אומברה לשיער מתולתל: 14 דוגמאות מדהימות בשנת 2021

אומברה לשיער מתולתל היא טכניקת צביעה לשיער מתולתל באופן טבעי, שכוללת גוון כהה יותר בשורשים ואז הופכת בהירה יותר בהדרגה כשהיא יורדת לקצוות. עברו שנים מאז צץ טרנד האומברה, ודבר אחד בטוח – זו רק ההתחלה!

צבעינים מומחים מגלים יותר ויותר דרכים כיצד לעבוד את הטכניקה החדשנית הזו, ועכשיו, הקנבס האהוב עליהם ביותר הוא שיער מתולתל! עם הנפח והתנועה הטבעיים שיש לתלתלים, טכניקת האומברה רק הופכת אותו להגדר עוד יותר להפליא.

התוצאות תמיד יוצאות דופן, כפי שניתן לראות באלות התלתלים סלמה האייק, ביונסה, סרינה וויליאמס ומישל אובמה. זה לא משנה איזה סוג תלתל בבעלותך כל עוד אתה מגיע למומחה התלתלים הנכון, מובטח לך לצאת מהסלון ולראות את הגרסה הטובה ביותר שלך!

צבע שיער זה בעל תחזוקה נמוכה מתאים לנשים בעלות שיער כהה יותר בגלל המראה הטבעי של הצבע. פשוט התמקד בשמירה על הלחות והבריאה של הגדילים שלך, שכן הבהרת קווצות מתולתלות עלולות להזיק ללא טיפולי הידרציה המתאימים..

מוכן לנסות את הטרנד הפנטסטי הזה? המשך לגלול למיטבך ולבחירות הפופולריות ביותר עבור צבעי שיער מתולתלים אומבר!

שחור עד כסף על שיער מתולתל קינקי

שחור עד כסף על שיער מתולתל קינקיאינסטגרם @loresouza

שילוב מפואר. הטרנספורמציה השחורה לכסף מנוגדת בהחלט תשיג עיניים לכל מקום. התלתלים מוסיפים את התוספת הזו כדי לגרום לשיער שלך להיראות ייחודי.

אומברה כהה עד בהירה על שיער מתולתל קצר

אומברה כהה עד בהירה על שיער מתולתל קצראינסטגרם @dreamcurlssalon

בחר צבע עז כמו גוון אדום לבנים זה בשני גוונים כדי לעטוף את המנעולים המתולתלים שלך. הדפוסים המעוקלים הופכים את האומבר לבלתי צפוי הרבה יותר ולכן דינאמי.

בורגונדי Ombre

שיער מתולתל עם אומברה בורדואינסטגרם @hairbysadie.c

אומברה מתולתלת שנעשית על ידי הסטייליסטית סיידי היא הבחירה המושלמת למראה ג’ינג’י. גווני נחושת מוציאים ומבהירים את האדומים עוד יותר.

אומברה ירוקה

אומברה ירוק מתולתלאינסטגרם @theroguehairstylist

בחירה מסוכנת אבל כזו שמוכיחה אקלקטיות ומקסימות. דון הקצוות האלה עם צבע ירוק בהשראת האוקיינוס ​​על אומברה מתולתלת בינונית זו.

Ombre טורקיז

שיער מתולתל אומברה בצבע טורקיזאינסטגרם @theblowoutblonde

כן, יש דבר כזה כאוס טוב. כמו אומבר הטורקיז הזה לשיער מתולתל עושה את כל התלתלים לא נכונים במקומות הנכונים.

אומברה נחושת

אומברה נחושת מתולתלתאינסטגרם @jonesandpayne

נסיכת דיסני אמיצה בחיפוש אחר הרפתקה נפלאה באמת? עכשיו, זהו מראה האומברה של שיער מתולתל!

חום כהה עד קרמל על שיער מתולתל באופן טבעי

חום כהה עד קרמל על שיער מתולתל באופן טבעיאינסטגרם @agaadudek

שיער מתולתל לא צריך שום הקדמה. בדרכו המופלאה, החומים נעשים צדק בצורה מאוד מנומסת.

אומברה כחול כהה

אומברה כחול כההאינסטגרם @cole_hairr

ש&יוצר עם סגנון, ניקול מולדר

מומחה לצבעוניות / שיער מתולתל @ מאחורי התלתלים בסלונים מאת JC ברינג רוק, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה?

תסרוקת מתולתלת זו היא balayage כחול חי. אני אוהב עד כמה הצבע הכחול בהיר ועז במראה הזה!

כל עצה למי ששוקל את זה?

הייתי מציע להכין את שיערך בחיזוק ולחות לפני קבלת שירות זה. אני גם ממליץ לשיער שלך לקבל טיפוח בריא גם כן. זה רעיון טוב שהשיער שלך יהיה במצב די בריא.

אני גם ממליץ לרכוש את השמפו הוויראלי הכחול של חברת Celebluxury כדי לשמור על תוססות השיער שלך ולפנות למעצב / ת פעם אחת לחודשיים לטיפולי מרכך עמוק ולרענון צבעך..

אש בלונדינית אומברה

אש בלונדינית אומברהאינסטגרם @pauloalmeidahairstylist

ש&יוצר עם סגנון, פאולו אלמיידה

מעצב שיער @ פאולו אלמיידה מעצב שיער באמורה, PT

איך היית מתאר את המראה הזה?

מראה זה הוא דרך מודרנית לשימוש בתלתלים. מאז שהתחיל טרנד השיער של אומבר, אני שומע את הלקוחות שלי עם שיער מתולתל אומרים “הלוואי שהשיער שלי היה חלק כי שיער אומברה בשיער מתולתל זה לא אותו דבר.” הם עדיין לא ראו שיער מתולתל עם שיער אומבר. עכשיו, זה גם טרנד לשיער מתולתל!

מדהים לתת את המימד הזה בשערות מתולתלות. אני אוהב את המראה הזה כי התלתלים האלה כל כך מושלמים ולסימביוזה בין ממד הצבע ובין התלתלים יש הרמוניה מושלמת.

כל עצה למי ששוקל את זה?

חפש איש מקצוע טוב מכיוון שלפעמים לא פשוט לעבוד איתו שיער מתולתל. בדרך כלל, מרקם השיער המתולתל אינו עקבי וזקוק לתשומת לב מיוחדת. שוחח עם מעצב השיער שלך והסבר את הרעיונות שלך. הצג כמה תמונות ואז תן לו להסביר לך מה אפשר ומה לא ניתן לעשות. לפעמים רצונך יכול להתגשם!

מעצב שיער טוב יכול לייעץ לך בצורה הטובה ביותר באמצעות הטכניקה והמוצרים שבהם עליך להשתמש לאחר התהליך כדי לשמור או לשפר את בריאות שיערך..

בלונדינית כהה עד בהירה על שיער מתולתל ארוך

בלונדינית כהה עד בהירה על שיער מתולתל ארוךאינסטגרם @ronnegaardcoiffure

ש&א עם יוצרת סטייל, סופי קלאוזן

מעצב שיער / מאפר @ Rønnegaard Coiffure ב Frederiksberg, DK

איך היית מתאר את המראה הזה?

זוהי תסרוקת אומברה מתולתלת. כדי ליצור את הלוק, השתמשתי בטכניקת balayage לצבע. גזרתי את השיער בצורת V ארוכה ובהרבה שכבות. השתמשתי בהרבה מוצרים של קווין מרפי ובסטיילר רך ליצירת התלתלים.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אני חושב שלקוחות רבים יכולים לזעזע את המראה המתולתל הזה. כמובן שתלתלים טבעיים הם חובה ליצירת המראה.

אני תמיד מייעץ ללקוחות שלי לקנות כמה מוצרים טובים לעיצוב שיערם. למראה זה, אני ממליץ על Motion. תחליב בשיער רטוב. אני תמיד אומר ללקוחות שלי “לחבק” את התלתלים. לאחר מכן השתמשתי במעצב רך. כשהשיער התייבש, השתמשתי ב- Easy. רוכב – זהו שעווה רכה לתלתלים. לבסוף ריססתי מעט ספריי שיער על כל השיער. השתמשתי ב- Session. ספריי פלקס לסיים את מראה הקיץ המתולתל.

אומברה רוז גולד

אומברה רוז גולדאינסטגרם @thayhairstylistm

ש&יוצר עם סגנון, Thaynara Martins

Hair Artist @ Natural Hair Spa Lisboa בליסבון, פורטוגל

איך היית מתאר את המראה הזה?

עשינו אומבר על השיער המתולתל הזה, והצגנו את צבעו הטבעי על השורשים. שיער זה עבר מעבר מבלי להסיר את הגדרת התלתלים. הכנתי והשתמשתי בגוון של ורד שמפניה וסיימתי עם קרם ומוס תסרוקת Widi Care, ונותן גימור נהדר לתלתלים.

כל עצה למי ששוקל את זה?

כשזה מגיע לשיער מתולתל, הוא צריך להיות בריא לפני כל טיפול כיוון שהוא יכול לגרום לתלתלים להיות פחות מוגדרים. החלפת שיער היא דבר קשה מאוד לנשים שהיו בהן החלקות שיער בעבר.

כדי לבצע את כל תהליך הצביעה כהלכה, עליך להשתמש בחמצון טוב ואקונומיקה. מותג טוב הוא L’Oréal שיש לו מוצרים באיכות טובה לתוצאה נימית טובה. כל אישה וכל סוג שיער יכולות לקבל את המראה הזה. אם מדברים על אורח החיים, אנשים שאוהבים לטפל ולהקדיש זמן לטיפול בשיער הם אנשים שיכולים לעשות טיפולי שיער מסוג זה.

פסטל אומברה

פסטל אומברהאינסטגרם @basicbleech

ש&יוצר עם סגנון, גרייס לי

מספרת המתאמן @ האקדמיה לחניכות מספרות בלונדון ב- CAM, לונדון

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה הוא “שיער בתולת ים מתכתי אתרי”, והוא יהיה מושלם לפסטיבל או מסיבת קיץ! השתמשתי בצבעי שיער למחצה קבועים כדי להשיג את גווני האומברה הפסטליים, והדבר האהוב עלי ביותר הוא שהתוצאות יהיו שונות מאדם לאדם בהתאם למספר גורמים משפיעים, מה שאומר שהמראה הזה יהיה ייחודי לחלוטין לכל אדם..

כל עצה למי ששוקל את זה?

אני חושב שכל אחד עם אישיות מהנה וביטחון יכול ללבוש את השיער הזה ללא קשר לאורך השיער או לצורת הפנים, אולם תזדקק לשיער בלונדיני בהיר כדי שצבעי הפסטל יעשו את שלהם.

למרבה הצער, צבעים למחצה קבועים יתפוגגו לאחר כמה כביסות, אז כדי לשמור על המראה הזה, הייתי ממליץ לשטוף את השיער (כמה שפחות) עם שמפו ומרכך ללא סולפט (הפייבים שלי הם מ- OGX), השתמש בחום מגן לפני עיצוב עם חום, ושמור על לחות השיער באמצעות מרככים או סרומים!

חום עד בלונדינית אומברה

חום עד בלונדינית אומברהאינסטגרם @tara_artistry

ש&יוצרת עם סטייל, טרה סאלם

להשלים & Hair Artist @ Primp Salon Lafayette ב Lafayette, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה בשבילי הוא דרך מצוינת לרענן את הצבע מבלי להיות בלונדינית יותר. אני אוהב להפוך שיער מתולתל לבלייה המגיע מסכל כדי לעזור לשמור על בריאות השיער ולהוסיף מימד. התלתלים נראים טוב ומחזיקים היטב את צורתם.

כל עצה למי ששוקל את זה?

מראה זה מושלם למי שמחפש צבע שיער בעל תחזוקה נמוכה שלא ידרוש תחזוקה רבה (למעט מבריק מדי כמה חודשים). אני ממליץ להשתמש בשמן לחות וקרם תלתלים כדי לטפח תבנית תלתלים חזקה ולשמור על התיזוז..

אומברי בלונדינית דבש

אומברי בלונדינית דבשאינסטגרם @tamara.radakovic

ש&יוצרת עם סגנון, תמרה רדקוביץ ‘

מעצב שיער / קולוריסט @ סלון בובי קופר באינדיאנפוליס, IN

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה מתאמץ וכיף. הצבעים שקועים וזוהרים. החלק האהוב עלי בכל balayage הוא עד כמה הטבעי הוא הצמיחה. היא תזדקק רק להדגשות אלה שיועלו כמה פעמים בשנה, תלוי כמה מהר השיער צומח. פיסות בהירות יותר מסביב לפנים יכולות להאיר את פני העור של כל אחד, במיוחד אם אתה מרגיש שהעור שלך נראה משעמם.

כל עצה למי ששוקל את זה?

שיער מתולתל נוטה להיות יבש יותר משיער חלק, כך שאם אתה הולך לקבל הבהרות שיכולות לייבש מעט את השיער, תמיד הייתי מציע שמפו ומרכך לחות כמו גם מסכה..

צבע זה נהדר למי שרוצה שיער תחזוקה נמוך אך רוצה להוסיף מימד ותנועה לתסרוקת שלו. לסגנון זה, הפכנו את שערה הפוך, ייבשנו במגבת והוספנו חמאת תלתלים וג’ל תלתלים מאת אוריבה..