17 תספורות הכי חמודות לבנים שחורים שתראה השנה

כשמדובר בבנים שחורים צעירים, עדיף לגזור תספורות כדי לשמור על סגנון שיער אפרו, מסורבל או מתולתל. קיימים כל הצורות והגדלים שיתאימו לטעם הילד שלך! תסתכל למעלה לצמות של ג’אדן סמית ‘, דהייתו של טרבור ג’קסון ולבז’וק של קווסי בואקי! הסלבריטאים השחורים הצעירים האלה בהחלט הציבו את הסטנדרט לתספורת הבנים הכי מגניבה!

באשר לשמירה על תסרוקות של ילדים שחורים, ספר מבוסס אילינוי, קווין מארקס אומר, “הקפד לסרק ולהשתמש בקרם לחות כי שיער מתולתל מתייבש מהר. כמו כן, היו מוכנים להביא אותו למספרה לפחות פעמיים בחודש. מלבד סירוק וצחצוח, הוא זקוק לשטיפה והתניה טובה מדי שבוע ”.

לעיצוב, המוצר המומלץ ביותר של קווין הוא שמן קנטו. בהתבסס על חוות דעתו המומחית, הוא מעניק לשיער לא רק ברק נעים וקליל אלא גם משמן את הקרקפת! לטוויסטים של אפרו, Lusters Curl Twist ו- Lock Gel הם הדברים החובה עליו. הוא מסביר, “יש להם ריח טוב, אחיזה נחמדה מאוד ואינם מתקלפים.”

בחרו בין מראה מזדמן, מהנה או גזרה חכמה ומסודרת! בנים שחורים נראים סתומים עם אפרו, שיער מתולתל, גזירת באז וצמות או לוקס. מרגישים לתת לו תסרוקת מיוחדת במינה? בקש מהספר של ילדך להתאים לו דהייה!

לפני התספורת הבאה שלו, צפה בתמונות מעוררות ההשראה של תספורות אופנתיות לבנים שחורים!

דהייה גבוהה קירח + חלק צדדי

דהייה גבוהה קירח + חלק צדדיאינסטגרם @jzepedathebarber

הפנים הקירחות הגבוהות עם חלק צדדי הן תספורת רעננה לבנים שחורים. למרות שזה נראה ירך, שיער קצר כזה עדיין מתאים לבנים צעירים יותר מכיוון שהוא מציע סגנון חמוד וחכם למראה. המרקם המתולתל בחלקו העליון משלים את נקינות הצדדים הדהויים.

פיתולים ארוכים של בנים + דהיית עור נמוכה

פיתולים ארוכים של בנים + דהיית עור נמוכהאינסטגרם @lamont_tha_barber

פיתולים ארוכים אלה ודהיית עור נמוכה עבור נערים אפרו-אמריקאים צעירים מעניקים לתלתלים שלהם שינוי מסודר. הגימור נראה חכם אך עצבני. בעת עיצוב טוויסטים עם דהייה קרחת נמוכה, השתמש במוצר מרקם כדי להגביר את המלאות והנפח.

Frohawk Fade + Line Up

Frohawk Fade + Line Upאינסטגרם @ricanbarber_

לילד שחור קטן, תספורות המשלבות דהיית פרוהוק עם מערך הן ממש טריות! הקו המגולח בצד משדרג את התספורת עוד קצת, מה שהופך אותו למושך את העין. הוא נראה “נערי רע”, ומושלם על בנים שחורים.

Low Drop Fade עבור בנים שחורים

Low Drop Fade עבור בנים שחוריםInstagram @theguardfather_

מכיוון שתספורת נמוכה של טיפה נמוכה היא מסודרת וחכמה למראה, כל בחור צעיר שלובש אותה זוכה לתדמית “ילד טוב”. ילדים עם חבטות שחורות יאהבו את זה, ויראו את המרקם הטבעי של השיער. לבנים שחורים גם תסרוקות כאלה קלות לעיצוב ולתחזוקה! זהו בהחלט חתך דהייה נמוך של פעוטות שחורות.

דהייה שטוחה גבוהה

חתך דהייה שטוח שטוח גבוה של ילד שחוראינסטגרם @sidepartseth

גזרת דהייה שטוחה גבוהה נראית מסודרת ומסוגננת בו זמנית. זה נראה מצוין על שיער שחור ומפוקפק כדי להראות את מלואו. סגנונות לבנים שחורים כאלה מאפשרים יותר נפח סביב הכתר.

צוואר צוואר + קצה למעלה

גזרה מחודדת בצוואר עד לבנים שחוריםאינסטגרם @musethebarber

התחדדות צוואר עם תספורת קצה מעלה מציעה את הדמיון שאתה רוצה שהנער הקטן שלך יתהדר בו. המראה הכללי מסודר ולא יפגע במלאות התלתלים השחורים הטבעיים שלו. תן לו להשתמש בתרסיס לשיער כדי למקסם את מרקם השיער שלו.

Temple Fade לילדים שחורים

Temple Fade לילדים שחוריםאינסטגרם @alexnavalhadeouro

עבור הילד שלך בן 10 הזקוק לתספורת חדשה כדי לנהל את התלתלים השחורים שלו, שקול את דמיית המקדש הזו. חיתוך המקדש דוהה עם צדדים מסודרים ועורפו יגביר את המרקם הטבעי שלו. בקש מהספר שלו לשלב קצה-על כדי להוסיף לחדות המראה הזה.

דהייה נמוכה

דהייה נמוכהאינסטגרם @byaj_

תספורת נמוגה קירחת נמוכה עושה את העבודה כדי לתת לילד הקטן שלך מראה מסודר ומודרני. זוהי תסרוקת פשוטה לבנים שחורים המציעה מערך חד, שעובד היטב גם עם השיער הדק והשחור שלו.

תסרוקת דהיית עור גבוהה

תסרוקת דהיית עור שחור של תינוק שחוראינסטגרם @ויקבלנדס

בנים ראויים לאותה פחד שאנו רואים גם אצל מבוגרים. תן לו להסתפר עם ניגודיות גבוהה כמו זה, עם דהיית עור גבוהה כדי לתת בולטות לתלתלים השחורים שלו. סיימו את הגזרה עם עיצוב למעלה לקו חד יותר על קו השיער שלו.

תחזוקה נמוכה של Buzz Cut + נמוכה נמוכה לילדים

תחזוקה נמוכה של Buzz Cut + נמוכה נמוכה לילדיםאינסטגרם @feelipe_santoz

אם הצעיר שלך אוהב משהו מזדמן וקלאסי, התספורת הזו בשבילו. הוא כולל חתך באז עם דהייה נמוכה, המציע לו גימור כה מסודר. למרות שערו מלמעלה נראה קצר, אתה עדיין יכול לגרום לו להיראות מלא יותר עם סגנון קצה.

תלתלים קצרים + עיצוב שיער מגולח

תלתלים קצרים + עיצוב שיער מגולחאינסטגרם @notyaordinarybarber

הרם את התלתלים הקצרים שלו עם עיצוב שיער מגולח על צידיו ועורפו. התספורת התואמת את היצירתיות של הבחור הצעיר.

Burth Fade Mohawk Burst Fents

התפרצות מוהוק של גנטלס הקטנהאינסטגרם @selma.thebarber

האדון הקטן שלך לא ישתבש עם תספורות מדהימות לבנים שחורים. מוהוק המתפוגג הזה בהחלט יעלה את מלאות שיערו האפרו-אמריקאי. לקבלת צבע נוסף שיתאים לצדדים המסודרים שלו, גוון בלונדיני נחושת יהיה רעיון חמוד.

קשור: ראה עוד רעיונות לתסרוקת מוהוק לילדים.

דהייה באמצע קירח לילד שחור קטן

דהייה באמצע קירח לילד שחור קטןאינסטגרם @frankiestrims

תן לילד הקטן שלך ללבוש תספורת מסודרת כמו דהייה באמצע קירח, והוא יראה מגניב ומקסים בו זמנית! הקצוץ כולל שיער עבה יותר למעלה עם אמצע דהייה, שנראה הכי טוב אם יש לו תלתלים שחורים טבעיים. עם תסרוקות לנערים שחורים כאלה, סטיילינג לא יעניין אותך פחות.

תלתלים מגניבים באורך בינוני

תלתלים מגניבים באורך בינוניאינסטגרם @arthur0ruiz

חבר את תלתליו באורך בינוני עם צדדים דהויים ועורפו לגימור חד כזה. השלימו את הלוק בסגנון עיצוב, והשיגו את התוצאה האופנתית הזו!

Taper Fade + Shape Up לשיער מתולתל בנים

Taper Fade + Shape Up לשיער מתולתל בניםאינסטגרם @traceys_hair_designs

הגזרות הטובות ביותר לבנים שחורים הן גזרה דהויה שהיא קלאסית ואופנתית. עיצוב הדהייה המתחדד הזה הוא הדוגמה המושלמת, אידיאלית עבור התלתלים השחורים המולדים שלו.

טופ קינקי

טופ קינקיאינסטגרם @therealtrippy

עם סוג השיער העבה והשחור של הילד בחלקו העליון והצדדים הדהויים, הניגוד ניכר ועושה רושם. בחר בדהייה הגבוהה המתולתלת הזו אם הוא רוצה קווצות ארוכות יותר מבלי לפגוע בגימור המסודר שלה.

אפרו Fade קצר לבנים

אפרו Fade קצר לבניםאינסטגרם @shawntheebarber_

למד את הבחור הקטן שלך איך להתהדר במרקם השיער הטבעי שלו בכשרון! אפשרו לו ללבוש דהיית אפרו קצרה זו, ותן לו ליהנות מתלתליו השחורים המולדים.

👉 ראה תסרוקות נוספות לילדים שחורים.