Category: תסרוקות שחורות

19 תסרוקות צמות קופסות לסמים שתנסה בשנת 2021

צמות קופסאות הן אחת התסרוקות הפופולריות ביותר בקרב אפרו -אמריקאים, ואין פלא מדוע. הם מסוגננים, קלים לתחזוקה וניתנים ללבישה בסגנונות שונים. בדוק מה אומרים המקצוענים על תסרוקות צמות קופסאות.

צמות ארגז בורגונדי

צמות קופסאות בורדואינסטגרם @creationsbyshantiez

צמות קופסאות הן דרך פאנקית להגן ולעצב את השיער שלך בו זמנית. לכן הצמות האדומות בהשראת ריהאנה מושלמות לקיץ (וגם לכל השנה!)

צמות ארגז משולש

צמות ארגז משולשאינסטגרם @urban_kinks

ש&יוצר עם סגנון, דווניה פרילנד

מאסטר בריידר / מעצב שיער טבעי @ Urban Kinks סטודיו לשיער בברונקס, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה נותן טוויסט לצמות הקופסה המקובלות בחלוקה מרובעת. חלקי המשולש ומגע הצבע מוסיפים התלקחות פאנקי דמוית מבוך לתסרוקת שצורחת ביטחון, עצבנות וסגנון. האורך מוסיף מימד למראה וגם הופך את הסגנון לרב -תכליתי באופן שניתן ללבישה בלחמנייה, קשר עליון, קוקו, או פשוט למטה. הדבר האהוב עלי ביותר בתסרוקת זו יהיה חייב להיות הצבע. זה עדין אבל עדיין מורגש.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אם לקוח רוצה לחקור צמות קופסת משולשים, הייתי אומר לך על זה! זה מראה חמוד חסר דאגות במיוחד מכיוון שאנחנו מתקרבים לחודשים החמים יותר ועונת החגים מתקרבת אלינו. על הלקוחות להבין את התרבות של מקום העבודה שלהם כדי לקבוע אם סגנון זה מתאים בדיוק לסביבת העבודה שלהם. בחירות התסרוקת שלך מהוות השתקפות חיצונית ישירה של האישיות שלך, למה שלא תראה את זה!

צמות שחורות עם עיצובים של קורנו

צמות שחורות עם עיצובים של קורנואינסטגרם @1755 צמות

ש&א עם יוצרת סטייל, מרים

מעצב שיער / מנהל @ מרים & צמות שיער אפריקאיות Teneke בברוקלין, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

תסרוקת צמת קופסה זו מעניקה לך מראה מאוד קלאסי. זה נראה פשוט מאוד וקל מאוד לניהול. אתה יכול לשטוף את השיער שלך תוך שימוש בסגנון זה, לשמן אותו, והדבר האהוב עליי בסגנון זה הוא שהוא מחזיק הרבה זמן למשך כ -3 חודשים. מכיוון שסגנון זה הוא 3 שכבות כשהוא מזדקן ומתחיל להיות מבולגן, אתה תמיד יכול לעשות את החלק העליון ולגרום לו להיראות חדש ומשום שהוא נמשך כל כך הרבה זמן. זה נותן לשיער שלך זמן לנשום מה שגורם לו לצמוח.

כל עצה למי ששוקל את זה?

תסרוקת זו מיועדת לאנשים שאוהבים את המראה “במבט אחד”. מה שאני מתכוון לזה הוא שאתה לא באמת יכול לעצב אותו באופנים אחרים. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות זה בלחמנייה נמוכה או בקוקו או פשוט להשאיר אותה. זה לא כמו תסרוקות אחרות שבהן אתה יכול לעצב את זה ולעשות איתן את כל הדברים האלה, אז זה מיועד לאדם שמספיק לו מראה זהה במשך כחודשיים.

צמות ארגז גדול

צמות ארגז גדולאינסטגרם @stylebynats

ש&יוצרת עם סטייל, נטלי ורבורטון

מנהל סלון @ מספרת שיער אימפריאל בברונקס, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

צמות הקופסה הגדולות האלה מיועדות למי שאין לו סבלנות לשבת בסלון יותר משעתיים כי זה הזמן האמיתי שלקח לי להשלים את המראה הזה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

ראשית הסגנון הזה לא מיועד למי שמקבל צמות בפעם הראשונה כי זה יכול להיות קצת קשה להתמודד עם סטיילינג וכשהגיע הזמן לישון.

סגנון זה בהחלט עובד עם כל סוג שיער. סגנון זה מתאים למישהו בעל אישיות מבעבעת וכזה שיש לו תשוקה לצמות ארוכות ואין לו זמן לעשות שיער כל בוקר.

צמות קופסאות קצרות

צמות קופסאות קצרותאינסטגרם @mikodohair

ש&יוצר עם סגנון, מיקו קרוז

מקצוענית לצמה במשרה חלקית בהות’ורן, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

סגנון הצמה הקופסא הקצר הזה אופנתי, והדבר האהוב עליי הוא שזה ממש חמוד, קליל ורבגוני.

כל עצה למי ששוקל את זה?

זהו סגנון רב תכליתי ומגן עם תחזוקה קלה.

👉 ראה עוד תסרוקות קצרות לנשים שחורות.

צמות קופסאות קטנות

צמות קופסאות קטנותאינסטגרם @kreationzxkendrea

ש&יוצר עם סגנון, קנדריא בייקר

מעצב שיער @ Kreationz X Kendrea בקטי, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה?

צמות הקופסא הקטנות האלה עצבניות ותחזוקה נמוכה. דבר אחד שאני אוהב במראה הזה הוא שהוא רב תכליתי. ניתן לחבר את האמצע ללחמנייה או אפילו לפצל לשני חלקים עם לחמנייה בחלקו העליון והתחתון פנוי, ולתת לה מראה חדש.

כל עצה למי ששוקל את זה?

סגנון זה מושלם לאדם בעל הרבה אישים, במיוחד כאשר הוא נלבש עם שיער מאריך צבעוני. הפרט יכול להיות יצירתי עם צבעים כדי לתת לו התלקחות יפה. כדי לשמור על קשר עם סגנון זה, עדיף ללבוש צעיף משי או סאטן על השיער בלילה כדי לוודא שהסגנון שומר על ניקיון לאורך זמן..

סגנון זה יכול להימשך עד 4 שבועות. בדרך כלל אני מודיע ללקוחות שלי לא ללבוש סגנונות מסוג זה יותר מ -4 שבועות. אני עוסק בשמירה על בריאות השיער הטבעי. כמו כן, כל סוגי השיער יכולים ליהנות ממראה זה. עם זאת, גודל הצמות עשוי להשתנות בהתאם למרקם בהישג יד. עליך להתחשב במשקל שיער הארכה בעת הוספה. אחרון חביב, ניתן להשתמש במוצר בקרת קצה בהיקף הקדמי של קו השיער כדי לשמור על השערות הדקות יותר על כנן.

צמות ארוכות ארוכות מעוותות

צמות קופסאותאינסטגרם / @hairbydeege

ש&A with Style Creator Deidra

מעצב שיער ביוסטון, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

אלה צמות ארוכות ארוכות, קלות משקל, ומציעות וריאציות רבות של עיצוב. יש להם את היכולת להימשך עד ארבעה עד שישה שבועות.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר את צמות הארגז האלה?

התחל בשיער שטוף וטולף טרי (יש צורך בשיער של לפחות שלושה סנטימטרים). השתמשתי בשש חבילות שיער צמות Xpressions, מסרק פרידה, Shine n ‘Jam Extra Hold), מהדקי שיער או עניבות שיער, מספריים ודוד מים חשמלי. תטבול קצוות בדוד לאחר שתסיים לאטום את הקצוות.

כדי לשמור על צמות קופסאות אלה, אתה יכול להשתמש בשמן לבחירתך כגון חוחובה, שמן זית, ארגון, שמן קיק שחור, או אפילו שמן קוקוס. יש למרוח שמן פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע. ניתן גם להשתמש בשמפו יבש לניקוי הקרקפת. שיער צריך להיות קשור בלילה עם צעיף.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

יש לי לקוחות עם כל סוגי השיער, החל מדק במיוחד עד גס במיוחד. בהחלט כל סוג שיער יכול לנסות את הצמות הארוכות הארוכות האלה. צמות אלה יתאימו בצורה הטובה ביותר לאדם הרוצה הפסקה מעיצוב שיערן מדי יום. זה סגנון נהדר אם אתה מתאמן, עומד ללדת תינוק, נוסע, עובר לטבע או אם אתה פשוט רוצה לנסות משהו חדש. לך על זה!

צמות קופסאות בינוניות לילדים

תסרוקת On-The-Go Braidsאינסטגרם @bellebraidshtx

ש&א עם יוצר סטייל, פורשה טנה

מעצב שיער מגן @ Belle Braiding Room ביוסטון, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות קופסאות לילדים יכולות להיות קשות אם לא מנהלות אותן כראוי. אני אוהב את סגנון צמות הקופסה הזה מכיוון שהוא רב תכליתי. אני מגלה שרבים מהלקוחות שלי אוהבים את הצמות הקופסאות הבינוניות האלה בגלל היותו סגנון תחזוקה נמוך שהופך אותו לאופציה נהדרת לילדים.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

סגנון זה הוא הטוב ביותר כאשר נעשה עם שיער קלוע סינתטי. בזמן הצמה, טוב להוסיף מעט ריבה לגימור אחיד ונקי יותר.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

לקוחות עם אורח חיים עמוס אוהבים את התסרוקות האלה של צמות קופסאות. זה יכול להיות מעוצב להפליא ללילה דייט במסעדה או לסגת לפגישת עסקים, וזה מאוד פופולרי בקרב מי שאוהב להיכנס לחדר הכושר.!

צמות האלה

צמות קופסא בצבע צהוב ושחוראינסטגרם / @queenveehair

ש&א עם יוצרת הסטייל ויקטוריה דייויס

מעצב שיער @ סוויטות סלון Cut Creaters באטלנטה, ג’ורג’יה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

מראה זה מכונה “צמות האלה”. זה ייחודי בהבדל שלה מצמת קרקפת מסורתית שבה אתה צמה ביד כי אתה בעצם צמה ביד, וגורם לשיער להתנפח החוצה.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

אתה יכול להשתמש בכל חומר החזקה כמו בקרת קצוות, ג’ל או ריבה. אני אוהב להשתמש בסוויטות סלון של Loc n ’Gel by Cut Creators. מוס הוא טוחן תחזוקה נהדר עבור סגנון זה להחזיק מעמד קצת יותר.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

הייתי ממליץ על צמות קופסאות אלה עם פופים של בלונדיניות לנשים בכל הגילאים ואורחות החיים. זה נראה נהדר לכל אירוע. הייחודיות של הצמה המסוימת הזו הופכת אותה למתאימה לאירועים קלאסיים ואלגנטיים.

צמות ארגז אומברה

צמות ארגז אומברהאינסטגרם / @_sweeta_neisha_

ש&א עם יוצר הסטייל רנישה בלנסון

מעצב שיער עצמאי בסקרמנטו, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות קופסאות הן צמות בודדות גדולות יותר עם חלקים בצורת קופסה. הדבר האהוב עליי בצמת האומברה הזו הוא הרבגוניות שלה. ניתן ללבוש אותו בסגנונות רבים ושונים כמו חצי עד חצי למטה, קוקו, הפוך לצד אחד וכל דבר אחר שאפשר לחשוב עליו.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

כדי לשמור על סגנון הצמות הללו יהיה עליך לעטוף את שיערך בזמן השינה עם צעיף. יהיה עליך גם לשים מצנפת על הראש עם כל הצמות בתוך המכסה גם כן. זכור להשתמש בסוג שמן כלשהו על פי הצורך על הקרקפת.

הצמות טבלו גם במים חמים רותחים כדי לתת להן מראה טבעי יותר וייתכן שיהיה צורך לעשות זאת שוב בעוד כשלושה שבועות בערך. המוצרים בהם השתמשתי ליצירת הלוק הזה היו שיער קלוע מותג Rastafri (Freed’m-Silky-Braid) ו- Shine N ‘Jam המיוצר על ידי Ampro Pro Style.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

כל מי שמוכן להתחייב לטיפול ותחזוקה נאותים של הצמות הללו.

צמות קופסאות בינוניות עד גדולות

צמות קופסא יפות לנשים אפריקאיותאינסטגרם / @hair.by.fabiola

ש&A עם יוצר הסטייל פביולה פונג

מעצב שיער אפריקאי עצמאי במונטריאול, קנדה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

סִימֶטרִיָה. זו המילה שעולה לי לראש כשאני מתאר את סגנון הצמות היחיד הידועה קלאסית. מה שעושה את זה כל כך נעים בעיניים הם כל החישובים שמאחורי כל צמה. יש לשקול את שלושת הגדילים באופן שווה, אחרת תתקבל בליטות. הפרידות חייבות להיות נקיות כדי למנוע מתח שיער כואב. והכי חשוב, אתה צריך להכניס את כל השיער האמיתי של הלקוח שלך בשביל הסוואה, חלקות וברק. כל הגורמים הללו מתחברים ליצירת איסוף סימטרי מושלם זה של שיער וצמות.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

למי שמחפש לשחזר את הצמות האלה, הדבר הראשון שהייתי ממליץ עליו הוא לאתר אותי ולקבוע פגישה מיידית. אחרת, בחנות מוצרי היופי המקומית שלך יש את כל מה שתצטרך כדי לעשות זאת בבית. שיער קלוע סינתטי Kanekalon הוא סוג התוספת שהשתמשתי בה. אני מעדיף את הלחיצות X של המותג כי יש לו צפיפות טובה ומרקם מתאים לתת לך צמות מלוטשות שלא מרגישות כמו פלסטיק זול. כמו כן תזדקק לשמן שיער טוב כדי לחות כראוי את שיערך האמיתי לפני תחילת העבודה, כמו גם ג’ל מיזוג בקרת קצה למניעת התעופפות. עם סבלנות וכמה הדרכות, תרגול יוצר מושלם.

כשזה מגיע להחזיק את סגנון הצמות החדשות של התיבה הבינונית החדשה שלך, זהו אחד מסגנונות התחזוקה הנמוכים ביותר בעולם הצמות. זה רק דורש שתזכור להרטיב את השיער שלך לפחות כל יום. אני מעריץ גדול לערבב מעט מים ושמן שיער לבחירתך (כגון שמן קיק) בבקבוק ריסוס ולזלף את השיער והקרקפת לפני היציאה מהדלת..

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני באמת מרגיש שזו תסרוקת צמות אוניברסלית. עשיתי את זה מסוגי השיער הכי זורמים עד החלקים ביותר. זה יכול להיות מראה נהדר לילדים, סטודנטים, אמהות עסוקות או אפילו סבתא המקסימה שלך. המפתח הוא למצוא סטייליסטית שיודעת מה הם עושים ולא צמה חזק מדי. הלקוחות שלי תמיד מופתעים מחווית הצמה ללא כאבים שאני מציעה כי רובם לא יודעים שצמות לא אמורות להיות כואבות.

זהו סגנון מגן נהדר המסייע לצמיחת השיער שלך על ידי שמירה עליו מפני מניפולציות רבות מדי למשך שישה עד שמונה שבועות לכל היותר, ולכן יש לעשות זאת בעדינות. בין אם יש לך פנים עגולות יותר או תכונות עדינות יותר, זה לא מפלה. מכיוון שסגנון צמות הקופסה הזה מאפשר מגוון רב כל כך, יש אורך ורוחב צמה אחד שיתאים לכל אחד.

טרנדי & נוֹעָז

אופנתי & amp; תסרוקת נועזתאינסטגרם @tiffani_renaestyles

ש&יוצר עם סגנון, טיפפני רנה

בעלים/בריידר @ טיפני ריפני סטייל בג’ונסבורו, ג’ורג’יה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

צמות הארגז האלה הן אופנתיות, יפות ונועזות. אני אוהב כמה קל לתחזק אותו. זהו אחד מאותם מבטי ההגעה כאשר אתה רוצה לתת לשיער שלך הפסקה, אבל גם להצהיר.

אילו מוצרים אתה ממליץ לתחזק ולשחזר אותם?

שיער צמות קנקלון שימש ליצירת סגנון צמות קופסה זה, יחד עם Edge Control כדי להחליק את השורשים. אני ממליץ לקשור את השיער עם צעיף מדי לילה ולהשתמש ב- Edge Control בקצוות שלך בעת הצורך כדי לשמור על המראה הזה. אני ממליץ גם לשמן את הקרקפת שלך לפחות כל יום אחר כדי לקדם צמיחה ולשמור על מראה השיער.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני חושב שהסגנון הזה מתאים למי שנמצא בדרכים ויש לו זמן מוגבל להתמסר לשיער על בסיס יומי. זה יכול להיות טוב גם למי שרוצה לתת לשיער שלהן הפסקה ממניפולציה יומיומית. סגנון זה יכול להתנדנד על ידי כל אחד עם כל סוג שיער, אולם אורך חייו של הסגנון ישתנה בהתאם למרקם השיער שלך. טקסטורות קינקיות יחזיקו את הצמות לאורך הארוך ביותר מכיוון שהסיכוי שלהן להחליק בשורשים הוא נמוך יותר.

השופטת הפואטית ג’נט ג’קסון בהשראת צמות

השופטת הפואטית ג'נט ג'קסון בהשראת צמותאינסטגרם @_crownsbyvee

עוד לפני הסרט מ -1993 נשים שחורות מטלטלות את סגנון הצמות החמוד הזה של צדק פואטי. ייצגו את הקלאסיקה הפולנית עם סגנון צמת קופסא קלאסי נוסף.

צמה בזנב דג

צמה בזנב דגאינסטגרם @amanda.afroshair

גם לאחר שהיו לך צמות הקופסה המורכבות שלך, הצבת כולן בצמה אחת גדולה היא טריק קל לשמור את השיער במקום אחד.

לחמנייה של קופסת צמות

לחמנייה של צמות קופסהאינסטגרם @braided__

סגנון צמות קופסאות זה הוא סגנון רב תכליתי וקל שניתן להצמיד לעדכון אלגנטי, או שתוכל לתת לכל להיתקע למראה חצוף וחסר דאגות. הסגנון האהוב עלי הוא לחמוק את החלק העליון ולתת לגב לתלות לשילוב של שני המראות, אבל הסגנונות הם אינסופיים לצמות קופסאות. הדבר שהכי אהבתי בו הוא שזה סגנון הגנה נהדר לשיער טבעי. הוא עמיד לאורך זמן (ניתן ללבוש עד 3 חודשים) ושוב, תכליתי במיוחד.

הדרך הבריאה ביותר להתקין ולשמור על סגנון מגן זה היא להתחיל בשיער נקי, מותנה ולח היטב. להסיר היטב את השיער עם מרכך טוב להרכבה או קרם לחות. נסה שייק וחלב שיער לשיער הלחות של שי לחות, מסרק צמחי מרפא קל של טליה וואג’יד והשארת נעילת לחות באואידד..

שמור על סגנון זה בעזרת תרסיס לחות טוב שתוכל לרכוש או להכין בעצמך על ידי הוספת מים והשמן האהוב עליך (שמנים אתריים ו/או מרכך) בבקבוק ריסוס זול. הרעיונות למתכוני קוקטייל הם אינסופיים, ואני ממליץ לרסס את הקרקפת והשיער מדי יום להטבות מירביות.

זהו אחד מסגנונות ההגנה הרבים שניתן ללבוש על ידי כל אחד. כל צורת פנים, סוג שיער או אורח חיים יכולים להוריד את המראה הזה. אני כן ממליץ שצמות הקופסה יהיו בין ג’מבו לגודל בינוני מכיוון שקטנות ומיקרו במידות יכולות לתרום לשבירה, במיוחד עבור מרקמים עדינים של שיער.

כמו כן, חשוב להשתמש ביחס שווה של תוספות שיער לשיער טבעי כדי למזער שבירה. אף אחד לא רוצה צמות כבדות! סגנון מגן זה נהדר עבור הטבע המחפש סגנון מגן כדי לסייע בשימור אורך ולאלה המחפשים סגנון תחזוקה נמוך ועמיד לאורך זמן..

צמות תיבת קוקו של קורנרו

תסרוקת קוקו קוקו של קורנואינסטגרם @feevasnaturalhairstudio

ש&א עם יוצר סטייל, אומקה לימונים

בעלים ומעצב שיער טבעי @Feevas סטודיו לשיער טבעי בחופשה, פלורידה

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

המראה הזה הוא צמות של קוקו קוקו. הדבר שהכי אהבתי בו הוא טכניקת ההזנה בכדי לגרום לצמה להיראות טבעית יותר.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

כל מה שאתה צריך זה קצת שיער קלוע קנקלון ומוצרי השיער האהובים עליך ללחות.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

תסרוקת זו נהדרת לכל צורות הפנים. הוא סגנון נהדר אם אתה אוהב לקום וללכת. זה נהדר לטיולים, חופשות או אם אתה רק רוצה סגנון מהנה.

צמות ג’מבו

תסרוקת Jumbo Box Braidsאינסטגרם @braid.boss

ש&יוצר עם סגנון, דז’ה מרשל

סטייליסטית צדדית @Hot Spot בשיקגו, אילינוי

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

ג’ומבוס הם תסרוקת פשוטה, אך חמודה ומהירה מאוד. צמות קופסת ג’מבו יכולות להעניק מראה ילדותי, ספורטיבי או מתוחכם, הכל בהתאם לאופן שבו אתה מתלבש או מעצב אותן..

לדוגמה, צמת ג’ומבוס בלחמנייה תהיה סגנון מתאים לאישה שנכנסת לראיון או לפגישה. אם היא רק הייתה יוצאת לטיול מזדמן, סגנון חצי עד חצי למטה יהיה מושלם.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

בהחלט תזדקק למסרק זנב חולדה, ריבה ובקרת הקצה האהובה עליך כדי ליצור מחדש את סגנון הצמות של הקופסה כדי להבטיח שתקבל את אותו נקי. מראה מסודר. אתה יכול גם להוסיף אביזרים שהם דברים פשוטים שהיית משתמש בהם באומנות ומלאכה ואפשר למצוא אצל מייקל.

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

אני ממליץ על צמות קופסאות אלה לכל לקוח. זה הסגנון המושלם עבור אלה שיוצאות לחופשה או נשים שפשוט רוצות הפסקה מהשיער שלהן. עם זאת, בעת בחירת סגנון וסטייליסט זה, היזהר מכמות השיער המשמשת את הצמות שלך. אתה רוצה שזה יתאים למרקם הראש והשיער שלך. אם הם נעשים בצורה לא נכונה, הם יכולים להכביד על השיער הטבעי ו/או לגרום נזק.

צמות בוב בוקס A

טוויסט על תסרוקת בוב בקו Aאינסטגרם @ניאזאמר

ש&א עם יוצרת סטייל, טניה טורטון

קריאייטיב / מחנך ומייסד מוביל @ NiaZamar: הגדרה מחדש של יופי בטורונטו, אונטריו

איך היית מתאר את המראה הזה ומה הדבר שאתה הכי אוהב בו?

זהו טוויסט על בוב הקו. הדבר שאני הכי אוהב בו הוא עד כמה הוא מסגר את פני הלקוח.

אילו טיפים או מוצרים אתם ממליצים לשחזר את המראה הזה?

לקוח זה רצה לצמות קופסאות קצרות כדי להשאיר את שערה מצווארה ולהיות בעל מראה קל לתחזוקה נמוכה. שערה היה ארוך יותר מהמראה הרצוי. הטיפ שלי הוא להשתמש בצמות סרוגה מאחור כדי לאפשר את האורך הקצר הרצוי תוך שמירה על בריאות השיער הטבעי של הלקוח..

לאיזה סוג לקוח היית ממליץ לחפש את זה??

סגנון זה נהדר ללקוחות בעלי שיער גס ומתולתל ואורח חיים עמוס המחפשים לקחת הפסקה מהעיצוב היומיומי. בוב הקו נהדר לצורות פנים סגלגלות ועגולות המחפשות ליצור איזון.

ניתן להוסיף צבע למראה זה גם למי שרוצה לנסות משהו חדש, אך עדיין לא מוכן להתחייב לשינוי דרסטי..

צמות קופסת הסרוגה

צמות קופסת הסרוגהאינסטגרם @klassytbraids

17 תסרוקות קוקו הקלועות החמות ביותר לנשים שחורות

קוקו קלוע הוא החלפה רוחשת למראה היומיומי שלך! בכל הזדמנות ובכל OOTD, צמה מזדמנת אך יצירתית שרצה על גבך תגרום לך להבחין ללא ספק!

שחקו עם סגנונות הצמה, האורך, העובי, הדוגמאות והאביזרים החמודים השונים ליצירת מראה זוהר. צריך אומנות רבה וסבלנות להרכיב תסרוקת קלועה להפליא, אבל התוצאות בהחלט שוות את זה בגלל צרכי התחזוקה הנמוכים שלה.!

משוך את השיער אחורה ליום בחדר הכושר, לטייל בקניון או לחופשת קיץ המיוחלת כדי להוריד את החוטים מהפנים שלך. העדכון החצוף הזה על סגנונות הגנה הוא מראה מהודר ומוגבה להתבלט משל כולם.

עכשיו זה הזמן שתעיין בתמונות האחרונות של קוקו קלוע ותעשי את התסרוקת המופקרת הזו!

קוקו קלוע דג לשיער שחור

זנב קוקו קלוע לשיער שחוראינסטגרם @braids_for_all_textures

זה לא מהפנט להסתכל? בדומה לצמות האחרות, אתה יכול לקבל צמות עצם דג על ידי היצמדות קרוב לקרקפת תוך כדי זנב דגים.

צמות קופסאות

צמות קופסאותאינסטגרם @braids_by_antoinette

הפוך את הצמות לניהול עוד יותר כאשר אתה אוסף אותן לקוקו עליון מקסים! כך תוכל להשוויץ בפנים היפות שלך בצורה מסודרת ובהירה.

קוקו טוויסט קינקי

קוקו טוויסט קינקיאינסטגרם @crownmeb_

ערמו את הצמות שלכם לעשייה גבוהה מהשורה הראשונה לסגנון אלגנטי מהיר! לגמרי דרך למשוך את תשומת הלב של כולם!

צמות לימונדה

צמות לימונדהאינסטגרם @styledbyglammmaaa

צא לשבט עם העיצוב המגניב והעדין הזה של cornrows לפני שתמשוך את הכל לפוני מלוטש באבזור! קוקו קלוע לשיער שחור יכול להחדיר בטכניקות צמה כמו זו ואחרים למראה ייחודי.

צמות הסרוגה

צמה סרוגהאינסטגרם @irenesbraids

זה כל כך נעים לעין עם פיתולי הספירלה החמודים שנופלים ישר ומדהים מקוקו. זה מתחיל עם תירס ממש דקיקות ומרווח באופן שווה ומסתיים בחלק העליון של הראש כדי להפוך לחתיכות ג’מבו המדהימות האלה. צמה יכולה גם להפוך לצורת אמנות עם מגוון דרכים ליצירת יצירות יפות.

מארג קוקו קלוע

מארג קוקו קלועאינסטגרם @taylordddd._

הפשטות במיטבה! הצמות הטבעיות המעולות האלה עם אומברה אדומה ידהימו כל מי שרואה את זה.

צמת האלה

צמת האלהאינסטגרם @queenveehair

יש לנו כאן סגנון מגן מאובזר להפליא. האזיקים והמיתרים ממתכת זהובים והדגשים התוססים כולם יוצרים מראה מסוגנן באמת המושלם למלוכה.

צמת מגן מושלמת

צמת מגן מושלמתאינסטגרם @blisshaircare

עם קוקו מהשורה הראשונה כמו זה, אתה יכול להיות תכליתי בהתאמה אישית של השיער שלך. השתמש בשילובים של חתיכות עבות ודקות וכמה חוטים לתוצאה מקסימה.

צמת ג’מבו

צמת ג'מבוInstagram @rudysstyles

כל השיער הנינוח שלך נמשך לזנב ענק אחד למראה לא מתאמץ אך מלוטש. תסרוקת בהשראת שנות ה -90 היא אופציה מסנוורת לנשף או לסגנון היומיומי שלך.

צמות קורנו

צמות קורנואינסטגרם @im_theantidote

צבע תוסס הוא דרך מגניבה לעדכן את העדכונים שלך. השתמש באביזרי שיער לסגנון טרנדי יותר, ותוכל גם ליפול חתיכה אחת מול האוזן למגע ייחודי.

קוקו חמוד לילדות קטנות

פוני חמוד לילדות קטנותאינסטגרם @aintya_mama

צמות הלימונדה החד קרן האלה הן דרך יצירתית להגן על שערה הטבעי של הילדה הקטנה מפני השמש הקשה. תרגיש לה כמו בת ים כשאתה מערבב את החלקים האלה עם קווצות סגולות וורודות! משום מה, ילדות וחמודות קוקו חמודות הולכות יד ביד.

צמות קוקו גבוהות

צמות קוקו גבוהותאינסטגרם @hair.it.is_rhea

תסרוקת עליונה בהשראת ביונסה כזאת מתחילה עם תירס דק שנעשה באופן אחיד שמתפתל מעט מההתחלה לאפקט נשי יותר.

צמות הזנה

צמות הזנהאינסטגרם @minyatas_touch

לזנב העצבני הזה יש שילוב של קורניות עצומות ודקות באמת לניגודיות מסודרת. החלקים הקטנים יותר מדגישים את העיצוב המורכב של המראה הזה.

צמת קוקו נמוכה

צמת קוקו נמוכהאינסטגרם @braidsby_ikea

ש&A עם יוצר סטייל, איקאה סמית

Hair Braider @ Braids מאת Ikea בקולג ‘פארק, MD

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה נחמד, אלגנטי ורבגוני! הדבר הטוב ביותר במראה הזה הוא העובדה שאתה יכול ללבוש אותו או לחמוק אותו. כאן נכנסת הרבגוניות. בהתאם למראה שאתה רוצה, אתה יכול לנענע אותו בכל מקרה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אין להשתמש במוצרים רבים. זמן הסיבוב אורך כשעה וחצי לסיום. זהו סגנון מגן, כך שאסור בכלל לבוא מסגנון זה של הצמה. כל אחד יכול ללבוש את הסגנון הזה אם אתה אוהב צמות. זה תכליתי, וזה אמור להימשך לך כחודש, הכל בהתאם לאופן שבו אתה מטפל בזה!

צמות גאנה

צמות גאנהאינסטגרם @ashleymsparrow_

ש&א עם יוצרת סטייל, אשלי מ

קוסמטיקאית / בעלים @ Hair מורשה מאת Ashley M. Sparrow באטלנטה, GA

איך היית מתאר את המראה הזה?

קוקו הצמה של גאנה הוא סגנון צמת מגן מלוטש ומסודר שיכול להראות אישיות חצופה עד קלאסית. הדבר הגדול ביותר בסגנון זה הוא שהוא מתרחק מהפנים כדי להראות את היופי הטבעי שלך.

כל עצה למי ששוקל את זה?

השתמש בצעיף סאטן או משי לפני השינה כדי לשמור על סגנון ארוך יותר ולמנוע משיער או יובש מהשיער. להרטיב את הקרקפת עם שמן טבעי לפחות פעמיים עד שלוש פעמים בשבוע. סגנון זה מתאים לכל סוג אישיות וניתן ללבוש אותו במהלך אימון אימון או פגישה עסקית. זוהי גם תסרוקת קום-קדימה.

צמות מיקרו קטנות

צמות מיקרו קטנותאינסטגרם @braids_by_msnelly

ש&יוצרת עם סטייל, נלי ספאן

סלבריטאי בריידר @ צמות מאת גב ‘נלי LLC באירווינג, טקסס

איך היית מתאר את המראה הזה?

קוקו קלוע זה מלוטש ונועז, ומכיוון שזהו סגנון בהשראת מלכת הראפ ניקי מינאז ‘, האנרגיה הנועזת הזו באה באופן טבעי עם המראה. הפרידה המדויקת בחלק העליון היא עיצוב כה מורכב אך פשוט. הדיוק הוא העיצוב ואני חושב שזה החלק הטוב ביותר בזה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

היו מוכנים למשוך תשומת לב אך לתגובות חיוביות ולמראה של יראה! זהו סגנון שלא ניתן לשכפל בקלות ומעטים יכולים לבצע אותו היטב. התחזוקה פשוטה למדי וסוג השיער לנשים אפריקאיות אמריקאיות צריך להיות רק בריא עם קצוות שיער בריאים. אני מצפה שהמראה הזה ילך טוב עם אישה שיש לה יתרון באישיות שלה ונהנית מחיי לילה ותמונות סלפי. אין ספק שזה מושך תשומת לב!

צמת בת הים

צמת בת היםאינסטגרם @indigo_dazzle

ש&יוצר עם סגנון, קורלן רודו-מתיוס

קוסמטיקאית / מחנכת מוסמכת @ אינדיגו סנוור בסן חואן, טרינידד וטובגו

איך היית מתאר את המראה הזה?

צמת פרפרים זו שמרנית מאוד אך מסוגננת. אני אוהב את זה כי זה הסגנון המושלם לשחרר את הצד הנשי שלך תוך שמירה על זה בסיסי ולשמור על הראש מסתובב.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הצמה הזו, לעומת זאת, אינה כזו שעמידה לאורך זמן. אתה יכול ללבוש את הסגנון הזה כ-7-10 ימים לשיער חלק באופן טבעי וכ 3-7 ימים לשיער “מסורבל” מסורבל/מתולתל. אני ממליץ לקנח שיער מתולתל לפני שתנסה את הסגנון. צמת הפרפרים נהדרת לכל אירוע. אתה יכול לעבור מאירוע בשעות היום לארוחת ערב וחזרה למשרד עם הסגנון הרב תכליתי הזה! מושלם לכולם!

19 תסרוקות טבעיות קצרות והלוהטות ביותר לנשים שחורות עם שיער קצר

אם אתה מוכן לקחת הפסקה ממרגיעים ולתת לעצמך קציצה גדולה, אז אתה נמצא במקום הנכון! תסרוקות טבעיות קצרות לנשים שחורות נמצאות במגמה כרגע. תוכלו למצוא תסרוקות קצרות הנעים בין טוויסט אאוט, התפרצויות, פחזניות, תלתלי ספוג, אפרו, סלילי אצבע, גלי אצבע, פיתולים שטוחים ומראה טבעי לחלוטין.!

כל מה שאתה צריך עבור רבים מהם הוא רק סנטימטר שיער. אם אתה מרגיש נועז, אתה יכול ללכת על קיצור סופר קצר או TWA (Teeny Weeny Afro). אם אתה רוצה להתעצבן קצת, נסה כמה תספורות קצרות פופולריות כמו חיתוך, צדדים מגולחים ודהויים, קווים כירורגיים ודוגמאות..

כשזה מגיע לשינוי טבעי עם השיער הקצר האפרו-אמריקאי שלך, לחות תהיה המפתח, גבירותיי. תצטרך להתאים את שיערך לעתים קרובות במוצרים טבעיים כמו שמן זית ושמן קוקוס.

לפני פגישת השיער הבאה שלך, צפה בתמונות מעוררות ההשראה של תסרוקות טבעיות קצרות לנשים שחורות:

סלילים טבעיים וחמודים

סלילים טבעיים וחמודיםאינסטגרם @misskenk

העולם צריך לראות תספורות טבעיות יפות יותר כמו סלילים צמודים קצרים אלה. עוצמת הקול וההגדרה ממש משפרים את מרקם התלתלים.

TWA קל (Teeny Weeny Afro)

קל שתיים (Teeny Weeny Afro)אינסטגרם @אותנטי. ב

האפרו הצעיר למנעולים טבעיים הוא דרך קלה ומסוגננת להתהדר במרקם שלך. לנשים אפרו-אמריקאיות בטוחות לא יפריע לתספורת קצרה להפליא כמו זה.

גזרה טבעית מחודדת על תלתלים

גזרה טבעית מחודדת על תלתליםאינסטגרם @theabigailmartina

תסרוקות הגנה הן רעיון מצוין, אבל גם דהייה מחודדת לשיער סליל טבעי היא דבר חובה! כדי להשיג גזרה מחודדת זו, הגזרה תדרוש עיצוב ושכבות.

ספירלות טבעיות על תספורת קצרה

ספירלות טבעיות על תספורת קצרהאינסטגרם @lisaalamode

בחרו בגזרה קצרה קפיצית הכוללת צדדים קצרים יותר כדי לשמור על צורה עגולה בחלקו העליון. עבור תלתלים כאלה, השתמש במוצרי שיער המציעים לחות מבלי להכביד עליהם, כך שהם לא יאבדו את הקפיצה.

קווי לב + מוהוק דוהה על תלתלי אפרו

קווי לב + מוהוק דוהה על תלתלי אפרו

הקווים המגולחים בלב על מוהוק לשיער מתולתל יוצרים סגנון סופר עצבני שכולם יאהבו! שאל את הסטייליסטית שלך לגבי הוספת גוון בלונדיני שיוציא גימור רך יותר.

בלונד פאנקי קרמל בלונד

בלונד פאנקי קרמל בלונדאינסטגרם @thaircurgeon_

חיתוך בלונדיני בקרמל הוא דרך מסוגננת להשוויץ במלואן ובמרקם התלתלים הטבעיים שלך. גוון הבלונדיני תואם לנשים בעלות גוון עור ברונזה, ללא ספק. הגהה בחיתוך הטבעי הזה עם עיצוב מגולח מוציא אלמנט עז.

סלילי שיער טבעיים מסוג 4

סלילי שיער טבעיים מסוג 4אינסטגרם @enly10me

להלן תסרוקת טבעית בולטת לנשים שחורות עם סלילי סוג 4. הצדדים נראים נקיים ומדגישים את התלתלים למעלה. מה שטוב בקצוץ הזה הוא שהצורה והגובה ניתנים להתאמה אישית לכל צורת פנים.

תסרוקת קצרה עם טוויסטים בלונדיניים

תסרוקת קצרה עם טוויסטים בלונדינייםאינסטגרם @damnthatschev

תספורת קצרה של טוויסט אאוט מעניקה לשיער הטבעי הגדרה טובה. לקבלת מימד נוסף, הוסיפו גוון בלונדיני!

Updo אלגנטי עם פינות צד

Updo אלגנטי עם פינות צדאינסטגרם @certifiedheadturner

הפגין יצירתיות וייחודיות על ידי לבישת העדכון האלגנטי הזה עם תריסי צד קלועים. זה נראה מסודר אך מרקם בו זמנית.

סלילי Edgy Curly Faux Hawk

סלילי Edgy Curly Faux Hawkאינסטגרם @salonpk

התסרוקת האפרו-אמריקאית הזו כוללת נץ מלאכותי קצר עם פיתולים שעושה אמירה אופנתית המפנה את הראש. התלתלים מציעים הגדרה וצורה יוצאי דופן.

גזרת פיקסי קצרה לשיער טבעי

חתך פיקסי קצר לשיער טבעיאינסטגרם @krewkutz

לפניכם גזרת פיקסי פשוטה אך מהממת, שרוב הנשים השחורות יכולות לטלטל עליה הכי טוב! אם יש לך פנים סגלגלות, מרובעות, יהלומות או בצורת לב עם שיער עבה או דק, בחר במגמה זו.

חיתוך קצר מאוד עם עיצובים מגולחים

חיתוך קצר מאוד עם עיצובים מגולחיםאינסטגרם @stepthebarber

תסרוקות טבעיות מאוד קצרות הן גם תכליתיות. אל תהסס להוסיף קווים מגולחים לביצוע גימור מושך את העין או רק דהייה לתסרוקת נמוכה בתחזוקה.

תבנית חיתוך נמוכה במיוחד

תבנית חיתוך נמוכה במיוחדאינסטגרם @dreamcutsbarberlounge

תספורות שחורות קצרות עם חתך נמוך לעולם לא מצליחות למשוך תשומת לב. חבר אותו עם קו מגולח כדי להדגיש טוב יותר את אפקט החיתוך הנמוך.

שיער מתולתל בלונדיני בהיר עם קו כירורגי

שיער מתולתל בלונדיני בהיר עם קו כירורגיאינסטגרם @iimakeyoujealous

שותף שיער מתולתל עם קו כירורגי ליצירת ניתוק, המאפשר למרקם השיער לצוץ. אל תהסס לצבוע גם את הלוקים בגוון בהיר של בלונדינית.

תלתלים שחורים קצרים להפליא

תלתלים שחורים קצרים להפליאאינסטגרם @1cambeauty

הפאר את התלתלים השחורים הטבעיים שלך בתספורת קצרה, ותן לו להשלים את פניך בצורת ריבוע. לתחזוקה, הקפד לחות או לחות את התלתלים לקבלת גימור בריא יותר.

צדדים מגולחים עם דגשים בקשת

צדדים מגולחים עם דגשים בקשתאינסטגרם @teamhairbenders

שחק עם צבעי הקשת בזמן שאתה לובש תספורת טבעית קצרה. הצדדים המגולחים מאפשרים גימור קצה וחזק יותר, בעוד שהדגשים הופכים אותו למהנה ומראה צעיר יותר!

אפרו טבעי עם עיצובי צד מגולחים

אפרו טבעי עם עיצובי צד מגולחיםאינסטגרם @marquitashante

שיער טבעי קצר זה אינו אותו תספורת טבעית מחודדת שאתה בדרך כלל רואה. הקווים המגולחים משני הצדדים הם שהופכים את זה למדהים ומקסים יותר.

חתך קצר וטבעי עם שיער ארוך יותר למעלה

חתך קצר וטבעי עם שיער ארוך יותר למעלהאינסטגרם @iam.tiffany.renee

חיתוך טבעי מתולתל עובד הכי טוב על שיער עבה שנראה בלתי ניתן לניהול כשהוא קצר. החיתוך החסר מסיר בתפזורת מהמגרשים ושומר אותם בצורה יפה.

סגנון צמת כתר עם תלתלים טבעיים קצרים

סגנון צמת כתר עם תלתלים טבעיים קצריםאינסטגרם @stacysinterlude

סגנון צמת כתר עם תלתלים טבעיים קצרים הופך מראה מהנה ומודרני המושלם לכל אירוע.

15 הדרכים המדהימות ביותר להשיג צמות צדק פואטיות

צמות צדק פואטי הן וריאציה של צמות קופסאות שהועלו על ידי הסרט הפופולרי “צדק פואטי” משנת 1993, שם לבשה אותן השחקנית הנודעת ג’נט ג’קסון בזוהר. צמות מגן אלה הן חתיכות ארוכות בסגנון חבל שחוקות בדרך כלל ותואמות בנדנה בדיוק כמו איך שג’נט הפכה אותה לפופולרית בסרט.

חוש הסגנון האופנתי שלה קבע את הטרנד האפי הזה ושמר אותו באור הזרקורים במשך עשרות שנים. עם קלות הלבישה ואפשרויות הסטיילינג המגוונות לחלוטין, צמות אלו לקחו שפע של גרסאות לאורך השנים, וסגנונות מודרניים כוללים עדכונים קלועים, צמות דקות ועבות, צמות מודגשות, לחמניות עליונות ותחתונים.!

כנופיית הצמות VIP כוללת את ג’אדה פינקט-סמית ‘, דנאי גורירה, טסה תומפסון וג’סיקה וויליאמס שניסו צמות בהשראת צדק פואטי ומעולם לא נראו אפיות יותר! סשה רובינסון, צמה מומחית מבוססת פלורידה, מעצבת גם מנעולים קלועים חמים בטירוף באורכים וצבעים שונים ששווה באמת לבדוק.

הם לא רק גורמים לך להיראות זוהר, הם גם מגנים על שיער טבעי ומנתקים דקות משגרת עיצוב הבוקר שלך. צמות אלו יכולות להימשך עד 3 חודשים כל עוד אתה משתמש בקרם לחות בקרקפת ולובש צעיף בשינה.

כשאתה יכול להחזיק תסרוקת מדהימה שתגרום לך להתבלט מההמון, למה שלא? להלן הצמות הפופולריות ביותר של צדק פואטי השנה!

צמות קצרות

צמות צדק פואטיות קצרותאינסטגרם @estudioblessed

מוכנים לצמות קצרות מסוגננות אלה, המעוטרות בחוט זהב וחפת? סגנון זה באורך הצוואר מציע את האיזון הנכון בין פשטות להפליא. שמור על צבעו השחור כמו השיער הטבעי שלך לקצה בעל מראה מלא יותר התואם את גוון העור השזוף שלך.

פאת צמות צדק פואטיות

פאות צמות פואטיותאינסטגרם @myhairgold

כן, אתה יכול להשיג תסרוקת קלועה מקסימה ברגע! זה כל כך מדהים עד כמה טבעית זו נראית כמו פאת הצמות של צדק פואטי מחולק בצד. שלב גוון חום כהה וקצוץ באורך עצם הבריח כדי שהשיער שלך ייראה מלא מתמיד.

מקסים לילדה לבנה

ילדה לבנה עם צמות צדק פואטיותאינסטגרם @braid_salon

מי אמר שסגנונות הגנה מיועדים רק ליפיפיות שחורות? הצמות הארוכות של צדק פואטי מקסימות לילדה לבנה כמוך. השיער הבלונדיני הבהיר והטבעי שלך יגרום לו להיראות כל כך מגמתי ויפה. אל תשכח לשמור על לחות הקרקפת שלך באמצעות מרכך להשאיר בבית.

לחמניה חמודה

צמות צדק פואטיות עם לחמנייהאינסטגרם @braidsbybeberva

מי אוהב משהו פשוט ומסודר? אם כן, השג שיער במראה מלא יותר על ידי בחירה בצמות ארוכות של צדק פואטי. סגנון זה הוא כה תכליתי שאפשר לעשות איתו לחמניה חמודה. במקרה שאתה צריך להוסיף ברק למנעולים השחורים שלך, שימוש בתרסיס ברק הוא תמיד יעיל.

חלקי משולש

צמות צדק פואטיות עם חלקי משולשאינסטגרם @hairbymiloo

רואים את הדפוס הזה על הקרקפת? כמה יפה! צמות הצדק הפואטיות האלה בחלקים משולשים שוות ניסיון. זהו סגנון מגן, הדורש תחזוקה נמוכה, ואתה מוזמן לזרוק שם גם פופ של בהירות! כמה גדילים בלונדיניים חיים יכולים בהחלט לעשות הבדל קל אך אופנתי.

צמות צדק של בוב פואטי

צמות צדק של בוב פואטיאינסטגרם @essenceofqimani

מי מתרגש מצמות הצדק הפואטיות האלה? זהו סגנון רעיית עצם עצם הבריח, שנראה נהדר אם נפרדים בצד. סיים את הלוק על ידי מתן אפשרות לתלות כמה קווצות מתולתלות לקבלת אפקט מרקם נוסף.

סטייל ג’נט ג’קסון

ג'נט ג'קסון צמות צדק פואטיותאינסטגרם @_ibraid

מחפשים תסרוקת מגן שחורה עם זוהר נצחי? אם כן, עליך לנסות את צמות הצדק הפיוטיות האלה! מה שהופך את הסגנון הזה של ג’נט ג’קסון למפנה ראש הוא כמה שהוא עבה וארוך.

צמות עבות

צמות צדק פואטיות עבותאינסטגרם @erica_braidss

חקור צבע שיער חדש מבלי לפגוע בתלתלים הטבעיים שלך. צמות עבות אלה ייראו נהדר על גוונים שחורים ואדומים למגע שונה של אופנתיות. זה תמיד מרגש לקבל את הצמדות הצדקניות הפואטיות הארוכות האלה, כך שתוכל לתקן זאת בהרבה עדכונים.

המראה הארוך מאוד

צמות צדק פואטיות ארוכות מאודאינסטגרם @anelias_glamorous_kreations

בעל המראה הארוך מאוד המציע תסרוקת ארוכה עם צמות קופסת ג’מבו! טרנד הצדק הפואטי נמצא בכל מקום, ואסור לצאת מהשיגעון. לאחד הזה יש אווירה חצופה שיכולה ללכת עם הגישה המפוקפקת שלך.

צמות בלונדיניות

צמות צדק פואטיות בלונדיניותאינסטגרם @_crownsbyvee

קבל השראה מהמראה של ג’נט ג’קסון מסרט הצדק הפואטי, והעלה אותו תלוי בטעם שלך. הצמות הבלונדיניות הארוכות האלה לא רק יעניקו לך סגנון הגנה אלא גם מעניקות לך שיק.

הצמות הגדולות

צמות צדק פואטיות ממש גדולותאינסטגרם @louina_hairexpress

השג סגנון צדק פואטי במראה מלא יותר על ידי משיכת הצמות הגדולות, ותהיי מלכה! החוט הלבן העטוף סביב צמה הוא תוספת נהדרת כמידת הזוהר הנכונה בשיער השחור שלך.

צמות צדק פואטיות בינוניות

צמות צדק פואטיות בינוניותאינסטגרם @dorianterethesalon

אולי, אין תסרוקת הגנה ארוכה אחרת שהיא מדויקת ומסודרת כמו זו. בחרו בצמות צדק פואטיות בינוניות, ותוכלו לג’אז אותן בעזרת אביזרי שיער. הרבגוניות שלה להיפרד מכל צד של הפנים שלך תשכנע אותך ללכת על הטרנד הזה.

צמות שטופות צד

צד שטף צמות צדק פואטיותאינסטגרם @mistified_braids

תראה חמוד ומתוק עם הצמות הארוכות שטופות הצד בסגנון צדק פואטי. התמורה מציעה יופי קלאסי שישלים את החיוך האמיתי שלך. אתה יכול לשים את כמות הבהירות הנכונה למנעולים הכהים שלך גם עם רצועת גומי לבנה!

צמות קופסת ג’מבו מגניבות

צמות קופסת ג'מבו של צדק פואטיאינסטגרם @hairbykneetay

אלה צמות קופסת הג’מבו המגניבות שאתה חייב ללבוש אם אתה משתוקק למשהו נוסף. האורך ארוך במיוחד המגיע לשתי הירכיים. הצבעים האדומים והצהובים מוסיפים כשרון לתסרוקת הגנה שחורה רגילה. אלה צמות הצדק הפואטיות שנראות כל כך מסודרות ושוות לכל כיס.

צמות קטנות

צמות צדק פואטיות קטנותאינסטגרם @theblissbeautystudio

סגנונות הגנה, כמו צמות הצדק הפואטיות, פועלות באורכי שיער שונים. לא רוצה זמן אבל לא רוצה קצר מדי? ואז, פשוט לך מה שביניהם. מובטחת צמות קטנות שחורות שתואמות את הצלע הרצויה באורך האמצע.

13 צמות הקופסאות הבורגניות החמות ביותר

צמות קופסאות בורגונדיות הן תסרוקת הגנה הצבועה בגוון כהה יותר של גוונים אדומים-סגולים, המחולקת למקטעים מרובעים או “קופסאיים”. בורגונדי הוא גוון עשיר ואופנתי שמשלים את התסרוקת האפרו-אמריקאית בצורה מושלמת בגלל האופן שבו הוא מוסיף קצה ומורכב לכל פריט..

בנוסף, הצבע העסיסי משתלב היטב בכל גוון עור וגם קל להתמזג עם שיער טבעי שחור. אין גם גבולות לסגנונות שאתה יכול ליצור-ללבוש אותו ישר אחורה, לטאטא בצד, בלחמנייה או עם קפלים מעוטרים-הוא ייראה באותה מידה נהדר בכל דרך שהיא. כל שעליך לעשות כעת הוא להחליט כיצד תלבש את החלקים האדמדמים המעולים האלה!

לפני מינוי השיער הבא שלך, בדוק את התמונות היפות האלה של צמות ארגז בורדו הפופולריות ביותר!

צמות ארגז בורדו עם מחרוזת

צמות ארגז בורדו עם מחרוזתאינסטגרם @serkalem_braids

המיתרים שימשו במשך זמן רב לאביזר תסרוקות קלועות לנשים שחורות. דפוסים מורכבים המשופרים על ידי אביזרים מפורטים גורמים לצמות ארוזות ארוכות להראות נפלאות!

צמות ג’מבו

צמות ג'מבואינסטגרם @bunnybraids

הצמות המפורסמות של צדק פואטי מאת ג’נט ג’קסון משודרגות כעת עם נימה אדמדמה ל טוויסט סקסי יותר. צמות קופסת ג’מבו בורדו אלה לילדה גדולה נראות טוב יותר כשהן שמנות יותר.

צמות קופסאות שחורות ובורגונדיות

צמות קופסאות שחורות ובורגונדיותאינסטגרם @giftedhandsondeck

מתובלים בקסם שחור, בטוח! הסטייליסטית טישה לא החמיצה פעימה עם הקומבינה השחורה-אדומה הזו על שיער קלוע.

בוב בורדו קצר עם צמות ארגז

בוב בורדו קצר עם צמות ארגזאינסטגרם @kytas_touch

סטייה מהצמות הארוכות הרגילות, בעל שיער קצר עם צמות קופסא הוא סגנון מהפכני. קבלו את צמות הקופסה האדומה התוססות שצצות עם חוטים וחרוזים, ותיהנו מיום ליום במראה סקסי!

צמות ארגז משולש

צמות ארגז משולשאינסטגרם @braidsbybhillion

אפילו בשורשים אתה יכול להראות עד כמה הצמות הגדולות שלך יכולות להיות אופנתיות! הדוגמאות המשולשות מחקות הרבה עיצובים לשיער שיש בימים אלה! קבל יותר השראה מצמות תיבת המשולשים הלוהטות האלה.

אומברה אדום בורגונדי בסגנון קלוע

אומברה אדום בורגונדי בסגנון קלועאינסטגרם @_lamabi

להחזיק אומברה בורדו על שיער ארוך קלוע היא החלטה אמיצה ונועזת! שאל את הסטייליסטית שלך לגבי הטיפול הנוסף והשימוש במוצר הדרושים לתחזוקה של יצירת מופת זו.

צמות קופסאות קטנות

צמות קופסאות קטנותאינסטגרם @hairbynodia

צמות הקופסא הקטנות מעט מורכבות מהרגיל, אך עדיין שוות את ההמתנה הארוכה על הכיסא. הקצוות השחורים מוסיפים גם אפקט צבוע לטבול להוספת התלקחות. בעת עיצוב, אל תהסס לסובב את השיער שלך ולהפוך אותו לקופסה מהנה שזורה.

צמות קופסאות בלונדיניות ובורגונדיות

צמות קופסאות בלונדיניות ובורגונדיותאינסטגרם @crowndbylinds

צמות קופסאות בלונדיניות עם צבע ארגמן-בורדו יכולות להיות הסגנון שלך! אם את גברת מדהימה עם גוון עור כהה, נסי אותם. הדגשת צמות הקופסאות הבורגונדיות האלה עם מיתרי פלטינה וחוט לא תפגע גם בסגנון.

צמות בורדו כהות

צמות בורדו כהותאינסטגרם @lehfirminostyleh

בעל שיער כהה יותר משלב את המראה בצורה מושלמת בעוד הצמות גורמות לך להתבלט. הצמות היפות האלה מיוצרות על ידי הסטייליסטית לטיסיה פירמינו מסאו פאולו, BR.

פירמינו מתאר, “מילדים ועד מבוגרים, הצמות מעניקות סגנון נינוח מאוד, ומאפשרות שימוש בתסרוקות מסוגים שונים. אתה יכול לשלב אותו עם סגנונות ואישים וגם להוסיף אביזרים שונים ”.

למי שחושב לעשות את הצמות האלה, פירמינו מציע בוודאות, “עשה זאת, כי אתה תאהב את זה מאוד! ניתן לייצר אותו בכל סוגי השיער החל מהחלק עד הקריר ביותר. זה טוב לעשות קצת לחות לפני ואחרי הצמה כדי שהשיער לא ייפגע ושברירי ”.

אנשים דיסקרטיים יותר עשויים לבחור ללבוש צבעים הדומים יותר לשיער שלהם. למי שאוהב משהו נועז יותר, הוא יכול לבחור משהו יותר צבעוני ונוצץ כמו השיער האדום-בורדו הזה.

צמות הסרוגה בורגונדי

צמות הסרוגה בורגונדיאינסטגרם @1corin11.15

צמות הסרוגה עם קצוות מתולתלים הן מסוג התסרוקת שקל לעצב.

צמות קופסת הסרוגה ההיפיות והבוהו האלה נוצרו על ידי הסטייליסטית גבריאל סמואל מהוואי. “הדבר שאני הכי אוהב בסגנון הזה הוא שהוא סרוגה מלאה. זה לקח רק שעתיים להגיע למראה הזה. אני גם מאוהב בצבע ובמרקמים השונים “, אומר סמואל.

לנשים המעוניינות לקבל את הצמות האלה באופן מיידי, שאל את הסטייליסטית שלך לגבי פאה ותוספות שיער יפות.

צמות תיבת מיקרו בורגונדי

צמות תיבת מיקרו בורגונדיאינסטגרם @slayedbyangel_

אחיזה בקבוצות קטנות יותר לצמה באופן מפורט יותר נותנת מראה מיקרו קלוע יותר.

רק תסתכלו על צמות הקופסא האמצעיות-מאחור של בורדו שיצרו אנג’ל וורינג, צמת שיער מקונוויי, SC.

“ההיבט האהוב עלי בסגנון זה הוא איך השיער הטבעי שלה שחור/חום בלבד. יש לה את כל השיער תחוב בין האריגה הבורגונדית, וזה פשוט מפתיע אותי שיש כל כך הרבה דברים שאתה יכול לעשות עם שיער “, מדגיש וורינג..

העצה של וורינג אם רוצים את המראה הזה היא לוודא שאתם בוחרים צבע שתוכלו ללבוש מדי יום. צמות קופסאות בדרך כלל נמשכות בין חודש לחודשיים – לפעמים אפילו יותר אם אתה יודע לטפל בשיער שלך.

צמות קופסאות הן סגנון מגן שמתורגם לצמיחה, ולכן נכון שתמשיך לטפל בשיער שלך מתחת כשהן בפנים. אתה יכול לעשות כמעט הכל עם סגנון זה.

צמות ארגז חום בורגונדי

צמות ארגז חום בורגונדיאינסטגרם @tammys_beauty_care

צמות קופסאות הן מאוד קלאסיות, קלות לעיצוב ואופנתיות. גם הצמות הללו הן בעלות תחזוקה נמוכה.

לדברי הסטייליסטית טמקיה ברנט מקליפורניה, “הדבר שאני הכי אוהב בצמות האלה הוא ממדי הצבע השונים והטכניקה שבה משתמשים כדי להשיג את הצמות המושלמות האלה. הייתי רואה בצמות הקופסה סגנון מהנה. “

צמות קופסאות בינוניות עד ארוכות בצבע בורדו

צמות קופסאות בינוניות בצבע בורדואינסטגרם @braidedbykilla

כמה צמות אדומות יעזרו להדגיש את גוון העור של נשים יותר מברונזה.

והצמות האישיות האלו בינוניות עד ארוכות עם צבע שיער בורדו מוכיחות את הרעיון הנכון.

הסטייליסטית מבוססת ג’ורג’יה קמקו יוסטון מייעצת, “נתתי לאישה לדעת איזה סוג של מוצרים אצטרך כדי להשיג את המראה הזה, שיהיו 9 חבילות של שיער B Braiding Hair ו- Shime Jam.”

לעיצוב, עשה תסרוקת חמה צמודה וחמודה או לחמניה גבוהה כדי להרחיק אותם מהפנים שלך.