125+ רעיונות לקעקוע בתולה להתהדר בסימן ההורוסקופ המדהים שלך

בתולה היא הסימן האסטרולוגי השישי הנע בין ה -22 באוגוסט ל -23 בספטמבר. הסמל של בתולה דומה לאלף בית “M”, כאשר הקצה נמשך ללולאה. יתר על כן, זהו סימן שמש, והסמל נגזר מהמיתולוגיה היוונית.

על פי המתודולוגיה היוונית, הסמל מייצג תמימות וטוהר. כמו כן, אנשים עם שלט כוכבים בתולה הם מאוד אנליטיים ושומרים על ענייניהם. הם קרובים להתגלמות השלמות.

אם אתה מעוניין ברעיונות קעקוע פשוטים אך אומנותיים של בתולה, הרי שהקלנו עליך את המחקר. חפש את רעיונות הקעקוע המדהימים של בתולה המפורטים להלן.

קעקועים בתולהקעקועים בתולה

רעיונות לקעקוע בתולה

סמל בתולה על פרק כף היד

סמל הבתולה על פרק כף היד נראה אלגנטי. קוד הצבע המתאים למיקום קעקוע כזה הוא שחור ואפור. הסיבה לכך היא, גוונים כהים מוציאים את האביזר שאתה לובש ומתאים לכל בגד. המבנה נשמר פשוט כמו הסמל עצמו. כגון קו שחור עבה או דיו מנוקד בצבע. לקעקוע יש אווירה אסתטית וחיננית.

משמעות סמלית: סמל הבתולה על פרק כף היד מייצג טוהר ותמימות בקלות ובגמישות. כמו כן, הוא מעניק לסמל אופי נועז יותר. לדוגמה, הלובש עשוי להיראות תמים, אך הם יודעים כיצד לנקוט עמדה בעצמם.

סמל יחד עם פרפרים

מיידן (סמל בתולה) עם פרפרים נראית מפוארת. סוג הפנטזיה הטוב שמושך ושובה אותך. המבנה מגוון; הלובש יכול לבחור באותן עבות או דק, עם נקודות או זיגזג. גוון רב צבעוני נראה הכי טוב בעיצוב הזה. אפשרויות המיקום כוללות גב, צוואר, ידיים, אמות, רגליים, ירכיים, גב האוזן ואצבעות..

משמעות סמלית: פרפרים הם יצורים יפים. בשילובם עם טוהר, הם מייצגים תחכום ומאבקים שתמיד יש להם סוף טוב. הקעקוע נועד לתת תקווה ללובש להמשיך לזוז ולא לוותר.

סמל זורם

סמל זורם- הסמל M עשוי מגלי מים, והצבע נראה כאילו הוא זורם אחורה לאחור דרך הלולאה. הקעקוע נראה מסקרן וייחודי במיוחד. המבנה ברובו דק. אפשרויות המיקום הן עצומות, למשל, עורף, פרק כף היד, כתפיים, גב, ברכיים וכף רגל.

משמעות סמלית: המים ובתולה מסמלים לידה ופוריות.

קבוצת הכוכבים של בתולה

קבוצת הכוכבים בתולה היא השנייה בגודלה והיפה מכולן. קעקוע הכוכבים נראה מדהים במיקומים מסוימים, כגון צד הצוואר, האמה, הכתפיים וגב כף הרגל. יש אנשים שמשווים קבוצת כוכבים למילים, וזה נראה נהדר. הכוכבים מוחלפים בפרחים, ומשרים אווירה מרעננת.

משמעות סמלית: קבוצת הכוכבים מייצגת טוהר ואלגנטיות. כמו כן, מניע את הלובש להיות הכוכב הבהיר ביותר, לעשות יותר מאחרים, להיות מעולה אך בהכרת תודה.

סמל בתולה פרחוני

סמל בתולה פרחוני נראה כריזמטי. אפשרויות המיקום מצוינות; הגודל משתנה. לדוגמא, קעקוע סמל ענק של בתולה יראה טוב על הגב והכתפיים. בעוד קעקוע סמל מזל בתולה פרחוני יתאים לפרק כף היד, גב הצוואר, הברכיים והרגל. המבנה תלוי בבחירת הלובש. קעקוע מאסיבי ייראה הכי טוב בקווים שחורים עבים ולהיפך.

משמעות סמלית: קעקוע סמל הבתולה הפרחוני מייצג יופי, התחלות חדשות וסליחה מכל הלב.

הסמל עם נוצה

סמל בתולה המשולב עם נוצה נראה מושך. לקעקוע אפשרויות מיקום שונות. לדוגמה, פרק כף היד, החזה, הגב, הרגל, הברכיים, האמה, הכתפיים והאצבעות. המבנה משתנה בהתאם למיקום. מרווח קטן פירושו מבנה דק או מנוקד. אחרת, מבנה עבה בשורות מוסיף לערעור הקעקוע.

משמעות סמלית: הקעקוע מייצג חופש עם גבולות מקובלים. גבולות שאינם חונקים את הלובש, אך חופש שאינו גורם ללובש להתחרט על מעשיו – בדיוק המינון הנכון.

סמל הבתולה מזווג עם הירח

בתולה בשילוב עם מלא הירח או חצי הירח נראית מרגיעה. אפשרויות המיקום מעטות, שכן הקעקוע תופס המון מקום, עם השפעה חזקה על הלובש. המבנה פשוט, אך אטרקטיבי, כגון קו שחור דק, עובד מצוין. קוד הצבע נשמר שחור ואפור, ויש יוצאים מן הכלל הצבעים את סמל הבתולה.

משמעות סמלית: הקעקוע מייצג התחלות חדשות ותקוות להזדמנויות הקרובות. כמו כן, זה מראה שלפעמים הזמנים האפלים נראים מרגיעים גם אם עוצרים ומרגישים את הרגע אפילו לשנייה אחת.

קעקוע סמל צבע מים

קעקוע סמל צבע מים נראה פנומנלי. זה סוג של מושג מופשט. אפשרויות המיקום כוללות את פרק כף היד, הגב, כף הרגל, הברכיים, הכתפיים והאצבעות. המבנה פשוט עם קווים אפורים דקים. קוד הצבע הוא בעיקר גוונים בהירים יותר כדי לגרום לקעקוע להיראות אמנותי ומודרני בו זמנית.

משמעות סמלית: הקעקוע מייצג סבלנות והתמדה.

קעקוע בתולה מנדלה

קעקוע מנגלה בתולה נראה יפה וייחודי. אפשרויות המיקום מעטות, בגלל המרחב שהקעקוע הזה דורש, כגון הגב, החזה והכתפיים. המבנה שנראה הכי טוב על המנדלה הוא קו שחור עבה או המנוקד. קוד הצבע פשוט שחור. לקעקוע יש אווירה וינטאג ‘.

משמעות סמלית: המנדלה מייצגת את מעגל החיים בהיותו טהור ושקוף ביותר. הקעקוע מראה שיש עולם הבא, שתלוי באופן שבו אנו חיים כיום.

קעקוע בתולה מאחורי האוזן

מאחורי האוזן, הקעקוע הוא מיניאטורי, אך חמוד במיוחד. במיוחד אם סמל הבתולה מודפס בחלק האחורי של האוזן, הוא נראה נועז ואלגנטי בו זמנית. המבנה העבה בשחור השחור נראה הכי טוב במיקומים כאלה. קוד הצבע הוא לא הרבה להתמקד בשחור, אפור ואדום יעשה עבודה מצוינת.

משמעות סמלית: הוא מייצג את הלובש כמאזין טוב עם כוונות טהורות.

קעקוע בתולה מנוקד

קעקוע בתולה מנוקד נראה יצירתי ושובה לב. המבנה מוגדר מראש, אך המיקום יכול להיות הבחירה של הלובש. לדוגמא, פרק כף היד, האמה, הכתפיים, האצבע, גב הצוואר וגב כף הרגל. קוד הצבע תלוי באישיות הלובש. איש טבע מצמרר יאהב קעקוע צבעוני, ואילו אישיות מפוכחת ופשוטה תאהב קעקוע שחור או אפור.

משמעות סמלית: המבנה המנוקד מייצג ש”דברים טובים לוקחים זמן “, וכל גרם נחשב.

קעקועים בתולה

שאלות נפוצות

מה עלי לעשות לפני הקעקוע?

יש רשימה ממושכת של דברים שכדאי לך לעשות לפני שתגיע לקביעת הקעקוע. כמו:

 • משרים במים חמימים במשך 20 דקות טובות.
 • ישן מוקדם, לילה לפני הפגישה, כפי שאתה צריך להיות מנוח היטב. יש צורך בשינה מרבית של 8 שעות.
 • לשתות המון מים. לפחות שמונה כוסות ביום. שמירה על לחות תמזער את הכאב.
 • תאכל פחות. בטן ריקה למחצה מומלצת.
 • טען את כל המכשירים האלקטרוניים שאתה מתכנן לקחת איתך לפגישה.

מה לעשות אחרי הקעקוע?

מה שלא תעשה, אל תיגע בקעקוע. שנית, השתמש בקרם לחות על החלק המקועקע לאחר שבועיים. יש צורך בטיפול לאחר. קח את חומר הניקוי והרטיב בו כדור צמר גפן. יש להבריש את צמר הגפן על הקעקוע לפחות שלוש פעמים ביום, עד שלושה שבועות של ריפוי. ללבוש בגדים רופפים. כמו כן, נסה להסתיר את הקעקוע כשהוא תחת אור שמש. קרני ה- UV עלולות לפגוע בדיו ועלולות לגרום לתגובת עור.

מתי אסור לי לעשות את הקעקוע?

מצבים רפואיים רבים אוסרים כל תוספת על העור, ולכן דיו לקעקוע יהיה אסור גם במקרים כאלה. לדוגמה:

 • הֵרָיוֹן
 • כשאתה על סמים
 • טרום ניתוח
 • אחרי ניתוח
 • כשאתה חוסך לימים הגשומים
 • כאשר יש לך שיזוף מזויף על העור שלך
 • כשאתה לא בטוח לגבי עיצוב הקעקועים
 • כששכחת את תעודת הזהות שלך בבית
 • אם לאחרונה קיבלת תגובה עורית
 • אם הבאת את הילדים שלך לפגישה.

עושה קעקוע?

בסולם של 1 עד 10, זה 4.

מהו זמן הריפוי הכולל?

אם לא תתמודד עם כל תגובה ופגיעה בעור, הקעקוע ירפא פחות משלושה שבועות. אחרת, זה יכול לקחת עד 4 שבועות ויותר.

האם עלי לתת לאמן הקעקועים שלי עצה?

אם זהו פגישת הקעקועים הראשונה שלך, או אם הקעקוע חדש, הקש עליו כפול מהטיפ הסטנדרטי. אחרת, טיפ רגיל הוא הכרחי אם אתה לא רוצה לצאת כלא מוסרי ובור.

האם אוכל לקבל שיזוף לפני או אחרי הקעקוע?

לפני שקעקוע מותר רק אם השיזוף שלך עלה על העור. לאחר קעקוע מותר שיזוף אם הקעקוע שלך התייבש והוטל לצמיתות על העור.

שורה תחתונה

עיצובים של קעקוע בתולה נראים קליטים ונהדרים, רק בגלל הסמל הפשוט אך אטרקטיבי שלו. אם בחרתם איזה עיצוב אתם רוצים, אז מומלץ להתייעץ עם אמן קעקועים מומחה. דון בכל הבעיות הבריאותיות שיכולות להפריע לזמן הריפוי של הקעקוע. חוץ מזה, בקש ממישהו להקליט עבורך את הדיו. תהנה מהתהליך.

קעקוע מזל בתולה שמח לך!