22 רעיונות התסרוקת החמים ביותר של Pixie Cut עם פוני לשנת 2021 ומעבר לה

חתך פיקסי עם פוני הוא תספורת קצרה באורך של חצי עד שלושה סנטימטרים המעוצבת עם פוני קדמי או צדדי. לנשים קדימות אופנה שיש להן ביטחון לנדנד גזרה קצוצה במיוחד, זו בהחלט אופציה נהדרת עבורך!

מהאגדה ההוליוודית מיה פארו ועד אייקון הפופ של היום מיילי סיירוס, תספורת פיקסית עם פוני היא פשוט אלמותית בכל כך הרבה רמות! הסיבה העיקרית לכך שסגנון הפיקסי השולי חורג מהזמן הוא בגלל ההתאמה שלו לכל סוג שיער, צבע ואפילו צורת פנים. כל מה שאתה צריך הוא התייעצות מומחית עם מעצב השיער האמין שלך.

מושלם אם אתה סוג של גיהוץ, תחזוקת הבית בפיקס היא משב רוח! אם כי אם ברצונך לשמור על אורך מושלם קצר, היה מוכן לביקורים חודשיים במספרה שלך לצורך עיטורים קבועים.

המנעולים הקצוצים והמסוגננים ביותר מגיעים אליכם כדי להוכיח כי אפילו לחוטים הקצרים ביותר יכולים להיות בעלי מגוון צדדיות. האם אתה מחפש חתך פיקסי עם רעיונות לפוני?

לפני מינוי השיער הבא שלך, בדוק את התמונות האלה של גזרות הפיקסיות הטרנדיות ביותר עם פוני!

פיקסי א -סימטרי עם פוני

פיקסי א -סימטרי עם פוניאינסטגרם @beto_fariaa

מי אוהב פיקסיה א -סימטרית עם פוני? שיער קצר כזה עשוי להיראות עצבני מאוד, ולכן עדיף להתאים אותו לשוליים. פוני א -סימטרי בפיקסיה מוסיפים נופך נשי קטן לכל התסרוקת הקצרה.

Pixie מוערמת עם פוני צד ארוכים

פיקסי מוערמת עם פוני צד ארוכיםאינסטגרם @arsentovmasyan_

פיקסיה מוערמת ומעוצבת היטב עם פוני צד ארוכים יכולה להיות רק האיזון לסוגי שיער עדינים יותר. עם האפקט המעורם, הוא מעצב את השיער למלאות. המפצים הארוכים בצד הם פחות מרובדים כדי לשמור על המבנה שלהם על ההיקף.

פיקסי מרובד לשיער עבה עם פוני

פיקסי מרובד לשיער עבה עם פוניאינסטגרם @todchukstudio

בדוק את הפיקסי השכבה הזה לשיער עבה עם פוני! שכבות קצרות יותר מסייעות בהסרת נפח מהמגרשים בעלי צפיפות רבה. חתך פיקסי עם פוני לשיער עבה הוא הטוב ביותר אם הוא מוגבר במרקם. אז השג את ההגדרה קוצנית, חתיכת y ומרקם על ידי עיצוב שיער בעזרת משחת סיבים.

תספורת פיקסי מתולתלת עם פוני

תספורת פיקסי מתולתלת עם פוניאינסטגרם @erickinvisible

תספורת פיקסי מתולתלת עם פוני היא אחת הדרכים הטובות ביותר לאמץ מרקם טבעי. זה קצר, מתוק ועוצר נשימה! כדי לשפר את המרקם של חתך פיקסי כל כך קצר ומתולתל עם פוני, ערפילי אותו עם תרסיס מלח ים. זה מספיק טוב כדי לתת לתלתלים הגדרה של חתיכת y.

פיקסי ומבולגן מבולגן עם שכבות ארוכות

תסרוקת פיקסי ובנגס ושכבות ארוכות מבולגנותאינסטגרם @shearpulp

פיקסי ומפוני מבולגן מסייעים ביצירת סגנון בעל צפיפות ונפח גדולים יותר. אם שוליים זקוקים לגריפה נוספת, תסרוקת פיקסי מהווה אופציה מצוינת. סגנון השכבות בחלק העליון עם גלים רכים ליצירת תנועה ואפקט מעורפל. אופנתי, עצבני ותחזוקה נמוכה-מה עוד אפשר לבקש?

פיקסי ארוך גלי עם פוני

פיקסי ארוך גלי עם פוניאינסטגרם @nikitenko_elen_

נסה חתך פיקסי ארוך גלי עם פוני כדי להוסיף גובה נוסף לשיערך ולהאריך צורות פנים קטנות יותר. בין אם השיער שלך גלי באופן טבעי ובין אם אתה מעצב אותו כך, ומאפשר למרקם זה להתפתח דרך החלק העליון של הראש מוסיף גובה ונפח מהאפקט הגלום המעורם. כשזה מגיע לגזרת הפיקסיה הארוכה והגלית שלך עם פוני, שמור על הפוני בשכבות כדי לקבל את מלוא האפקט של התנועה הסוחפת.

גזרת פיקסי חמודה עם פוני קצר

גזרה של פיקסי עם פוני קצראינסטגרם @isasalustiano

גזרת פיקסי קלאסית עם פוני קצר יכולה להיראות סופר שיקית וחמודה על צורות פנים מרובעות וסגלגלות. החיתוך המסודר שלו בהחלט יראה רושם חזק וקלאסי. מכיוון שקל להחזיק ולעצב את הפיקסיות, זוהי אופציה מושלמת לנשים העסוקות רוב הזמן.

חתך פיקסי שחור עם סגנון פוני צד

גזרה פיקסי עם פוני צדאינסטגרם @pixiebrasil

זהו גזרת פיקסיה שחורה עם פוני צד, המשלימה פנים בצורת עגול. השג את פנינה זו על ידי בחירת הצד הטוב ביותר ליצירת החלק שלך. חשוב לתת לשיער יותר תנועה ונפח. לאחר מכן, חותכים שכבות ארוכות החל מקדמת הפנים. קל ללבוש ולתחזק – מי עוד מאוהב?

תסרוקת פיקסי שאגי עם פוני

תסרוקת פיקסי שאגי עם פוניאינסטגרם @brianaguilarhair

לסלע חמוד מובטחת תסרוקת פיקסית שאגית עם פוני שמאפשרת שיער קצר לסוגי שיער מלאים יותר. המרקם המבולגן בכוונה נוצר על ידי שכבת גזרת הפיקסיות הדרוכות בשוליים, מסייעת בהסרת משקל מסוגי שיער עבים יותר, הפחתת נפח כלשהו אך שיפור התנועה. שוחח עם הסטייליסטית שלך על אורך הפוני הטוב ביותר המתאים למבנה הפנים שלך.

גזרה של פיקסי עם פוני ארוך

גזרה של פיקסי עם פוני ארוךאינסטגרם @lcs.hairdesign

חתך פיקסי נועז עם פוני ארוך נעשה על ידי פיסול וגילוף אזור הכתר למרקם ואווריריות. הוא נוצר על ידי הסטייליסטית לאה שילדס מקנדה לנשים עם מנעולים בינוניים עד עדינים.

המגנים השאירו מעט אורך סביב האוזניים, והשיער נראה רך ונשי. “השיער הקצר הזה עם פוני ארוך בגזרת פיקסי הוא עיצוב מהיר וקל מבלי לוותר על הצורה והסגנון”, היא מתארת.

תספורת Pixie סופר קצרה עם פוני

תספורת Pixie סופר קצרה עם פוניאינסטגרם @vitosatalino_official

תספורת פיקסי קצרה במיוחד עם פוני מתאימה לפנים של יהלומים, המשפרת את עצמות הלחיים. תספורות קצרות עם פוני פועלות היטב על צורות פנים של יהלומים מכיוון שהן נוטות לאבד רוחב מתחת ללחיים ומעל. פוני ארוך מוסיפים רוחב לרקות ומדגישים את עצמות הלחיים החמודות.

פוני שנסחף בצד בגזרת פיקסי

פוני צד שטוף בגזרת פיקסיאינסטגרם @nikitenko_elen_

פוני שטוף צד בגזרת פיקסי שומרים על נשיות למראה שלך ושומרים על צורות פנים ארוכות יותר באיזון. הוספת פוני סוחף בצד תקצר את אורך הפנים כאשר הפוני נופל על המצח. זה לא רק עוזר לפנים להיראות קצר יותר, אלא גם מרכך תסרוקת מובנית.

פיקסי בלונד פלטינה בלונדינית עם פוני

פיקסי חתוכה עם פוניאינסטגרם @courtneyxcentrichair

זוהי בחירה מצוינת לנשים עם שיער דק קצר מפלטינה. חתכי פיקסיה חתוכים עם פוני יהפכו את שיערך למלא יותר ועשוי לסייע לצמיחת שיער בריאה יותר.

באנגים קצוצים על פיקסי קצר

באנגים קצוצים על פיקסי קצראינסטגרם @coolikovastudio

בחר פוני עלוב על פיקסיה קצרה אם השיער שלך חלק במיוחד וחסר תנועה. תספורת פיקסי קצרה של אישה עם פוני קצר על שיער חלק מאוד יכולה להרגיש קצת חסרת חיים. זו הסיבה שהוספת פוני קמצן מאפשרת לו לשבת עם יותר צורה ומרקם. אורכי הגרעינים הקצרים והנסתרים דוחפים את השיער הארוך יותר קדימה כדי לשפר את התנועה והקימור סביב הפנים.

חתך פיקסי עם פוני ישר

גזרת פיקסי עם תסרוקת פוני ישראינסטגרם @hair_by_cree

בחר בגזרת הפיקסי המושלמת עם פוני ישר. זה בעצם פיקסי עם חיתוך. שיערו החלק מרקם לתנועה, כך שהכתר נראה חתיך ועצבני. נסה את קרם מס ‘5 של מילבון לעיצוב שיערך.

החלק החשוב ביותר בתספורת קצרה לאישה הוא האיזון בין צורת החיתוך והפוני. הסטייליסטית שלך צריכה לקבוע את אורך הפיקסית החתוכה שלך עם פוני על בסיס צורת הפנים שלך.

בעל נוצות & גזרת בלונדינית בלוטית מבולבלת עם פוני וויספי

גזרת פיקסי מנוצת עם פוני וויספיאינסטגרם @hairbyduca

משיכת גזרת פיקסי מנוצת עם פוני נודף מציעה מראה רך. תספורות פיקסיות קצרות עם פוני יכולות להישאר טריות לאורך זמן רב. קבל קישוטים קבועים כדי לשמור על צורתו. בעת עיצוב, מרססים ספריי מלח כדי להגביר את מרקמו.

מרקם פיקסי לשיער עדין עם פוני

מרקם פיקסי לשיער עדין עם פוניאינסטגרם @hairbysamhostad

זוהי פיקסית עם מרקם לשיער דק עם פוני, וזה עצבני! לנשים שרוצות לקבל ערעור חזק יותר, שקול את הגזרה הזו. עבור הנערה עם הקטעים הדקים, גזרת הפיקסיה הקצרה הזו עם פוני יכולה להציע אשליה של תוצאה נפוצה יותר. בעת עיצוב, סיים אותו עם מזור כדי ליצור הפרדה ומרקם.

תספורת פיקסי חומה עם פוני מלא

תספורת Pixie עם פוני מלאאינסטגרם @bianca_fontana

זהו תספורת פיקסי חומה עם פוני מלא המתאימה לנשים בעלות פנים אליפסה. פוני מעט מפרק את צורת המצח הגדול יותר. תסרוקות פיקסיות קצרות עם פוני כזה תמיד מרגשות ותחזוקה נמוכה. אז בחרו באפשרות הזו אם יש לכם אורח חיים פעיל ואין לכם הרבה זמן לעיצוב.

עצבני פיקסי בוב עם שוליים ונפח למעלה

פיקסי בוב עם שוליים ונפח למעלהאינסטגרם @marciavascouto

קח בוב פיקסי עם שוליים להשלמת גימור רך וצעיר יותר. תספורת פיקסי עם פוני עובדת היטב על שיער עבה, מה שמקל על מניפולציה לכל מרקם. בנימה אחרת, בוב פיקסי

Pixie Undercut לנשים עם שיער כסוף

חתך פיקסי לנשים כסופות שיעראינסטגרם @סובקות

חתך פיקסי לנשים כסופות שיער בעל סגנון מרקם למעלה עם עורף נקי ודפנות. מטפלת היופי Soubecas Ioannis מיוון יצרה את התספורת הפיקסית הקצרה הזו.

“החתך עם ריבוע קפדני למעלה מדגיש את עצמות הלחיים והעיניים. זה גורם לפנים להיראות צעירות בהרבה ”, מסביר יואניס. הוא ממליץ על זה לנשים דינאמיות בכל הגילאים שרוצות ללבוש משהו מודרני.

פיקסי קצרה קצרה עם פוני וויספי וגולת הכותרת

פיקסי קצרה קצרה עם פוני וויספי וגולת הכותרתאינסטגרם @lcs.hairdesign

שיער עבה יותר יכול לנדנד פיקסיה קצרה וקטנה עם פוני ודגשים נוקבים בשל תחושת הקלילות הכללית לשיער. הבלונדינית המודגשת מבהירה את הצבע ומעניקה רכות לשיער כבד. הוא גם משפר את השכבות הפרוטות, המסירות משקל מסוגי שיער כבדים יותר. תספורת פיקסי עם פוני משוגע מיועדת לנשים שרוצות את השיער מלא במרקם נוצות. אלו הן הנשים שנהנות גם מאפשרויות סטיילינג אינסופיות.

פיקסי ורוד בהיר לנשים מבוגרות

פיקסי ורוד בהיר לנשים מבוגרותאינסטגרם @gianni.rando