תסרוקת הקוויף: מה זה, איך לעצב + 22 הרעיונות הטובים ביותר

תסרוקת קוויף היא השילוב של הפומפדור והפלטופ של שנות החמישים. הקו המודרני של הגברים הוא בדרך כלל תסרוקת באורך בינוני כאשר השיער קצר בצדדים ובגב וארוך למעלה. מתאים למסגרות מזדמנות ומשרדיות, ועכשיו הוא אחד התסרוקות המבוקשות ביותר של החבר’ה כרגע.

ספר ראשי ג’יימס טרי מדרום קרוליינה מדבר על העצה מספר אחת שלו. “וודא שזה מתאים לצורת הפנים שלך. לפנים עגולות יש פחות מבנה. תסרוקת בצורת ריבוע עם גובה, כמו שפתיים, תהיה נוחה יותר “.

הצוק מחזיק את קומתו כאחת התסרוקות הרבגוניות ביותר לגברים. ג’יימס חולק את המאפיין האהוב עליו ביותר על המזל, “אתה יכול לבלגן אותו, להפריד אותו, להחליק אותו אחורה או לסרק אותו בכמה שמות. לך עם הזרימה לאיזו דרך השיער שלך רוצה ללכת ואל תילחם בזה. הדגש את התנועה הטבעית שלך! “

כל יום מאפשר לך לחקור ולבעלות על מראה חדש! בעת העיצוב, אמר ג’יימס, “ספריי/טוניק לשיער לנפח ומוצר עיצוב שהוא מאט ובונה את המבנה.” הוא מתחיל ב”שימוש במסרק עם מייבש המייבשים ליצירת בסיס הצוק. לאחר מכן, השתמש במוצר הסטיילינג כמגע הסופי. ”

“ראה את הספר שלך כל שלושה עד ארבעה שבועות לצורך תחזוקה,” הוא אומר ואומר לי כמה תחזוקה נמוכה למראה החם הזה. זו הסיבה שהוא נמצא בזירת האופנה מאז שנות ה -50. זה לא ייצא מהרשימה בקרוב!

לפני התספורת הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של רעיונות התספורת הכי מפוארים!

סגנון קוויף מאושר משנות החמישים

סגנון קוויף מאושר משנות החמישיםאינסטגרם @adrianllorispeluqueria

המפתח לתסרוקות קוויף משנות החמישים הוא הנפח. עם המרקם הגלי הטבעי שלך, הוא מוסיף צורה לשיער החום שלך הדומה לפמפדור. דהיית התער בצדדים היא תכונה הכרחית המשלימה זקן גברי.

שיער מרופט בצד

שיער מרופד בצד מרופד לגבריםאינסטגרם @austinwilkersxn

שיער מרופד בצד צד הוא דרך מצוינת לעדכן פומפדור בצורה עצבנית ומתוחכמת. ההיעלמות בסגנון הקוויפ מרזה את צידי הפנים, מסיימת ומאריכה את תווי הפנים עוד יותר. החלק העליון התוסס של הקו מעניק גמישות באמצעות תחזוקה קלה ועיצוב צדדי.

סליק חזרה תחתון

מחליק חזרה תחתוןאינסטגרם @hosseinsarv

הכיף החתוך בגב החלקלק נהדר לאלו שאוהבים גזרה נקייה עם מרקם. המראה הבלתי -מבוטל של השוק נראה מתוחכם כאשר מוסיפים אותו עם מרקם לתנועה נוספת. סגנון עם חימר הטיפוח של אוודה כדי להישאר במקום כל היום, יושב בצורה מסודרת על גבי הדהייה הצמודה.

כיפת אצבע

חיוך מסורק אצבע לגבריםאינסטגרם @theclutchbarbers

האצבע המסורקת באצבע היא רמיקס לחתך הפופולרי. ההבדל העיקרי הוא שהצוף מעורבב בסגנון הרצוי למעלה. החתך התחתון נפרד מסביב לרכס החלקי, ומתבצעת חלוקה בצדדים ובחלקו העליון. תזרוק מוצר קטן, ואתה מוכן לצאת לדרך!

כיפת שיער בנפח גדול

כיפת שיער בנפח גדולאינסטגרם @ווילסון

זה quiff נפח גדול עם קווים מגולחים בצד אחד הוא משהו להיות אובססיבי עם! זה יחמיא לנאה ולקסם שלך, ויביא טוויסט דינמי לשיערך הכהה.

הכיף המרקם לשיער ארוך

הכיף המרקם לשיער ארוךאינסטגרם @amir.oxygen_

זוהי תספורת ארוכה ומדהימה. אתה יכול לראות כיצד נפח ומרקם יכולים להביא חיים לשיער הארוך והכהה שלך. קווצות קבועות בעדינות, ומבצעות אשליה של צוף מרקם עם שכבות וגלים. אפילו בלי זקן, התמורה של תסרוקת ארוכה זו בטוח תגרום לנשים לסחוף את רגליהן.

פרינג ‘קיף נפח

פרינג 'קיף נפחאינסטגרם @vaan_barber

אם אתה חושב שנפח הוא הכל בכל הנוגע לסטיילינג, הרי שהשיש הנפח הגבוה הזה יכול להיות המראה שלך! שוליים נמרצים אלה גורמים לשיערך הכהה והרזה להיראות מלא ומעודן יותר מכל הזוויות.

קיף גב מושלם

קיף גב מושלםאינסטגרם @hayden_cassidy

אם אתה חושב שכיפת גב מושלמת לא קיימת, אולי לא ראית את הטרנד הזה. סלעו במראה בעל מרקם רופף וסגנון פומפדור על ידי כך שתקנו לעצמכם צדדים דהויים חדים. השיער הכהה שלך, עם גוון חום, יעשה רושם נהדר.

קוויף מודרני לשיער מתולתל

קוויף מודרני לשיער מתולתלאינסטגרם @rm_barber

לצלעות הטובות ביותר לגברים בשיער מתולתל יש מרקם. מחפשים דרך חלופית להתהדר בתלתלים שלכם? כוון לשיער מתולתל דוהה כמו הבחור הזה מכיוון שמראה מעוות הוא בסגנון בימינו. הצדדים דהויים כדי להדגיש בקלות את התנועה שקורה לשיער למעלה. החיוך המתולתל הזה הוא חובה לנסות!

צ’יף מבולגן

תסרוקת קוויף מודרנית מבולגנתאינסטגרם @emporio_barber_shop

החרטום המבולגן הזה הוא סתום, ואין להכחיש! נסה את תסרוקת הקוויפ המודרנית המבולגנת הזו אם אתה אוהב להוסיף קצת מרקם ותנועה לשיער השחור שלך עם צדדים מסודרים.

Quiff גלי

תסרוקת גלי גליInstagram @juanfrangonzalez20

תסרוקת הקוויפ הגלית הזו היא לא הסגנון הטיפוסי שלך! הגיע הזמן להוציא את המרקם הטבעי של השיער הכהה שלך ולתת לו להיות התכונה האטרקטיבית ביותר שלך. הצדדים הדהויים הקירחים מסייעים לתלתלים להתבלט, וכתוצאה מכך סגנון הקיפון המסוגנן והמסובך הזה.

קוויף קצר

תסרוקת קצרה קצרהאינסטגרם @ismaeldemarin

זיוף מסודר וקצר הוא ההימור המושלם שלך כאשר אתה הולך על קצה דיסקרטי יותר. השג זאת על ידי הקניית שיערך הכהה והבינוני על גבי כמה קוצים רכים לעיצוב. קו כירורגי יוסיף לוהט גם למראה הכולל!

מנותק תחתון מנותק לבנים

מנותק תחתון מנותק לבניםאינסטגרם @kvenzo.barber.cuts

Quiffs יכול לעבוד עבור בחורים בכל הגילאים. החיתוך המנותק הזה עם ציפה לבנים ישדרג את המראה של הבחור הקטן שלכם. הקווים המגולחים משני הצדדים יתאימו לשיער המעוצב בחדות למעלה.

תסרוקת קוויף מגניבה וקלאסית לשיער קצר

תסרוקת קוויף מגניבה וקלאסית לשיער קצראינסטגרם @kelistonfbarber

בנה את תדמית ה”בחור הטוב שלך “תוך לובש תסרוקת משובחת כמו הניק הזה. מיזוג של שיער ארוך למעלה בתוספת הצדדים הדהויים עם קווים מגולחים יוצרים תסרוקת מגניבה וקלאסית.

תספורת Quiff High Fade

תספורת quiff high fadeאינסטגרם @diogo__silvabarbeiro

תספורת זו עם מרקם גבוה דהוי היא האפשרות הטובה ביותר שלך כאשר אתה רוצה להוסיף כמה קוצים מוגברים למראה שלך. זהו צול הדהייה הגבוה עם קו מגולח בצדדים כדי לבסס את הגימור החתוך לשיער השחור שלך.

סגנון קוויף קטן

תסרוקת קוויף קטנהאינסטגרם @dimarzobarber

הוספת קווים מגולחים מאופקים בצד הדהוי היא רעיון כה הולם לבלבל את סגנון הריק הקטן הזה. חבר אותו לזקן מלא לקצה גברי ונעים.

צד מגניב של קוויף

צדדים קצרים מגניבים של קוויףאינסטגרם @seuelias

זהו אחד המצוקים הקצרים ביותר שתראו כאן, חבר’ה. השיגו תספורת וחדות עם חיפוי מוברש עם צדדים קצרים להדגשת השיער מלמעלה. השלימו את המראה עם זקן ושפם ליצירת גימור נמרץ.

תסרוקת מגמתית לשיער לשיער בינוני

תסרוקת מגמתית לשיער לשיער בינוניאינסטגרם @titan.mcz

כאשר שיער חום הנחושת שלך נראה לא מרגש, נסה להוסיף נפח לתספורת מהירה ולעולם לא תטעה. גלים יוצרים מרקם ומעוררים תסרוקת מגמתית לשיער הבינוני הזה שלך. השתמש בכמות המתאימה של מוצר הסטיילינג למראה מושלם שנמשך כל היום.

הרכס שטוף הצד

צוף סחף בצדאינסטגרם @heretic_matth

רכס סוחף צד עם תלתל יריקה בצד? זהו רעיון חכם לשיער לגברים. עם צדדים דהויים ושיער שחור בעל מרקם למעלה, אתה תהיה ג’נטלמן מאוד אטרקטיבי.

צוף הצדדים המגולחים

תסרוקת קוויף מגולחת לבחוריםאינסטגרם @cheobarberpr

כדי לגרום למראה שלך להתבלט, הבטיח כי שיערך השחור הוא בעל מרקם עם גזרת עור דקה. הצדדים המגולחים ועורפו של הריק הזה עומדים להעניק לך את הגימור המעצבן הזה שאתה משתוקק אליו.

תסרוקת קוויף עם צדדים מחודדים

תסרוקת קוויף עם צדדים מחודדיםאינסטגרם @ionut_somesan_the_barber

האגם הזה עם צדדים מחודדים מיועד לבחור העצל – לבחור רגיל ונמהר שלא יכול להקדיש זמן להנחת שיער כל בוקר. הוא תוכנן על ידי יונוט סומסן, מספרה מבוקרשט, RO.

“מה שאני הכי אוהב בתספורת הקפיצי הוא פשוט, קל וזה נראה טוב. גם אם אתה לא מעצב אותו בזהירות, אתה יכול להשתמש בידיות שלך כדי לעצב אותו “, אומר סומסן.

סומסאן ממליצה לאחר שטיפת השיער, השתמש במרכך שיער כדי להקל על העיצוב עם שעווה מאט. ייבש את השיער על ידי התחלת החלק העליון של הראש כדי לשבור את המערבולת לקראת הסוף.

סומסן מוסיף, “השתמש בעוצמת חום מרבית ובמהירות מינימלית כדי לא לסכן את השיער לעוף לכל הכיוונים. בחלק האחרון, אני מעדיף מקבע חזק שאני משתמש בו מעט מאוד כדי להאיר ולתקן את החוטים המורדים ”.

טיפים נוספים מסומסן הם לייבש את השיער לכמעט 80% ולאחר מכן לעצב כאשר בבית, ולא לשפשף את השיער במגבת, אלא להרטיב אותו בעדינות במקום. בעת הכביסה, הימנע משימוש בציפורניים. לבסוף, שימוש במוצרים מקצועיים לשיער יפה, מבריק וקל לעיצוב!

תסרוקת קוויף אסיאתית עם דהיית התחדדות

תסרוקת קוויף אסיאתית עם דהייה מחודדתאינסטגרם @iamdanielwinter

זוהי תסרוקת הריק האסייתית עם דהייה מחודדת כדי לסדר את השיער השחור והסמיך שלך.

סגנון זה נעשה על ידי אמן השיער דניאל וינטר מקליפורניה. “זה משחק על חלק צדדי מסורתי עם צדדים מחודדים קצרים, וכמות ניתוק טובה בחלקו מהאוזן קדימה. לדגם שיער עקשן גס במיוחד והשארת האורך הנוסף במקומות הנכונים מאפשרת שליטה וסגנון קלים ללא המהומה הנוספת ”, מסביר וינטר..

כאשר מתחייבים לדהייה מחודדת עם סגנון קוויף כזה, וינטר מציע לוודא שאתה מוכן לעצב כל יום. הסטייליסטית מציינת, “השתמש במייבש שיער כדי ללטש וליצור הפרדה ותנועה ומוצר לעיצוב מאט דל לחות. צורה זו מושלמת לצורות פנים וראש מרובעות. “