21 גזרות הפיקסי המחמיאות ביותר לנשים מבוגרות עם משקפיים

מבנה נעורים תמידי הוא הגביע הקדוש של האישה. הם פונים לפיקסיות בכדי לגרום להם להיראות חצי מגילם, אך הם שוכחים להזמין את משקפיהם למשוואה. גזרות פיקסיות אופנתיות לנשים מבוגרות עם משקפיים הן גזרות מגרות גיל שעובדות היטב עם משקפיים.

עם זאת, בכל הנוגע לקשר בין תספורות פיקסי למשקפיים, מעצב שיער ווין צרפתי מאונט פלזנט, SC אומרת, “ככל שהמשקפיים גדולים יותר, השיער צריך להיראות מלא יותר. מסגרות קטנות יותר מאפשרות פיקסיות קצרות יותר. “

תספורות קצרות מהנות ומשחררות אך זקוקות לתחזוקה גבוהה. צרפתית מציינת כיצד נשים נוטות להניח שתספורת קצרה פירושה תחזוקה פחותה. “עם שיער קצר, נשים לא מתחייבות באופן מלא על תחזוקת הגזרות והעיצוב”, הוא אומר. רוב הפיקסיות יצטרכו לחתוך כל 4-8 שבועות, תלוי באורך, כדי לשמור על צורתן.

הוא מוסיף, “ודא שלסטייליסטית שלך יש ניסיון עם חיתוך פיקסיות. שום דבר לא יכול להיות מהנה יותר מהגזרה הנכונה על הגברת הנכונה. ” ואל תשכח להרכיב את המשקפיים לפגישה שלך!

לפני הביקור הבא שלך בסלון, בדוק את התמונות מעוררות ההשראה של גזרות הפיקס הטובות ביותר לנשים מבוגרות עם משקפיים.

חתך Pixie חתך לנשים מבוגרות עם משקפיים

חתך פיקסי תחתון לנשים מבוגרותאינסטגרם @abetterwayatanas

גזרת פיקסי חתוכה נהדרת לנשים מבוגרות עם משקפיים. גזרה זו נעשית על ידי חיתוך מחצית מכמות השיער, מה שהופך אותו לקל לעיצוב. אם יש לך שיער עבה, גזרה זו תוציא הרבה מהשיער מלמטה. אם יש לך שיער דק, אתה יכול לקבל יותר הרמה ונפח נוסף דרך הכתר.

פיקסי לנשים מבוגרות עם פנים עגולות

פיקסי לנשים מבוגרות עם פנים עגולותאינסטגרם @viruczeszehery

פיקסיה לנשים מבוגרות עם פנים עגולות היא דרך מצוינת להוסיף מלאות לראש השיער, ונותן אשליה של פנים מוארכות. הוספת פוני עבה שנסחף בצד עוזרת גם לדלל פנים עגולות יותר. עיצוב פיקסי קדימה ובעל עוצמת קול היא הדרך הטובה ביותר להדגיש תכונות. ספריי שיער רך להחזיק את השקמים במקומם הוא מוצר חיוני לשימוש.

פיקסי עם שכבות קטנות

פיקסי עם שכבות קטנות לנשים זקנותאינסטגרם @hairnerdsalon

נסה פיקסיה עם שכבות עלובות לשדרג את הסגנון שלך באופן מיידי! שכבות המרקם הנעות קדימה מרככות את קווי הפנים. השג את המראה הקצוץ ללא מאמץ בעזרת שעווה סטיילינג. גזרות פיקסיות קטנות לגברות מבוגרות עם משקפיים הן האפשרות שלך, במיוחד אם אתה מחפש קלות ותספורת שמחמיאה לתווי הפנים שלך די טוב..

פיקסיה קצרה מאוד לגברת זקנה עם משקפיים

פיקסיה קצרה מאוד לגברת זקנה עם משקפייםInstagram @caroladietrich

פיקסיה קצרה מאוד לגברת זקנה עם משקפיים היא תספורת יוקרתית ומסוגננת. גזירה של פיקסיה לוקחת מספר דקות לעיצוב וגורמת לשיער דק להיראות סמיך יותר. זוהי אפשרות מצוינת לנסות לנשים עסוקות שאין להן זמן לעיצוב. החיסרון היחיד של חיתוך זה הוא החיתוך התכוף הדרוש כדי להראות אותו במיטבו.

Sassy Spiky Pixie Cut

חיתוך פיקסי פיקסי Sassy לנשים מבוגרות עם משקפייםאינסטגרם @jacklynhannah_hair

גזרת פיקסי קוצנית וחצופה מעוצבת קדימה לגימור מהנה ועצבני. ייבשו קדימה בעזרת האצבעות עם קצת ג’ל פיסול. שקול גזרות פיקסיות קוצניות לנשים מבוגרות עם משקפיים עם צורות פנים סגלגלות.

Pixie כסף לנשים מבוגרות עם משקפי ראייה גדולים

פיקסי כסף לנשים מבוגרות עם משקפיים גדוליםאינסטגרם @zen_hair_designs

פיקסי כסף לנשים מבוגרות עם משקפיים גדולות יוצרות מראה מודרני והיא אופציה מצוינת לנסות עבור אלה שאוהבים פרקטיות בשיער. כדי לשמור על הצורה והגוון, תזדקק לתספורת אחת לחודשיים.

פיקסי מחמיא עם פוני אסימטרי

פיקסיה מחמיאה עם פוני לא סימטריאינסטגרם @סובקות

פיקסיה מחמיאה עם פוני א -סימטרי היא גזרה ורסטילית לנשים מבוגרות עם משקפיים. לפיקסיות א -סימטריות יש שוליים ארוכים יותר כאשר צד אחד קצר יותר ושכבות קשות רבות ליצירת גובה וגוף.

Cut Pixie Cut

גזרה פיקסית מתולתלת עם משקפיים לאישה מבוגרתאינסטגרם @analudolfoficial

גזרת פיקסי מתולתלת היא הסגנון האולטימטיבי לתחזוקה נמוכה לנשים בכירות עם צבע שיער אפור. לשטוף וללכת עם קצת קרם הגדרה מתולתל או למרוח מפזר לייבוש, וואלה, אתה מוכן לצאת לדרך! זהו סגנון שיער נהדר לכל צורות הפנים. על ידי הוספת כמה פוני למסגרת הפנים, זה עובד עם רוב המשקפיים. אתה יכול לשלוף פיקסיה קצרה עם צורות פנים ארוכות יותר גם כן.

פיקסי קצרה עם תחזוקה נמוכה

חתך הפיקסי הקצר בתחזוקה נמוכהאינסטגרם @saxarna.malin

הפיקסיה הקצרה עם תחזוקה נמוכה היא סגנון נהדר לנשים שרוצות תיקון מהיר במינימום מאמץ. ניתן לבצע חתכי פיקסיה בתחזוקה נמוכה לנשים מבוגרות עם משקפיים תוך פחות מ -10 דקות באמצעות מוצר להגברת שורשים, מייבש ומברשת עגולה או שטוחה בגודל 1 אינץ ‘. תחזוקה בסלון מתרחשת כל 4 עד 8 שבועות.

פיקסי מחודד לנשים מבוגרות

פיקסיה מחודדת לנשים מבוגרות עם משקפייםאינסטגרם @pinup_barber_studio

פיקסיה מחודדת לנשים מבוגרות עם מסגרות עיניים נועזות היא סגנון קלאסי שנראה נהדר על לב וצורות מרובעות. הקצוות המחודדים מעניקים לתסרוקת הפיקסי מראה נקי תוך מתן זמן נוסף לצמיחת השיער. כדי לשמור על ניקיון, יהיה עליך לחתוך אותו כל 4 שבועות. תוכל גם לאפשר לסגנון לצמוח לקצוות טבעיים ומותחים אותו עד 6-8 שבועות. אם את אישה בוגרת עם שיער דליל או נשירת שיער, שאל את הסטייליסטית שלך לגבי הפיקסיה המחודדת.

פיקסי קצרה לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים

נשים מגיל 50 מעל פיקסי עם משקפייםאינסטגרם @mixd.salon

פיקסיה קצרה לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים היא בחירה נהדרת. אם אתה רוצה לכבס וללבוש תסרוקת זה הוא בשבילך. ניתן להשתמש בפומדה לברק ולמימד, אך גם זה לא הכרחי עם שכבות קצרות כל כך. הצורה הפשוטה הזו, עם תחזוקה נמוכה במיוחד בבית, עדיין זקוקה לחיתוך כל 3-4 שבועות כדי להיראות במיטבה.

👉 ראה תסרוקות נוספות לנשים מעל גיל 50 המרכיבות משקפיים.

פיקסי עם פוני

פיקסי עם פוני לנשים מבוגרות עם משקפייםאינסטגרם @trichosalon_boca

פיקסיה עם פוני היא הגזרה הטובה ביותר לנשים מבוגרות עם משקפיים. זה נהדר להדגשת העיניים ויכול לעזור לך להיראות צעירה ב -10 שנים. כמו כן, זוהי אופציה מצוינת לנשים מבוגרות עם שיער דק מכיוון שהיא נותנת שכבת נפח נוספת שתעזור לה להיראות עבה יותר.

פיקסי לנשים מעל גיל 70 עם משקפיים

תסרוקת Pixie לנשים מעל גיל 70 עם משקפייםאינסטגרם @orriginalhairstudio

גזרת פיקסי לנשים מעל גיל 70 עם משקפיים היא דרך מצוינת להשוויץ במסגרות שלך בשיער מלא חיים. חתכי פיקסי ידועים בתכונות הגברת עוצמת הקול שלהם. מרקם מרובד משובש מקל על הכביסה והעיצוב היומיומי. בחרו בשוליים מעל מסגרות המשקפיים כדי למנוע משיערכם להיכנס לעיניים.

חתך פיקסי שאגי

חתך פיקסי שאגי עם משקפייםאינסטגרם @hairby.sara.k

שקול גזרת פיקסי עלוב לנשים מבוגרות מכיוון שהיא מאוד פופולרית, מסוגננת, קלה לתחזוקה ויוצרת מראה מלא יותר. לפיקסיות שאגיות יש מספר רב של שכבות מעורבבות וקצוצות לאורך כל הדרך ויכולות להסתיר את מסגרות הצד של משקפי הראייה שלך. הוספת מרקם היא תמיד רעיון טוב למלאות נוספת, במיוחד כשאתה מזדקן.

חתך פיקסי מפוקפק לנשים מבוגרות עם משקפיים

גזרת פיקסי עלובה לגברות מבוגרותאינסטגרם @silverknitteranne

חתך פיקסי קמצוץ מלח ופלפל יכול להיות סגנון מצוין לנשים מבוגרות שחובשות משקפיים. פיקסי נותנים לך הרבה מרקם וסגנון. הוסף כמה חתיכות מנוצות רכות סביב האוזניים ופרט על אזור העורף עם חתיכות ארוכות יותר אם תרצה. יש מעט צדדיות בעיצוב עם שיער קצר בפרטים הקטנים האלה. כדי לחתוך אותו, נסה חימר במרקם יבש וקצת אבקת שורש לנפח.

Pixie לנשים מעל גיל 60 עם משקפיים

תסרוקת Pixie לנשים מעל גיל 60 עם משקפייםאינסטגרם @orriginalhairstudio

בחר פיקסיה לנשים מעל גיל 60 עם משקפיים כדי לחדש את הסגנון שלך. גזרה זו עובדת בצורה נהדרת על שיער חלק ודק. ניתן להשתמש במגהץ שטוח קטן על השכבות הקצרות ליצירת מרקם. סגנון עם מרק שעווה או מרקם להשגת מראה פאנקי.

👉 ראה עוד מגזרות הפיקס הטובות ביותר לנשים מעל גיל 60.

פיקסי בוב

תספורת בוב פיקסי לנשים עם משקפייםInstagram @georgie.s.lavitahairdressing

בוב פיקסי הוא מראה אופנתי ורבגוני מאוד. תחב אותו מאחורי האוזן שלך לצורה קצרה יותר או תלבש אותה קדימה יותר בסגנון בוב. צורה זו נהנית גם מאזור כתר גבוה. כדי להשיג זאת, ייבש את הכתר בעזרת מברשת עגולה של חבית מתכת לאחור עם קצת תרסיס. בקש מהסטייליסטית שלך פוני ארוך יותר כדי להסתיר את המצח ולרכך קמטים למראה צעיר יותר.

חתך פיקסי ארוך

חתך פיקסי ארוך על אישה מבוגרת עם משקפייםאינסטגרם @christylargent

גזרת פיקסי ארוכה היא תסרוקת יוקרתית שמחמיאה לשיער אפור וכל זוג משקפיים. השכבות בחלק העליון ארוכות יותר, ויוצרות מראה צעיר וחלק יותר. ייבש מהמראה מהפנים בעזרת מוס ליצירת מלאות לצורות פנים סגלגלות. גזרה זו עובדת היטב עם מרקם שיער בינוני.

פיקסי א -סימטרית

תסרוקת פיקסי א -סימטרית עם משקפיים על נשים מבוגרותאינסטגרם @cutnj

הפיקסיה הא -סימטרית אידיאלית לנשים מבוגרות עם שיער חלק – בין אם זה עבה או דק. הסטייליסטית דניאלה הרדי מניו ג’רזי מתארת ​​זאת כמראה עצבני הדורש סטיילינג מינימלי.

“תספורת נעורים זו נעשתה עם סכין גילוח בקו ישר בשיטת חיתוך גילוח מדויק. זוהי טכניקה מצוינת לספק תנועה ומרקם אופטימליים. יש גם חיתוך קל בצדדים ובגב כדי להסיר משקל ולהוציא צורה רכה ועגולה “, קובע הרדי. גזרות פיקסי לנשים מבוגרות עם משקפיים הן אידיאליות, אך הוספת צורה א -סימטרית להן משפרת את תווי הפנים.

מרקם פיקסי לשיער דק

פיקסי במרקם לנשים מבוגרות עם שיער דקאינסטגרם @stephatthehairco

פיקסיה בעלת מרקם לשיער דק היא קצוץ קצר המציע נפח ותנועה רבה. אם אתה מרכיב משקפיים ויש לך שיער מלח ופלפל, שקול להשיג משקפיים תואמים למראה מהנה ומעורבב. היא נוצרה על ידי הסטייליסטית סטפני קרוז מקנזס, והיא אומרת שזה עובד על נשים עם כל צורת פנים.

“זה נחתך עם מספריים ותער. חתכתי את העורף עם המזמרה שלי, וזה מאוד התחדד. בניתי נפח, ולאחר מכן השתמשתי בתער כדי ליצור צללית מעוגלת, ולמרקם את האזורים העליונים והדפוקים “, מסביר קרוזה..

תספורת פיקסי השכבות

תספורת הפיקסי בשכבותאינסטגרם @sit_n_mychair

הפיקסית בשכבות היא גזרה באורך האוזן שקל לעצב ותמיד אומרת אמירה. יתר על כן, זוהי אחת התסרוקות הקצרות האידיאליות ביותר אם אתה מרכיב משקפיים. עוצב על ידי הסטייליסטית שרה מאסי מפלורידה, זה נראה הרבה יותר טוב עם גימור מבולגן ומרקם.

מאסי מציע, “לכל אחד יכול להיות שיער קצר, אבל הצורה והסגנון הם מה שחשוב.” אם יש לך פנים ארוכות ודקות, בחר בגזרה זו באורך קצר מכיוון שהיא לא מדגישה את אורך הפנים.