115 קעקועים אטלס אולטימטיביים לשנת 2021

קעקועים של אטלס נהדרים בשל המגוון והסגנון שלהם. קעקועים אלה מספקים תחושת כוח ונאמנות כאשר אתה מסתובב איתם. אטלס היה דמות במיתולוגיה היוונית בעלת כוחות על טבעיים. המפורסם ביותר בפולקלור זה הוא שאטלס היה צריך להחזיק את השמים ואת הארץ על כתפיו החזקות. זה היה עונש שניתן לאטלס על ידי אחד האלים היוונים זאוס, שהחזיק באטלס באחריות על הכנסת הטיטאנים למלחמה עם האלים האולימפיים על השתלטותם על השמים..

לטיטנים הייתה היסטוריה עשירה בכך שהם לא רק גזע חזק ומשפיע, אלא הם שלטו בעולם לפני כן האל היווני האולימפי. הם היו מפורסמים בזכות כוחם, חוכמתם וידיעתם ​​בקסם ובטקסים דתיים עתיקים.

קעקועים של אטלס

קשרים היסטוריים

אטלס היה בנם של טיטאן יפטוס וקלמין. היו לו שלושה אחים, מנוטיוס, אפימתאוס ופרומתאוס. לפי ההיסטוריה של המיתולוגיה, אטלס היה אביהם של נימפת ים קליפסו ומאיה. מאיה הייתה אלת השדות ואמו של האל הרמס.

עם התפתחות הפולקלור, אטלס ואחיו מנוטיוס תמכו בטיטאנים נגד האולימפים. בסופו של דבר, טיטאנים הפסידו במלחמה, והם הכניסו את מנוטיוס לכלוב בטרטרוס. עם זאת, העונש של אטלס היה שונה. האל זאוס הניח לאטלס לעמוד בקצה המערבי של כדור הארץ ולהחזיק את השמים.

בחלק מהספרים, לאטלס היה תפקיד מודע ואחראי להחזיק למעלה את העמודים המפרידים בין השמים לכדור הארץ. יתרה מכך, לאטלס יש חשבון בספרי היסטוריה עם הרי האטלס בצפון מערב אפריקה. האגדה מספרת כי האל היווני פרסאוס הפך את אטלס מרועה צאן להר הרים.

בן אלמוות

לסיפור מראה ייחודי שבו אטלס היה אביהם של הספרידס והנימפות. הוא גם הגן על עץ התפוח הזהוב.

האלה גאיה הסתירה את עץ התפוח הזהוב במקום סודי. עם זאת, הייתה נבואה על עץ התפוח הזהוב שאחד מבניו של זאוס יגנוב אותו. על מנת למנוע גניבה כזו, אטלס לא היה נותן לאף אחד לבקר במקומו. מכאן שכאשר פרסאוס ביקש מאטלס שיכניס אותו למקומו, אטלס סירב לו. אז, פרסאוס השתמש בראש מדוזה ושינה את אטלס לרכס ההרים בצפון מערב אפריקה של ימינו.קעקוע אטלס

שִׁחרוּר

זהו ללא ספק החלק המעניין ביותר של המיתוס על אטלס ותפקידו ב -12 העבודה של הרקולס. המלך אוריסטאוס שם את הרקולס לגנוב את עץ התפוחים הזהב. גן זה היה תחת משמורת של דרקון רב ראשים לאדון.

הרקולס, לפי ההוראות, אמר לאטלס שישיג לו את עץ התפוח הזהוב. בינתיים, הרקולס בעזרת האתנה אתנה יחזיק את השמים לאטלס. כשחזר עם תפוחי הזהב אטלס היסס להמשיך ולהרים את השמים. אף על פי כן, הרקולס פיתה אותו בחזרה לתפקיד במסווה להביא לו כמה כריות לנשיאת משקל. ברגע שהסידור הושלם, הרקולס לקח את התפוח ורץ בחזרה למיקנה.

עם זאת, בחלק מספרי הסיפורים הרקולס בנה למעשה עמודים כדי להרחיק את השמיים מכדור הארץ. מעשה זה שלו הביא לשחרור אטלס מהנטל.

אטלס קעקועים ווריאציות

המונח אטלס משמש לציון אוסף מפות. לקעקוע אטלס יש מספר הודעות. זוהי הכרה גדולה במיתוס היווני המקורי והאמיתי.

מיתוס קלאסי – קעקוע אטלס

אטלס היה מפורסם במיתולוגיה היוונית בכך שצידד בצד הלא נכון נגד אלים. מה ההשלכות? מחזיק את כדור הארץ, לנצח? קעקוע זה מראה את אטלס כאדם חזק ושרירי. הסגנון מתאר בצורה מושלמת את הקריינות. אתה יכול לשים את הקעקוע הזה על שרירי הזרוע או הירכיים כדי להשלים את מראהו.

זהו עיצוב גדול הדורש זמן והרבה סבלנות לתהליך המחט. אם יש לך את שניהם, נסה את הקעקוע הזה.

קעקוע של פסל יווני

קעקוע זה יביא אותך הכי קרוב שאתה יכול להגיע לאטלס כאדם. אטלס עוסק בנחישות, כך גם הקעקוע הזה. זה ייראה כמו קעקוע מדהים, כאילו אטלס עדיין עמל ומחזיק את הגלובוס.

על מנת לבצע קעקוע מושלם, על האמן להיות בעל הכשרה ומיומן להשלמת מראהו בצורה הטובה ביותר. קעקוע זה מציג מעט מראה על האטלס המיסטיקן.

ילדה נושאת את גלובוס האטלס

תיאוריית הקעקועים הנשית של אטלס היא טוויסט חדש למיתוס היווני הזה ולדמות. בעולם המודרני, לנשים יש אחריות רבה על כתפיה כולל כדור הארץ. זהו קעקוע ייחודי ומיוחד מסוג אטלס לחגוג את הקרב החופשי הבלתי נגמר.

דימוי זה לא אמור לרמוז רק על נערות ראווה שעוזרות לתעשייה העולמית, אלא שכל הנשים עושות זאת. זהו בגד קעקועים נהדר לגברים ולנשים כאחד..

אישה חזקה אוהבת קעקוע אטלס

זהו קעקוע נוסף, שבו אישה חזקה נושאת את הגלובוס העולמי, משהו כמו שלה. על זה כל הקעקוע הזה. אתה צריך לראות שהקעקוע הזה מראה אישה עוצמתית עם יחס אכפתי לכולם. זה עשוי להיות קעקוע טוב ללבוש על הידיים שלך.

קעקוע של אישה עוצמתית המחזיקה את כדור הארץ, מתאימה לגברים ונשים כאחד. אם אתה מסכים שנשים יכולות להיות קשות יותר, אז תוכל להעלות את הקעקוע הזה בגאווה.

קעקוע אטלס לשטוף דיו

האם אתה מחפש קעקועים של אטלס כדי להשוויץ בצד שלך הקשה? אז תלבשי את קעקוע האטלס המרגש הזה. הזרוע או הרגליים שלך עשויות להיות טובות כדי להציג את הקעקוע הזה. שטיפת הדיו האפורה שלו הפכה אותו לקעקוע מרגש ללבוש. זה ידגיש את השרירים בגוון אפור.

זה מראה אטלס בצבעים כחולים אמיתיים. קעקוע זה מכיל את הגלובוס הקדוש ולא את כדור הארץ כפי שניתן לצפות. כדי להפוך אותו לקליט יותר אתה יכול להוסיף גוון של כחול או סגול.

קעקוע של קווים שחורים מופשטים

האם אתה רוצה קעקוע אטלס דמיוני שמסמל את הדחף והמחויבות בחיים? ואז הסתדרת. אל תחשוב יותר כדי לעשות קעקוע נוסף. זה ייראה בסגנון קעקוע מדהים. זה נראה ישר מתוך ספר הרישומים של אמן.

הרושם המלכותי של אטלס בא לידי ביטוי בצדק עם קווים מתוחים אלה. זהו קעקוע אידיאלי לחזה או לכתף.

קעקוע ענן אטלס

אטלס, בכל מיתולוגיה יוונית, מצטייר כנושא את משקל כל השמים על כתפיו. וסגנון הקעקוע הזה בשחור ואפור הוא מחווה להסבר הפנטסטי של האגדה!

הגלובוס השמימי מתאר את השמיים כגבול, גלובוס של כל הקבוצות המוכרות.

קעקוע הענן אטלס יהפוך את מטרתו להשלמה אם יש לך דמיון לסיפור אטלס.

תוכל להדגיש עוד יותר את נוכחותה על ידי הוספת ציטוט יווני על פי בחירתך. זוהי דרך מיוחדת שבה היו היוונים זוכרים את אטלס.

משקל העולם קעקוע דיו שחור

זוהי דרך נוספת להציג מיתוס יווני ידוע.

ניתן לראות את האטלס עם גלובוס בוער על גבו. עם זאת, זו לא דרך מצוינת להציג שבני אדם לא היו אדיבים מאוד לכדור הארץ. אך נראה שחשוב לדעת כיצד אנו מתייחסים לעולם בתקופה המודרנית. כפי שאתה יכול לראות אפילו האטלס הגדול חרוך בקעקוע הזה.

התייעץ עם אמן הקעקועים שלך כדי להשלים את מיקומו. זה עשוי להיראות נהדר ללבוש בטן.

יחס הזהב והאטלס

סגנון הקעקוע הזה הוא מצב שהתגשם בחלום שנהנה מיוון העתיקה ומתמטיקה. כאשר לקעקוע יש את יחס הזהב הוא הופך להיות טבעי יותר לשלמות ויופי. כך גם הקעקוע הזה.

סגנון הציור של רעיון קעקוע אטלס זה מרמז על עידן הרנסנס. נראה שעיצוב הקעקוע נעשה על ידי דה וינצ’י עצמו. אתה יכול לקבל את הקעקוע הזה על הגוף שלך עם או בלי שאיפות להפוך למתמטיקאי. זה ייראה טוב על כל חלק של העור שלך.

אבא נושא את עולמו כמו קעקוע אטלס

אם אתה אבא תבין את המשמעויות האמיתיות שקעקוע יכול לדבר אליך. גם אם אתה לא אבא, אתה תראה את זה בעצמך יום אחד!

המשפחה שלך הופכת להיות כל עולמך, שאת כתפיו בשמחה. אתה מרגיש גאווה רבה במילוי אחריותם.

אתה יכול להשתמש בקעקוע זה בדיו על גופך כדי לכבד את הקשר ההדוק שהוא יכול לשקף. למגע אישי יותר, תוכל להחליף את מפת הגלובוס עם עיר הולדתך או עירך. כדאי לנסות להשתמש בצבע אחר שצץ על גוון העור הטבעי שלך. תערובת של ארגמן עם כחול רויאל תעניק לכם מראה מדהים.

יצירה מיתולוגית של אטלס

למרות שהמיתוס היווני אטלס קיים כבר אלפי שנים,

ישנם פרשנויות אמנותיות רבות למיתוס היווני שטרם נראו. בואו נראה איך תיראה זריקה אפית זו של אטלס המחזיקה את כל כוכבי הכוכב על גבו.

סגנון קעקוע זה יפנה למומחי גלגל המזלות. כדי לשאת את כל המאפיינים של 12 סימני גלגל המזלות, הם זקוקים לשרירים מוצקים ומוגדרים כמו אטלס. עליכם להעריך את תכנית ההצללה המגיעה מנקודות קטנות, הנותנות סבלנות וסגנון יחד.

אטלס שלד לעולם

אטלס_קעקועים

זוהי דרך אחרת לגמרי להראות לאטלס שלד. ובכל זאת, אטלס נושא בעול כדור הארץ. זו המחויבות שלו לשאת בנטל. קעקוע זה משקף שאטלס מוכן לחתור על הסירה, אפילו בצורה שלד. מעטים יטענו כי לאטלס יש סיבולת ואומץ רב לעשות זאת, שנה אחר שנה.

באופן כללי, קעקוע אטלס מסמל סבלנות והתמדה במקרה הטוב. קעקוע אטלס מגניב זה טוב לשימוש כקעקוע רעיוני. מראהו יהיה מרשים בהרבה בגווני אפור ושחור.

אטלס מופשט

אם אתם מחפשים קעקוע אטלס יחיד במינו בדיו שחורה, אל תחפשו יותר את הרעיון הזה. זהו איור בלעדי וקלאסי. תמונה זו ייחודית לקווים הגיאומטריים הבהירים שלה ולדמות חסרת פנים. אתה יכול לקבל את זה על הכתף, הזרוע או הירכיים.

התמונה דומה לאטלס המעביר את השמש הקופחת. אסור לך לפספס את הקעקוע הזה אם אתה מעוניין לעשות מספר קעקועים קטנים.

אטלס הנושא את קבוצת הכוכבים

האם אתה מחפש עיצוב קעקוע אטלס אקסקלוסיבי? עליך לזכור שאטלס היה בתולה לשאת את משקל כדור הארץ. ושנית, זה היה עונש עבורו שניתן על ידי האל זאוס.

אז אולי תאהבו את הקעקוע הזה אם הייתם בתולה שנולדה. ואז תן לאטלס לשאת את החלק של השמיים המקועקעים על גופך. הוסף את הפרח האהוב עליך או את פרח הלידה של בתולה, כוס החמאה להשלמת התבנית כבלאי אישי יותר.

אטלס נושאת עולם והתכה

אתה צריך לראות שהפרשנות המודרנית של המיתוס היווני של אטלס היא יצירתית ומסוגננת להפליא.

תסתכל על יצירת האמנות הזו שאתה יכול ללבוש כקעקוע. שמור על גווני הכחול באיזה שבץ חיים כדי להפוך אותו לקעקוע לכל החיים. יש חידוש בקעקוע הזה – אם אתה איש ספורט אתה יכול לשנות את הגלובוס עם כדור כדי להתאים אותו. עם זאת, זכור כי דפוסי קעקועים גדולים הם אידיאליים להסתכל עליהם על שרירי הזרוע והירכיים.

שאלות נפוצות

האם אטלס נאלץ לאחוז בכדור הארץ או בשמים?

הם הענישו את אטלס לשאת את כדור הארץ על כתפיו. ואילו הטיטאנים נלחמו באולימפיאדים כדי להשיג שליטה על השמים בהם נכשלו.

אפשר לדעת מי הרג את האטלס?

פרסאוס ביקש מאטלס עזרה לאחר שהרג את מדוזה. לאטלס נמאס לשאת את כדור הארץ, ולכן ביקש מפרסוס להראות לו את ראשו של מדוזה. פרסאוס הוציא את ראשו של מדוזה ואטלס הפך להר, המכונה כיום הרי אטלס.

מי יותר חזק, הרקולס או אטלס?

לפי הפולקלור והסיפור הרקולס אכן שימש תחליף לאטלס להחזקת כדור הארץ. זה מראה שהרקולס היה די חזק. אטלס חזק מהרקולס על החזקת כדור הארץ ושימש כמנהיג במהלך מלחמת טיטאן.

סיכום

לקעקועי האל אטלס היווני היה הרבה מיתוסים סביבו ואחת הסיבות העיקריות מאחוריו הייתה שהם שיקפו כוח רב, אחדות, חוכמה וכוח. למעשה, קעקועי אטלס ידועים מאוד בעולם הקעקועים.

אטלס הוא אל האסטרונומיה והסיבולת, על פי המיתולוגיה היוונית, המתואר עם הגלובוס על כתפו. חלק מהאנשים היו רוצים להציג מפות של מדינות, מקומות על פרק כף היד; קרסוליים וכו ‘ואחרים עשויים להעדיף להמחיש את אטלס מחזיק כדור על גבו.

כמו כן, בנים אוהבים להציג קעקועים של אטלס על הגב, החזה, הכתפיים, שרירי הזרוע ואזורים אחרים שהם אוהבים. עם זאת, כל קעקוע על שרירי הזרוע ייראה נהדר, במיוחד אם הפרטים הקטנים של הקעקוע נמצאים במלואם.

יתר על כן, קעקועים יכולים לייצג דפוס חשיבה. לכן, יהיה עדיף אם תעבור תהליך מתחשב לפני שבסוף תבחר קעקוע לבחירתך.