115 רעיונות קעקועים לדייטים מצוינים להנציח אירועים שכדאי לזכור

קעקועים היו מרתקים לא רק בימי קדם, אלא גם בעידן המודרני. שורשיהם חוזרים עד לתקופה הניאוליתית. עם זאת, אומנות הקעקוע עברה מספר טרנספורמציות. בשל המגוון שלה ותכונות אחרות, קעקועים גוברים בפופולריות בכל רחבי אמריקה. תתפלאו לדעת זאת 48% מהאוכלוסייה האמריקאית יש קעקוע אחד או יותר על הגוף שלהם. ובכן, אין זה פלא שאתה בעידן של תחיית הקעקועים.

אנשים מתרבויות שונות עונדים קעקועים מסיבות שונות. בין אם זה להפגין את האישיות שלך או להנציח אירועים בחייך, קעקוע הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להביע את עצמך.

סמנו את עורכם כמביע עם קעקועי תמרים

תסכים שהמספרים מהווים חלק גדול מחיינו. כמובן, ללא מספרים, לא היו לנו ימי נישואין, יום הולדת, חגים או שפע של הזדמנויות אחרות שבהן נכנסות מספרים מספריים.

לא רק זה, יש ימים שבהם החיים שלך מקבלים תפניות חשובות. למשל, זה יכול להיות לפגוש מישהו מיוחד, להשיג את מה שציפית לו זמן רב או לקחת את התינוק שלך שזה עתה נולד לראשונה לזרועותיך בפעם הראשונה.

אין ספק, יש הרבה זיכרונות שאתה רוצה להוקיר לכל החיים. אז, מה יכול להיות טוב יותר מללבוש קעקוע שחגגתם אותם ימים? זה יכול להיות תאריך החתונה שלך או תאריך הלידה של הילד הראשון שנולד.

זה יכול להיות היום שבו נכנסת לחיים המקצועיים שלך. או אולי התאריך שבו עזב בן משפחה או חבר אהוב. כשזה מגיע לקעקועי תאריך, הרבה רעיונות היו עולים בראשך. כדי לעזור לך לבחור את הטוב ביותר עבורך, אנו חולקים כמה רעיונות מדהימים לקעקוע לתמרים.

קעקועים מספרים רומיים

בתוך פרק זמן קצר, הרעיון לשלב ספרה רומית בקעקועים הפך לפופולרי למדי. תוכלו למצוא מפורסמים שונים בתקשורת המחבקים עיצובים קעקועים אלה. אם אתה תוהה כיצד מקורם של קעקועים מספריים, שים לב שההיסטוריה שלו מפתיעה למדי.

בשל שכיחותו, ייתכן שהנחת שקעקוע ספרות רומיות התחיל כסימן יוקרתי כפי שהם בעידן הנוכחי. עם זאת, סוגים אלה של קעקועים שימשו באימפריה הרומית כסוג של ענישה. אז נהגו הרומאים לתייג את עבדיהם עם קעקועים כאלה. בנוסף, הם גם נהגו לתייג פושעים על מעשיהם.

ובכן, אין ספק שהיום סוג כזה של קעקועים לא רק מהפנט אנשים סביבך, אלא גם עוזר לך לזכור את האירועים המיוחדים בחייך. אז בין אם אתה משלב אותו עם פרח ורד או ציפור, קעקועים מספריים רומיים נראים מגניבים ביותר!

קעקוע של חתול דייט

אתה יכול להעריץ את הקעקוע הזה משתי סיבות; לזכרו של החתול שלך שנפטר או כדי לשפר את משמעות קעקוע הדייט שלך. קעקוע תאריך החתול יפתיע את כל מי שסביבך באסתטיקה היפה והמסובכת שלו.

חתול מתחת למספרים הרומיים מגולל חתול את סיפור חייך המיוחד. לרעיון המיקום, אתה יכול לקבל קעקוע מסוג זה על החזה או הגב. כך יהיה לאמן שלך מספיק מקום לשלב בקלות את כל הפרטים.

קעקוע לדייט חתונה

אין זה פלא שחתונה היא אחד האירועים החשובים והעליזים בחייך. הביע את רגשותיך היקרות עבור בן זוגך על ידי סימון עורך בתאריך ההתקשרות שלך. שלא לדבר, קעקועים כאלה היו בשימוש נרחב על ידי אנשים שעומדים להתחתן גם כן.

יהיה זה מפרק היד או הצוואר שלך, קעקוע המכיל את החתונה שלך מסמל את האהבה הנצחית שיש לשניכם זה לזה. שלב את הדייט עם ציפורי אהבה, לב או ורד אדום, הבחירה היא בידך. עם זאת, תחושת הביטויים תישאר בעינה; זה יראה את האהבה האינסופית שלך לשותף שלך.

הדייט הראשון שנולד לתינוק

תסכים שהזעקה הראשונה של ילדך והתחושה של לקחת אותם לזרועותיך אינם מהעולם הזה! לאחר נדר הנישואין שלך, לידת הילד הראשון שלך היא מה שאתה תמיד רוצה לשמור קרוב לליבך. למה שלא תביע את עוצמת אהבתך על ידי קעקוע של תאריך הלידה של ילדך?

מכיוון שהוא נפוץ כתזכורת לזמן, אתה יכול לקבל את הקעקוע המדהים הזה על פרק כף היד. אתה יכול גם להחדיר אותו עם כמה צבעים או להוסיף אובייקטים אחרים, כמו לב, פרח או מלאך כדי לתת אסתטיקה מפורטת יותר.

יתר על כן, אתה יכול לתת לבן זוגך הפתעה על ידי לבישת קעקוע כזה ביום ההולדת הראשון של תינוקך או ביום השנה הנישואין השני שלך.

דייט עם שעון

כשזה מגיע לקעקועי תאריך, יתכן שנתקלת במספר רעיונות הכוללים ספרות רומיות. עם זאת, תוכלו למצוא גם כמה מקעקעי התמרים הפופולריים ביותר המשלבים שעון. אם אתה רוצה להנציח כל אירוע מיוחד בחייך יחד עם הזמן, זה כנראה הרעיון הטוב ביותר!

מכיוון שרוב השעונים מסומנים בדרך כלל בספרות רומיות, הוא ייתן מראה עתיק אך אופנתי. קעקועי תאריך ושעון עשויים להיראות פשוטים, אך יהיו חינניים מאוד, במיוחד כאשר האמן שלך יוסיף ורד במרכז.

דופק עם דייט

לכל חובב קעקועים שמחפש רעיון קעקועים מחוץ לקופסה, תתכונן! דופק עם הדייט הוא כל מה שאתה רוצה! בין אם זה הקעקוע הראשון או החמישי שלך, דופק עם דייט בהחלט יגרום לך להתבלט. זה לא רק מסמל את העומק והעוצמה של מערכת היחסים שלך עם מישהו, אלא גם קובע את סגנון היצירה שלך אך מפתה.

בשל הרבגוניות שלה, אתה יכול ליצור תאומים זהים; אחד על פרק כף היד ושני על פרק כף היד של השותף שלך. שלא לומר, קעקוע של פעימות לב הוא אחד הטרנדים החמים ביותר בכל הנוגע לאמנות הגוף. בנוסף לעיצוב, אתה יכול להוסיף תאריך הצעה כדי להפוך את זה למיוחד עוד יותר.

דייט עם לוכד חלומות

למרות שיש כל כך הרבה רעיונות שמגיעים עם קעקוע הדייטים שלך, אתה יכול לבחור אחד שמתאים באופן אישי לאישיות שלך. מכיוון שיש מספר עצום של סמלים להוסיף עם תאריכים, אתה יכול לשלב תאריך באיור מסובך של לוכד חלומות.

זה יזכיר לכם את היום בו הגשמתם את החלום הגדול בחייכם. אם אתה חושב על מיקום, שריר הזרוע או הזרוע שלך יהיו המקום הטוב ביותר למקם קעקוע כה נפלא.

צמח עם תמר

אם הצמח האהוב עליך מת ואתה לא יכול להתגבר על הכאב, אתה יכול להחלים על ידי הוספת קעקוע זה על העור שלך. יתר על כן, אתה יכול ללבוש צמח עם קעקועים תמרים כדי להישאר מעודד ומוטיבציה; הצמח הוא אחד ההיבטים היפים ביותר של הטבע והוא משקף את “החיים”. במילים אחרות, קעקוע כזה יקרב אותך לחיים.

תאריך עם טקסט שם

בין אם לזכרו של בן המשפחה האהוב שלכם או חבר יקר, תוכלו לסמן את עורכם בשמם בשילוב עם התאריך. כאן, התאריך יכול לסמן את הזמן שבו אתה פוגש אותם בפעם הראשונה או כל אירוע בלתי נשכח אחר שאתה רוצה לשמור קרוב לליבך לנצח.

הדבר הגדול בקעקועים כאלה הוא שהם די תכליתי. אתה יכול לשחק עם הגופן והטקסט, להוסיף צבעים על פי בחירתך ולשלב כל אובייקט שאתה אוהב.

תאריך עם ביטויים

עבור אנשים מסוימים, יש ביטויים, ציטוטים או מילים שהניעו אותם בשלבי חיים מסוימים. אז אם אתה אחד מהם, אין רעיון טוב יותר מללבוש את המשפט הזה כקעקוע. שלא לדבר, זה תמיד יעזור לך לזכור את מילות הזהב האלה ולעודד אותך לא לוותר. כשזה מגיע למיקום, הקפד לסמן אותו במקום שהוא קריא בקלות.

לזכרו של עוזב

לפעמים החיים מביאים אותנו לנקודה שבה עלינו לעזוב את יקירינו. במקרה כזה, אל תגביל את אהבתך לזיכרונותיך; במקום זאת, הביעו זאת על ידי לבישת קעקוע. הוסף תאריך לקעקוע שלך כשהם עזבו אותך.

כדי להביא פרטים נוספים, ניתן להוסיף כל חפץ הנלווה לקעקוע. יתר על כן, אתה יכול להוסיף צבעים אם אתה רוצה.

תאריך_קעקועים

בשורה התחתונה

כעת, לאחר שנתקלת בהמון רעיונות קעקועים מדהימים אך מסוגננים, הקפד לסמן את המתאים ביותר לאישיותך. יתר על כן, אל תשכח לזכור שלכל קעקוע יש משמעויות ויש ללבוש אותו בהתאם.