22 תנאים לשיער קצר שהם חמודים במיוחד

פרם שיער קצר הוא תסרוקת קצרה של נשים המתבצעת על ידי הגדרת השיער בגלים או תלתלים וטיפול בו בתמיסת סלסול בכדי לגרום לסגנון להימשך חודשים. כעת אין מחסום להשגת מטרות השיער המתולתל שלך, כיוון שעם טכניקות עיצוב שיער מודרניות, שום דבר אינו בלתי אפשרי!

התנאים לשיער קצר עשויים להגיע מלפני עשרות שנים, אך אל תדאג כי יש כעת רשימה ארוכה של אפשרויות עיצוב עכשוויות לבחירתך! בעקבות הצעדים האיקוניים של אלת שיער הפרם, שירלי טמפל, נמצאים האישים המודרניים לילי ריינהרט, שרה הילנד, אמי רוסום וג’יימה קינג, שעשו את הטיפול מעורר התלתלים הזה וגרמו לכולנו לקנא..

מעצב שיער ומומחה מרקמים איבנובה אירינה ממלאת את ההזנה שלה בדוגמאות יוצאות דופן לתסרוקות קצרות עם ריתוך! בובים ופיקסיות, תלתלים רופפים או צמודים – אתה בטוח תרשים תוך זמן קצר של עיצוב!

קבלת טבעות בעלות מראה טבעי על ידי התמרה דורשת שימוש בכימיקלים, כך שיש סיכוי גדול שגדיליכם עלולים לפגוע בנזק. כדי למנוע זאת ולשמור על הפרם שלך, השתמש במוצרים ללא סולפט והימנע מחום.

הגיע הזמן שתכירו את המיזוגים האלה של תסרוקת קלאסית משנות ה -80 וטכניקות עיצוב השיער של ימינו! קרא להלן את התמונות הטרנדיות ביותר של שיער קצר שיער!

מקסים לנשים מעל גיל 60

מקסים לנשים מעל גיל 60אינסטגרם @sinshearly_olivia

זהו סגנון קצר ומקסים לנשים מעל גיל 60. פרם במראה זה חיוני כדי לתת לך תלתלים מוגדרים כאלה, המבצעים צורה עגולה נועזת. אל תפחד להתהדר בגדילים האפורים הטבעיים שלך מכיוון שהם יביאו ברק למראה המרקם הזה.

פרם ספיראלי

ספיר שיער קצר ספיראליאינסטגרם @hairbysarajoy

העניקו לתספורת הקצרה ולצבע השיער החום והמבריק והרך הגדרה חדשה עם התנאים הספיראליים האלה. מה עוד אתה יכול לבקש אם יש לך את המרקם והנפח המסיבי שמטילים תלתלים הדוקים בשכבות?

פרם דיגיטלי

שיער פרמיום דיגיטלי קצר27. @emil.val

מה שהופך את הפרם הדיגיטלי לטוב ביותר הוא שזה עוזר לנשים להרגיש ולראות מפתות אפילו בימים רגילים. התלתלים הרופפים והדקים מעניקים לשיער את המרקם הדרוש. זוג אותו עם פוני מלא ישר על צבע שיער ג’ינג’ר עשיר כדי להראות שאתה יחיד במינו.

פרם גל רופף

גל רופף שיער סלסולאינסטגרם @yukarikohnokaragianis

להנאה נוספת ורטט סקסי לשיער, סלסול הגל הרופף הזה עשה עבודה נהדרת. תלבש את החיוך המהודר שלך והיה האישה הכי מהממת בחדר שאנשים יראו אליהם.

לשיער קצר מאוד

תנאים לשיער קצר מאודאינסטגרם @kyorisworks

פרם נקי למראה וינטג ‘לשיער קצר מאוד כה מהפנט לנשים בעלות צורת הפנים הסגלגלה וצבע השיער השחור הקלאסי. פוני קצר ומרקם על השיער עובדים יד ביד כמו קסם.

פרם גלי

סלסול שיער קצר גליאינסטגרם @thairupstairssm

השילוב של חתך בוב צרפתי ופרם גלי יכול לגרום לאנשים לרצות גם תסרוקות קצרות. גלי החוף החלקים על שיער בצבע חום רך יוצרים את אפקט המרקם יוצא הדופן ביותר שאפשר היה לדמיין.

פרם לשיער דק

תנאים לשיער דק וקצראינסטגרם @sachikohanda________

גרסה משודרגת ומודרנית לתספורת בורי באורך שיורד לצוואר היא אידיאלית לעשות עליה פרם. שום דבר לא יכה את הסלסול הזה לשיער דק עם פוני על צבע שיער כהה אם הוא תואם את טעם אופנת הרטרו שלך.

מותר לבוב עם פוני

שיער בוב קצר עם פוניאינסטגרם @nastyazu_hairdresser

תספורת בוב זו עם פוני בשילוב תלתלי סלסול עובדת בצורה מושלמת על נשים עם עור בהיר וצבע שיער חום באופן טבעי. המרקם והנפח שניתן לבוב המתוקן הזה עם פוני מגדירים את התלתלים המקסימים האלה לשלמות.

סט מוט פרם לשיער טבעי

מוט סלסול על שיער טבעי קצראינסטגרם @giviniv

כמו השם, שימוש במוט סלסול לשיער השיער שלך עדיין יכול לגרום לתלתלים בעלי מראה טבעי באביב עם חיים. תלתלי ערמוני זוהרים להפליא, מקבלים את כל תשומת הלב הדרושה לסירוס הזה.

Perm Wave Beach

גל החוף סלסול שיער קצראינסטגרם @galenassalon

תספורות קצרות הן אכן פנים של מראה חצוף. סלסול גלי חוף יכול ליצור תנועה לבוב החום הכהה שלך באורך הצוואר. המרקם יוצא באופן טבעי יותר בתסרוקת זו, ומעניק לך ברק מרגש הרבה יותר.

אישורי קשישים

אישורי קשישיםאינסטגרם @smartstyle_bushnell

הוספת התלתלים המורכבים האלה על השיער שלך היא הדרך המושלמת להגביר את המרקם והנפח של נשים מבוגרות. בנוסף, הכל נראה חמוד ורך כאשר אתה לובש את הסלסול הזה, אז נסה זאת עכשיו!

פרם אסייתי

סלסול שיער קצר אסיאתיאינסטגרם @baton.hairdesign

הנשק הזה מפורסם בדרמות אסיאתיות, והוא מראה נוצות קליל המתגאה במרקם ובעדינות. הפוני מעל העיניים משלים את הבוב די טוב כדי להעניק את המראה החמוד והאיגיו הזה!

בדוק עוד תספורות לילדות אסיאתיות

תלתלים חמודים לנשים מעל גיל 50

תלתלים חמודים לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @zay.nomore

מי יכול להוציא סגנון מתוקתק טוב יותר מהיפות האפורות? התלתלים החמודים האלה לנשים מעל גיל 50 ימזערו את הצורך שלכם בעיצוב יומיומי. אתה תאהב את האופן שבו הם יכולים להוסיף נפח לגרעיות הקצרות והרזות שלך. שמור היטב על התלתלים שלך בעזרת מסכת שיער, שמור אותם רכים ומבריקים.

ש&יוצר עם סגנון, זאירה מוור

קוסמטיקאית @ שיער מאת זי בשרמן אוקס, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

מראה זה הוא מראה קלאסי, אלגנטי ומהנה. הפרם הזה גורם ללקוח שלי להיראות מדהים כל יום על ידי כך שהוא צריך להחיל תחזוקה נמוכה. השתמשתי בצבע בהיר כדי לתת לה מיזוג אפור ותספורת קצרה בשכבות תוך שמירה על אורך טוב לפרם מוצק.

הדבר שאני הכי אוהב במראה הזה הוא העובדה שזה מתאים לה ממש ושהתלתלים האלה יחזיקו מעמד יותר מימים. הסגנון הזה גם משמח מאוד את הלקוח שלי וזה מרגש אותי כי הוא תורם מדהים לאושר של מישהו.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אני מרגיש שכל אחד מסוגל לנדנד את המראה הזה במיוחד אלה שמחפשים להוסיף מרקם, אלה הזקוקים לעזרה בשיער הדק שלהם, אלה שרוצים לקבל שיער מלא יותר, ואלו שרוצים שהשיער הגס שלהם יהיה ניתן לניהול יותר. אל תניח שההטבות מיועדות לנשים בלבד. זה מיועד לכל מי שמחפש מראה חדש ומרגש שרק פרמס יכול לספק!

הם מגיעים בתסרוקות שונות אך אותן טכניקות מיושמות. ההצעה היחידה שלי כשרוצים לקבל אישורים היא לפנות לאיש מקצוע.

פרם רך

שיער קצר סלסול רךאינסטגרם @sabrinafunz

היכן נמצאות הנשים היפות והצנועות שלי? זהו הפרם הרך המיוחד במיוחד עבורך. כמות המרקם והנפח הרבים שמביאים פרם רך באמצעות מוט הפלקסי תמיד ממכרים להביט.

ש&א עם יוצרת סטייל, סברינה שימנסקי

מעצב שיער @ סלון וספא בריו בלטברידג ‘, א.ב

איך היית מתאר את המראה הזה?

פרם מוט פלקס עדין זה מאפשר לאורח להשיג גל חוף סואן. אני אוהב איך הבוב המורכב והרך הזה נותן לה יותר נפח ותנועה לשיער.

כל עצה למי ששוקל את זה?

סגנון זה מיועד לכל מי שיש לו צפיפות שיער דקה עד בינונית ולבעלי אורח חיים עמוס שרוצה פחות עבודה ועדיין נהנה משיער נהדר. שוליים צדיים ממסגרים את עצם הלחיים והעיניים. זרוק מעט קרם מסתלסל על שיער מיובש במגבת ומפוזר.

גוף Wave Perm

שיער קצר גוף סלסול גלאינסטגרם @abigail_cosmo

ש&יוצרת עם סגנון, אביגיל מוטדוק

קוסמטיקאית מורשית @ סלון אוגורי בלנקסטר, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה הוא בוב גלי גוף. עשינו קיצוץ משמעותי בלקוח הזה כשנכנסה לתרום את שערה לפאות לילדים, וזה מדהים! אני אוהב קיצוץ תרומות! היא רצתה לשנות לגמרי את המראה שלה, אז חתכנו בערך 12 סנטימטרים לבוב חמוד. לאחר מכן סידרתי את שערה בסוד הפנימי של Redken באמצעות גלילים גדולים שהתגלגלו בכל דרך אחרת בדוגמת לבנים כדי ליצור מעט מרקם בעל מראה טבעי בשיערה..

כל עצה למי ששוקל את זה?

זוהי דרך פנטסטית להוסיף גוף טבעי ותלתל לשיערך. זה הופך את הסטיילינג ללא מאמץ למדי. אני ממליץ על קרם תלתלים כמו קרם Curvy Creme של Loma ומפזר לעיצוב. זהו גם סגנון קל לבריחה ולחיצה!

פרם מתולתל קצר

סלסולים מתולתלים לשיער קצראינסטגרם @cassstylez

ש&יוצר עם סגנון, קאסידי פ

ג’וניור סטייליסטית @ סלון Vq בוויניפג, MB

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה אליו התכוונתי היה אלגנטיות ופוגשת אקסצנטריות. להבת השיער הרב -ממדית שלה מושכת את העיניים שלך פנימה, אבל אז הכל מתרכך על ידי הקסם שלה. החלק האהוב עלי יהיה הניגוד בין קלאסי לתוסס! צבעי אופנה ותלתלים לא נתפסים כקלאסיים בהשוואה לסגנונות אחרים, אך המרקם הוא זה שמחיה את השיער לחיים!

כל עצה למי ששוקל את זה?

לחנך את עצמך על שיער מתולתל. שינוי מצב השיער שלך יכול להיות גם שינוי בשגרת היומיום שלך! שיער מתולתל יכול להיות עבודה כמו כל סוג שיער אחר, לכן היו מוכנים לעבוד איתו, לא נגדו.

אם יש לך שיער קצר ושוקל פרמ, קח בחשבון שתאבד מעט אורך מהצטמקות התלתלים! מישהו עם פנים בצורת לב אולי ירצה יותר נפח עם שכבות, אבל מישהו אחר עם פנים קצרות ורחבות יותר צריך לרצות יותר אורך.

מצא בלוגים ספציפיים למרקם שלך. האם השיער שלך גלי, מתולתל או סליל? הבנת המרקם שלך תעזור כשאתה מחפש טכניקות לשיפור התלתל שלך ולטפל בו כראוי. יש לשמור על סחרחורת ויובש אם אתה רוצה שהתלתלים שלך יהיו בריאים ומוגדרים.

שיער מתולתל גם הוא שביר מאוד, במיוחד כשהוא רטוב. סירוק שיערך עם מרכך במקלחת יכול לסייע במניעת קשרים או נזקים. והכי חשוב, היו סבלניים! ייקח זמן להבין כיצד לעבוד עם מרקם חדש בשיערך. היה ראש פתוח למוצרי וטכניקות סטיילינג חדשים – אתה עלול להיות מופתע ממה שהתלתלים שלך יכולים לעשות!

פרם יבש

שיער קצר סלסול יבשאינסטגרם @cesshears

ש&יוצרת עם סגנון, ססיליה דויל

קוסמטיקאית @ ספא יום רנה & סלון במודסטו, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

מראה זה הוא פרם מתולתל טבעי. כשהלקוח שלי הגיע אלי, היא אמרה שהיא רוצה את שיערה מתולתל אך לא מתולתל “שירלי טמפל” – תלתלים גדולים ורכים יותר. חתכתי אותו בצורה עגולה עם שכבות של 90 ° כדי להשיג מראה “טבעי מלפנים”. צבע שיערה טבעי.

כל עצה למי ששוקל את זה?

כל מי ששוקל לבצע פרמם צריך להיות מודע להשפעות הקשות המתרחשות כאשר אתה מבצע שיפוץ כימי של מבנה השיער שלך. מיזוג עמוק וטיפול בתלתלים כאילו התלתלים טבעיים עם המוצרים המתולתלים המתאימים (תלוי במרקם) יסייעו לסגנון לחיות זמן רב יותר ולבריאות השיער להיות חזק יותר..

אם אינך יכול להרשות לעצמך מוצרים מתולתלים ופרם או אפילו ריטוש על ההטבות, נסה טכניקות שונות של “בבית” לגלגל/לצמות/לסובב תלתלים ללא חום כדי לראות אם אתה רוצה את התלתלים. כמו כן, אם אתה מתכנן לעצב את שיערך בחום כלשהו לאחר הפרם, כנראה פשוט אל תקבל כזה. זה יוביל לנזק נוסף ויגרום לשיערך להיות שביר יותר. התנאים נמשכים כחצי שנה עד שנה, תלוי בגודל המוטות. תלתלים הדוקים יותר מחזיקים יותר זמן, תלתלים רופפים לא.

אני חושב שהסגנון המתולתל יכול להיות מאוד יפה ברובם. זה תלוי איך הפרט מרגיש בו. אם אתה בטוח, אתה תטלטל כל דבר, אז אני לא חושב שסגנון נחוץ כל עוד אתה מרגיש חמוד במה שאתה לובש איתו. המטרה שלי היא לגרום לכל אחד להרגיש טוב עם עצמו, בגוף שלו, וכשהוא מסתכל על ההשתקפות שלו. אני מנסה להפוך כל גזרה לייחודית לכל אדם. אם הייתי נותן למישהו גזרה מרופטת ושכבה ארוכה, לא הייתי עושה את אותו הדבר לכולם. זה לא קשור למה שאני רוצה, אלא מה אני יכול לעשות עבור הלקוחות שלי.

פרם חופשי

שיער קצר רופףאינסטגרם @givethemhairbykristi

ש&יוצרת עם סגנון, קריסטי ריצ’רדס

סלון מאסטר סטייליסט @ פאלאס פלופאוס בגראנד ראפידס, מישיגן

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה זורם חופשי, נינוח ומתגורר בו. אני אוהב את עוצמת הקול שיש לה ואת הדרך שבה אנו חותכים את התלתלים יוצרים מסגרת מושלמת סביב פניה..

כל עצה למי ששוקל את זה?

הייתי מייעץ למי ששוקל פרמם להבין מה זה יעשה לשיער שלו. כן, תקבל נפח ומרקם, אך תקבל גם נזקים וטפטוף.

בריאות השיער תמיד צריכה להיות החשובה ביותר, ואם יש לך שיער פגום או שטופל בצבע, המשך בזהירות. שיער מתולתל/מסולסל יכול להיראות נהדר בפני עצמו, אבל לפעמים אתה צריך להשתמש בקרם סטיילינג טוב ולייבש עם מפזר לנפח מקסימלי כפי שעשינו בתמונה זו.

פרם באורך הכתף

שיער סמיך באורך הכתפייםאינסטגרם @capellisalon280

ש&יוצר עם סטייל, בטסי

מעצב שיער @ סלון Capelli בברמינגהאם, אל

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני אוהב את המראה הזה. השתמשתי במוטות תפוז ואפרסק ליצירת המראה הזה. המטרה שלי הייתה ליצור תלתל טבעי בגדלים שונים. הלקוח רצה יותר נפח וסגנון טבעי יותר. אני מרגיש שהצלחנו להשיג את שני הדברים האלה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אני חושב שגלי הגוף וההנאות נהדרים למרקם ולנפח בעת עיצוב שיער חלק. הם מתאימים גם ללקוח בקצב מהיר/בדרכים הזקוק לשגרת שיער קלה יותר.

Loose Curl Perm

תלתל רופף סלסול שיער קצראינסטגרם @dogan__kuafor

ש&יוצר עם סגנון, Nurdoğan Cam

מעצב שיער @ Kuaför Doğan Çam בדניזלי, טורקיה

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני אוהב שיער קצר מאוד. זה הופך להיות סגנון אטרקטיבי ומודרני יותר.

כל עצה למי ששוקל את זה?

חשוב מאוד לקחת בחשבון קווי פנים ומבני ראש לשיער קצר. קח בחשבון את צורת הפנים והצבע של הלקוח בעת ההחלטה על התספורת והצבע. עם גלים יפים יצרתי תחושה נפלאה יותר, מודרנית יותר, בסגנון חופשי.

פרם ספיראלי רופף

שיער ספירלי רופף קצראינסטגרם @beautywithsabrinas

ש&יוצרת עם סגנון, סברינה ריינו

סטודנטית לקוסמטיקה @ ביוטי עם סברינות באריזונה, ארה”ב

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה הוא קל ואופנתי כאחד. הדבר שאני הכי אוהב במראה הזה הוא שזה תלתל רך יותר, מושלם לחוף הים ומושלם בכובע כשהוא נהיה קר.!

כל עצה למי ששוקל את זה?

כמה עצות שאני יכול לתת ללקוח קצר שיער שחושב על קבלת פרמם הוא לקבוע איך תרצה שתראה דפוס התלתלים, מה הכי מתאים לך ומה גורם לך להרגיש הכי יפה. ואז, פשוט תלך עם זה!

שיער שחור מורשה

תסרוקת לשיער שחור קצראינסטגרם @mcouturestudio81

ש&יוצר עם סגנון, מאי סאימפורן

מעצב שיער @ סטודיו MCouture 81 בצ’אנג מאי, TH

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני מכנה את המראה הזה כ”טבעי משופר “. לדגם היו תלתלים טבעיים, אבל הוא היה כל כך תוסס ויבש. זו הסיבה שעשיתי פרם קר כדי לתת לשיערה תלתלים חזקים יותר המתאימים מאוד לפניה.

באסיה לבנות רבות יש תלתלים ושיער תוסס, אבל הן אוהבות להחליק את השיער, ואחרי כמה חודשים השורש מתחיל לגדול מתולתל, אך האורך עד הקצוות ישר. בשבילי זה לא נראה טוב, אז אני תמיד ממליץ ללקוחות שיש להם תלתלים או שיער תוסס לחלחל ולשפר את השיער הטבעי שלהם. התלתלים יחזיקו מעמד זמן רב יותר, ואתה מתרחק מלעשות יותר מדי שירות כימי.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אתה צריך לדאוג היטב לתלתלים שלך על ידי שימוש בטיפוח השיער הנכון. אני תמיד ממליץ להשתמש בשמפו נפח, מרכך, וכמובן קרם תלתלים לשיפור התלתלים ולהעניק לחות לעוד הקפצה ומעט אחיזה. היו מודעים לשימוש בתכשירי שיער עם קראטין או הרבה חלבון, שהוא כבד מדי. זה יכביד על התלתלים שלך. נסה מרכך שמפו נפולי של Natulique ותלתלים המגדירים קרם שיער.