125 רעיונות קעקוע מבריקים לעמוד השדרה למות

קעקועים לעמוד השדרה הם אחד מהקעקועים הייחודיים ועוצרי הנשימה שתוכלו להשיג. הקעקוע הזה לא כל כך פופולרי; עם זאת, עיצובים שונים של קעקוע בעמוד השדרה יגרמו לך לרצות להשיג אחד באופן מיידי. קעקוע בעמוד השדרה הוא משימה נועזת, שכן אזור זה הוא עמוד השדרה של גופך.

זה גם די כואב מכיוון שהוא כולל שכבת עור דקה מאוד; עם זאת, הדבר משתנה מאדם לאדם, בהתאם לסובלנות הכאב שלהם. אם אתה מתכנן לעשות קעקוע בעמוד השדרה, עליך לבדוק את הרעיונות המדהימים של קעקועי עמוד השדרה המוזכרים להלן ולהשיג השראה נפלאה בעת בחירת עיצוב הקעקועים שלך..

המשמעות מאחורי קעקועים בעמוד השדרה

קעקועים בעמוד השדרה

המשמעות מאחורי קעקוע עמוד השדרה שלך תלויה בעיצוב שתבחר. לכל עיצוב יש משמעות אחרת, ורוב אלה תלויים בלובש ומה נותן לו השראה לגרום לעיצוב הספציפי הזה להתעטף על עמוד השדרה.

קעקועים בעמוד השדרה מסמלים את כוחו של אדם שכן עמוד השדרה הוא אחד האזורים הקשים והכואבים ביותר לעשות קעקוע. זה מתאר שאדם מוכן לעבור כל דבר שיהפוך אותו לאדם חזק יותר, פיזית ונפשית.

לקעקועי עמוד השדרה יש חשיבות רבה בתרבויות רבות, כגון האטה יוגה. הם מאמינים שלעמוד השדרה יש קשר רוחני למחוזות כדור הארץ והשמים. חובבי יוגה רבים מאמינים כי העצה, המופיעה בתחתית עמוד השדרה, היא מרכז הכובד ומסגרת את מערכת היחסים שיש לנו עם גופנו. מכאן שחובבי יוגה רבים נוטים לעשות קעקוע על עמוד השדרה.

יש אנשים שעושים קעקוע בעמוד השדרה לא כדי לתאר שום משמעות, אלא בגלל המראה הייחודי והעיצוב שלו. אבל בין אם אתה מקבל את זה עם או בלי שום משמעות, זה עדיין מראה שאתה אדם חזק שדבק במטרה שלו או במה שהוא רוצה, לא משנה כמה כאב או מאבק הם צריכים לעבור. אז, כל קעקוע עמוד שדרה שתקבלו, הוא ייראה משמעותי כתמיד וייתן מגע אמנותי מדהים לגוף שלכם.

רעיונות לקעקוע בעמוד השדרה

קעקוע עמוד השדרה של מערכת השמש

קעקוע עמוד השדרה של מערכת השמש

האם קיבלתם פעם השראה ממערכת השמש וחשבתם על המראה הייחודי שלה? ובכן, אם יש לך, תוכל לקבל את כל מערכת השמש מקושטת אנכית על עמוד השדרה שלך על ידי ניסיון בקעקוע עמוד השדרה של מערכת השמש. קעקוע זה כולל קעקוע דיו צבעוני של מערכת השמש המקושטת אנכית, המופיעה ממש באמצע עמוד השדרה.

עיצוב הקעקועים מתאים בצורה מושלמת לעמוד השדרה ועוזר לך להשיג את אחד ממראה הקעקועים המגניבים ביותר. קעקוע זה מייצג את המקום שלך ביקום הזה ואת האינדיבידואליות שלך. הוא גם מייצג את גודל העולם, ויש כל כך הרבה מה לחקור.

קעקוע עמוד שדרה אנטומי

קעקוע עמוד שדרה אנטומי

אם אתה אובססיבי לאנטומיית הגוף ורוצה להיות קצת ייחודי ויצירתי עם קעקוע עמוד השדרה שלך, אתה חייב לקבל את הקעקוע האנטומי של עמוד השדרה. קעקוע זה כולל את המבנה הפנימי המדויק של עמוד השדרה שלך מקושט בדיו שחורה ואפורה. הדבר הטוב ביותר בעיצוב זה הוא שיש לו מגע תלת -ממדי ונראה אמיתי כתמיד. אם אתה מתכנן לעשות קעקוע זה, וודא שאתה מקבל אותו ממישהו בעל ניסיון בקעקועים מציאותיים ואמנות תלת מימד.

קעקוע עמוד שדרה פרחוני

קעקוע עמוד שדרה פרחוני

אתה יכול לנסות את קעקוע עמוד השדרה הפרחוני הזה למגע נשי יותר. קעקוע זה כולל שובל של פרחים אקזוטיים בדיו בצבעים שונים כמו ורוד וסגול. אתה יכול להוסיף כל סוגי הפרחים כמו חבצלות, חמניות, ורדים או אפילו פריחת דובדבן כדי להפוך את השביל למעניין וייחודי יותר. עיצובים פרחוניים נראים מדהים באמצע עמוד השדרה, אך ניתן לכלול גם שביל ארוך שיורד עד הסוף. עיצוב הקעקועים הזה עוזר לך להשיג מראה רענן, ואתה יכול להתהדר בו על החוף בביקיני החמוד והסקסי ביותר שלך.

קעקוע עמוד שדרה גיאומטרי

קעקוע עמוד שדרה גיאומטרי

למי שמחפש ייחודיות בקעקוע שלו, קעקוע עמוד השדרה הגיאומטרי הזה הוא הבחירה האידיאלית. הוא כולל צורות גיאומטריות שונות, כולל משולשים ומעגלים המחוברים בשחור. אתה יכול להוסיף את טכניקת צבעי המים כדי להפוך את הקעקוע למעניין יותר על ידי בחירת הניגודיות של כחול וסגול או כל צבע אחר כדי להפוך את הצורות בקעקוע שלך לפופ..

צבעי המים מעניקים מגע מיסטי מאוד וגורמים לך להרגיש ייחודי כתמיד. קעקוע זה אינו תופס את כל עמוד השדרה כפי שהוא מופיע באמצע; עם זאת, אתה יכול להוסיף צורות נוספות כדי להאריך את הקעקוע.

ניסוחים קעקוע בעמוד השדרה

ניסוחים קעקוע בעמוד השדרה

שקול לקבל קעקוע ניסוח זה על עמוד השדרה שלך עבור קעקוע עמוד שדרה משמעותי הרבה יותר. קעקוע זה משלב את המשפט או המשפט האהובים עליך המקושטים אנכית על שביל עמוד השדרה שלך. רוב קעקוע הניסוח כולל דיו שחור, ותוכל לבחור את סוג הגופן הרצוי. סוג הגופן הטוב ביותר עבור קעקוע עמוד השדרה שלך יהיה גופן במכונת כתיבה או גופן מפותל.

אתה יכול לתרגם את הניסוחים לשפה אחרת ולרשום אותו על עמוד השדרה שלך למגע ייחודי. זה יגרום לקעקוע שלך להיראות מסתורי יותר ולגרום לאנשים לתהות מה אתה מנסה להגיד. הקפד לבחור משהו משמעותי שיתאים לקונספט ולמשמעות של קעקועים בעמוד השדרה.

קעקוע בעמוד השדרה

קעקוע בעמוד השדרה

אם אתה חובב חיות מחמד ובעלך בחור פרוותי קטן, קעקוע עמוד השדרה הזה הוא בחירה טובה עבורך. קעקוע זה כולל הדפסי כפות קטנות של הכלב, החתול שלך או כל חיית מחמד פרוותית המקושטת על עמוד השדרה שלך בשביל. החלק העליון של העיצוב מתחיל בלב קטן בדיו אדומה, ואז יש הדפסי כפות זעירות.

קעקוע זה מציג את האהבה שיש לך לחיית המחמד שלך ושתמיד יהיה איתך בכל מקום שאתה הולך. אנשים רבים מקבלים את הקעקוע הזה כדי לחלוק כבוד לחיות המחמד שלהם שאולי מתו או ברחו. את עיצוב הקעקועים הזה קשה לפספס, מכיוון שיש לו משמעות חזקה המצורפת אליו עם העיצוב החמוד ביותר.

קעקוע עמוד השדרה של לוטוס מנדלה

קעקוע עמוד השדרה של לוטוס מנדלה

קעקוע לוטוס מנדלה הוא אחד מקעקועי עמוד השדרה הנפוצים ביותר עם מראה ומבנה ייחודי. קעקוע זה משלב עיצובים שונים של לוטוס המוצגים במנדלה, בדיו שחורה. קעקוע זה מופיע באמצע עמוד השדרה שלך וגורם לו להיראות מושלם כתמיד. קעקוע זה מייצג את היופי והטוהר של נשמת האדם.

זה גם עוזר לך להיפטר ממחשבות רעות ומביא חיוביות על ידי טיהור המחשבות שלך. אז אם אתה נאבק בשליליות ודיכאון, הקעקוע הזה הוא הדרך הטובה ביותר לעזור לך לעבור אותו ולהציג לאחרים על הנשמה היפה והמטוהרת שלך..

קעקוע עמוד השדרה השחור Dotwork

קעקוע עמוד השדרה השחור Dotwork

קעקוע עמוד השדרה השחור של Dotwork הוא עוד עיצוב קעקוע גיאומטרי שעוזר לך להשיג את אחד ממראה הקעקועים היותר מגניבים בעמוד השדרה. קעקוע זה משלב גדלים שונים של נקודות שחורות המרכיבות תבנית מופשטת בדיו שחורה מודגשת.

ישנן דרכים שונות להציג את הנקודות על עמוד השדרה שלך כדי ליצור צורות וצורות שונות. קעקוע זה עוזר לך להשיג את אומנות הגוף הנכונה והוא מושלם עבורך אם אתה רוצה ללכת על משהו פשוט אך מסוגנן.

קעקוע עמוד השדרה השבטי

קעקוע עמוד השדרה השבטי

אתה יכול לשלב עיצוב שבטי בקעקוע עמוד השדרה שלך לקעקוע עמוד שדרה בעל משמעות וייחודי. קעקועים שבטיים הם אחד הקעקועים הנפוצים ביותר בימינו ומחזיקים משמעות רבה.

קעקוע זה כולל עיצוב שבטי מופשט מהשבט הפולינזי וכולל כמה צורות שונות ומורכבות המרכיבות את כל הקעקוע. הוא עשוי דיו שחור ונראה ממש כמו קעקוע עמוד שדרה אנטומי.

אתה יכול לבחור כל עיצוב שבטי עבור קעקוע עמוד השדרה שלך, במיוחד כזה שאולי יש לך קשר איתו. קעקוע זה עוזר לך לזהות את השבט שלך ולשאת את שמו ואת מוצאו באמצעות אומנות הגוף המדהימה הזו.

קעקוע עמוד השדרה של מחזור הירח

קעקוע עמוד השדרה של מחזור הירח

אתה צריך לנסות את הקעקוע הייחודי של עמוד השדרה של מחזור הירח אם אתה רוצה לצאת ליצירתיות עם עיצוב הקעקועים שלך. קעקוע זה מדגים את המחזורים/השלבים השונים שעובר על הירח, בדיו האחורית עם פירוט זעיר בכל מחזור של הירח. קעקוע זה מופיע באמצע עמוד השדרה והוא מעט קטן בגודלו. עם זאת, אתה יכול להגדיל את זה על ידי כך שתבקש מהאמן שלך להתחיל מהחלק העליון של עמוד השדרה ולרדת עד למטה.

קעקוע זה די סמלי שכן הוא מייצג את מחזור החיים של האדם ומציג כיצד כולם צריכים לעבור חיים ומוות. הוא גם מייצג התחלות חדשות והתחלה חדשה, והקעקוע מתאר כיצד בכל מחזור הירח עובר שלבים שונים ומתחיל חיים חדשים..

קעקועים של עמוד השדרה הסיני

קעקועים של עמוד השדרה הסיני

אתה יכול לנסות את קעקוע עמוד השדרה הסיני המרתק הזה אם כתבים וכתבים סיניים נותנים לך השראה. קעקועים סיניים הם אחד הסוגים הנפוצים ביותר של קעקועים בעמוד השדרה שכן כתבים סיניים מופיעים אנכית, וזה מתאים למיקום עמוד השדרה.

קעקוע זה כולל תווים סיניים בדיו שחורים המייצגים אמירה. אתה יכול לתרגם כל אחד מהציטוטים או הפסוקים האהובים עליך בסינית ולכתוב אותו על גבך. קעקוע זה מופיע ממש באמצע הגב, ומכיוון שהסמלים הסיניים דקים במיוחד, הם מופיעים בצורה מושלמת על עמוד השדרה שלך.

קעקוע עמוד השדרה של החץ

קעקוע עמוד השדרה של החץ

אתה יכול גם לנסות את הקעקוע הפשוט אך האלגנטי של עמוד השדרה החץ ולהשיג מראה קעקוע עמוד שדרה מגניב. קעקוע זה כולל חץ בדיו שחור ייחודי המשלב פרטים שונים ומופיע ממש באמצע עמוד השדרה כלפי מטה.

קעקוע זה מייצג הגנה ותחושת הישג. זה גם דוחף אותך להמשיך לנוע בכיוון אחד ולרדוף אחר החלומות והיעדים שלך. קעקועי חץ מייצגים גם כוח, חברות, אהבה וכוח.

קעקועים בעמוד השדרה

קעקועים בעמוד השדרה

קעקועים בעמוד השדרה

קעקועים בעמוד השדרה

שאלות נפוצות

כמה עולה קעקוע בעמוד השדרה?

הסכום המינימלי לקעקוע בעמוד השדרה הוא $ 100, אך העלות תלויה בגורמים שונים כמו העיצוב, הגודל והמיקום. אם אתה עושה קעקוע בעמוד השדרה שמופיע באמצע עם פחות פרטים, זה יעלה לך בסביבות $ 100-$ 300. קעקוע גדול יותר בעמוד השדרה שמתחיל מלמעלה עם פירוט וקונטור ייחודי ויורד עד למטה יעלה מעט יותר, בסביבות 300-500 $. כמה אמני קעקועים גובים על בסיס שעתי, שהם $ 150 לשעה; מכאן שזה משפיע גם על העלות.

כמה כואב קעקועים בעמוד השדרה?

עמוד השדרה הוא אחד המקומות הכואבים ביותר לעשות קעקוע שבגללו אנשים רבים נמנעים מלקבל אותו כאן, במיוחד אם יש להם סובלנות נמוכה לכאב. אזור זה נוטה לכאוב יותר מכיוון שהוא כולל יותר עצמות וורידים, ורק שכבה דקה של העור. במהלך תהליך הקעקוע, המחט נוטה לעקוץ דרך העצמות שלך, מה שגורם לכאבים נוספים, אבל הכאב שווה את זה מכיוון שהתוצאות שאחרי הן באמת מדהימות.

כמה זמן לוקח לעשות קעקוע בעמוד השדרה?

לעתים קרובות לוקח הרבה זמן לסיים קעקועים בעמוד השדרה מכיוון שזה די כואב; מכאן שתוכל לקחת הפסקות רבות באמצע תהליך הקעקוע. אם אתה הולך על קעקוע בעמוד השדרה בינוני עם פירוט מינימלי, זה ייקח בערך 3 שעות להשלים. אם אתה הולך על קעקוע גדול יותר בעמוד השדרה עם פירוט מופרז, זה ייקח הרבה יותר זמן, וייתכן שתצטרך לקחת יותר מפגישה אחת בגלל הכאב. אבל זה תלוי גם בסף הכאב של אדם ובאיזו מידה מצוין הקעקוע בעבודתו.

מילים אחרונות

עם כל כך הרבה עיצובים קעקועים מדהימים בעמוד השדרה, יהיה קשה לפספס אותם. זה טבעי להתנגד לזה בגלל הכאבים, אבל מה שהופך את הקעקוע למיוחד ומדהים יותר במראה הוא הפרטים, ועל כך צריך לשאת את הכאב. זה גם מחזק אותך ומוכיח שאתה יכול לעבור הכל. אז אל תפספסו את הסיכוי להשיג קצת אומנות גוף אקזוטית עם קעקועים בעמוד השדרה.