120+ רעיונות לקעקוע של קשת שמשקפים את הצד הלוהט שלך

מזל קשת הוא המזל התשיעי. אנשים שנולדים תחת סימן זה חוגגים את יום הולדתם בכל מקום בין 21 בנובמבר ל -21 בדצמבר. מכיוון שהוא סימן אש, אנשים שנולדים תחתיו נוטפים ביטחון, אופטימיות ורעיונות מעולים..

צדק הוא כוכב הלכת השולט, והסמל למזלות זה הוא קשת או חץ וקשת. לאנשים קשת יש כוח רצון חזק ונשמות עליזות עם חוש הומור נהדר.

גם גברים וגם נשים קשת מדברים מה שעולה על דעתם ללא סנטימטר של היסוס.

הסמל כולל חצי אדם וחצי סוס הנושא חץ וקשת. חלקו העליון של הסמל כולל את גוף האדם הנושא את החץ והקשת במצב ירי.

קעקועים-קעקועים מקור תמונה

משמעויות של קעקועים קשת

לסמל יכולים להיות מספר תיאורים, על פי אישיותו הטבעית של מזל קשת. גברים ונשים כאחד יכולים לבחור בדיו של כל הידיים, הרגליים או הגב. הם בוחרים בקעקוע משוכלל המתאר את האינדיבידואליות והחופש שלהם.

לכל האנשים שנולדים תחת סימן זה יש גאווה, תשוקה ורצון עז להפוך את העולם הזה למקום טוב יותר. לכן עיצוב הקעקועים של מזל קשת גם ממשיך להשתנות עם הזמן כדי לשלב עיצובים ואלמנטים חדשים. הקשת יכולה להיות נקבה או זכר בהתאם לבחירתך.

“אחת המשמעויות החזקות ביותר של קעקועים של קשת היא ניצחון”. בני מזל קשת מעדיפים לבחור קעקועים המראים את יכולתם להתגבר על אתגרים ומכשולים. הם יוצאים מנצחים מכל מצב, הודות לכוח הרצון שלהם. מכאן שקעקועיהם מתארים צד זה באישיותם.

קעקועים אלה מסמלים לעתים קרובות כי לא משנה כמה מכשולים מגיעים בחייו של בן מזל קשת, הוא/היא יוצא מכל מצב, הודות לרצון עז.

ישנן דרכים רבות לבצע קעקוע זה של גלגל המזלות. אתה יכול לשחק עם הקשת או להתנסות בצבעים שונים כדי להציג אירוע משמעותי בחייך. אתה יכול להשוויץ בצד ההרפתקני שלך או באלגנטיות שאין שני לך עם קעקוע עדין.

זה יכול להיות קעקוע מורכב או רק ייצוג קטן לחגוג את אהבתך לשלט שלך. אנשים שאוהבים קעקועים משוכללים כוללים גם תמונות מפורטות אחרות או ציטוט שמהדהד את סמל הקשת..

אמן הקעקועים שלך ישמח להוסיף כל פרט שתרצה להתהדר בו, כגון אחת התכונות החזקות שלך או תאריך הלידה שלך. אם אתה עושה קעקוע כדי לחלוק כבוד לחבר או לאהוב של מזל קשת; אתה יכול לקבל את ראשי התיבות שלהם או יום השנה למות על העור שלך, יחד עם הסמל.

תכונות להתמקד בהן

כל בני מזל קשת ידועים ביכולתם להסתגל בקלות לכל הסיטואציות, בחוש ההומור הפראי שלהם ובאהבתם הבלתי מתה לכל יצירתי. תכונות אחרות שלהם כוללות התמדה, אופטימיות ויכולות מצוינות לפתרון בעיות, הודות להיגיון הלוגי שלהם.

עם זאת, בני מזל קשת יכולים להיות גם לוהטים ואידיאליסטיים, כלומר הם עלולים להתנהג עקשנים או להיראות אומללים אם משהו לא עומד בציפיות שלהם..

עם זאת, אם בני מזל קשת לומדים להתמקד בתכונות החיוביות שלהם, הם האנשים הטובים ביותר להפיח חיים באווירה משעממת תוך זמן קצר.

אם אתם מחפשים קעקועים פופולריים בנושא קשת, הגעתם למקום הנכון למצוא כמה רעיונות נהדרים. בחירת העיצוב והמיקום שלך תלויה באורח החיים שלך ובאישיות שלך. האם אתה רוצה קעקוע קטן על פרק כף היד או הקרסול או שאתה מחפש עיצוב רב פנים על החזה או הגב?

יש אנשים שאוהבים גם שהסמל יוטבע על הכתפיים, שרירי הזרוע או אפילו הרגליים. המיקום תלוי בדרך כלל בגודל או המורכבות של העיצוב שבחרת.

רעיונות פופולריים

עיצוב הקעקועים הנפוץ והפופולרי ביותר הוא מזל קשת הוא הקנטאור המחזיק קשת וחץ. תמונות אחרות כוללות קשתות, חיצים וגם האות ‘S’ יחד עם הסמל. אתה יכול אפילו לעשות קעקוע הכולל רק חץ המצביע לכיוון צפון מזרח.

חלק מחובבי הקעקועים אוהבים להוסיף לקעקוע גם אלמנטים מיתיים ליצירת עיצוב קעקוע ייחודי.

אנשים גם מעדיפים קעקועים המתמקדים בכוח מסוים של המזלות. בני מזל קשת ידועים ביושר, בחיוב ובביטחון שלהם. בדרך כלל הם מוחצנים שלא אוהבים להיות מוגבלים למרחב סגור במשך זמן רב. מכיוון שלמזלות יש השפעה עמוקה על היצירתיות של אנשים; סביר להניח שישנם לא מעט תיאורים של הקנטאור. חצי איש וחצי מפלצת, הוא יורה חץ כלפי מעלה ומייצג את העצמאות והחיוביות של השלט.

מטבע הדברים, הקעקוע מייצג לעתים קרובות את החיוביות ואת הצד ההרפתקני של אדם קשת. הקעקוע יכול להיות בצבע אחד או במספר רב של צבעים.

בכל הנוגע לתיאור סמל הקשת על עורך, אפשרויות העיצוב הן אינסופיות. אתה יכול לקבל תמונה שחורה ואפורה בדיו על הכתף שלך או עיצוב קשת וחץ מסוגננים על פרק כף היד שלך, לעיצוב מינימליסטי. אם אתם מחפשים קעקוע משוכלל, תוכלו להשיג את קבוצת הכוכבים בעבודת נקודה או קשת נקבה בצבעים מרהיבים להפליא. חלק מהאנשים כוללים גם אלמנטים משמעותיים אחרים הכוללים:

  • כוכבים
  • סהר
  • כתובות
  • כוכבי לכת
  • תאריכי לידה
  • שמות
  • גליפים גיאומטריים
  • מוטיבים פרחוניים
  • דמויות נשיות

מיקום

בין המקומות הפופולריים ביותר ליישום הקעקוע הם האמה, המחשוף, החזה והצלעות, הקרסול, פרק כף היד, הכתף והגב.

רעיונות קעקועים פופולריים של קשת

ריכזנו רשימה כוללת של עיצובים קעקועים פופולריים ומושכי תשומת לב של קשת שתוכלו לקבל דיו על כל חלק בגוף. בחירת הגודל והצבעים שלך תלויים בהתאם להעדפותיך ולסגנון שלך.

קעקוע קנטאור

עיצוב הקעקועים הפופולרי ביותר עבור כל מזל קשת הוא קנטאור. יצור מיתי, יש הרבה קסם וקסם הקשורים לסמל זה. הוא מייצג קסם ועוצמה. חלק מחובבי הקעקועים אוהבים להוסיף לו נגיעה מציאותית על ידי מתן שרירים אליו. אתה יכול לקבל את זה בדיו בגב העליון והתחתון או באזור הכתפיים.

קעקוע חץ

מקובל גם שאנשים שנולדו תחת סימן זה מקבלים חץ פשוט חרוט על פרק כף היד או הקרסול. מכיוון שהחץ הוא חלק מכריע בסמל השלט; זה טבעי שאנשים רבים בוחרים באלמנט זה. אתה יכול גם לקבל את החץ על היד או האצבע כדי להישאר מוטיבציה לעקוב אחר המטרות והשאיפות שלך. אנשים רבים גם אוהבים שזה יהיה מאחורי האוזן.

קעקוע שמש

השמש מייצגת אש ומכאן שבחירה בסמל זה יכולה להצביע על האישיות הלוהטת שלך. אתה יכול לתאר את השמש בעזרת המזלות כדי לתאר צרור עצום של אנרגיה עזה שיש לבקשת. זה גם מייצג את הביטחון שאנשים אלה משדרים.

קעקוע וחץ קשת

שוב, יצירתיות עם הסמל נותנת לך הזדמנויות ייחודיות להמציא תיאורים מרתקים של הסמל. למרות שקשת וחץ הם הסמל המקובל של גלגל המזלות, אתה יכול לקחת אותו לשלב הבא על ידי מתן תלת מימד או אפקט מכחול, על מנת להעניק לו מראה עכשווי..

קעקוע חיצים מרובים

יש אנשים שאוהבים להוסיף חיצים רבים כדי להדגיש את התכונות החיוביות של המזלות. כל חץ יכול להיות בצבע אחר כדי לייצג משהו ייחודי כגון מטרה או אבן דרך.

סמל עם השם קעקוע

עוד דרך מצוינת להפוך את חץ הקשת שלך למדהים היא להוסיף את שמו יחד עם הסמל. אתה יכול לקבל אותו בפונט יפה וגם להוסיף פרטים חיוניים אחרים כגון תאריך יום נישואין או שמו של בן זוגך שהוא מזל קשת. אתה יכול גם לקבל את זה על העורף או על הקרסול.

קעקוע אש

בדיוק כמו קעקוע השמש, אתה יכול גם להראות אש ברקע כדי לתאר את היצירתיות הלוהטת של מזל קשת. זה מייצג כמיהה להשיג מטרות ואת הרצון הבוער שלך להשיג את כל הדברים הטובים ביותר בחיים.

אישה מחזיקה קעקוע שבטי חץ

דרך נוספת לתת טוויסט נשי לסמל היא הוספת דמות נשית קטנה או שבטית לסמל. אתה יכול להראות לאישה שמחזיקה את החץ כדי לתאר את הכוח שיש לך כאישה. עם זאת, חלק מהגברים אוהבים גם לגרום לקעקוע הזה לתת כבוד למודל לחיקוי נשי בחייהם.

חץ עם קעקוע מילים

לרוב החץ הוא גם בצורת מילה. בכמה עיצובים של קעקועים, יש מילה מעל או מתחת לחץ שמזכירה משהו חשוב שלך בחייך. זה יכול להיות שמו של בן הזוג שלך או מילים חזקות אחרות כגון ‘אמונה’ או ‘תקווה’.

קעקוע לסרטים

אם אתה מעריץ נלהב של דברי הימים של נרניה ובמקרה שאתה מזל קשת, זה רק הגיוני לעשות קעקוע שמסתובב סביב שני הנושאים. אתה יכול גם לבחור כל סרט אחר ולהתנסות בדמויות המיתולוגיות שלו עם סמל הקשת.

קעקוע גב מלא

אין דבר נפלא יותר מעיצוב קעקועים עם קשת בגב מלא שתופס את תשומת הלב של כולם בכל פעם שאתה מוריד את החולצה שלך. רוב הקעקועים עוברים ממש מעצם האגן ועד עורף כדי להמחיש את היופי האמיתי של הסמל.

קשת מתעמלת

תן לקעקוע שלך קצת גמישות ותן לקשת להתהדר בכשרונות התעמלות מדהימים לעיצוב קעקוע יפה למראה. זה נותן אפקט מציאותי וייחודי לסמל המזלות שלך. הקשת יכולה להיות זכר ונקבה כאחד ולהשתמש בכפות הרגליים לירי החץ.

קעקוע חזה

נשים נוטות יותר לבחור קעקועים של עצם החזה מאשר גברים. זה טבעי שהנערה הקשתה הנועזת או האישה העצמאית יבחרו בדיו של הסמל שעל עצם החזה שלה.

קעקוע בקרסול

רוב הגברים והנשים אוהבים לשמור על פרופיל נמוך, גם כשזה מגיע לעיצוב הקעקועים שלהם. מכאן שכמה מהדרכים הטובות ביותר לעשות קעקוע של מזל קשת היא החץ והקשת או הקשת על הקרסול או כף הרגל..

התאמת קשת

קעקוע סמלי גלגל המזלות תואם

אם יש לך מזל למצוא בן זוג שהסימן שלו תואם את שלך, למה שלא תיידע את כל העולם על כך. רוב הזוגות מקבלים עיצובים קעקועים שמשתלבים יחד על ידי שילוב הסמלים של שני המזלות כדי לקבל עיצוב ייחודי.

קעקוע עגל קשת

קעקוע העגל הוא דרך מצוינת לקבל עיצובים קעקועים משוכללים הדורשים יותר מקום. אתה יכול לקבל את זה במספר צבעים.

קעקוע חצי שרוול של מזל קשת

קנטאור מהמם ומעורר השראה באמת, וקעקוע הקשתות מתארים קסם יוצא דופן. זה מראה את הגישה הכנה והכנה של הלובש.

קעקוע השבט השבטי

אין שום סיבה שלא תעשה קעקוע שבטי כדי לחגוג את גלגל המזלות שלך. קבל קעקוע ייחודי של שלט שמש, המתאר את התכונות שלך.

קעקועים של זוהר בחושך

דרך פופולרית נוספת לעשות קעקוע של קשת היא לקבל זוהר בעיצוב החשוך. קעקועים אלה בדרך כלל קטנים ואתה יכול לשים אותם על העורף או על פרק כף היד.

קעקוע רקע בצבעי מים

שום דבר לא נראה טוב יותר מסמל הקשת המוקף בכתם של צבעי מים קרירים או חמים. אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה על הרגל העליונה או התחתונה שלך, כמו גם על הגב.

קעקוע קלטיק

למרות שקעקוע זה אינו כרוך בעבודה רבה מדי, זוהי דרך אלגנטית לתאר את האינדיבידואליות שלך. אמנים מקצועיים יכולים לעשות פלאים עם עיצוב זה להוספת נופך ייחודי לעיצוב הקעקוע.

קעקועים-קעקועים

סיכום

חובבי קעקועים אוהבים להתנסות ברעיונות ונושאים שונים. אבל אין דבר יותר יפה מקעקוע בנושא גלגל המזלות שמבסס את סמכותך כיחיד. אתה יכול לבטא את הסמל באמצעות צבעים שונים ולשלב גם לא מעט אלמנטים נוספים לשיפור הדימויים.

בני מזל קשת הם יצירתיים באופן טבעי ובעלי אהבה לחיק הטבע. הם לא נרתעים מלחקור תחומי חיים שונים. סיבה זו היא שקשתים בדרך כלל בוחרים בקעקועים ייחודיים. לא כולם יכולים ללמוד לשלוט באמנות הצגת סמלים של גלגל המזלות. לפיכך, קבל תמיד קעקוע מאמן קעקועים מקצועי לקבלת אפקט מהמם.