13 תספורות בוב הפוכות הפופולריות שיש לקחת בחשבון

בוב הפוך עלוב הוא תספורת קצרה ארוכה יותר מלפנים מאשר מאחור ועם קצוות ושכבות חתוכות גילוח. הוספת שכבות ומרקם קצוצים לבוב הפוך היא הטובה ביותר לנשים עם שיער עבה או דק.

אתה אף פעם לא יכול להשתבש עם האלמנט הנוסף שמרקם ושיער קצר נותנים! עם אורכים שונים של שכבות, בוב זה מציע את חוויית השיער הטרוף במגמה. הוסף את הזווית ההפוכה המדויקת ותקבל את המראה הכי אופנתי שאתה יכול להשיג!

מילה אחת – התאמה. זו העצה הגדולה ביותר של מומחה שיער ובעל מספרה מקסוול מייסאנו מפלורידה. לדברי מקסוול, “בדוק את קו השיער ואת העורף וחפש דפוסי גדילה ומרקם טבעי. ככל שאתה הולך קצר יותר עם שיער בעל גל טבעי ותלתלים, כך הגלים והתלתלים האלה מתעצמים “, הוא אומר.

מחפש בדיקות אישור מפורסמות? אני בטוח שתאהב את התספורות הקצוצות של דיאן קרוגר וקלי רולנד לא פחות ממני! כדי לתפור את תספורת הבוב הפרועה והלא הפוכה הזו, מקסוול ממליץ על תרסיסי מרקם יבש. “זהו תוצר סופי נהדר שעוזר להוציא את המרקם וליצור הפרדה במראה המוגמר”, הוא אומר.

בניגוד לדעה הרווחת, סוג זה של בוב עשוי להזדקק למעט תחזוקה. “זה לא בהכרח סוג של כביסה”, אומר מקסוול. “יש בזה מידה של ‘מימון יומיומי’.” כמו כן, הוא מייעץ לשאול את עצמך את השאלות העיקריות הללו. “זה ייראה טוב עם צורת הפנים שלי? האם יש לי סוג שיער שתומך במראה הזה? ”

אם אתה עונה כן לכל אלה אז אל תבזבז זמן בכלל. קדימה, התבוננו בתמונות מעוררות ההשראה האלה של הבובים הפוכים והקופכים!

בוב ההפוך המבולגן

בוב הפוך מבולגן ומבולבלאינסטגרם @rachelwstylist

הסוד לתסרוקת המהממת הזו טמון במרקם. קל לשחזר את הבוב המבולגן שכזה אם יש לך גזרה באורך הצוואר, שנפרדת בצד. כדי להתאים אותו לצבע שיער הדורש תחזוקה נמוכה, גוון בלונדיני אפר עם שורש כהה יעשה את הקסם.

בוב הפוך מסוקס עם פוני

בוב הפוך עלוב עם פוניאינסטגרם @rachelwstylist

זהו בוב הפוך עלוב עם פוני המופיע כל כך מתנדנד כשהוא מעוצב במרקם. החוטים הארוכים ביותר רועים את הצוואר למראה שאינו קצר מדי ולא ארוך מדי לטעמך. אם יש לך פלסים עבים, גוון בלונדיני פלטינה ייראה עליך מלא יותר. הסטייליסטית רייצ’ל וויליאמס מארקנסו השתמשה בספריי מרקם של Aloxxi למגע האחרון.

מוערמים ומרופטים

בוב הפוך מקופקאינסטגרם @_hairbyoriana_

אם אתה מוכן לחקור שיער כהה עם רמזים לגוון סגול, תן לתספורת בוב ההפוכה העגומה הזו להיות המראה שלך. היעזרו בכל מה שנוגע לשינוי שיער. סוד ההילה התוססת שלה מסתמך על האופן שבו אתה מוסיף לו מרקם. השג סגנון זה הנמשך יום אחד באמצעות תרסיס מרקם.

בוב הארוך הפוך הצנוע

בוב הפוך וארוךאינסטגרם @jessica_lydia_hair

עכשיו, אם אתה לא רוצה סוג מלוטש של שיער קצר, הנה דרך אחת ללכת עליה. נסה את בוב הארוך הפוך והקופצני שבו גלים ייראו יוקרתיים בו. האורך נופל ממש לפני הכתפיים, כך שתוכל לעצב אותו בקלות. הוא כולל גוון חום כהה המשלים את גוון העור הבינוני שלך.

ש&יוצרת עם סגנון, ג’סיקה הארווי

מומחית שיער לכלות @ שיער מאת ג’סיקה בקמברידג’שייר, בריטניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

הבוב הקצוץ וההפוך הזה הוא כיף, סבוך ומרקם. הדבר שאני הכי אוהב הוא איך הוא מראה את הצבע בשיער.

כל עצה למי ששוקל את זה?

המראה הזה נהדר אם אתה עדיין רוצה לקשור את השיער שלך מהפנים שלך לחדר הכושר, אבל אז עם קצת תרגול בעזרת המלקחיים המתפתלים, תוכל ליצור את התנועה החיה המקסימה הזו, ולתת לך את זה מבט מהנה ללא מאמץ ביציאה החוצה.

מוצרים שיהפכו לחבר הכי טוב שלך הם תרסיסים/כוחות מרקם. אלה מושלמים לתת לך את הנפח והמרקם הזה.

אני מאמין שמראה זה יכול להיות מותאם לכל סוגי השיער די בקלות על ידי המעצב שלך והמתאים ביותר לצורות פנים סגלגלות.

בוב הפוך לשיער חלק

בוב הפוך עלוב לשיער חלקאינסטגרם @thairkapel

בוב הפוך כל כך משובש להפך לשיער חלק! שום רעמה אחרת לא יכולה לשלוף צורה עגולה מושלמת כזאת דקה וחלקה כמו שלך. כשאתה בוחר איזה גוון שיתאים למראה, בחר בלונדינית מוזהבת. זה בטוח יגביר את זוהר המנעולים שלך.

בוב הפוך בשכבות

בוב הפוך מרובדאינסטגרם @cute_hair_by_amberv

אם אתה חושב שהגיע הזמן לקבל קציצה גדולה, להלן חיתוך בוב הפוך מרובד, מרופד, בכדי לספק לך רעיון. עבודה על הוספת גלים עדינים לאבטחת מעט מרקם ותנועה לשיער זה באורך הצוואר.

מחמיא עם שוליים בצד

בוב הפוך עלוב עם שוליים בצדאינסטגרם @hair.by.zoemcclune

תסרוקת הבוב הפוכה והקופצנית הזו נראית מחמיאה עם שוליים בצד, בטוח! צורתו המעוגלת נראית מושלמת אם אתה שומר את אורכה במקום שאינו עובר מעבר לצווארך. בינתיים, כדי למנוע מהגוון הבלונדיני שלך להפוך לפליז, טפל בו באמצעות שמפו סגול.

בוב הפוך לשיער עבה

בוב הפוך עלוב לשיער עבהאינסטגרם @crishairr

תמיד נראה אלוהי על ידי לבישת בוב הפוך לשיער עבה/בובס/עבה-שיער.המלחמה שלך! האורך האידיאלי להפגין את תנועת המנעול הכהה שלך ואת צורת החיתוך הוא אם הוא נוגע בצווארך.

בוב בלונדיני הפוך בעל מרקם

בוב בלונדיני הפוךאינסטגרם @styledbyveronika

עם הצלעות הבלונדיניות המדהימות האלה כדי לשלוף בוב הפוך באורך צוואר כזה! הוסף גלים עדינים כדי להדגיש את השכבות המוערמות מאחור. מה שעושה אותו חם הם אורות התינוק ושורש הצל התואם, שגם הם זקוקים לתחזוקה נמוכה בלבד. נשמע שכל מה שאתה צריך נמצא כאן!

בוב הקצר הפוך הצנוע

בוב הקצר הפוך הצנועאינסטגרם @mporter1011

ש&א עם יוצרת סטייל, מליסה פורטר

קוסמטיקאית @ שיער כרומטיקס & Color Co בדרום גרפטון, מא

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני אוהב בוב קמצן טוב שהופך כי זה טוויסט מודרני לקלאסיקה. לתספורת, קבענו את אורך כמה שיער היא רוצה לראות כשהיא תחובה מאחורי אוזנה. התכווצנו בבסיס צווארה כדי לצמצם את “תחושת הבועה” שאנו מקבלים לבנות עבות שיער! כמו כן, שמרנו על שכבותיה ארוכות, כך שתוכל להתנדנד קשר עליון ולשמור על הסטיילינג מהיר עם גלי הטבע המדהימים שלה. אני גם אוהב איך הדגשים הישנים שלה (שאנו צומחים) מדגישים את הפכפכות במראה הכללי.

כל עצה למי ששוקל את זה?

כשאתה שוקל אם בוב קטוע מתאים לך, תסתכל על צפיפות השיער שלך. זה באמת משנה כמה זמן סטיילינג יהיה לך. שיער דק/שטוח עשוי להזדקק לקצת יותר זמן עם הכלים החמים שלהם כדי לשחק ולהגדיר יצירות.

כמו כן, אם יש לך שיער חלק/משיי אך אוהב את המראה של זה, ייתכן שתרצה להשקיע בכמה מוצרי עיצוב שיעזרו לך לקבל מרקם גרגרי יותר כמו ספריי ים מרקם או מוס מעובה וקצת ספריי שיער. לאורח בתמונה יש המון שיער גלי. אם יש לך צפיפות גבוהה, רוב ה”תחושה הקצוצה “מתרחשת באופן טבעי! לפעמים המעצב שלך יכנס לאחר עיצוב השיער ויוסיף מרקם נוסף על ידי חיתוך יבש. עיצבנו אותה בקרם לחות נגד קרם ועשינו כמה גלים על החוף עם מוט הנוירו 1 אינץ ‘של פול מיטשל. התספורת נהדרת לקו לסת בצורת יותר.

בוב צ’ופ מושלם לשיער דק

בוב צ'ופ מושלם לשיער דקאינסטגרם @melanie.lavishdistrict

ש&יוצרת עם סטייל, מלאני מקלין

מעצב שיער @ מחוז Lavish בססקאטון, סק

איך היית מתאר את המראה הזה?

בוב הפוך וקצוץ זה אופנתי לא פחות מאליו כפי שהוא סופר קל לתחזוקה. רציתי לתת ללקוח שלי, ג’ודי, מבט חי וזו הסיבה שבחרתי במיקום צבע מסוג זה. ציירתי חלקים מצוירים ביד שמתחילים קצת יותר למטה מהשורש כדי להבטיח צמיחה חלקה. הוספתי יותר הדגשות סביב הפנים והצדדים להוספת בהירות ופחות מאחור למימד.

חתכתי את השיער של ג’ודי לבוב הפוך והוספתי קצת מרקם לשכבות לאווירה מודרנית יותר. גזרה זו מחמיאה במיוחד לכם הבנות בעלות שיער דק, שכן היא מוסיפה אשליה של מלאות ונפח. זה גם נראה הכי טוב עליכם תינוקות עם פנים סגלגלים, מרובעים או בצורת לב.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הדבר האהוב עלי ביותר במראה הזה הוא שהוא רב תכליתי מכיוון שניתן ללבוש אותו חלק וישר או מתולתל ומבולבל. השגתי את הגלים שאתה רואה כאן על ידי ריסוס ראשון של Mass Body של קווין מרפי ישירות על שורשיה וקצת מוס בונה גוף, גם הוא של קווין מרפי, מאמצע פיר ועד קצות. לאחר מכן ייבשתי את שערה בעזרת מברשת עגולה בגודל בינוני והשתמשתי בברזל מסתלסל בגודל 1 אינץ ‘כדי להשיג את העיקול המסוגנן הזה..

אם אתה מעוניין לעדכן את התסרוקת שלך, זה בהחלט הזמן, כיוון שהאביב בפתח וזה בהחלט מה שצריך לקחת בחשבון!

פיקסי בוב הפוכה

פיקסי בוב הפוכהאינסטגרם @michele_bonansinga.dpz

ש&א עם יוצרת סטייל, מישל בוננסינגה

מעצב שיער @ DPZ בדנבורי, CT

איך היית מתאר את המראה הזה?

הבוב ההפוך הזה עם שיער עלוב נראה כמו עצבני, כיפי וקלקל. זה בהחלט לא אמא-בוב!

תחושת המרקם של גזרת הבוב הקשוחה והעצבנית הזו משופרת עוד יותר על ידי הרבה נקודות עיקריות. אני אוהב את המראה הזה כי קו הגזרה מושך את קו הלסת כלפי מעלה ומדגיש צוואר אלגנטי.

המוצר האהוב עליי למראה זה הוא אדריכלות מאת לוריאל פרופסיונל. זהו פומדה בעלת אחיזה בדיוק הנכונה כדי לתת חופש להפריד את השיער לתנועה ולעצב את הצורה ללא דביקות של ספריי שיער..

כל עצה למי ששוקל את זה?

מראה זה דורש מאמץ סטיילי מינימלי (אין צורך במברשות) ולכן נהדר לאנשים הנמצאים בדרכים. למרות שאתה לא הולך לקבל קוקו לחדר הכושר, כמה חמוד זה יהיה עם סרט??!!👍🏼

בוב צ’ופי באורך בינוני הפוך

אורך בינוני בוב הפוךאינסטגרם @lindsey_does_hair

ש&א עם יוצרת סטייל, לינדסי הילס

מעצב שיער @ סלון 13 באליסון פארק, הרשות הפלסטינית

איך היית מתאר את המראה הזה?

גזרת בוב הפוכה באורך בינוני היא בוב הפוך בעל מרקם מסוגנן.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הגזרה הקצוצה הזו היא אופציה נהדרת לסוגי שיער רבים ושונים. עיצוב עם מגהץ ליצירת גלי חוף מוציא את השכבות הקשות ומעניק להן הגדרה רבה יותר. אני אוהב לסיים עם תרסיס מרקם יבש למראה פחות “מעוצב”. גזרה זו גם נראית נהדר שחוקה חלקה או על שיער מתולתל באופן טבעי. זה תספורת מאוד תכליתית.

תסרוקת בוב חומה קצרה קצוצה

תסרוקת בוב חומה קצרה וקצרהאינסטגרם @romeufelipe