19 תספורות קצרות מאוד לנשים במגמה בשנת 2021

תספורות קצרות מאוד לנשים הן מקור מתמיד להשראה והעצמה. כיום, זנים רבים של הקצרות הקלאסיות הקיימות (פיקסיות, בובס ועוד) חוזרים בנקמה ואף קצרה מתמיד.

בין סטיילינג לא שגרתי למגע של צבע נועז לאתחול, שיער קצר באמת לנשים נולד מחדש. התסרוקות הטובות ביותר לשיער קצר במיוחד כוללות פיקסיות, בובס ותחתונים.

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של התסרוקות הקצרות והלוהטות ביותר לנשים.

פיקסי מנותקת חמודה ומודרנית

תסרוקת פיקסי מודרנית מנותקתאינסטגרם @mahrithemaven

קיצור אולטרה קצר זה הוא דוגמה חדשה לפיקסית סופר קצרה. הוא נוצר על ידי מהרי ג’ונס, הבעלים של סלון סלון בריצ’מונד, וירג’יניה. “קווי המתאר של החיתוך לאורך הראש תואמים פיקסיה, אבל היא מנותקת יותר. זו בהחלט מחווה לגזרה קלאסית של מיה פארו “, מסביר ג’ונס.

כשזה מגיע לתסרוקות קצרות מאוד, תחבק קודם כל את הפנים שלך. דע מי אתה. התחל עם גרסה ארוכה יותר של תספורת הפיקסים הזו כדי להתרגל לזה. אם זה מרגיש קצר מדי באורך של כמה סנטימטרים, אז אתה יודע שזה הולך להיות קצר מדי בשבילך.

“מעבר למרכך הכנה קל לאחר כביסה והדבקת מרקם, אין באמת צורך בעיצוב”, היא מוסיפה..

פיקסי אפור לנשים עם שיער דק

פיקסי אפורה לנשים עם שיער דקאינסטגרם @emilymasonstudios

חבק פיקסיה אפורה לנשים עם שיער דק ונראה נועז ומדהים עם גוונים אפורים. שיער אפור לא רק משנה את המרקם ככל שאנו מתבגרים, הוא גם יכול לשבת אחרת לגמרי ממה שהשיער שלך נהג לעשות. האפור מוסיף מימד למנעולים, ומעניק לך סגנון מחמיא ומלא חיים. שחקו עם שוליים, שמעקמים את המצח למראה חמוד במיוחד.

פיקסי קצר מסורתי עם קצה

פיקסי מסורתית עם תסרוקת Edgeאינסטגרם @laelannmarie

תנו לפיקסיה קצרה קצה עם החיתוך בעורף והמרקם. בדיוק כמו זה, שנוצר על ידי לאל אן-מארי, הבעלים של B • B Coiffure בדל מאר, קליפורניה.

“היבול הקצר ביותר שלך צריך להיות מותאם למבנה העצם הספציפי שלך, למאפיינים, למרקם השיער ולסוג השיער. הדברים האלה הם המפתח בעת חיתוך שיער קצר, במיוחד פיקסיות “, מסביר לאל.

רוב השיער הקצר מדי הוא לא לשטוף וללכת, אבל בגלל האורך, זה יידרש לעיצוב מינימלי. ודא שיש לך לפחות 10-20 דקות להקדיש לסטיילינג. כל זה צריך להילקח בחשבון בעת ​​הצניחה.

שיער סופר קצר סקסי עם שוליים

אלגנטיות קלאסית עם תסרוקת Edgeאינסטגרם @goodgollymissdobbie

תספורת קצרה סקסית זו שופעת אלגנטיות קלאסית עם קצה. היא נוצרה על ידי מעצבת השיער קמילה דובי מוונקובר, לפני הספירה.

“השולחן היה בעל מרקם רב כדי למסגר בעדינות ולהשלים את מבנה העצם. זוהי גם ‘עשה’ סופר לשטוף וללכת, כך שהוא מושלם לאורח חיים עמוס או פעיל “, מסביר דובי..

ניתן לשמור את המוצרים למינימום לתספורת הפיקסים הזו. השמפו והמרכך היומי שלך, מרכך קל להארכה ועיצוב שעווה, קרם או פומדה לסיום הסגנון הם כל מה שאתה צריך.

“גזרה זו מתאימה ביותר לאישה בעלת ביטחון עצמי עם מרקם שיער דק עד בינוני, צפיפות בינונית וסוג שיער חלק עד גלי. נשים עם שיער דק עד בינוני מתולתלות יכולות לטלטל גם את זה ולהשאיר אותו קצת יותר ופחות במרקם כדי למנוע התכווצות ולהתמודד עם הצטמקות “, היא מוסיפה..

פיקסי טרנדי מאוד קצר לשיער חלק

פיקסי טרנדי מאוד קצר לשיער חלקאינסטגרם @tinietashaa

פיקסיה אופנתית קצרה מאוד לשיער חלק נראית מדהים ומציגה את כל התכונות שלך. תסרוקת קצרה כזאת מיועדת לנשים שרוצות להיות אופנתיות ומורכבות ללא הרבה תחזוקה. זה מה שעושה את זה כל כך קל לסגנון! כל מה שהוא דורש הוא מוצר מרקם טוב כמו משחת מאט של O’Doud. נשים עם שיער מתולתל אולי ירצו להימנע מתסרוקות לשיער קצר כזה אם התבנית היא יותר מ -2C.

גידול בהשראת מישל וויליאמס

גידול בהשראת מישל וויליאמסאינסטגרם @hairbystudioplayleena

תמיד ממהר? גזרת הפיקסי המגניבה מושלמת לסגנונות השיער הקצרים הקלאסיים אך הנמוכים שלה, ותיראה מחמיאה על רוב צורות הפנים!

בוב הצרפתי הקצר יותר

בוב הצרפתיאינסטגרם @localhoneybehr

היבול הקצר במיוחד הזה כל כך חמוד ויוקרתי! קדימה עם ‘עשה’ קצר שישאיר אותך נראה רענן, מודרני וללא מאמץ בכל עונות השנה.

שכבות קצרות מאוד

גזרת פיקסי קצרה מאודאינסטגרם @sm_lawless

בחרו בתספורת קצרה מאוד עם שכבות קצרות מאוד שהן ספאנקיות ונשיות. ניתן להשתמש בתער נוצה כדי לחתוך את כל העניין שמוסיף כל כך הרבה מרקם ויוצר קווים נשיים ומעורפלים, במיוחד סביב קו השיער..

גזרה זו מיועדת בעיקר לצורת פנים אליפסה, מרובעת או לבבית. זוהי פיקסיה קצרה מאוד, כך שהיא חושפת הכל. ביטחון ב”נדנד “את הסגנון הזה לעומת רק” ללבוש “אותו הוא המפתח. גזרות פיקסיות קצרות מאוד לוקחות קצת סטיילינג עם מוצרי מרקם כמו חימר ותרסיסים יבשים כדי להשוויץ באמת בכל שבץ גילוח.

תלתלים רכים קצרים

תלתלים רכיםאינסטגרם @מספרה__onfire

“זהו סגנון חתוך בתער – לא ממש פיקסי, כיוון שיש לו מתאר ארוך ורך יותר”, אומרת הסטייליסטית אמנדה שרה מפורטלנד, אור.

“צורת הקיצור הקצר מאוד הזה מציעה קלות סטיילינג ועדיין היא תכליתית מספיק כדי להכניס, להפריד, לדחוף לאחור או לשפר את נפח התלתלים. גזרה זו אידיאלית לנשים עם תלתלים (או גלים) דקים שמחפשים לקבל הגדרה רבה יותר מהמרקם הטבעי שלהן ”, מסבירה אמנדה..

הסטיילינג פשוט כמו שכבת תרסיס המלח לפי בחירתך וקרם תלתלים המתאים למרקם שיתאים לדפוס התלתלים הייחודי שלך, ייבוש ביד באוויר מפוזר, כריסה, סלילת אצבע ועיצובו שיתאים למראה שלך..

מרקם פיקסי עם הבהרה תחתונה וגולדן זהב

מרקם פיקסי עם הבהרה תחתונה וגולדן זהבאינסטגרם @aaaerdna.hair

הפיקסיה עם מרקם עם חיתוך ודגשים מוזהבים היא כיף & דרך שובבה לשלב ולנצל צמיחה חדשה לטובתך. זה עוזר ביצירת עומק ומימד תוך מתן חיתוך מהנה/עצבני בין שירותי הצבע. הוא נוצר על ידי מעצב השיער אנדראה אייקנס משארלוט, צפון אמריקה.

“אם אתה מוכן לחיתוך גדול, לך על זה”, אומר אייקנס. “התייעצות עם הסטייליסטית שלך היא המפתח. שים לב שתצטרך לחתוך אותו לעתים קרובות יותר כדי לשמור על התסרוקת הקצרה החדשה שלך. פיקסיות הן תכליתיות כלומר כל אחד יכול לקבל את זה, זה פשוט לוקח את סגנון החיתוך הנכון עבור כל אדם “.

בהתאם למראה הרצוי, תוכל ליהנות מעיצוב בתחזוקה נמוכה או ממש להיכנס לסגנון שלך עם מייבש ומברשת דנמן שעובדים אותו לכל הכיוונים עבור נפח ותנועה..

צדדים קצרים מאוד עם שכבות עגולות

תסרוקת מעצבת שכבות עגולותאינסטגרם @minnasojakka

תספורת סופר קצרה זו היא מראה חם, רך ונשי מאוד המעצים את האישה הלובשת אותה. הוא נוצר ועוצב על ידי מעצבת השיער המתקדמת מינה סאריאנה הפיננדית.

יצירת מראה קצר ומעוטר באמת מאריכה את הצוואר ומוציאה צורת פנים אליפסה.

תספורת זו מושלמת לנשים עם שיער קצר ואורח חיים עמוס וללא דאגות. השכבה העגולה מעניקה לך את האווירה הרכה המחבקת את הראש שהיא תכליתית מאוד. כל מה שאתה באמת צריך הוא שעווה מרקמת טובה, קרם החלקה או סרום (תלוי בסגנון הבחירה שלך) ואתה מוכן ללכת.

“רובנו יכולים להסיר תספורת קצרה ועגולה. על ידי התאמת אורך הזבובים והאזור העליון/קדמי, תוכל להתאים את תסרוקת הנשים הקצרה הזו לטעמך ולהוציא את תווי הפנים שלך עוד יותר. החיים קצרים מדי לשיער ארוך, אז בחר בגזרת באז נשית ”, מסבירה שריאנה.

Funky Pixie לנשים מעל גיל 40

Funky Pixie קצר מאוד לנשים מעל גיל 40אינסטגרם @hasenlezoum

פיקסי פאנקי קצר במיוחד לנשים מעל גיל 40 מושלם מכיוון שהוא מציע הרבה תנועה ומרקם מספיק כדי לתמוך באווירה רכה או עצבנית. הדבר הגדול בתספורת קצרה הוא שזה יקצר משמעותית את זמן הסטיילינג שלך. זוהי אופציה מצוינת עבור אישה המתמודדת עם ניהול זמן וסגנון. עוד דבר טוב בתספורות קצרות יותר הוא שרוב סוגי השיער יכולים להפיק מהם תועלת. רק היזהר משיער מתולתל במיוחד מכיוון שהוא יכול להוות בעיות בעת ניסיון להחליק את השיער לעיצוב כל יום.

יבול קצר שכבתי עם פוני מרקם

ללא גיל & amp; תסרוקת ללא מאמץאינסטגרם @_danienikolbeautybar

גזרת השיער הקצרה הנשית הזו אופנתית ללא מאמץ והיא נוצרה על ידי הבעלים והמעצבת דניאל איסטלינג מ- Lanham, MD. “זהו אחד מקיצוץ השיער הקצר שיכול לעבור בקלות מהעבודה ללילה עם הבנות. החיתוך הזה גם הוא חסר גיל ועובד היטב עם מרקמים עדינים עד בינוניים “, אומר איסטלינג.

זה תחזוקה נמוכה מאוד ואורך הפיקסיה הזה נראה טוב על כל צורת פנים מכיוון שחיתוך התער מעניק לו גימור רך יותר. אם יש לך צורת פנים עגולה יותר, תן לזה לתת לחזית שוליים מלאים יותר כדי לרזות את הפנים.

לשיער רגוע, Easterling אומר להשתמש בקרם עטיפה טוב כמו ניירובי קצף ולעטוף רצועות “כך שתוכל לעצב את השיער וללכת מתחת למייבש.” ברגע שהוא יבש, קח כמות קטנה של מקל השעווה TGIF ושפשף אותו בשיער. לאחר מכן, קח מגהץ שטוח קטן ותלתל את השיער למרקם וברק.

זהו סגנון נהדר לכל המרקמים. תספורות קצרות מאוד לנשים נהדרות אם הן בדרכים אבל רוצות סגנון בולט. הקפד להמשיך עם התספורת שלך כל שלושה שבועות. על שיער דק, כל מה שהשיער יצטרך הוא עיצוב פומדה ואצבע.

גזרה אסימטרית קצרה

חיתוך אסימטרי קצר מאודאינסטגרם @nikitenko_elen_

הגזרה הא -סימטרית הקצרה היא סגנון שיער נפח הנהנה ממנעולים דקים ודקים. זהו תסרוקת קצרה מאוד עם הרבה שכבות, ומוסיפה הקפצה נוספת לתוצאה. תספורת כזו לשיער קצר נראית טוב בהרבה עם הגדרת y-piece. כדי להשיג זאת, יש למרוח מוס מרחיב, ולאחר מכן לתמרן את הגדילים אחד אחד.

גזרה קצרה עם פוני צד ארוך

תסרוקת מקצועית אך מהנהאינסטגרם @julieatvividhair

הגזרה הקצרה הזו עם פוני צד ארוכים נוצרה על ידי מעצבת השיער ג’ולי מארי מהולידסבורג, הרשות הפלסטינית. “השיער הקצר ביותר הזה נראה שונה אצל כולם! אתה יכול לעצב אותו בדרכים רבות להיראות שונה מיום ליום “, מסבירה ג’ולי.

לא צריך הרבה כדי לעצב תסרוקות מסוימות לשיער קצר, ולכן הגזרה הזו מושלמת לכל הנשים. רק מכה פשוטה ומבולגנת וקצת פומדה לשליטה בשיער זה כל מה שאתה צריך!

שיער בלונדיני קצר במיוחד

תסרוקת Edge צדדיתאינסטגרם @_kstylz

שיער בלונדיני קצר במיוחד לנשים שחורות נוצר על ידי מעצבת השיער קנטרה ג’ונס מאטלנטה, ג’ורג’יה. “התספורת והסגנון הזה עצבניים וטרנדיים מאוד מצבע ועד גזרה. זה יכול להיות רב תכליתי גם כי הגזרה יכולה להיות משוחקת או שטוחה “, אומר ג’ונס.

כדי לשמור על האורך הקצר הזה, קבל מעצב קבוע שיטפל קודם כל בשיער שלך בגלל הצבע. בבית, מוצר טוב יהיה עטיפת קצף לאותו סגנון מלוטש ושטוח, יחד עם שמן או שעווה מתולתלת לסיום המראה לאחר הייבוש.

“כשזה מגיע לעיצוב הפיקסיה הבלונדיניות הקצרות שלך, נסה את עטיפת הקצף של ניירובי, אבל כשזה מגיע לשעווה סלסול, כולם די מבצעים את העבודה”, אומר ג’ונס..

זהו קיצור קצר ומלוטש, לכן כדי לשמור עליו השתמשו בסטייליסטית או במספרה הרגילה שלכם לגזרה.

מרקם קצוץ מקוצץ פיקסי

מרקם קצוץ מקוצץ פיקסיאינסטגרם @pxqueen

קח בחשבון פיקסיה קצוצה ומרקמת מרקם חמוד כדי להאריך את פניך. קו או נטייה מהפוני יכולים לאזן פנים מרובעות או עגולות. עם תנועה מהמרקם למעלה וניתוק הפוני כדי לאפשר אורך נוסף על קיצוץ קצר מאוד.

חתך פיקסי אדום כסוף-אפור

חתך פיקסי אדגי כסף-אפור קצר במיוחדאינסטגרם @pxqueen

אם אתה אוהב איזון של חזק ורך אז שקול פיקסי עצבני קצר מאוד. מכיוון שתספורת קצרה יותר חושפת יותר את הפנים, הקפד לדון עם הסטייליסטית שלך כדי לשמור על אורך ומרקם באזורי הדאגה שלך כשאתה שוקל פיקסי שיער אפור כסוף במגמה..

מרקם גלי נשי עם אורך למעלה

מרקם גלי נשי עם אורך למעלהאינסטגרם @tanyusha_younusova

מרקם גלי נשי הוא תסרוקת קצרה מאוד שנראית נהדר ביום יום מזדמן או בילוי לילי רשמי. טרנד זה מיועד לכל ילדה או אישה שרוצים סטיילינג קל וללא דופי תוך שמירה על אופנה ומודרנית. שיער קצר מאוד יכול תמיד לעשות שימוש במרקם גלי. הוא יוצר הגדרות, תנועה ואפשרויות עיצוב שונות.