29 תספורות בוב קצרות וחתוכות ביותר לנשים עם שיער עבה

בוב קצר תחתון הוא תספורת מודרנית ועצבנית עם צדדים ומעורף עורף. זה נצחי ואף פעם לא מזדקן. אם את רוצה לשנות את התדמית שלך מאישה רכה ועדינה לכוכב רוק מגניב ויפה, לכי על תסרוקת זו.

תספורת קצרה זו מהווה אופציה אופנתית לנשים עם גרביות עבות להיפטר מהעודף. סטייליסטית מדרום קרוליינה, כריס מדוקס, מאשר את הרעיון הזה. הוא אומר, “זה להפחתת העובי שמתחתיו ולעזור לחלק העליון להתקרב לצורת הראש.”

בוב קצר שכזה שימושי במסגור הפנים, אך חלק מהנשים מרגישות שהוא מדגיש את האזור הלא נכון בפניהן. כאשר השיער קצר, חשוב מאוד שאורך הבוב יתמקם באזורים המחמיאים ביותר בפנים. מדוקס מסביר, “קצת קצר או ארוך מדי, וזה יכול לשנות לחלוטין את המראה לרעה”.

כשזה מגיע למוצר השיער המומלץ שלו לתספורת בוב חתוכה, מדוקס אומר שלא יכול להיות רק אחד. “כל ההמלצות תלויות בתוצאה הרצויה ובמרקם השיער. אבל הקו שלי הוא Hairstory, “הוא משתף.

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של רעיונות פופולאריים לתסרוקת בוב קצרה.

בוב תחתון מגולח קצר

בוב תחתון מגולח קצראינסטגרם @zinoveva_elena

אין פלא שהבוב התחתון המגולח הקצר הזה מסוגל לגנוב את אור הזרקורים! נשים עם שיער יפה יכולות להפוך את הקצוץ הזה לחבר הכי טוב שלהן. יחד עם חלק צדדי, הסגנון מעניק לשיער נפח מרבי. התוצאה יוצרת קצה בעל מראה מלא יותר!

בוב תחתון קצר שכבות לנשים מעל גיל 60

בוב תחתון תחתון קצר לנשים מעל גיל 60אינסטגרם @drea.doeshair

בוב קצר תחתון תחתון לנשים מעל גיל 60 לוקח בתפזורת כדי לסייע לשיער להניח שטוח ולהעצב אותו בצורה קלה יותר. שכבות קצרות יעניקו לך גוף דרך הכתר. אם אתה שומר את האורך סביב קו הלסת אתה בקושי יכול לדעת שיש חיתוך. יהיה עליך להסתפר כל 4-6 שבועות כדי לשמור על הסגנון הקצר יותר. השכבות החתוכות יתפוגגו אם תעברו יותר מדי זמן בין לבין.

בוב שכבה תחתונית לנשים מעל גיל 50

בוב בשכבות תחתונות לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @nikitenko_elen_

בוב בשכבות תחתונות לנשים מעל גיל 50 מאפשר נפח, מלאות ותחזוקה קלה. תספורת בוב מרובדת מושלמת לנשים עם שיער דק ליצירת מראה מלא יותר והוספת מרקם נוסף.

בוב סופר קצר

בוב תחתון סופר קצראינסטגרם @kadindediginkisasacliolur

בוב תחתון קצר במיוחד מציע איתו אווירה סוערת. תחשוב אחורה על ויקטוריה בקהאם עם פנים בצורת לב ובוב זעיר. גזרה זו מחבקת את קו הלסת כדי להשוויץ בתווי הפנים שלך. ניתן להראות חיתוך בצד אחד של השיער על ידי תחבת השיער מאחורי האוזן או פשוט ביטולו. רב תכליתי למקצוענים ולאלו שאוהבים לשחק עם הסגנון שלהם. ניתן ללבוש ישר או גלי.

בוב תחתום לשיער עדין

בוב תחתון לשיער דקאינסטגרם @alexandrade_hair

עדיין ניתן להשיג בוב חתך לשיער דק. אתה עשוי לחשוב שחתך שלוקח הרבה משקל הוא הדבר האחרון שאתה רוצה לעשות לשיער דק. חבר אותו עם בוב קלאסי עם חתך בוטה כדי לשמור על המשקל. חלק כבד יותר מצד אחד למלאות ועשה את החתך בצד הדק יותר של שיערך.

בוב ניתק עם חתך תחתון

בוב מנותק עם חיתוך תחתון13. @gracie_hill_hair

בוב מנותק עם חתך הוא הבחירה החכמה אם אתה רוצה לספק קצת גובה לשיער שלך. חיתוך הצד של קו השיער נותן השפעה חזקה על המראה שלך מדגיש את גובה הפרידה הצדדית. הניתוק מאפשר לאורכים קצרים יותר לתת נפח בעל השפעה תוך שמירה על האורך לאורך קו הלסת.

בוב הבלונדיני עם חתך מוסתר

בוב בלונדיני עם חתך סמויאינסטגרם @hiuskissoulu

בוב בלונדיני עם חתך סמוי הוא בחירה עצבנית לקיצור דרך. בסיס בלונדיני בצבע בז ‘לעומק נוסף עם הדגשות בלונדיניות בהירות הוא צבע מדהים לגווני עור ורודים. אם בא לך חיתוך מוסתר, בקש מהסטייליסטית שלך לגלח את החלק הקדמי של האוזן שלך. כך תוכל להכניס את שיערך מאחורי האוזן כדי להתהדר בו או למשוך את השיער כדי להסתיר אותו לחלוטין.

בוב שאגי

בוב שאגיאינסטגרם @nikitenko_elen_

בוב שאגי תחתון נראה מרהיב על פנים בצורת ריבוע. זה מושג על ידי עיגול הקצוות של קו השיער וריכוך השוליים. דרך נוספת לעשות זאת היא על ידי התמקדות בשכבות מאחור והאורך סביב הפנים.

בוב שכבה תחתונית לנשים מעל גיל 50

בוב בשכבות תחתונות לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @jennifer_jmalonestudio

בוב בשכבות תחתונות לנשים מעל גיל 50 מתאים היטב למי שמחכה לעדכן את הבוב הרגיל שלו. חיתוך חיתוך באזור המקדש משחרר מאוד. התריס נגד גילך והצהיר על ידי ניסיון הגזרה הזו. מבחינת תחזוקה תזדקק לקיצוץ כל 3-4 שבועות כדי שתסרוקת קצרה זו תיראה במיטבה.

בוב תחתום לשיער דק קצר

בוב תחתום לשיער דק קצראינסטגרם @emilyandersonstyling

הבוב החתוך לשיער דק וקצר עובד במלואו. גזרה זו מאפשרת לשיער צורה מעוגלת. הוא מציע נפח שורש, שנראה טבעי. הוא הופך קצה יותר גם כשצבוע אותו בגוון בלונדיני קפוא.

קצר תחתון A-Line בוב

Short Undercut A Line Bobאינסטגרם @shirleyleonghair

כאשר מסתכלים על בוב קצר מסוג A, הרושם הראשוני שהוא עושה הוא נועז. הדרך שבה מציצים החתוכים היא הקנטה כל כך מדהימה. תספורת מרקמת זו עשויה לעבוד על כל מרקם שיער, אך שיער חלק עובד בצורה הטובה ביותר.

בוב קצר מאוד

Bob Cut קצוץ מאודאינסטגרם @tonyross_salon

בוב קצר במיוחד זה דמות האופנה הגבוהה. הוא מסודר, בוטה, מלוטש, עצבני וייחודי-ההיבטים האלה הם שהופכים אותו למושך את העין. זה אפילו צומח יפה מאוד. עבור שקעים כהים, זה יהיה נהדר לערפל ספריי ברק לקבלת זוהר נוסף.

בובים קצרים עם תסרוקת תחתונית

בובים קצרים עם תסרוקת תחתוניתאינסטגרם @nikitenko_elen_

בובס קצר עם תסרוקת חתוכה מקרינים ויברציות אופנתיות ונועזות. זה נראה כמו תספורת נשית מודרנית עם נגיעה של עצבנות. הפרדה מצד אחד יוצרת הרמה על השורשים, ומונעת מהמנעולים להיראות שטוחים.

בוב תחתום לשיער דק קצר

בוב תחתום לשיער דק קצראינסטגרם @thathairgirl_salon

הבוב החתוך לשיער קצר ודק עושה עבודה מצוינת בלהעניק לסגנונות סגנון נועז יותר ובעל גוף מלא. הצד המגולח הוא החלק שהופך אותו לקשוח יותר מבוב רגיל. זה הופך להיות קוצץ קל לעיצוב לנשים עם שיער חלק.

בוב תחתון באורך האוזן

בוב תחתון באורך האוזןאינסטגרם @nextreme.you

קלַאסִי! זה בוב תחתון באורך האוזן עם פוני יש אווירת וינטאג ‘נמוכה. נראה כאילו הוא הגיע מהסביבה ההוליוודית הישנה שגברות משובחות בטוח יאהבו. בוב קצר תחתון עם תספורת פוני עובד הכי טוב על מנעולים ישרים ודקים.

חתך פיקסי בוב לשיער קצר

חתך פיקסי בוב לשיער קצראינסטגרם @emilyandersonstyling

בוב הפיקסי החתוך הזה לשיער קצר הוא פנינה! מגניב וקלאסי – התספורת הזו נותנת לכל גברת רושם בטוח יותר. הוא כולל שכבות קצרות יותר מאחור לחיזוק הנפח והגוף.

בוב קצר תחתון לנשים מבוגרות

בוב קצר תחתון לנשים מבוגרותאינסטגרם @tanyusha_younusova

כן – קיים בוב קצר תחתון לנשים מבוגרות וזה נראה מדהים! קשישים הם עצבניים ומתוחכמים מטבעם. אז, הם אחד מהסוגים הטובים ביותר של אנשים שיכולים להסיר תספורת כזו. הוא פועל על זיזים דקים כאשר החיתוך המגולח יוצר תנועה רכה. הסתר שיער אפור עם גוון ורוד בהיר כדי לחבר את הכל ביחד.

בוב תחתון באורך הסנטר

בוב תחתון באורך הסנטראינסטגרם @tanyusha_younusova

מי אובססיבי לגבי הבוב החמוד הזה באורך הסנטר? כל בחורה עם טעם אופנתי תאשר זאת. לבוב הזה עם אזור עורף חתוך יש חלק עדין ומגולח. הוא מראה את הקצה הישר והלא מושלם של החיתוך. גם צבע שיער הנחושת התוסס הוא יתרון!

בוב תחתון חתוך לנשים

בוב תחתון חתוך לנשיםאינסטגרם @jocilouhair

בוב חתוך חתוך לנשים עושה כמה דברים נהדרים לשיער. הוא נפטר מעודף נפח, כך שקווים צפופים עשויים להיראות דקים מהרגיל. סוג זה של חתך הוא גם דרך להגביר את הגוף והנפח. נשים יוקרתיות – צעירות או מבוגרות יותר – יכולות לקבל את מה שצריך כדי להסיר את זה.

בוב קצר מתולתל מתולתל

בוב קצר מתולתל מתולתלאינסטגרם @nikitenko_elen_

בוב קצר תחתון מתולתל זה לוקח מודרני יותר וחלק יותר על תסרוקת בוב מתולתלת טיפוסית. זה נראה מקסים, חי וחזק. החיתוך המגולח הוא מה שמוציא ממנה עודף מצפיפות עבה.

בוב מוערם קצר

בוב מוערם קצראינסטגרם @milenapui.stylestudio

זהו חתך בוב מוערך קצר בעורפו. היא נוצרה על ידי מעצבת השיער מילנה פואי ממערב סאסקס שבבריטניה.

פוי מאמינה שהסגנון מושלם לנשים שאוהבות גזרה קצוצה. “שיער גלי ומתולתל באופן טבעי ושיער חלק יעבדו עם הסגנון הזה”, היא מציינת.

היא ממשיכה ומסבירה, “העובדה שהתחתור לוקח ממך חצי מהסטיילינג, וזה מושלם לנשים שלא אוהבות לקחת יותר מדי זמן להתכונן. כדי להתאים לצורות פנים שונות, חזית השיער עשויה להשתנות באורך. יש גם בחירה בין החלק הצדדי או האמצעי, כמו גם אפשרות של פוני. “

בוב חתוך קצר מוערם

בוב חתוך קצר מוערםאינסטגרם @nextreme.you

“הבוב החתוך הקצר הזה מוערך בכדי לקבל חתך קלאסי ומסורתי. נוספה רק טוויסט עצבני ומודרני “, מסבירה מעצבת השיער סופיה סי. אדמס.

אדמס ממשיך ואומר, “בקש לחתוך את הבוב עצמו קצר מאוד על מנת להבטיח חשיפה של החתך. החתך התחתון זמזם בעזרת קוצץ בעזרת מגן אפס כדי ליצור ניגוד מוחלט עם החלק העליון. למרות שקיצוצים דורשים תחזוקה שוטפת, החלק העליון צומח באופן אחיד. ובובס עם חתכים לא דורשים תספורת לעתים קרובות כמו סגנונות קצרים אחרים. “

בהתחשב באופי תסרוקת בוב זו, ניתן ללבוש אותה במספר צורות פנים. עם זאת, הוא מחמיא לפנים אליפויות בצורה הטובה ביותר. זה הסגנון הטוב ביותר לנשים עם שיער סמיך, מכיוון שהדהייה החתוכה מפחיתה את המשקל באופן דרסטי. אם שיערך דק במיוחד, אדמס לא ממליצה על תסרוקת זו.

היא ממליצה לשטוף את השיער שלך ב- R.&Co Atlantis ואחריה מייבשת מגבת מהירה. “למראה חד/טבעי – מרחי R&Co HiDive קרם לחות ומייבש או יבש באוויר. למראה גב חלקלק & מקף החל ר&Co אופנוע ג’ל והברשת שיער אחורה “, היא מוסיפה.

בוב תחתום לשיער עבה קצר

בוב תחתום לשיער עבה קצראינסטגרם @prissyhippiebeautyshop

זהו בוב תחת חתך לשיער קצר ועבה שהופך אותו לדק יותר מהצפיפות הרגילה שלו. מי עוד אובססיבי? כאשר הוא נפרד בצד אחד, הוא מראה את המראה של חתך א -סימטרי. הגימור נראה עצבני ומתוחכם בו זמנית.

בוב קצר תחתון עם צד מגולח

קצר-חתך-בוב-עם-מגולח-צדאינסטגרם @amadoamadosalon

בוב קצר תחתון זה עם צד מגולח הוא מודגש. זה מושלם לנשים עם רושם די חזק. זהו גם תספורת אידיאלית עבור פלסים עדינים. הוא מוציא נפח ועיגול סביב הראש.

בוב אסימטרי קצר תחתון

בוב אסימטרי קצר תחתוןאינסטגרם @tanyusha_younusova

הבוב האסימטרי הקצר והחתום הזה הוא אש ישר! הוא מפגין תעוזה ומגביר את הביטחון. יש קו א -סימטרי מסודר שהופך את כל הסגנון לסופר עצבני. זה נראה מהמם יותר כשנפרד בצד אחד, ויוצר אשליה של שוליים צד ארוכים.

בוב תחתון באורך הלסת

בוב תחתון באורך הלסתאינסטגרם @talknheads

זהו בוב תחתון באורך הלסת לשיער עבה. הצד המגולח הוא מה שנפטר מהתפזורת העודפת. הוא מרכך את המרקם ומפחית את הצפיפות. במקרה והשיער צריך יותר נפח, חלק אותו לצד אחד.

בוב תחתון א -סימטרי קצר

בוב תחתון א -סימטרי קצראינסטגרם @nikitenko_elen

בחר בוב תחתון א -סימטרי קצר כדי להסיר תסרוקת מתוחכמת ועצבנית. תספורת זו מיועדת למנעולים עדינים הזקוקים לצורה עגולה יותר ובעלת גוף מלא. לקבלת תנועה נוספת, בקש כמה שכבות קצרות יותר מאחור.

שיער בוב קצר תחתון לנשים

שיער בוב קצר תחתון לנשיםאינסטגרם @chrismaddox_hair

שיער בוב קצר תחתון זה לנשים נמצא בצד האגרסיבי. “חיתוכים קצרים בבוב מסירים נפח ועובי”, אומר מעצב השיער כריס מדוקס מגרינוויל, SC.

“צריך לעקוב אחרי החיתום, כך שעיצוב הבוב הקצר נראה פריך”, הוא מציין. “כאשר החתך החוצה צומח, הוא מתרחק מהגורם המגניב של הסגנון.”

תספורת פיקסי בוב קצרה

תספורת פיקסי בוב קצרהאינסטגרם @torrie.mpls

תספורת פיקסי בוב קצרה קצרה זו היא גזרת פיקסי הפוכה עם אורך מלפנים. הוא נוצר על ידי מעצבת השיער טורי ריינהרט מניאפוליס, מינס.

“יש חיתוך א-סימטרי עם רגע הצצה בצד שמאל”, היא מסבירה. “החתך גולש מתחת לעצם העורף כדי לבנות משקל בגב.”

גזרה זו מציגה גם הרבה תווי פנים. הזווית ההפוכה בצד ימין אכן מוסיפה רגע מכריע לעצם הלחיים. הימנע מחיתוך זה אם השיער שלך נמצא בצד הצפיפות הנמוכה יותר. הוא זקוק להרבה שיער כדי לתמוך בצורה המתקדמת.