20 חתכי הפיקסי החתולים המגניבים ביותר שנמצאו לשנת 2021

גזרת פיקסי חתוכה היא תספורת נשים שבה הצדדים או הגב מגולחים ומנותקים מהשיער הקצר למעלה. בעיקרו של דבר, זהו גזרה עצבנית המשלבת שני תספורות נועזות, תכליתיות וספורטיביות ומוצאת כדי לספק אפרוחי רוקר חכמי אופנה.

אין יותר מה לבקש מהמראה המתוחזק הזה שנותן תדמית חזקה אך נשית. למרות האורך הקצר, יש הרבה סגנונות פיקסיות שאפשר ללכת עליהן – פוני, קופין מבולגן ואפילו נץ מזויף.!

תוכלו להשיג ויברציות קיצוניות של ילדות מגניבות בעזרת כמה מוצרי אחיזה ועיצוב כגון שעוות וחימר. בנוסף, צביעת שיערך הקצוץ בצבעי אופנה אופנתיים יכולה להשלים את המראה.

אישים בולטים שנשאו בביטחון את הסגנון האנדרוגני הזה הם מיילי סיירוס, קייטי פרי וסקרלט ג’והנסון. מעצב שיער בסן אנטוניו דיוויד סוליס מכיל כמה מעבודותיו המטורפות על גזרות פיקסיות עם חתכים וצבעים עזים, ובהחלט הן מוכנות למות!

זה פרקטי, בולט ועכשווי – אם אתה צריך עוד סיבות מדוע אתה צריך לקבל פיקסי תחתון, עיין בתמונות הפופולריות שלהלן להשראתך:

חתך פיקסי אסימטרי

חתך פיקסי אסימטריאינסטגרם @luxethecolourlounge

חתך קצר כמו פיקסי יכול באמת להחיות את פניך ולחשוף את התכונות החדות שלך. החיתום הוא ההצהרה של קיצוץ זה מה שהופך את המראה הבלתי פרופורציונלי ליותר נכס.

תחת פיקסי בוב

תחת פיקסי בובאינסטגרם @hair.by.tish

אני בטוח שכל אורך שיער יהיה נפלא עליך כרגע. אבל יש משהו בבוב פיקסי קצר עם חיתוך בוודאי שיוציא את הצד הפראי שלך.

גזרת פיקסי מושלמת לשיער דק

פיקסי חתוכה לשיער דקאינסטגרם @bleachedandblown

המדריך של הילדה המעודנת להיראות כמו בובה: פוני מדהים, שיער סגול ותספורת פיקסי סופר קצרה לשיער דק.!

מתולתל פיקסי מתולתל

מתולתל פיקסי מתולתלאינסטגרם @this_is_carrie_

נסה לחתוך חתך פיקסי מתולתל אם נמאס לך להתמודד עם השיער המתולתל שלך. החתך הסופר-קצר נפטר מכל כך הרבה שיער, והעיצוב הופך למשב רוח. ייבש באוויר עם מעט ג’ל וסלע את צלע הפיקסי המתולתלת הזו. חיתוך סגנון זה כל שלושה שבועות ישמור אותו נראה טרי.

סגנון חיתוך עצבני פיקסי

סגנון חתך פיקסי עצבניאינסטגרם @jeanclaudeelmoughayar

תסרוקת קצרה לעתים קרובות מסמלת ביטחון. גם עם חיתוך וצבע שיער פרוע, פיקסיה בהחלט משדרת רמה מסוימת של תוספת וזוהר הכל באחד.

חתך פיקסי אסימטרי

חתך פיקסי אסימטריאינסטגרם @emma.scissor.handz

עם סוג זה של חתך פיקסי קצר עם קווים, אני אומר ללכת גדול או ללכת הביתה, אני צודק?

פיקסי פלטינה

חיתוך פיקסי פלטינהאינסטגרם @courtneyxcentrichair

העשירו את תווי הפנים שלכם ללא רבב כבר עם פיקסיה מסוגננת עם חבטות שטופות בצד.

פיקסי עם פוני ארוך

פיקסי חתוכה עם פוני ארוךאינסטגרם @miamihairmel

שכבות למעלה מסורקות על הפנים יוצרות פוני ארוך. גזרות פיקסי בדרך כלל משתמשות בפוני כדי ליצור איזון אורכים נפלא.

חיתוך שכבתי עם צדדים מגולחים

פיקסי תחתון מגולחאינסטגרם @allydayne

זוהי פיקסיה נהדרת לתחזוקה קלה ומעניקה גם מראה חדש. הפחיתו את המהומה של סטיילינג על ידי הפחתת השיער לעיצוב!

תספורת Pixie תחתונית עם פוני חמוד

תספורת פיקסי חתוכה עם פוני חמודאינסטגרם @fadedinc

ש&א עם יוצר הסטייל, רורי סבג’יאן

Master Barber @ Faded Dream Studios בסטרלינג, וירג’יניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

זהו גזרת פיקסי דהויה קירחת שמאוד מרקם ומתנפץ בשיער העליון אך רכה מאוד בצידי דהוי ובעורפו. זה יגדל יפה כי אין מחשופים קשים. הצבע הוא גוון זהב ורוד על השיער העליון המודגש.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אם אתה מחפש מראה נועז אך רך לתסרוקת קצרה, הימנע מקווים קשים ועקום את קו המשקל בתוך הדהייה. בכל הנוגע למוצרי עיצוב, הייתי משתמש בחימר למראה בעל מרקם יבש וחי.

בלונדינית Pixie Undercut Fade

בלונדינית פיקסי דהייה תחתוניתאינסטגרם @cha_chi_to

ש&יוצר עם סגנון, צ’אצ’י בקר

שיער קצר & מומחה לחיתוך @ Northwest Barber Association בפורטלנד, אור

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה נחשב לחתך פיקסי מנותק. מה שמייחד את החתך הספציפי הזה הוא דהיית העור. אני אוהב להראות ללקוחות כי דהיית העור אינה מיועדת רק לגברים. ניתן להשתמש ב- fades לביטוי נשיות חזקה ובטוחה על ידי האדם הלובש את הגזרה, במיוחד כאשר הדמוי יחד עם סגנון דרמטי.

כל עצה למי ששוקל את זה?

דהייה צמודה זו בדרך כלל לא נעשית במספרה, אלא במספרה. עם זאת, יצירת חלקים נקיים, שימוש במיקום יד נאות לגובה והפצה והוספת מרקם להתאמה אישית של החלק העליון של החיתוך בעזרת מספריים חשובים לא פחות מאשר לדעת איך לדעוך. העצה שלי לכל מי שמחפש לשחזר את הגזרה הזו תהיה לראות מספרה בעלת רקע של סלון/סטייליסטית.

זכור, אין דבר כזה תספורת גברים או נשים. תספורת מוגדרת על ידי האדם הלובש אותה. הישאר עז!

גזרת מרקם לשיער דק

פיקסי חתוכה לשיער דקאינסטגרם @hairgod_zito

עם הפיקסיה הזו, עברו את דרככם סביב מנעולי האור האלה ותיצרו שכבות ושכבות למרקם. מערבבים כמה וריאציות צבע לעומק ולגישה נוספת.

פיקסי בצבע אפור אופנתי

פיקסי תחתון אפוראינסטגרם @joeltorresstyle

פיקסיה מגניבה זו לא צריכה שום אמירה כי זה אומר הכל! הצבע האפרורי בגוון קריר עובד באופן מפתיע להרבה גווני עור, נהדר לניסיון בסגנון עצבני.

חתך פיקסי עם פוני

פיקסי חתוכה עם פוניאינסטגרם @fernthebarber

צא הכל עם הקצוץ הקצר הזה! סלסלו אותו למעלה תוך שמירה על אוונגרד עם חתך פיקסי עם שוליים וחתוך מסביב.

חיתוך אידיאלי לפנים עגולות

אידיאלי לפנים עגולותאינסטגרם @sonia_mascara

ש&יוצרת עם סגנון, סוניה מסקרנה

סטודנטית / בלוגת איפור @ בהודו

איך היית מתאר את המראה הזה?

החתך הפיקסי מזמזם ודעך בכל האזור שמתחת לכתר כאשר צד אחד זמזם עם מגן ארוך יותר בצד הכתר. הצד ה”קצר “יותר חשוף לחלוטין. הצד השני כולל שוליים באורך הלחי המעורבים בשיער הקצר יותר בחלק האחורי של הראש. החיתוך מעוצב עם חלק קשה מגולח, המחלק את הצד הדהוי והחשוף ואת השוליים הארוכים יותר.

למרות העובדה שצד אחד נחשף כל הזמן, הדבר האהוב עליי בגזרה זו הוא הרבגוניות. כאשר השוליים באורך הלחיים בערך, הוא מאפשר לשחוק אותו כלפי מטה ולרוחב את הפנים, כלפי מעלה ברציף מהפנים, ו/או מאחורי האוזן או להידחק לאחור. כל סגנון יכול לספק מראה שונה ולשקף סוג אחר של עצבנות או רכות. הטבה נוספת בכל הנוגע לגזרה זו היא שהיא יכולה לעבוד עם כל צבע שיער החל מגוונים טבעיים ועד צבעים עזים. אם נוח לך שהצד הדהוי מציג את הצבע הטבעי, ניתן לצבוע את השוליים בצבע מהנה יותר.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הייתי אומר שמוצרי סטיילינג חיוניים לנשיאת התספורת הזו. ההעדפה האישית שלי היא סרום לשליטה בפרייז מיד לאחר שטיפת ושיער השיער. כשזה מגיע לעיצוב זה, בין אם זה השוליים כלפי מטה או הפוך, אני בוחר שעווה לשיער לעיצוב הסגנון וריסוס לסיום.

הרבגוניות של גזרה זו הופכת אותו לאושר לעיצוב. הוא מציע שפע של אפשרויות עיצוב. הייתי מבסס את הסגנון על צורת הפנים והצרכים האישיים. עיצוב החיתוך הזה דורש לא מעט זמן ומאמץ. לא הייתי קורא לזה פיקסי תחזוקה נמוכה. סטיילינג ותחזוקה דורשים שיפוצים תכופים. זוהי עקומת למידה כשזה מגיע לשחק עם זה ולהגדיר אותו שיתאים לך, אבל זה בהחלט שווה את העבודה!

מניסיוני האישי, אני מוצאת את הגזרה המתאימה לשיער סמיך בהתחשב בכך שרוב השיער זמזם. לשיער זה, שיער דק עשוי להיראות מעט נדיר. עם שיער עבה, השוליים עדיין נראים מלאים ומרקמים. עם זאת, זה יעבוד על שיער מתולתל וחלק.

אני מאמין שאתה יכול להסיר כל תספורת עם כל צורת פנים אם יש לך ביטחון לעבוד עליה! תספורת זו יכולה לעזור להאריך את צורת הפנים שלך, כך שאם יש לך פנים ארוכות, אולי תעדיף לשמור קצת אורך בצדדים כדי לאזן את המראה.

ניתן כי החתך הזה אינו מיועד לבעלי לב חלש. אתה בהחלט צריך להיות מוכן רגשית כדי לשאת את המראה הזה. זה יכול לעזור גם לחזק את הביטחון העצמי שלך. למרות כמה שזה קצר, זה לא תספורת לשטוף וללכת. הלובש יצטרך להקצות זמן לעיצוב היום.

בסך הכל, אם אתה חושב לקבל את החיתוך הזה, זה יכול להיות מפחיד, אבל אני ממליץ לקחת את הצעד. זה מושך יותר תשומת לב ומחמאות ממה שאתה חושב ויכול להיות מחמיא מאוד.

סופר קצר פיקס

סופר קצר פיקסאינסטגרם @edouardclipperhand

ש&יוצר עם סגנון, אדוארד מרטין

מספרה בכירה @ Industria במונטריאול, QC

איך היית מתאר את המראה הזה?

הפיקסיה הזו היא גרסה נשית לתספורת היבול האופנתית עם יותר אורך סביב הכתר כדי לבנות מסה מסוימת שתיצור קצת יותר עגלגלות במקום להשאיר אותה ישרה מדי כפי שהיית עושה על גבר. הוספתי גם הרבה מרקם בחלקו העליון, כך שהיא תוכל לעצב אותו בדרכים שונות. חשוב לחנך את לקוחותיך כיצד לעצב את שיערם. לעולם אל תניח שהם כבר יודעים.

מה שאני הכי אוהב בו הוא איך היא מורידה את זה. לא כל אישה הייתה מעזה לנדנד עור עם פוני קצר במיוחד ובכל זאת נשים עם תכונות עדינות ורכות נראות המועמדות הטובות ביותר לכך.!

כל עצה למי ששוקל את זה?

שקול את כיוון צמיחת השיער שלך. הקפד לשים לב לכך, מכיוון שהפוני מעוצבים קדימה ולא בצד. זהו סגנון תחזוקה נמוך מאוד שיחייב אותך לרענן אותו כל 3/4 שבועות.

באשר למוצרים, אני אוהב להשתמש במשחה מאט על שיער לח ואז לייבש אותה עם מייבש שיער ולבלגן אותה קצת באצבעותיי. זה ייצור מרקם וגימור טבעי עם אחיזה מספיקה. האהוב עלי הוא הדבק פוקר מ- L’Oréal Professional.

תחתון עם מבט אחורי

תחתון עם מבט אחוריאינסטגרם @helmiturku

בחרו בחתך פיקסי עם מספריים מעל המסרק לאורך הצדדים והאחוריים, גבוה למעלה. החלק העליון נשאר כבד למדי אך עם מרקם נוסף לקצוות כמו גם עם הצבע. זה כבר מואר מראש ואז גוון.

זה מאוד גמיש מבחינת האופן בו ניתן לעצב אותו. ישנם סגנונות משתנים הרבה יותר מכפי שאולי אנשים חושבים. כאן נוספו כמה עיקולים רכים באמצעות שרביט והרימו את החזית לתוך רכס. הוא יכול להיות מעוצב שטוח יותר וישר יותר לגימור אופנתי חלק או מבולגן למראה מעוות.

מגניב מגניב עם עיצוב

מגניב מגניב עם עיצובאינסטגרם @color_melt_with_katrinavelte

ש&יוצרת עם סטייל, קטרינה ולטה

מספרה / סטייליסטית @ סלורה וספא אלורה בוויקטור, ניו יורק

איך היית מתאר את המראה הזה?

פיקסיות תחתונות יכולות להיות מראה רב תכליתי. זה יכול להיות למי שרוצה לשקף את אישיותו הייחודית הפנימית ולמי שמחפש לשלוט רק בנושאי סטיילינג בסיסיים כמו פרשיות שהגבילו סגנון קודם..

החלק האהוב עליי בחתכים הוא שכל חיתוך הוא ייחודי! זה יכול להתבלט עבור אותו לקוח שרוצה “ללחוש, לדבר או לצעוק” במשך כשבועיים לפני שהוא יגדל. אינך יכול לראות את העיצוב, כך שתוכל לשנות אותו מהר יותר מאדם שרוצה רק אבק כל 6-12 שבועות.

כל עצה למי ששוקל את זה?

למרות שחתך הוא די מגניב, שקול את הסטייליסטית בעלת האומנות לחתוך אותה! זכור שיש לך את המיומנות, אתה חייב לשלם עבור אותה חיתוך ספציפי מכיוון שלא כולם יכולים לצייר! בצע את המחקר שלך וודא שיש לך את התקציב לכך. כמו כן, אם יש לך שיער ארוך יותר (מעבר לכתף וכו ‘), שקול התייעצות עם הסטייליסטית שלך!

חלק מהאנשים נשואים לחלוטין לכל אורכם ומכל סיבה שהיא רק רוצים לעשות שינוי דרסטי רק לרגע! זה דגל אדום להרבה מאיתנו הסטייליסטים! ברוב המקרים, ההתייעצויות הן בחינם, והדיון יכול להיות על החוויה שלך עם הסרת הכמות, בחירת המוצר להשגת הסגנון, האם החיתוך יתאים לפרופיל הכללי שלך או לא, ולמה שהחלטת עם הרבה והרבה תמונות להתייחסות אליהן! זכור, ייקח שנה וחצי עד שלוש שנים עד שתגדיל את מה שאיבדת לאורך שאורך!

תחזוקה היא לפעמים בעיה מכיוון שעיצוב תחתון הוא קיצוץ תחזוקה גבוה וגם מחיר גבוה! האם אתה יכול להרשות לעצמך לשמור על העיצוב שלך כל 2-3 שבועות עם המוצרים המתאימים בהישג יד? או שאכפת לך למתוח אותו עד 5 שבועות כמו תספורת גבר ופשוט לגעת בו בחזרה? כך או כך, אתה יודע ששיערך יגדל בסופו של דבר, וכדי שתשאיר את ה”קרירות “שם, עליך לשמור עליו.!

גזרת פיקסי ארוכה עם צדדים מגולחים

חתך פיקסי ארוךאינסטגרם @alice_hairdesigns

ש&א עם יוצרת סטייל, אליס קים

מעצב שיער / קולוריסטית @ שיער מאת אליס קים ב- Happy Valley, OR

איך היית מתאר את המראה הזה?

החיתוך הזה הוא שילוב של חיתוך ארוך של פיקסיות שהתחיל לראשונה באמצעות קוצץ – עם שומר מספר שתיים ועובד את דרכי לאפס לדהייה שלה. כדי לתת את המבט הזוויתי של החלק העליון, משכתי הכל לאחור, כך שהחתיכות סביב פניה התארכו בהדרגה. חיתוך הגב ממש מעל לעצם העורף שלה מעניק צורה יפה (פרופיל צד) ונפח. שכבתי את החלק העליון והוספתי צרור מרקם כך שכאשר הוא מעוצב הוא לא ייפול שטוח.

תספורת הפיקסי החתוכה שנוספה עם הדגשים הבלונדיניים של הפלטינה מוסיפה שכבה נוספת של וואו, במיוחד כאשר אתה מנסה ללכת על דרך מעודכנת וקלה יותר מעבר מצבע מלא להדגשות על מנת למזג את האפור. חתכתי חלקים משיערה כדי לקבל את כמות הבלונדינית המרבית שאוכל להיכנס כדי למזג את האפור שלה אך עדיין השארתי מקום לצבע הטבעי שלה בשורשים, כך שהצמיחה תיראה מכוונת (מושרשת צל).

המראה הזה כל כך משחרר מכיוון שלרוב האנשים אין אומץ לחתוך חצי לפני השיער. אני אוהב שהמראה הזה נתן לחבר שלי כל כך הרבה ביטחון. החלק האהוב עלי הוא שזה מסובב ראשים! לא רק שזה כיף כסטייליסטית ליצור את הלוק הזה, אבל אני אוהב לשמוע על כמה מחמאות היא מקבלת.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הלקוחה והחבר שלי היא אם לשלושה אבל יכולים לסעוד את המראה המודרני והעצבני הזה. מכיוון שהיא מתמודדת רק עם חצי ראש שיער, זוהי תסרוקת קלה שיש לך כשיש לך אורח חיים עמוס! כל שעליך לעשות הוא להשתמש בשמפו לחיטוב כדי לשמור על הבלונדינית, לזרוק מעט קצף מרומם ולייבש לנפח. אתה יכול להשתמש במברשת עגולה קטנה כדי להשיג את כמות ההרמה המקסימלית והדבר האהוב עלי לעשות הוא לסיים עם משחה מהירה של Aquage כדי להסיר ולהגדיר את קווצות השיער..

הגימור הזה עושה הבדל עצום במראה! הייתי ממליץ על תספורת זו לכל אחד מכיוון שהיא ניתנת להתאמה אישית עבורך. למרות שללקוח שלי יש פנים בצורת אליפסה, מישהו עם פנים עגולות יכול למשוך אותו על ידי השארת השוליים קצת יותר זמן כדי לאזן את המראה. אתה יכול להשאיר את השיער שלך ללא צבע אבל הבלונדינית באמת מוסיפה מרקם לשיער המרקם הדק שלה באופן טבעי. משיער מתולתל, חלק, עדין עד סמיך, אם אתה רוצה להשתחרר, הייתי ממליץ בחום לבקש מהסטייליסטית שלך לחתוך את הארוך/פיקסי הזה.!

גזרת פאנק רוק נחמדה לשיער עבה

גזרת פאנק רוק נחמדה לשיער עבהאינסטגרם @burtonsredrabbit

ש&יוצר עם סגנון, צ’לסי קולון

מספרה @ סלון החתולים השחורים בקיילואה, HI

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני אוהב את התספורת הפיקסית המהודרת הזו כי היא יצירתית – טוויסט במראה כבר עצבני. זוהי פיקסיה חיתוכה כפולה מכיוון שיש חיתוך חתך חתך, ומעליה חיתוך שכבתי עם קטע עליון מנותק שנופל על שניהם. כל העניין מנופץ בתער, כך שזה רוק חתיך ופאנק במיוחד. היא יכולה ללבוש אותו הפוך לשני הצדדים, מבולגן כמו כביסה ולבישה, או להכות אותו בכלי חם כדי לרכך את המראה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

אם אתה רוצה לנסות משהו קצת אחר, זה חתך סופר מהנה לסלע. שימוש מינימלי במוצר וזמן סטיילינג מהיר הופכים אותו לסופר כיפי ורבגוני. התחזוקה לשמירה על הצורה היא פגישה סטנדרטית למדי של 6 שבועות.

החלק המהנה בשכבה המכוסה הוא שאתה יכול להיכנס בין הגזרות ולגלח את זה, כך שתפיק את מירב הבלאי כששאר הצורה תתארך.

נשים (או בחורים) ישרות, גליות או מתולתלות יכולות ללבוש אותו במראה שונה לכל מרקם. אם יש לך הרבה שיער, הגילוח עוזר לקרוס את הצורה כך שייראה חי.

אני יכול להמליץ ​​נגד גזרה זו על מישהו עם כמות שיער קיצונית או על מישהו שלא בטוח אם הוא אוהב שיער קצר עם צורת הפנים כיוון שזה תלוי בציפיות האישיות, זה אולי לא תואם את מה שהם מדמיינים. אבל לרוב, אני חושב שאם אתה רוצה ללבוש משהו, אתה פשוט צריך ללכת על זה. בסופו של יום, זה השיער שלך ואתה צריך לנדנד אותו איך שאתה רוצה אותו.