21 גזרות הפיקסי הטובות ביותר לשיער עבה – במגמה בשנת 2021

הסוד לרעיונות לשיער הפיקסי המהודר הוא הנפח, כך שבאופן טבעי נשים עבות שיער זוכות באופנה בזכות הנפח המולד שיש להן! גזרת פיקסיה לשיער סמיך היא תספורת קצרה שכבדה ומרקם בכבדות כדי להקטין את הנפח – מה שהופך את הפיקסי לגזרה הטובה ביותר לשיער עבה. פיקסיה בדרך כלל נחתכת בצדדים ובאזור העורף וארוכה יותר למעלה.

מומחה למספרות בריאן אגילאר ממריץ מדי פעם פיקסיות ומדגים עד כמה מרקם ופוני יכולים להוסיף עדינות לקיצור.

זיזים עבים דורשים גזרות קבועות וטיפול נאות, מכיוון שהם יכולים להיות פרועים מדי וחסרי מעצורים אם לא מטפלים בהם כראוי..

פיקסיות מחודדות מציגות את הפנים עוד יותר, ולכן חשוב לשקול אילו תווי פנים אתה רוצה להדגיש יותר. חתיכות ושכבות עם מסגרות פנים יכולות לעשות פלאים לחיתוך הפיקסי ולמראה הכללי שלך כאשר הדבר נעשה באופן אסטרטגי.

ליידי סלבס שנצפו לאחרונה כשהן עוטות פיקסי עבה מתנדנדות הן רובי רוז, ויולה דייויס, בלייק לייבלי וטיירה בנקס, והן יותר ממספר מקורות השראה!

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של חתכי הפיקס הקצרים הטובים ביותר לשיער עבה:

פיקסי שכבה שחורה עם פוני ארוך

פיקסי שכבה שחורה עם פוני ארוךאינסטגרם @randa.rivera

זהו גזרה פיקסית קצרה ושכבה עם פוני ארוך, שטוף צד מלפנים. זוהי פיקסית נהדרת עם תספורת פוני ארוך שיש לך אם יש לך שיער שחור סמיך ועבה במיוחד.

פיקסי בוב מבולגן עם עורף מחודד

בוב פיקסי מבולגן עם עורף מחודד לשיער עבהאינסטגרם @inmadelope

בוב פיקסי מבולגן עם עורף מחודד מוסיף מרקם ותנועה לשיער מלא יותר עבה. מתן מרקם לשיער לא רק מרוויח מהסרת חלק מהצפיפות, אלא גם יוצר אווירה מבולגנת יותר בשיער. סגנון זה לא צריך להיות קצר במיוחד. הגב והצדדים מאפשרים לקו השיער להתחדד ברכות.

שיער פיקסי בלונדיני ארוך

גזירה בלונדינית ארוכה לשיער עבהאינסטגרם @ayhanonluel

בחר שיער פיקסי בלונדיני ארוך אם אתה מעדיף לשמור על אורך מסגרת פנים רך לפיקסי שלך. שיער קצר יכול לרענן את המראה שלך, אבל שמירה על קצת אורך למעלה מאפשרת לצדדים להתקצר וליצור חיתוך ולאפשר לאורך שלך מלמעלה לרעות את עצמות הלחיים.

Pixie בלונדינית בלייאז ‘עם שורשים כהים

פיקסי בלונדינית בלייג 'עם שורשים כהים לשיער סמיךאינסטגרם @sonia_rohrbach

נדנדה על פיקסי בלונדינית בלונדינית פלטינה עם שורשים כהים כדי להפוך את הרעמת הסמיכה שלך לניהול סופר. לבישת שיערך קצר בפיקסי חמוד מבטלת כבדות מהשיער ומעניקה לך סגנון תחזוקה נמוך. הוספת balayage בלונדינית פלטינה תוסיף עומק ומרקם לשורשיך הכהים יותר ומתאימה באופן מושלם לתחושת הפיקסי שלך.

גזרת פיקסי מחודדת

חתך פיקסי מחודד לנערי לשיער סמיךאינסטגרם @danidribeiro

נסה גזרת פיקסי מחודדת נערית שהיא לא רק תכליתית בעיצוב אלא גם מתחזקת בקלות. הגזרה הנערית עדיין נשית, מאריכה את הצוואר ומשפרת את עקמומיות צורת הראש. בעל אורך כלשהו לאורך המפצים הצדיים שומר על תחושה מנוצה, שנראית מהממת כשהיא נלבשת חלקה או רכה.

פיקסי מנוצה עם מרקם לשיער עבה

פיקסי נוצות במרקם לשיער סמיךאינסטגרם @ricardodinis

פיקסיה מנוצת מרקם לשיער עבה היא דרך מצוינת לאמץ את המרקם הטבעי שלך, ומאפשרת זרימת חופש לצורת השיער הטבעית שלך. המרקם הנוצות הרופף ייראה הכי טוב להשאיר אותו קצת יותר למעלה, תוך שמירה על הצדדים הדוקים ובעלי נשיות מובנית.

פיקסי א -סימטרית

פיקסי א -סימטריתInstagram @lysalynn94

קצת מחוץ למרכז לא פוגע באף אחד. למעשה, זה מציל את היום! גזרות פיקסי אסימטריות פשוטות אך יוקרתיות לשיער סמיך ירככו את הפנים תוך שמירה על מבנה.

פיקסי סופר קצרה לשיער עבה

פיקסי סופר קצרה לשיער עבהאינסטגרם @najahliketheriversalon

גזרת פיקסי קצרה מאוד לשיער עבה היא אחת הגזרות הקלות ביותר לתחזוקה לנשים עם מנעולים עבים.

שוקל להוסיף מרקם לסלילי התחזוקה הנמוכה שלך באמצעות תרסיס מלח ים לאווירה חוף מתוחכמת.

פיקסי בוב עבה עם שכבות בינוניות עד ארוכות ופוני צד

בוב פיקסי עבה עם שכבות בינוניות עד ארוכות ופוני צדאינסטגרם @manolocalza

בוב פיקסי עבה עם שכבות בינוניות עד ארוכות ופוני צד הוא מראה אופנתי מאוד גזרת פיקסי שכבתית נהדרת לשיער עבה. החלק התחתון והצדדים הקצרים מסירים נפח לא רצוי.

פיקסי מצוננת עם פוני

פיקסי עלובה עם פוניאינסטגרם @olya_mi

פיקסיה קמצנית עם פוני היא גזרה נהדרת לשיער עבה וחלק של נשים.

גילוח שכבות קצרות קצרות הוא דרך נפלאה לדלל את המנעולים העבים האלה. הגזרה הקצוצה הזו תיראה נהדר עם מעט מרקם, ותחזיר את השיער לחיים.

אוהבים את החיתוך הזה? בדוק עוד גזרות פיקסיות קצרות יותר עם פוני.

פיקסי חמודה עם עורף תחתון לנשים מעל גיל 50

פיקסי חמודה עם עורף תחתון לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @jessy.legrantsalon

גזרות פיקסיות וארוכות חמודות לנשים מעל גיל 50 עם שיער עבה הן מרובדות וחדות בכבדות. זה יכול גם להיות משולב עם עורף תחתון עבור קצה נוסף. הצלע הזה נותן רוח לעורף.

פיקסי פיקסי לנשים מעל גיל 60

פיקסי קוצני לנשים מעל גיל 60 עם שיער עבהאינסטגרם @thairdresserlisak

לפיקסיה קוצנית לנשים מעל גיל 60 יש המון ממד, כיוון ושכבות קטנות וממוקמות היטב. גזרות פיקסי לשיער עבה וגס עדיף לייבש בעזרת מברשת עגולה קטנה ואז לצבוט ג’ל סטיילינג דרך הקצוות בתנועת משיכה עדינה. גזרת פיקסי לנשים מעל גיל 60 היא אחת מסגנונות השיער הטרנדיים ביותר כרגע.

פיקסי שאגי עבה

פיקסי שאגי עבהאינסטגרם @vainballard

קח את הקצוץ ובקש שכבות מרופטות ללכת. הפיקסית המדוברת הזו לשיער עבה נהדרת ליצירת נפח ומסגור הפנים. תסרוקת קצרה כזו היא אופציה מושלמת לנשים שקיבלו אווירה רוקרית של ילדות.

הפיקסי הארוך לזווית לשיער עבה

הפיקסי הארוך לזווית לשיער עבהאינסטגרם @stevie.hairdo

תן לעצמך קציצה גדולה עם גזרת הפיקסיה הארוכה הזו לשיער סמיך.

גידול פיקסיה עבה חתוכה לבוב זווית ארוך הוא הדבר התחזוק ביותר שאתה יכול לעשות.

גזרה פיקסית נשית לשיער גלי עבה חום

גזרה פיקסית נשית לשיער גלי עבה חוםאינסטגרם @plavalaaleshika

גזרת פיקסי נשית לשיער גלי עבה חום מעניקה עליזות. אם אתה רוצה שינוי גדול בשיער הארוך והעבה שלך, נסה זאת קצר יותר. לגזרת פיקסיה לשיער גלי סמיך יש מגע עדין.

ברונטית פיקסי על גרסים עבים

חתונת שחורה ברונטית על חתכים עביםאינסטגרם @timpascoe_hair

פיקסית ברונטית על פלסים עבים מתאימה לפרצופים אליפסים, לביים או יהלומים. זה עובד גם על מרקמים חלקים יותר עם צפיפות בינונית עד עדינה. הסטייליסט האוסטרלי טים פאסקו אומר שהוא דורש פחות עיצוב מכיוון שהוא נועד לעבוד עם מרקם שיער טבעי.

“התספורת הייתה תערובת של טכניקות מספריים ותער”, משתף פסקו. “אלה משפרים את המראה והמרקם המפוררים בחיתוך הפיקסי הזה.”

פיקסי בעל מרקם מחמיא לפנים עגולות

פיקסי בעל מרקם מחמיא לפנים עגולותאינסטגרם @daniel.stylist

זהו תספורת פיקסי מודרנית ויפה לנשים נועזות בעלות סגנון, צורת פנים עגולה, צוואר קצר והרבה שיער מרקם סמיך למעלה.

תספורת פיקסי עם מרקם לשיער עבה צריכה לייבש בעזרת משחה ולעבד את השיער בידיים כדי להיראות טבעית. הוא משתלב עם כל מיני סוגי פנים ומרקם שיער.

פיקסי בחיתוך נערי

פיקסי תחתון נערי לשיער סמיךאינסטגרם @shmoakin_hair

פיקסיה תחתונה נערית היא דרך דרמטית אך מצוינת להסיר בתפזורת – ומאפשרת לשיער עבה להיראות פחות נפוח. לשאר השיער יש מעבר הדרגתי מקצר לארוך כאשר צד אחד נותן לסגנון מראה דמוי בוב. לעיצוב תספורת פיקסי לשיער עבה, שפריץ עם Texture Tonic של חברת Aveda.

פיקסי מתולתל ארוך לשיער מתולתל עבה

פיקסיה ארוכה ומעורפלת לשיער עבה ומתולתלאינסטגרם @confidentlyleah

פיקסיה מתולתלת וארוכה ארוכה היא האפשרות המושלמת לשיער מתולתל עבה. שכבות קצרות סביב האוזן והגב לוקחות בתפזורת, והחלק העליון הארוך מעניק לגזרת הפיקסי צורה נהדרת. שיער מתולתל מעוצב בצורה הטובה ביותר עם ג’ל ושמן מעורבבים יחד ומייבשים באוויר. אם אתה מוכן לשינוי ראה עוד פיקסיות לשיער מתולתל.

פיקסי מבולגן לשיער גס עם נקודות עיקריות

פיקסיה מבולגנת לשיער גס עבה עם הדגשותאינסטגרם @mila_kryshchykhina

פיקסיה מבולגנת לשיער גס עם הדגשות יכולה ליצור מרקם ומימד להראות את הפרטים. חתך אידיאלי לשיער גס עבה הוא בעל מעבר הדרגתי של שיער קצר, המוביל לאורך ארוך יותר סביב הכתר. כדי לעצב פיקסיות לשיער עבה, נסה את Aveda Texture Tonic.

פיקסי עבה ועצבנית עם שוליים סרוגים בצד

פיקסי עבה ועצבנית עם שוליים שטופים בצדאינסטגרם @arsentovmasyan_

פיקסי עבה עצבנית עם שוליים סוחפים בצד מיועדת לנשים עם שיער סמיך. סופר שיק, תסרוקת הפיקסי הקצרה יותר הזו יכולה להיות תחובה מאחורי האוזניים שלך עם ג’ל. סגנון פיקסי קצוץ בשילוב גדילים עבים הוא גם גזרה ורסטילית.