16 הדרכים הטרנדיות ביותר לעיצוב לוקסאו מזויפים כרגע

לוקס faux קצר הוא תסרוקת הגנה במתיחות בינונית המושגת על ידי עטיפת תוספות סביב השיער. לוקס נעשים בדרך כלל זמן רב, אך תתפלאו כיצד הם נראים מסוגננים גם בסגנונות קצוצים!

כשחזרה למגמה, ריהאנה לבשה את היצירות האלה בסרטה האחרון Oceans 8. כולם עמדו בתור כדי להעתיק את המראה שלה מאז. קיצורם בבוב, פיקסי או האונה הוא דרך ייחודית אחת לגרום לך להתבלט מההמון!

לא אוהב להתחייב לטווח ארוך? שלא כמו ראסטות, קל לתחזוק במיוחד, במיוחד לא משנה סוג השיער שלך. אתה יכול לבחור מתוך הרבה דוגמאות וצבעים שיחסכו לך זמן לעיצוב הגדילים שלך מדי יום!

מבוסס מישיגן שאניק גרנט יוצרת את הגרסאות שלה למראה עם חוטים וחפתים. היא מזכירה כי “אתה צריך להיות לפחות 3 סנטימטר של שיער לפני התקנת לוקים לצורך פחות מתח.”

אל תשכח את השורשים שלך! זהו הטיפ מספר 1 של הצמת המומחים שלנו בעת קבלת לוקוסים מזויפים. “זה הזמן האופטימלי לחות ועיסוי של השורשים האלה כדי לעורר את הקרקפת, לקדם צמיחה חדשה”, היא אומרת לנו..

למרות שהיא קצרה, היא מבטיחה שהתסרוקות האלה עדיין מגוונות במיוחד. שאניק גם משתפת את המוצרים המובילים שלה-מרכך הכנסה על בסיס מים ושמנים כגון אבוקדו, קיק או זית..

מי אמר שאי אפשר לעשות הרבה עם שיער קצר יותר? הוכח שהם טועים כאשר אתה מנסה אחת מהתמונות הפופולריות של תסרוקות faux locs קצרות!

לוקס עבים

לוקס מזויפים עבים קצריםאינסטגרם @chumasoko

תראה במיטבך עם סגנון ההגנה המקומי העבה הזה על שיערך שאורךך מעבר לכתפיים שלך. כל לוק נעשה בצורה מסודרת ונראה כל כך מחמיא על שיער שחור טבעי.

לוקס אישי לסרוגה

לוקוס סרוגים בודדים על שיער קצראינסטגרם @fauxlocsbyjalisa

יצירת אייקון, לוקס מזויפים קצרים דורשת זמן וידיים יציבות. לבשי את מקומי הסרוגה האישיים עם עבודת חרוזים ואביזרים נוספים.

לוקס אדום

לוקס דמוי אדום קצראינסטגרם @ronitrawalker

האם אתה אוהב את השיער המתולתל שלך באופן טבעי? צבעו אותו באדום תוסס, ולאחר מכן הפכו אותו לראסטות צדדיות כדי לתבל דברים. אלה לוקס אדום faux שיער קצר יתאים בוודאי הרוח עצבני שלך.

עם קצוות מתולתלים

לוקס מזויפים קצרים עם קצוות מתולתליםאינסטגרם @boholocs

תן למזויפים שלך להתקרב אל הכתפיים שלך, ג’אז אותו עם קצוות מתולתלים, והדבר הבא שאתה יודע, אתה הכוכב במסיבה מהנה בנושא בוהו. לוקוס דמויי חוט ומגן אלה נראים מרתקים על נשים עם צבע שיער זנגביל לוהט על שורשים כהים.

לוקס מזויפים

צמות לוקס קצרותאינסטגרם @high__endstylist

תארו לעצמכם כמה האווירה שלכם תהיה חזקה כשיש לכם את המיקומים המזויפים האלה על השיער השחור והקצר שלכם באופן טבעי. המיזוג של כמעט חיתוך, צמת הקופסה וראסטות סטרטר מצוינות מעורר התפעלות.

לוקס מתולתל

לוקס מזויפים קצרים ומתולתליםאינסטגרם @baje_hair

הסטייליסטית לויס אסטריד צודקת ללא ספק כשאמרה ש”תלתלים נותנים זוהר אחר “. סגנון המתחמים המתולתל הזה הוא אחד הרעיונות הטובים ביותר לעשות על השיער השחור הקצר שלך. נסה זאת וספר לאנשים עד כמה הטעם שלך ייחודי.

סרוגה האלה פאוקס לוקס

אלילה קצרה מזויפת שיער סרוגהאינסטגרם @princesseud

אין דבר טוב יותר מתסרוקת האלו הסרוגה הארוכה הקצרה הזו על שיער שחור טהור. התאם את זה לפנים שלך למראה האלה, ואתה מוכן להיות בכל אירועים גדולים בשכונה.

בוב פו לוקס

לוק בוב קצראינסטגרם @fauxlocs_bynomzz

איזה מראה צעיר לנשים שאוהבות לנענע בוב לוקס קצר! תסרוקת ראסטות מזויפת כמו זו היא גם סגנון הגנה נהדר לשיער נשים.

בלונדיניות מזויפות

לוקס בלונדיניות קצרותאינסטגרם @nneunfiltered

שדרג את כל הסגנון שלך עם שינוי עם לוקס בלוק קצר ובלונדיני!

לוקס סרוגה מתולתל

שיער סרוגה מלאכותי מתולתל קצראינסטגרם @cutelooksdar

לוקוס סרוגה ייחודי מתולתל יוצר תסרוקת קצרה מהממת. השורשים הסרוגים המסתיימים בתלתל רופף ויפה נותנים גישה דינאמית לכל התסרוקת.

לוקס מאוד קצר עם צדדים מגולחים

לוקוסים קצרים עם צדדים מגולחיםאינסטגרם @astoldbybrittanyd

תן דגש למקומות הדמוי הקצרים מאוד שלך עם צדדים מגולחים! סגנון זה מוציא את הגבריות שלך שהיא מגע נחמד של מראה מקסים לגל מגניב כמוך!

האלה הפוקס לוקס בוב

אלת בוב קצרה מזויפתאינסטגרם @biggnaicaa_

קצות הקרמל מעניקים טוויסט נחמד לבוב הקצר והאל -לוקי. זהו סופר גלאם בצורה הנוחה ביותר!

Jumbo Faux Locs

לוקס ג'מבו קצריםאינסטגרם @i_do_hair_studios

לוקס קצרות ג’מבו הן תסרוקת שחורה מגוננת נהדרת לנשים עם שיער סמיך.

לדברי מעצב השיער העצמאי, Xta Agyei, “אתה יכול לקבל את זה מבולגן. ניתן לעצב אותו, לעצב ולשמור אותו לאורך זמן. אתה יכול לנתק אותו כאשר אתה לא רוצה את המראה או הסגנון הזה יותר ועדיין להחזיר את השיער הטבעי שלך. “

אגיי מזהיר שזה לא סגנון לאנשים עם ראש עדין. “סוג השיער שלך צריך להיות סביב 3a/3b עד 4a/4c. אדם שלא אוהב שיער מבולגן לא צריך לשקול את הסגנון הזה. “

לוקס קטן עם שיער מארלי מגניב

לוקס מזויפים קצרים עם שיער מארליאינסטגרם @uriahbelle

לוקוסים קטנים וקצרים דומים מאוד לדראדס.

“האתרים האלה מאוד קלים ונושמים ללבוש במהלך הקיץ ועדיין מסוגלים להגן על השיער הטבעי שלך מתחת”, אומרת מעצבת השיער אנאבלה אוליסה מקווינס, ניו יורק.

Ulysse ממליצה על תסרוקת זו למי שמחפש תסרוקת הגנה ואם אורח החיים שלך כרוך בהמון אימונים ובאיש מקצוע עסוק. היתרון במראה זה הוא ש”אתה לא צריך להתמודד עם המאבק שיש לך הרבה שיער לקשור או בפנים “, מייעץ אוליסה.

לוקס סרוגה

לוקס סרוגים קצריםאינסטגרם @fauxbyyonnie

לוקס סרוגה בסגנון בוב על שיער קצר ממש בולט על ידי הוספת לולאות בקצוות.

יוצרת הסטייל, איונה בראון מטמפל הילס, MD אומרת שזה אחד ממראה החתימה החדשים שלה.

כאשר בוחנים זאת, העצה הטובה ביותר של בראון היא “תמיד לנסות לשאוף אחרי מותגי שיער מארלי לאורך זמן כמו טוויסט ג’מייקני או צמה קובנית. חובבי פאוק לוק לטווח ארוך אפילו משתמשים בשיער אדם, וחכם להשתמש במוצרי לוק טבעיים כמו שורשים טרופיים כדי לעזור לשיער שלך לצמוח תוך הנאה מתסרוקת זו..

לוקס בוהמי

לוקס בוהמי קצראינסטגרם @youngmedusas_

לוקוסים קצרים יותר יכולים לפעול גם כדראסטים מבלי לנעול את שיערך. סגנון הגנה המאפשר לך להתנסות עם ראסטות מבלי לנעול את השיער שלך בפועל..

היופי בסגנון זה על פי יוצרה, קמלה מפורט לודרדייל, פלורידה הוא ש”ככל שהם מבוגרים כך הם נראים טוב יותר לאורך זמן. אם מותקן כראוי, יש פחות מתח על השיער שלך שאינו גורם לנזק, רק להגנה “.

העצה החשובה ביותר של קמלה היא שתדעו כי “טיפוח השיער מתחיל לפני ההתקנה. אני לא יכול להדגיש את זה מספיק. אתה צריך לדאוג לשיער שלך לפני התקנת הלוקס הפשוט פשוט כי לא תהיה לך גישה לשער השיער שלך רק לשורשים. זה ימנע משיערך להתייבש. “