101+ רעיונות לקעקוע מאזניים שאתה יכול לנסות

קעקועי מאזניים הפכו לדרך ייחודית להראות עד כמה אתה גאה בכך שאתה מאזניים. הקעקוע שלך מבוסס על סימן הלידה שלך כך שלא משנה בן כמה אתה גדל ומשתנה, אתה לא תצטער על קעקוע מאזניים. קעקועים בהשראת מאזניים הם בעלי משמעות רבה. ישנן אפשרויות ועיצובים רבים לבחירת קעקוע מאזניים.

עד כמה הם קעקועים של מאזניים?

גלגל המזלות הוא התגלמות של שוויון ושלווה. הספרנים מאמינים מאוד באהבה ובהרמוניה חברתית. הם תמיד מברכים על חיוביות בחייהם ומנסים לשמור על אחרים חיוביים ושמחים על חייהם. עד כמה שמאזנים, אוהבים וחזקים יכולים להיות, לקעקועים שלהם יכולה להיות השפעה חזקה על טבעם אוהב השקט והאכפתיות. קעקועים בהשראת מאזניים יעזרו לך לבטא ולשאת את התכונות טוב יותר, סימן גלגל המזלות שלך מוכשר.

קעקועים של מאזניים

סמל גלגל המזלות

סמל של מאזניים, שלא כמו רוב סמלי המזלות המורכבים, אינו מכיל בעל חיים או אדם. סמל הסולם הוא עדין פשוט וייראה נהדר כעיצוב קעקוע. למרות שאתה יכול לעשות קעקוע מאזניים שלך בכל מקום, אתה רוצה, אבל קעקוע קטן על פרק כף היד, הזרוע או הקרסול שלך ישמור על עדינותו של סמל גלגל המזלות שלך..

אם אתה לא נרתע מלהיות רועש ונועז, אז יכול להיות לך סמל בקנה מידה גדול על החזה, הזרוע או הגב התחתון..

קעקוע שבטי מאזניים

קעקועים שבטיים פופולריים מאוד בקרב חובבי הקעקועים. עיצובים שביים לקעקועים עשו את דרכם לכל סמל גלגל המזלות. סמל מאזניים באמצעות סגנון שבטי ייצור מראה דמיוני ונוי לקעקוע. קעקוע שבטי מאזניים ייראה נפלא על פרק כף היד, הקרסול, הזרועות או הגב. אתה יכול להשתמש בשילובי צבעים מרובים עבור קעקועים שבטי מאזניים.

איזון איזון

אם אתה רוצה שהקעקוע שלך יהיה אקספרסיבי ומפורט יותר, סמל עשוי להיראות פשוט מדי. סולם איזון מושלם להראות כמה אתה מעריך שוויון, איזון בהרמוניה בחיים. אתה יכול לרשום סולם איזון פשוט אם זה מספיק לך. או שאתה יכול להיות יצירתי עם קעקוע בקנה מידה איזון שאתה רוצה. האפשרויות הן אינסופיות.

קעקועים מאוזנים בקנה מידה עם עיצובים עתיקים ושבטיים ברקע הם די פופולריים. זה מסמל כיצד צדק ושוויון היו חלק חשוב בחברה שלנו מאז ימי קדם. שלב את הקעקוע שלך בסולם האיזון עם שמש ברקע. שמש מסמלת כוח וביטחון, המושלם להתאמה לסולם האיזון. הפוך את הקעקוע שלך לחזק יותר עם דרקון סביב סולם האיזון. אתה יכול אפילו לשייך את קעקוע סולם האיזון שלך עם שם המזלות שלך ‘מאזניים’ שנכתב יחד איתו.

קעקועים סימטריים

רוב הספרות אובססיביות לסימטריה. הם שואפים ליצור שיווי משקל בכל תחומי החיים. אם זה נשמע לך, אתה צריך לעשות קעקוע סימטרי מושלם. למרות שסמל המזלות וסולם האיזון מייצגים סימטריה, אתה יכול להשתמש בדימויים אחרים כדי ליצור יצירתיות ולהראות סימטריה באופן המתייחס אליך.

דפוסים גיאומטריים יכולים ליצור סימטריה מושלמת ועיצוב אסתטי לקעקוע. אתה יכול להשתמש בדימויים עם משולשים וקוביות. אתה יכול אפילו לעשות קעקוע תמונת מראה. דיו את התבנית או האובייקט המועדפים עליך בעיצוב תמונת מראה. אתה יכול להשתמש בפרחים, הערות מוזיקה, סמלים או כל דבר שתרצה ליצור תמונות מראה.

שָׁלוֹם

ספרות הן בדרך כלל נשמות חובבות שלום. הם מנסים להימנע מכל דבר שיכול להוביל לקונפליקטים. קעקוע יונה הוא רעיון מצוין לסמל את השלווה והשלווה שבתוכך. קעקוע יונה עשוי להיראות די נפוץ וגנרי, אך הוא בעל משמעות רבה.

אתה יכול לקבל צורת יונה בדיו בצורה מוזרה. רעיון זה פשוט ומינימליסטי, מסיר את העיניים, המקור ומפרט את ציפור היונה.

אם אתה מאמין בנצח, אז תוכל לסיים את פלג הגוף התחתון של היונה ללולאה של סימן אינסוף. העיצוב ייראה ייחודי ויוסיף משמעות רבה יותר לקעקוע היונה שלך. אתה יכול להוסיף פרטים נוספים לקעקוע היונה שלך. הוסף פרח פשוט בהפסקת היונה שלך.

אם תמיד היית לוחם אמיתי, אז זוג דיו של כפפות אגרוף שצמרות על ידי ציפורני היונה שלך. אתה יכול גם להשתמש ברעיון הקעקוע הזה כדי לסמן כיצד תוכל להדוף קונפליקטים עם כוחו של שלום.

קעקוע מאזניים

אוהב קעקועים

כוכב הלכת השליט של מאזניים הוא ונוס, כך שהם רומנטיים מאוד. כמאהב, הם יכולים להיות מאוד יצירתיים ואקספרסיביים. איזו דרך טובה יותר יכולה להביע את הצד האוהב שלך עם קעקוע רומנטי? אתה יכול ללכת פשוט עם חרטום, חץ ולב.

כדי להראות אהבה נצחית לבן / בת הזוג שלך, אתה צריך לעשות קעקוע לב אינסופי. עיצוב הקעקוע מכיל לולאות אינסוף בצורת לב המחוברות להפליא.

ורד

איך לא נדבר על קעקועי ורדים כשבוחנים קעקועי אהבה למאזניים. ורדים לעולם אינם מזדקנים כאשר מביעים אהבה. ישנם כל כך הרבה עיצובים מהם תוכל לבצע קעקוע ורדים מקסים. צור אמירה בסגנון עם דיו ורד בצל שחור. או שתוכל לשמור על זה קלאסי ורומנטי עם קעקוע בצבע אדום כהה.

לא כל קעקוע הוורדים חייב להיות אדום. אתה יכול לקבל קעקוע ורד צהוב, כתום או זהב כדי להראות אושר, שמחה וחיות בתוכך. אתה יכול לעשות קעקוע ורדים שמראה אלגנטי ותמלוגים. בעל ורד בצבע סגול למראה בהשראת מלוכה עם תכשיטים ושרוכים שנפלים מתחתיו.

קעקועים בהשראת אוריגמי

כמאזניים, תאהב קעקוע בהשראת אוריגמי בגלל הקווים הגיאומטריים והמראה האסתטי שלו. קעקועים בהשראת אוריגמי אינם נפוצים במיוחד, כך שאנשים ימצאו את זה כעיצוב רענן וייחודי. אתה יכול לקבל ברווז, ברבור, פרח או כל חפץ לקעקוע יפהפה בהשראת אוריגמי. הוספת צבעים בהירים לקעקוע האוריגמי שלך יכולה גם היא לעשות הבדל גדול ולגרום לקעקוע שלך להתבלט בין השאר.

קעקועי כתר

כמזל מאזניים, אתה מלך או מלכת השלום, השלווה והיציבות. איזו דרך טובה יותר יכולה להביע את גלגל המזלות שלך מלבד קעקוע כתר? קבל קעקוע כתר שבדיו יש את סמל גלגל המזלות שלך באמצע במקום תכשיט. נשא את סמל המאזניים שלך כמו תכשיט עם קעקוע זה. או שאתה יכול פשוט להציב כתר מעל סמל סולם המזלות. אתה יכול ללכת עם כובע בצד השני של סמל הסולם שלך.

קעקוע בצבע פסטל

בני דור המילניום מטלטלים את צבעי הפסטל בכל דבר, החל באוכל ועד בגדים ועד שיער. צבעי פאטל גם מסמלים נייטרליות, וזה מה שמאזניים מאמינים בו. אם אתה מאזניים צעיר שעושה קעקוע חדש, נסה אחד בצבעי פסטל. אתה יכול להשתמש בכל אחד מרעיונות הקעקוע לעיל ולדיו אותו בצבעי פסטל. הקעקוע שלך ייראה, אומנותי ושיק מגניב, בנוסף צבעי פסטל יוסיפו משמעות רבה יותר לקעקוע שלך מאזניים.

אלת נושאת קעקוע בקנה מידה

גבירותיי כאן תמונות מאוד מעניינות וייחודיות לקעקוע שלך בהשראת מאזניים. במיתולוגיה היוונית, מאזניים קשורה לאלת הצדק היוונית. תעל את האלה הפנימית שלך עם רעיון הקעקוע הזה. אלילה נושאת קעקוע בקנה מידה תיראה נהדר על הגב שלך. כל מה שאתה צריך הוא שמלה קטנה וחסרת גב, ואתה מוכן לזעזע את הקעקוע הנשי החדש שלך.

קעקועים של מאזניים

שאלות נפוצות לפני קעקוע?

  • כיצד עלי להתכונן לפני קעקוע?

לפני שאתה מגיע לפגישה שלך, ודא שאתה מנוח היטב ולחות. להתקלח; חשוב שיהיה עור נקי ויבש לצורך קעקוע. תאכל טוב לפני שאתה בא.

  • כמה כואב לעשות קעקוע?

אנחנו לא הולכים לרמות אותך. קעקועים אכן כואבים כשאתה משיג אותם. אבל זה לא תהליך כואב במיוחד. תחוו תחושת גירוד חמה על עורכם. זכור כי לאנשים יש סובלנות שונה לכאב, כך שלחלק מכם קעקוע עשוי לא להיות כואב כל כך.

  • לעשות קעקועים מגרדים?

כן, הקעקוע שלך יגרום לגירוד, בעוד העור שלך נרפא. אסור לגרד. שימוש בקרם לחות טוב יכול לעזור. אם הגירוד עדיין חמור, הפעל אותו מתחת למים קרים למשך מספר דקות.

  • מתי הזמן הטוב ביותר בשנה לעשות קעקוע?

למרות שאתה יכול לעשות קעקוע בכל עת, במהלך הקיץ, העור שלך חשוף יותר לשחייה, שמש ושיזוף. אז עדיף לעשות קעקוע בחורף או כשמזג ​​האוויר מעט כלפי הצד הקריר יותר. אם אתה עדיין רוצה לעשות קעקוע בימים חמים, עליך לטפל במיוחד בעור שלך.

  • האם אני יכול לעשות קעקוע אם אני חולה?

עדיף להימנע מקעקוע כשאתה חולה. חסינותך אינה במיטבה כאשר אתה חולה. אתה צריך את כל הכוח שלך ותאי הדם הלבנים כדי לעזור לך לעבור תהליך ריפוי מהיר. בנוסף, זה חסר התייחסות להביא את המחלה שלך למכון הקעקועים, ולהפיץ את החיידקים שלך לכל עבר.

  • האם אוכל לשתות משהו כדי להרגיע את עצבי לפני קעקוע?

לא, אתה לא צריך לשתות לפני שאתה עושה קעקוע. הסיבה הראשונה ברורה; תהליך הקעקוע יהפוך לקשה אם תשתכר. השני הוא שאלכוהול מדלל את עקביות הדם שלך. אתה תדמם יתר על המידה בעת קעקוע. זה יגרום לך לכאבים ולדיו להישטף.

בסופו של דבר, אתה חייב לדעת עד כמה אתה ייחודי שיש לך את סמל ההורוסקופ היחיד שבעל חיים או דמות חיה אינו מסמל. קשקשים אומרים הרבה דברים, וכנראה יכולים להיות להם המשמעות העמוקה ביותר של כל סמלי ההורוסקופ האחרים. לבשי את שלך בגאווה, אך הקפד לעשות זאת נכון בפעם הראשונה.