19 תסרוקות צמות קופסות לסמים שתנסה בשנת 2021

צמות קופסאות הן אחת התסרוקות הפופולריות ביותר בקרב אפרו -אמריקאים, ואין פלא מדוע. הם מסוגננים, קלים לתחזוקה וניתנים ללבישה בסגנונות שונים. בדוק מה אומרים המקצוענים על תסרוקות צמות קופסאות.

צמות ארגז בורגונדי

צמות קופסאות בורדואינסטגרם @creationsbyshantiez

צמות קופסאות הן דרך פאנקית להגן ולעצב את השיער שלך בו זמנית. לכן הצמות האדומות בהשראת ריהאנה מושלמות לקיץ (וגם לכל השנה!)

צמות ארגז משולש

צמות ארגז משולשאינסטגרם @urban_kinks

ש&יוצר עם סגנון, דווניה פרילנד

מאסטר בריידר / מעצב שיער טבעי @ Urban Kinks סטודיו לשיער בברונקס, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה נותן טוויסט לצמות הקופסה המקובלות בחלוקה מרובעת. חלקי המשולש ומגע הצבע מוסיפים התלקחות פאנקי דמוית מבוך לתסרוקת שצורחת ביטחון, עצבנות וסגנון. האורך מוסיף מימד למראה וגם הופך את הסגנון לרב -תכליתי באופן שניתן ללבישה בלחמנייה, קשר עליון, קוקו, או פשוט למטה. הדבר האהוב עלי ביותר בתסרוקת זו יהיה חייב להיות הצבע. זה עדין אבל עדיין מורגש.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אם לקוח רוצה לחקור צמות קופסת משולשים, הייתי אומר לך על זה! זה מראה חמוד חסר דאגות במיוחד מכיוון שאנחנו מתקרבים לחודשים החמים יותר ועונת החגים מתקרבת אלינו. על הלקוחות להבין את התרבות של מקום העבודה שלהם כדי לקבוע אם סגנון זה מתאים בדיוק לסביבת העבודה שלהם. בחירות התסרוקת שלך מהוות השתקפות חיצונית ישירה של האישיות שלך, למה שלא תראה את זה!

צמות שחורות עם עיצובים של קורנו

צמות שחורות עם עיצובים של קורנואינסטגרם @1755 צמות

ש&א עם יוצרת סטייל, מרים

מעצב שיער / מנהל @ מרים & צמות שיער אפריקאיות Teneke בברוקלין, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

תסרוקת צמת קופסה זו מעניקה לך מראה מאוד קלאסי. זה נראה פשוט מאוד וקל מאוד לניהול. אתה יכול לשטוף את השיער שלך תוך שימוש בסגנון זה, לשמן אותו, והדבר האהוב עליי בסגנון זה הוא שהוא מחזיק הרבה זמן למשך כ -3 חודשים. מכיוון שסגנון זה הוא 3 שכבות כשהוא מזדקן ומתחיל להיות מבולגן, אתה תמיד יכול לעשות את החלק העליון ולגרום לו להיראות חדש ומשום שהוא נמשך כל כך הרבה זמן. זה נותן לשיער שלך זמן לנשום מה שגורם לו לצמוח.

כל עצה למי ששוקל את זה?

תסרוקת זו מיועדת לאנשים שאוהבים את המראה “במבט אחד”. מה שאני מתכוון לזה הוא שאתה לא באמת יכול לעצב אותו באופנים אחרים. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה בלחמנייה נמוכה או בקוקו או פשוט להשאיר אותה. זה לא כמו תסרוקות אחרות שבהן אתה יכול לעצב את זה ולעשות איתן את כל הדברים האלה, אז זה מיועד לאדם שמספיק לו מראה זהה במשך כחודשיים.

צמות ארגז גדול

צמות ארגז גדולאינסטגרם @stylebynats

ש&יוצרת עם סטייל, נטלי ורבורטון

מנהל סלון @ מספרת שיער אימפריאל בברונקס, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

צמות הקופסה הגדולות האלה מיועדות למי שאין לו סבלנות לשבת בסלון יותר משעתיים כי זה הזמן האמיתי שלקח לי להשלים את המראה הזה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

ראשית הסגנון הזה לא מיועד למי שמקבל צמות בפעם הראשונה כי זה יכול להיות קצת קשה להתמודד עם סטיילינג וכשהגיע הזמן לישון.

סגנון זה בהחלט עובד עם כל סוג שיער. סגנון זה מתאים למישהו בעל אישיות מבעבעת וכזה שיש לו תשוקה לצמות ארוכות ואין לו זמן לעשות שיער כל בוקר.

צמות קופסאות קצרות

צמות קופסאות קצרותאינסטגרם @mikodohair

ש&יוצר עם סגנון, מיקו קרוז

מקצוענית לצמה במשרה חלקית בהות’ורן, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

סגנון הצמה הקופסא הקצר הזה אופנתי, והדבר האהוב עליי הוא שזה ממש חמוד, קליל ורבגוני.

כל עצה למי ששוקל את זה?

זהו סגנון רב תכליתי ומגן עם תחזוקה קלה.

👉 ראה עוד תסרוקות קצרות לנשים שחורות.

צמות קופסאות קטנות

צמות קופסאות קטנותאינסטגרם @kreationzxkendrea

ש&יוצר עם סגנון, קנדריא בייקר

מעצב שיער @ Kreationz X Kendrea בקטי, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה?

צמות הקופסא הקטנות האלה עצבניות ותחזוקה נמוכה. דבר אחד שאני אוהב במראה הזה הוא שהוא רב תכליתי. ניתן לחבר את האמצע ללחמנייה או אפילו לפצל לשני חלקים עם לחמנייה בחלקו העליון והתחתון פנוי, ולתת לה מראה חדש.

כל עצה למי ששוקל את זה?

סגנון זה מושלם לאדם בעל הרבה אישים, במיוחד כאשר הוא נלבש עם שיער מאריך צבעוני. הפרט יכול להיות יצירתי עם צבעים כדי לתת לו התלקחות יפה. כדי לשמור על קשר עם סגנון זה, עדיף ללבוש צעיף משי או סאטן על השיער בלילה כדי לוודא שהסגנון שומר על ניקיון לאורך זמן..

סגנון זה יכול להימשך עד 4 שבועות. בדרך כלל אני מודיע ללקוחות שלי לא ללבוש סגנונות מסוג זה יותר מ -4 שבועות. אני עוסק בשמירה על בריאות השיער הטבעי. כמו כן, כל סוגי השיער יכולים ליהנות ממראה זה. עם זאת, גודל הצמות עשוי להשתנות בהתאם למרקם בהישג יד. עליך להתחשב במשקל שיער הארכה בעת הוספה. אחרון חביב, ניתן להשתמש במוצר בקרת קצה בהיקף הקדמי של קו השיער כדי לשמור על השערות הדקות יותר על כנן.

צמות ארוכות ארוכות מעוותות

צמות קופסאותאינסטגרם / @hairbydeege

ש&A with Style Creator Deidra

מעצב שיער ביוסטון, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

אלה צמות ארוכות ארוכות, קלות משקל, ומציעות וריאציות רבות של עיצוב. יש להם את היכולת להימשך עד ארבעה עד שישה שבועות.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר את צמות הארגז האלה?

התחל בשיער שטוף וטולף טרי (יש צורך בשיער של לפחות שלושה סנטימטרים). השתמשתי בשש חבילות שיער צמות Xpressions, מסרק פרידה, Shine n ‘Jam Extra Hold), מהדקי שיער או עניבות שיער, מספריים ודוד מים חשמלי. תטבול קצוות בדוד לאחר שתסיים לאטום את הקצוות.

כדי לשמור על צמות קופסאות אלה, אתה יכול להשתמש בשמן לבחירתך כגון חוחובה, שמן זית, ארגון, שמן קיק שחור, או אפילו שמן קוקוס. יש למרוח שמן פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע. ניתן גם להשתמש בשמפו יבש לניקוי הקרקפת. שיער צריך להיות קשור בלילה עם צעיף.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

יש לי לקוחות עם כל סוגי השיער, החל מדק במיוחד עד גס במיוחד. בהחלט כל סוג שיער יכול לנסות את הצמות הארוכות הארוכות האלה. צמות אלה יתאימו בצורה הטובה ביותר לאדם הרוצה הפסקה מעיצוב שיערן מדי יום. זה סגנון נהדר אם אתה מתאמן, עומד ללדת תינוק, נוסע, עובר לטבע או אם אתה פשוט רוצה לנסות משהו חדש. לך על זה!

צמות קופסאות בינוניות לילדים

תסרוקת On-The-Go Braidsאינסטגרם @bellebraidshtx

ש&א עם יוצר סטייל, פורשה טנה

מעצב שיער מגן @ Belle Braiding Room ביוסטון, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות קופסאות לילדים יכולות להיות קשות אם לא מנהלות אותן כראוי. אני אוהב את סגנון צמות הקופסה הזה מכיוון שהוא רב תכליתי. אני מגלה שרבים מהלקוחות שלי אוהבים את הצמות הקופסאות הבינוניות האלה בגלל היותו סגנון תחזוקה נמוך שהופך אותו לאופציה נהדרת לילדים.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

סגנון זה הוא הטוב ביותר כאשר נעשה עם שיער קלוע סינתטי. בזמן הצמה, טוב להוסיף מעט ריבה לגימור אחיד ונקי יותר.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

לקוחות עם אורח חיים עמוס אוהבים את התסרוקות האלה של צמות קופסאות. זה יכול להיות מעוצב להפליא ללילה דייט במסעדה או לסגת לפגישת עסקים, וזה מאוד פופולרי בקרב מי שאוהב להיכנס לחדר הכושר.!

צמות האלה

צמות קופסא בצבע צהוב ושחוראינסטגרם / @queenveehair

ש&א עם יוצרת הסטייל ויקטוריה דייויס

מעצב שיער @ סוויטות סלון Cut Creaters באטלנטה, ג’ורג’יה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

מראה זה מכונה “צמות האלה”. זה ייחודי בהבדל שלה מצמת קרקפת מסורתית שבה אתה צמה ביד כי אתה בעצם צמה ביד, וגורם לשיער להתנפח החוצה.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

אתה יכול להשתמש בכל חומר החזקה כמו בקרת קצוות, ג’ל או ריבה. אני אוהב להשתמש בסוויטות סלון של Loc n ’Gel by Cut Creators. מוס הוא טוחן תחזוקה נהדר עבור סגנון זה להחזיק מעמד קצת יותר.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

הייתי ממליץ על צמות קופסאות אלה עם פופים של בלונדיניות לנשים בכל הגילאים ואורחות החיים. זה נראה נהדר לכל אירוע. הייחודיות של הצמה המסוימת הזו הופכת אותה למתאימה לאירועים קלאסיים ואלגנטיים.

צמות ארגז אומברה

צמות ארגז אומברהאינסטגרם / @_sweeta_neisha_

ש&א עם יוצר הסטייל רנישה בלנסון

מעצב שיער עצמאי בסקרמנטו, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות קופסאות הן צמות בודדות גדולות יותר עם חלקים בצורת קופסה. הדבר האהוב עליי בצמת האומברה הזו הוא הרבגוניות שלה. ניתן ללבוש אותו בסגנונות רבים ושונים כמו חצי עד חצי למטה, קוקו, הפוך לצד אחד וכל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

כדי לשמור על סגנון הצמות הללו יהיה עליך לעטוף את שיערך בזמן השינה עם צעיף. יהיה עליך גם לשים מצנפת על הראש עם כל הצמות בתוך המכסה גם כן. זכור להשתמש בסוג שמן כלשהו על פי הצורך על הקרקפת.

הצמות טבלו גם במים חמים רותחים כדי לתת להן מראה טבעי יותר וייתכן שיהיה צורך לעשות זאת שוב בעוד כשלושה שבועות בערך. המוצרים בהם השתמשתי ליצירת הלוק הזה היו שיער קלוע מותג Rastafri (Freed’m-Silky-Braid) ו- Shine N ‘Jam המיוצר על ידי Ampro Pro Style.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

כל מי שמוכן להתחייב לטיפול ותחזוקה נאותים של הצמות הללו.

צמות קופסאות בינוניות עד גדולות

צמות קופסא יפות לנשים אפריקאיותאינסטגרם / @hair.by.fabiola

ש&A עם יוצר הסטייל פביולה פונג

מעצב שיער אפריקאי עצמאי במונטריאול, קנדה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

סִימֶטרִיָה. זו המילה שעולה לי לראש כשאני מתאר את סגנון הצמות היחיד הידועה קלאסית. מה שעושה את זה כל כך נעים בעיניים הם כל החישובים שמאחורי כל צמה. יש לשקול את שלושת הגדילים באופן שווה, אחרת תתקבל בליטות. הפרידות חייבות להיות נקיות כדי למנוע מתח שיער כואב. והכי חשוב, אתה צריך להכניס את כל השיער האמיתי של הלקוח שלך בשביל הסוואה, חלקות וברק. כל הגורמים הללו מתחברים ליצירת איסוף סימטרי מושלם זה של שיער וצמות.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

למי שמחפש לשחזר את הצמות האלה, הדבר הראשון שהייתי ממליץ עליו הוא לאתר אותי ולקבוע פגישה מיידית. אחרת, בחנות מוצרי היופי המקומית שלך יש את כל מה שתצטרך כדי לעשות זאת בבית. שיער קלוע סינתטי Kanekalon הוא סוג התוספת שהשתמשתי בה. אני מעדיף את הלחיצות X של המותג כי יש לו צפיפות טובה ומרקם מתאים לתת לך צמות מלוטשות שלא מרגישות כמו פלסטיק זול. כמו כן תזדקק לשמן שיער טוב כדי לחות כראוי את שיערך האמיתי לפני תחילת העבודה, כמו גם ג’ל מיזוג בקרת קצה למניעת התעופפות. עם סבלנות וכמה הדרכות, תרגול יוצר מושלם.

כשזה מגיע להחזיק את סגנון הצמות החדשות של התיבה הבינונית החדשה שלך, זהו אחד מסגנונות התחזוקה הנמוכים ביותר בעולם הצמות. זה רק דורש שתזכור להרטיב את השיער שלך לפחות כל יום. אני מעריץ גדול לערבב מעט מים ושמן שיער לבחירתך (כגון שמן קיק) בבקבוק ריסוס ולזלף את השיער והקרקפת לפני היציאה מהדלת..

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני באמת מרגיש שזו תסרוקת צמות אוניברסלית. עשיתי את זה מסוגי השיער הכי זורמים עד החלקים ביותר. זה יכול להיות מראה נהדר לילדים, סטודנטים, אמהות עסוקות או אפילו סבתא המקסימה שלך. המפתח הוא למצוא סטייליסטית שיודעת מה הם עושים ולא צמה חזק מדי. הלקוחות שלי תמיד מופתעים מחווית הצמה ללא כאבים שאני מציעה כי רובם לא יודעים שצמות לא אמורות להיות כואבות.

זהו סגנון מגן נהדר המסייע לצמיחת השיער שלך על ידי שמירה עליו מפני מניפולציות רבות מדי למשך שישה עד שמונה שבועות לכל היותר, ולכן יש לעשות זאת בעדינות. בין אם יש לך פנים עגולות יותר או תכונות עדינות יותר, זה לא מפלה. מכיוון שסגנון צמות הקופסה הזה מאפשר מגוון רב כל כך, יש אורך ורוחב צמה אחד שיתאים לכל אחד.

טרנדי & נוֹעָז

אופנתי & amp; תסרוקת נועזתאינסטגרם @tiffani_renaestyles

ש&יוצר עם סגנון, טיפפני רנה

בעלים/בריידר @ טיפני ריפני סטייל בג’ונסבורו, ג’ורג’יה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות הארגז האלה הן אופנתיות, יפות ונועזות. אני אוהב כמה קל לתחזק אותו. זהו אחד מאותם מבטי ההגעה כאשר אתה רוצה לתת לשיער שלך הפסקה, אבל גם להצהיר.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

שיער צמות קנקלון שימש ליצירת סגנון צמות קופסה זה, יחד עם Edge Control כדי להחליק את השורשים. אני ממליץ לקשור את השיער עם צעיף מדי לילה ולהשתמש ב- Edge Control בקצוות שלך בעת הצורך כדי לשמור על המראה הזה. אני ממליץ גם לשמן את הקרקפת שלך לפחות כל יום אחר כדי לקדם צמיחה ולשמור על מראה השיער.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני חושב שהסגנון הזה מתאים למי שנמצא בדרכים ויש לו זמן מוגבל להתמסר לשיער על בסיס יומי. זה יכול להיות טוב גם למי שרוצה לתת לשיער שלהן הפסקה ממניפולציה יומיומית. סגנון זה יכול להתנדנד על ידי כל אחד עם כל סוג שיער, אולם אורך חייו של הסגנון ישתנה בהתאם למרקם השיער שלך. טקסטורות קינקיות יחזיקו את הצמות לאורך הארוך ביותר מכיוון שהסיכוי שלהן להחליק בשורשים הוא נמוך יותר.

השופטת הפואטית ג’נט ג’קסון בהשראת צמות

השופטת הפואטית ג'נט ג'קסון בהשראת צמותאינסטגרם @_crownsbyvee

עוד לפני הסרט מ -1993 נשים שחורות מטלטלות את סגנון הצמות החמוד הזה של צדק פואטי. ייצגו את הקלאסיקה הפולנית עם סגנון צמת קופסא קלאסי נוסף.

צמה בזנב דג

צמה בזנב דגאינסטגרם @amanda.afroshair

גם לאחר שהיו לך צמות הקופסה המורכבות שלך, הצבת כולן בצמה אחת גדולה היא טריק קל לשמור את השיער במקום אחד.

לחמנייה של קופסת צמות

לחמנייה של צמות קופסהאינסטגרם @braided__

סגנון צמות קופסאות זה הוא סגנון רב תכליתי וקל שניתן להצמיד לעדכון אלגנטי, או שתוכל לתת לכל להיתקע למראה חצוף וחסר דאגות. הסגנון האהוב עלי הוא לחמוק את החלק העליון ולתת לגב לתלות לשילוב של שני המראות, אבל הסגנונות הם אינסופיים לצמות קופסאות. הדבר שהכי אהבתי בו הוא שזה סגנון הגנה נהדר לשיער טבעי. הוא עמיד לאורך זמן (ניתן ללבוש עד 3 חודשים) ושוב, תכליתי במיוחד.

הדרך הבריאה ביותר להתקין ולשמור על סגנון מגן זה היא להתחיל בשיער נקי, מותנה ולח היטב. להסיר היטב את השיער עם מרכך טוב להרכבה או קרם לחות. נסה שייק וחלב שיער לשיער הלחות של שי לחות, מסרק צמחי מרפא קל של טליה וואג’יד והשארת נעילת לחות באואידד..

שמור על סגנון זה בעזרת תרסיס לחות טוב שתוכל לרכוש או להכין בעצמך על ידי הוספת מים והשמן האהוב עליך (שמנים אתריים ו/או מרכך) בבקבוק ריסוס זול. הרעיונות למתכוני קוקטייל הם אינסופיים, ואני ממליץ לרסס את הקרקפת והשיער מדי יום להטבות מירביות.

זהו אחד מסגנונות ההגנה הרבים שניתן ללבוש על ידי כל אחד. כל צורת פנים, סוג שיער או אורח חיים יכולים להוריד את המראה הזה. אני כן ממליץ שצמות הקופסה יהיו בין ג’מבו לגודל בינוני מכיוון שקטנות ומיקרו במידות יכולות לתרום לשבירה, במיוחד עבור מרקמים עדינים של שיער.

כמו כן, חשוב להשתמש ביחס שווה של תוספות שיער לשיער טבעי כדי למזער שבירה. אף אחד לא רוצה צמות כבדות! סגנון מגן זה נהדר עבור הטבע המחפש סגנון מגן כדי לסייע בשימור אורך ולאלה המחפשים סגנון תחזוקה נמוך ועמיד לאורך זמן..

צמות תיבת קוקו של קורנרו

תסרוקת קוקו קוקו של קורנואינסטגרם @feevasnaturalhairstudio

ש&א עם יוצר סטייל, אומקה לימונים

בעלים ומעצב שיער טבעי @Feevas סטודיו לשיער טבעי בחופשה, פלורידה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

המראה הזה הוא צמות של קוקו קוקו. הדבר שהכי אהבתי בו הוא טכניקת ההזנה בכדי לגרום לצמה להיראות טבעית יותר.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

כל מה שאתה צריך זה קצת שיער קלוע קנקלון ומוצרי השיער האהובים עליך ללחות.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

תסרוקת זו נהדרת לכל צורות הפנים. הוא סגנון נהדר אם אתה אוהב לקום וללכת. זה נהדר לטיולים, חופשות או אם אתה רק רוצה סגנון מהנה.

צמות ג’מבו

תסרוקת Jumbo Box Braidsאינסטגרם @braid.boss

ש&יוצר עם סגנון, דז’ה מרשל

סטייליסטית צדדית @Hot Spot בשיקגו, אילינוי

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

ג’ומבוס הם תסרוקת פשוטה, אך חמודה ומהירה מאוד. צמות קופסת ג’מבו יכולות להעניק מראה ילדותי, ספורטיבי או מתוחכם, הכל בהתאם לאופן שבו אתה מתלבש או מעצב אותן..

לדוגמה, צמת ג’ומבוס בלחמנייה תהיה סגנון מתאים לאישה שנכנסת לראיון או לפגישה. אם היא רק הייתה יוצאת לטיול מזדמן, סגנון חצי עד חצי למטה יהיה מושלם.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

בהחלט תזדקק למסרק זנב חולדה, ריבה ובקרת הקצה האהובה עליך כדי ליצור מחדש את סגנון הצמות של הקופסה כדי להבטיח שתקבל את אותו נקי. מראה מסודר. אתה יכול גם להוסיף אביזרים שהם דברים פשוטים שהיית משתמש בהם באומנות ומלאכה ואפשר למצוא אצל מייקל.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני ממליץ על צמות קופסאות אלה לכל לקוח. זה הסגנון המושלם עבור אלה שיוצאות לחופשה או נשים שפשוט רוצות הפסקה מהשיער שלהן. עם זאת, בעת בחירת סגנון וסטייליסט זה, היזהר מכמות השיער המשמשת את הצמות שלך. אתה רוצה שזה יתאים למרקם הראש והשיער שלך. אם הם נעשים בצורה לא נכונה, הם יכולים להכביד על השיער הטבעי ו/או לגרום נזק.

צמות בוב בוקס A

טוויסט על תסרוקת בוב בקו Aאינסטגרם @ניאזאמר

ש&א עם יוצרת סטייל, טניה טורטון

קריאייטיב / מחנך ומייסד מוביל @ NiaZamar: הגדרה מחדש של יופי בטורונטו, אונטריו

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

זהו טוויסט על בוב הקו. הדבר שאני הכי אוהב בו הוא עד כמה הוא מסגר את פני הלקוח.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

לקוח זה רצה לצמות קופסאות קצרות כדי להשאיר את שערה מצווארה ולהיות בעל מראה קל לתחזוקה נמוכה. שערה היה ארוך יותר מהמראה הרצוי. הטיפ שלי הוא להשתמש בצמות סרוגה מאחור כדי לאפשר את האורך הקצר הרצוי תוך שמירה על בריאות השיער הטבעי של הלקוח..

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

סגנון זה נהדר ללקוחות בעלי שיער גס ומתולתל ואורח חיים עמוס המחפשים לקחת הפסקה מהעיצוב היומיומי. בוב הקו נהדר לצורות פנים סגלגלות ועגולות המחפשות ליצור איזון.

ניתן להוסיף צבע למראה זה גם למי שרוצה לנסות משהו חדש, אך עדיין לא מוכן להתחייב לשינוי דרסטי..

צמות קופסת הסרוגה

צמות קופסת הסרוגהאינסטגרם @klassytbraids