעור שלך יתאושש. אחרי זה, אתה באמת תראה את היופי של הקעקוע שלך.