125+ רעיונות לקעקוע פרפרים לתיאור טרנספורמציה

הרעיונות הם אינסופיים בכל הנוגע לקעקוע. ממרכאות ועד סמלים מקודשים, אתה יכול לבחור בכל דבר שמשלים את האישיות שלך.

אנשים שונים הולכים על דוגמאות נועזות ואפילו גולגולת בדיו על גופם ואילו חובבי קעקועים רבים מעדיפים לקבל פרפר קבוע.

זה נראה כמו רעיון נשי. אתה יכול למצוא פשוטים או פרפרים עם כמה עיצובים. אין ספק שכולם מושכים את החרק העדין הזה, והוא נראה נהדר כקעקוע.

היצור הצבעוני מתאר גם את השינוי האנושי, ולכן הוא נחשב כרעיון קעקוע נהדר.

לעשות קעקוע יש להפוך למגמה בה נרחב בקרב צעירים ומבוגרים כאחד. אולי ראית נערים רבים עם קעקוע אחד או יותר שמציגים גם הם את האני האמיתי שלהם.

כמו עיצובים או דוגמאות אחרים, גם פרפרים מתארים את הצד הרך והאלגנטי שלך. זו אחת הסיבות העיקריות לכך שרוב הנשים מעדיפות לעשות קעקוע פרפר. אתה יכול גם למצוא שפע של עיצובים קעקועים מצוינים לפרפרים. קבלת אחד הפכה לטרנד בשל הרבגוניות שלה.

אנו מציעים לבחור קודם כל קעקוע פרפר זמני אם אתה רוצה להיות חלק מהעגלה. בדרך זו תקבל תמונה ברורה האם היא מדברת על אישיותך או לא. כל מה שאתה צריך זה להשקיע קצת זמן בחיפוש אחר הצורה, הגודל והצבע שאתה רוצה.

בנוסף, לנסות משהו חדש עם דיו קבועה לא נשמע רעיון חכם מכיוון שאי אפשר להיפטר ממנו במהירות במקרה של תוצאה לא רצויה.

קעקועים של פרפרים

מדוע נשים מעדיפות קעקועי פרפרים

אתה עשוי להסכים עם העובדה שרוב עיצובים של קעקוע פרפרים נראים טוב ללא מאמץ על חלקי גוף ספציפיים של נשים כגון צוואר, קרסוליים ופרקי כף היד. קעקוע פרפר עדין בצד הצוואר או הקרסול משפר את היופי הכללי ונראה אופנתי ושיקי.

לכן קעקוע פרפר נפוץ בקרב נשים בכל הגילאים. זה לא שווה כלום; רוב מקומות העבודה אינם מקדמים בברכה קעקועים נועזים או גותיים. לכן, בחירה בפרפר חמוד וצבעוני נראית הימור בטוח גם בהקשר זה.

עיצוב קעקוע פרפר

עיצובים מפורסמים של קעקוע פרפרים

עיצובים של קעקועים נראים אטרקטיביים אם הם ממוקמים על חלק הגוף הנכון. למשל, אמני קעקועים שונים ממליצים לבצע קעקוע פרפר קטן על הידיים, פרקי הידיים, הקרסוליים, הרגליים והצוואר.

אתה צריך לקבל גדולים כמו פרפרים סלטיקיים ושבטיים רצוי על הגב. כמו כן, תוכל לצייר סצנת פרפרים נהדרת על זרועות, צידי פלג גוף עליון או רגליים מכיוון שעיצובים כמו אלה עובדים היטב על חלקי גוף מורחבים יותר.

עיצובים הקעקועים בגודל בינוני נראים נהדר על הכתפיים והזרוע העליונה. אינך יכול להפיק את המרב מעיצוב קעקוע מפורט הטבוע בגוונים כהים על כתפיים או צוואר.

לכן, עדיף להחליט מראש איזה סוג קעקוע יתאים לחלק הגוף שאתה מתכנן לעשות קעקוע.

ראה גם:

  • 125+ רעיונות לקעקוע פרפרים לתיאור טרנספורמציה
  • קעקועים נגועים: סימנים, סיבות, איך לרפא & הכל
  • 10 דברים שאתה צריך לדעת על הסרת קעקוע בלייזר
  • 125 קעקועים מאוריים: מסורת ומגמה (עם משמעות)
  • 14 סוגים של פירסינג באוזניים: כמה זה כואב ?

קעקוע פרפר

להלן כמה רעיונות המניחים לסתות לקעקועי פרפרים

1. פרפר על רעיון נברשת

פרפר יושב על נברשת נראה שובה לב. רעיון זה הוא דוגמא ליצירתיות. הפרטים יוצרים קווים מובחנים על הגוף. פרפר על רעיון נברשת ימשוך אותך אם אתה מחפש רעיון קעקוע פרפר סביר.

2. קעקוע עיצוב שבטי

מי לא מעריך עיצוב קעקוע פשוט אך אלגנטי? רעיון עיצוב פרפר שבטי נראה די ספציפי אם הוא עשוי עם תכשיטים. קעקוע עם תכשיטים נשמע דרך יצירתית למשוך אליו תשומת לב רבה. בנוסף, זה ישלים גם את הצד הנשי שלך.

3. עיצוב פרפר צבעוני

בחירה בגוונים הנכונים לבוא עם קעקוע פרפר יצירתי היא אומנות. אתה יכול להוסיף זוהר לאורח החיים שלך באמצעות קעקוע פרפר צבעוני על צווארך. הצבעים הבהירים יתמזגו היטב עם כל גוון עור. עם זאת, הם יבלטו על רקע עור חיוור ושיער בלונדיני.

4. קעקוע שרוול פרפרים

קעקועי שרוולים נראים אופנתיים ושיקיים. יתר על כן, קבלת פרפר עם פירוט פרחים נשמע רעיון מחוץ לקופסה. אתה יכול ללכת על פרפר ופרחים מסורתיים בצורת שרוולים כדי לבוא עם משהו חדש ומרגש. שילוב גוונים לבחירתך יוסיף לו רעננות נוספת.

5. קעקוע פרפר צללים

זה נראה רעיון מהנה אם אתה מתכנן לעשות קעקועים תואמים עם החברים שלך. קעקוע פרפר צל נשמע דרך חמודה להראות אחדות וקשר שאתה חולק עם חבריך. יתר על כן, אתה צריך לקבל את צלליות הפרפרים במקום עיצובים קונבנציונליים. כך הקעקוע שלך יבלוט יותר. בעל שלוש או יותר צלליות של פרפרים – כל אחד גדול מהפרפר הקודם – בוודאי יזכה לשפע מחמאות.

6. פרפרים ברעיון מנדלה

הפרפרים במנדלה נראים בעיצוב סמלי. כדאי לשקול להשיג אחד כזה אם אתה מחפש פרטים מדהימים. יכול להיות שראית דפוסי קעקועים שונים. פרפרים במנדלה ודאי יספקו את הצורך שלך בהגדרה. רעיון זה מראה שאתה יכול להיות יצירתי עם קעקוע פרפר.

7. עיצוב פרפר לבן

אתה לא צריך להילחץ על צבעי הקעקוע. זה די נפוץ לקבל פרפר שחור או תערובת של גוונים שונים. אתה יכול להישאר ייחודי באמצעות קעקוע לבן לגמרי. הוא ישלב תחכום למראה הכללי שלך. בנוסף, הכנפיים העדינות המצוירות בלבן יתארו את שבירותו. זה משהו שאתה לא יכול לקבל כאשר פרפר הוא בדיו בצבע שחור. כדאי לנסות קעקוע לבן אם יש לך עור כהה ומחבק אותו.

8. רעיון קעקוע פרפר מודרני

פרפר עם ערכת הצבעים התוססת והכנפיים הקרועות לא רק נראה מסוגנן אלא גם רעיון ייחודי. יתר על כן, תקבל הרבה מחמאות על היצירתיות ועל בחירת ערכת הצבעים הנועזת לאחר שבחרת ביצירת אומנות נועזת זו..

9. קעקוע פרפר ישר קדימה

אין ספק, קעקוע פרפר נראה רעיון נשי. למרות זאת, אתה יכול למצוא רעיונות שעובדים טוב לגבר. רעיון בהשראת עש אינו עיצוב נשי סטריאוטיפי. תתפלאו לטובה ללמוד שעיצוב פשוט כולל מינימום פרטים ונראה טוב בכל גודל. קעקוע פרפר גדול על החזה נראה דרך מהנה לתאר את האישיות שלך.

10. עיצוב קעקוע רגליים סימטרי

אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם רעיון קעקוע סימטרי. זה נראה יפה ושובב בו זמנית. כמו כן, תוכל לשבור את חוקי הסימטריה אם אתה מעדיף פרפרים שונים על כל רגל. עליך לשמור על שאר ילדות העיצוב כדי להפיק את המרב מהרעיון הזה. הרבה קעקוע עצות לקבל עיצובים סימטריים על הרגליים. עם זאת, אם נעשה כראוי, עיצובים אלה יכולים להיראות מדהימים גם על חלקי גוף אחרים.

11. רעיון קעקוע ריאליסטי

אתה יכול לבחור בגישה פרגמטית בכל הנוגע לקעקוע פרפר. הפרטים, הגודל ועיצוב הצבעים של פרפרים עם טביעת ורדים עם גוונים אדומים ותוססים יבלטו. הרעיון נראה מסורתי, אך השילוב של ורדים ופרפר לעולם אינו מאבד קסם. לכן, אל תהססו והוסיפו קצת צבע למראה שלכם.

12. פרפרים על ענפים

אסור להתעלם מהעובדה שלפעמים פחות הוא יותר. אתה יכול ללכת על מינימום צבעים, גודל וצורה קעקוע וזה עדיין יכול להיראות מדהים. פרפרים על הענפים ייראו כמו ציור שתלוי בגלריה לאמנות אם יוטבעו כהלכה. זה יציג גם את התשוקה וההערכה שלך לאמנות.

13. Glam up פרק כף היד

ניכר שלא כולם חובבי עיצובים קעקועים גדולים ודרמטיים. במקרה זה, כדאי לשקול לקנות אחד קטן. ראוי להזכיר כי עדיין ניתן לקבל פרטים בעיצובים קעקועים של פרפרים קטנים. אתה יכול לבקש מאמן הקעקועים שלך לשרטט צדדים של כל פרפר יחד עם משיכות קלות כדי לקבל את הפרטים הנכונים בפרפר קטן. כמו כן, אתה יכול לשמור על כל פרפר בגודל זהה או ייחודי. יתר על כן, קבלת סדרת פרפרים קטנים על פרק כף היד בשילוב מניקור רענן לא רק נראית מהממת אלא מביאה את הצד המסוגנן והשיקי של כל אישה.

14. פרפר בעל גוון כחול וכנפיים דמויי תחרה

נכון שליצירתיות אין גבולות. בתקופה הנוכחית, אתה יכול להוסיף הגדרה רבה ככל שתרצה כדי לגרום לעיצוב הקעקוע שלך להתבלט. כדאי לנסות לבחור פרפר בגוונים כחולים וכנפיים דמוי תחרה. זה היה נראה כמו פרפר אמיתי. בנוסף, אתה יכול לקבל עקומה קלה על הכנפיים כדי לסיים את העיצוב בצורה יפה. הרעיון המדהים הזה הולך טוב גם על הגב שלך.

15. רעיון למסגרת פרפר

קעקועים רגליים אסימטריים הם אופציה מצוינת להציג את האישיות המסתורית שלך. אתה יכול ללכת על פרפר יחד עם נוף במסגרת כדי להשיג עיצוב מחוץ לקופסא. זה נראה יפה. אתה יכול להניח אותו על הרגל או הזרוע כדי להשוויץ בקעקוע שלך.

16. קעקוע פרפר ענק

גודל קעקוע משנה במידה מסוימת. פרפר גדול ימשוך בסופו של דבר יותר תשומת לב, ותקבל מחמאות. חלק מהעיצובים הגדולים מאפשרים לך לשלב פרטים כדי להפיק מהם את המרב. אנו מציעים לקבל ענק – שניים או יותר פרפרים בהתאם להעדפתך עם צבעים עזים כדי לספק את אישיותך הנועזת. בנוסף, הטבעתם בצידי גופכם נשמעת מקום מושלם לצבוע קעקוע.

17. רעיון פרפר גיאומטרי

קעקוע מודרני הגיע לרמה אחרת. עכשיו, אתה יכול לשאול ולקבל כמעט כל עיצוב תוך זמן קצר. כמו אחרים, עיצוב בעיצוב גיאומטרי נראה כמו חלום של פעם. עם זאת, בתקופה הנוכחית, די קל לבחור ברעיונות ייחודיים. לכן, אין צורך לדאוג בבחירת עיצוב בהשראת גיאומטריה. אתה יכול לשלב אותו עם דפוסים שונים ברקע כדי לשלב פרטים. יתר על כן, עיצוב גיאומטרי נקי נחשב ליצירת אומנות מדהימה. ברגע שקיבלת את זה, רעיונות קעקועים פרפר מסורתיים אולי לא ימשכו אותך שוב.קעקועים של פרפרים

18. ציור שרוולים מודרני

קעקועים לציור שרוולים דורשים הרבה זמן ומאמצים מוקפדים לסיום. זה נראה מחמם את הלב ברגע שהעבודה נעשית. כדאי לשקול לבחור בגישה מודרנית בהקשר זה. והאפשרות כמו קעקוע שרוול בסגנון ציור נראית מרשימה וחגיגית. אתה יכול לשלב פרפרים וטווס ברעיון לקבל ערכת צבעים חיה. אין שאלה, כמה עיצובים של קעקועים קשה להבין. יתר על כן, רכישת פרפר וטווס מראה את אהבתך את הטבע שלך במידה מסוימת.

19. שילוב מוזיקה ופרפרים

אם אתה נרקומן מוזיקה, הטבעה של קעקוע פרפר בשילוב עם מוזיקה בוודאי תשתלב היטב עם האישיות שלך. יתר על כן, הפרפרים המונחים על הגב יוצרים אפקט של מנגינה נטולת דאגות. עיצוב קעקוע זה ייראה כמו יצירת אמנות אם נעשה כראוי.

20. רעיון ורדים מודרניים ופרפרים

אם אתה לא חובב קעקוע ורדים ופרפרים מסורתיים, אתה יכול לקבל אחד מודרני עבורך. זה יהיה רעיון מרענן של רעיון קעקועים ישן ומהפנט. אתה יכול לתת נגיעה חדשה באמצעות הצבת פרפרים עמוקים בחזית וטשטושם על הרקע. בנוסף, בחירה בוורדים דהויים תמשוך את עיצוב הקעקועים הכולל. לכן, אל תהססו לקבל עיצוב קעקועים מסורתי רק כי ורדים ופרפרים אינם משתלבים היטב עם טרנדים קעקועים מודרניים. אתה תמיד יכול למצוא אפשרויות לגרום לקעקוע שלך להתבלט בציבור.

21. רעיון קעקוע פרפר בהיר וחושך

קעקועים דרמטיים של פרפרים נראים גם אופנתיים. זה תלוי בדרך שהם יצרו. קעקוע המציג פרפרים במערבולת מרושעת יחד עם דולפים ואפלים נראה רעיון נועז. אתה יכול ללכת על קעקוע נושא בהיר וכהה אם אתה משתוקק למשהו נועז ודרמטי.

22. פרפר על הכתף

עיצובים פרפריים מסורתיים נראים אלגנטיים אם הם ממוקמים על חלק הגוף הנכון. הרעיון לקעקע פרפר בינוני על הכתף נראה פשוט ומתוחכם בו זמנית. יש צורך ללמוד כי קעקוע במקום הנכון הוא חיוני כדי להפיק ממנו את המקסימום. רעיון קעקוע מהשורה הראשונה על חלק הגוף הלא נכון יהרוס לא רק את יופיו אלא גם את כספכם וזמנכם.

23. קעקוע פרפר עצום על הגב

הפרטים והגימור גורמים לקעקוע להתבלט. עם פרפר ענק על הגב, אתה יכול להתהדר בו ולקבל המון מחמאות. זה נראה בטוב טעם ומוציא את הצד הנער של האישיות שלך. כמו כן, קעקוע על הגב משתלב היטב עם שמלות גב. פרפר עצום על הגב נראה אופנתי ושיקי. יתר על כן, אתה תמיד יכול ללכת על לוח צבעים חי כדי לשפר את קעקוע הפרפרים שלך או לשמור אותו שחור כדי להוסיף חסד לאישיות שלך..

24. לכו על פרפרים מצוירים

שום דבר לא מאיר את מצב הרוח שלך כמו שעושה קעקוע חדש שנעשה כראוי. לכן עליך לנסות סגנונות ורעיונות שונים כדי לבחון מה הכי מתאים לך. ציור טרי ונטול דאגות של פרפרים באמצעות לוח צבעים תוסס נשמע רעיון יפה. רעיון זה מציע שאתה לא צריך לעקוב אחר הטרנד וללכת על הגוונים שעושים אותך מאושר.

25. פרפר עשוי רעיון פרפרים

קבל קעקוע פרפר עשוי פרפרים זעירים כדי להגיע לשיאים חדשים של יצירתיות. עליך לבחור בדיו שחורה כדי להדגיש את פרטי העיצוב. בדרך כלל גודל הקעקוע קטן עד בינוני. ואתה יכול למקם אותו על הרגליים, הכתפיים, הזרועות או צידי הגוף לפי בחירה. רעיון זה הוא דרך מהנה להיות חלק ממגמת הקעקועים תוך שמירה על האישיות האלגנטית שלך.

למה כדאי לך ללכת על קעקועי פרפרים

בין כל הרעיון, קעקוע פרפר זכה לפופולריות בטווח זמן קצר. שלא לדבר על כך, מספר לא מבוטל של נשים דיווחו על קעקועי פרפרים מסיבות שונות, כולל:

  • המטרה העיקרית היא הפרפר עצמו. עדינותו ויופיו הופכים בסופו של דבר להשראת קעקועים.
  • קעקוע פרפר מסמל הערכה של אמנות וטבע כאחד. יתר על כן, אנשים שונים ראו בו נציג של חופש, אמונה ושינוי גם כן.
  • במסורות ובתרבות רבות, פרפר נראה קשור לחיבה ולנשיות.

אז בפעם הבאה שתחשוב אם אתה צריך ללכת על אחד או לא, זכור את הגורמים האלה ותעשה לעצמך קעקוע פרפרים מהשורה הראשונה..

כיצד לשמור על קעקוע הפרפר שלך חד ובוהק

קבלת יצירה חדשה של אמנות הגוף נראית מספקת. זה די מצער שזה מתחיל לדעוך עם הזמן. זה קורה בדרך כלל כאשר אתה חושף את הקעקוע שלך בשמש באופן קבוע. יתר על כן, קעקועים שונים מאבדים את צבעיו התוססים תוך שבועות או חודשים בלבד. לראות את הקעקוע האהוב עליך במצב זה מרגיז. עם זאת, אתה יכול לעצור את ההיעלמות הדרסטית של הקעקוע שלך בעזרת שלבים אלה.

עקוב אחר ההוראות

אמני קעקועים תמיד מספקים עצות וטריקים לאחר טיפול. אתה צריך לעקוב אחריהם מבחינה דתית. כמו כן, אל תנסה לעבור לתחליב עור או לקרם רק משום שהוא זול. אמני קעקועים רשמו מוצרים ספציפיים מכיוון שהם כבר יודעים אילו תופעות לוואי אתה עלול להיתקל בהם.

השתמש בסבון אנטיבקטריאלי

הרשלנות הקטנה שלך יכולה להוביל לתוצאה המחרידה. לפיכך, כדי להימנע מנסיבות כאלה, עליך להסיר תחבושת בזמן המוקצב. אין להסיר אותו לפני או אחרי הזמן שצוין. יתר על כן, לאחר הסרתו, שטפו את אזור המקועקע שלכם בסבון אנטיבקטריאלי בעדינות. כמו כן, החל מוצרי טיפוח שנקבעו על ידי אמן הקעקועים שלך.קעקועים של פרפרים

שמור על ניקיון ולחות

זהו שלב קריטי מכיוון שהקעקוע שלך צריך להישאר לחות, אך אסור להגזים. העור המקועקע שלך צריך לנשום במהלך תהליך ההחלמה. עודף מריחה של משחת העור עלולה להוביל לתוצאה הלא נעימה. בנוסף, הוא תורם גם לשלוף את צבע הקעקוע שלך.

עליך לשטוף את הקעקוע שלך פעמיים ביום עם סבון אנטיבקטריאלי כדי לשמור על ניקיון וחף מחיידקים. בדרך זו תוכל להסיר הצטברות של מוצרי עור ישנים. לאחר שהקעקוע שלך נרפא, מרחי קרם לחות כדי לשמור על צבעיו. אתה יכול להשתמש בו על בסיס יומי או כאשר העור שלך מרגיש יבש ומתקלף.

אל תגרד את הקעקוע שלך

גירוד נראה מפתה; עם זאת, זה מפרק את הקעקוע שלך. הופעת הגלדים שכיחה למדי לאחר קעקוע חדש. למרות זאת, עליך להימנע מלמשוך אותו אם הוא קטן או משמעותי. אמני קעקועים מציעים שגלדים אלה נרפאים בעזרת קעקוע. יש צורך בהתייעצות עם רופא במקרה של הרבה גלדים מכיוון שזה יכול להיות סימפטום של זיהום קעקוע. כמו כן, צבעי הקעקוע שלך יישארו למשך זמן ממושך אם תקבל טיפול לגירוי בזמן.

שימו לב לביגוד

עליך ללבוש בגדים רופפים עד שהקעקוע שלך ירפא לחלוטין. בגדים צמודים ישפשפו את הקעקוע החדש שלך ויגרוטו ויגרדו את העור שלך. בנוסף, גירוי מתמיד תורם להסרת גלדים ופתיתים. וגם מצב זה משפיע על צבעים עזים של הקעקוע שלך.קעקועים של פרפרים

הימנע מיתר מים

אתה לא רק צריך להפסיק לשחות אלא גם להקטין את תזמון המקלחת. אמני קעקועים שונים ממליצים להתרחק מהמים לפחות 15 יום. תן לקעקוע החדש שלך קצת זמן להחלים. יתר על כן, הימנע משחייה באגמים ובבריכות ציבוריות כשהקעקוע שלך חדש מכיוון שהמים שם מלאים במיקרואורגניזמים שיכולים לגרום לזיהום בעור.

הימנע משיטות שיזוף

תחליב השיזוף מכיל הרבה כימיקלים קשים העשויים לתרום לזיהום בעור במיוחד כאשר הקעקוע שלך בן מספר ימים בלבד. כדאי להימנע ממיטת שיזוף כמו גם מכיוון שהיא עלולה לגרום לנזק נוסף. כמו כן, אל תחשוף עור מקועקע בשמש ונסה להסתתר מקרני השמש האולטרה סגולות.

שורה תחתונה

קעקוע פרפר נראה רעיון מהנה ומרגש. אתה יכול לשחק עם צבעים ולהציג את הצד הנשי של האישיות שלך. אז, קנה אחד והיה מוכן לקבל בברכה שינוי נעים.