15 רעיונות מודרניים שאגי Pixie Cut (במגמה בשנת 2021)

גזרת פיקסי שאגי היא תספורת קצרה מאוד שנוצרה עם שכבות מרקמות וקטועות. הסייג הפיקסי הוא תספורת נהדרת שאפשר לקבל אם יש לך שיער דק ורוצה לגרום לו להיראות עבה.

בין אם את האישה הנערית או הנערה הטיפוסית, את יכולה להוריד את הטרנד הזה. הוא מגלה תעוזה ובוודאי מתהדר באופי החזק שלך.

השגת תספורת לשטוף וללכת היא אחת הסיבות לאהוב פיקסיות מסוג זה. אם התברכת בגרמים גלייים או מתולתלים טבעיים, זה עושה פלאים. זה הגזרה הקלאסית הקצרה שתגביר את מרקם השיער שלך ותוציא יותר תנועה מתמיד.

אתה יכול לשקול להוסיף פרינג ‘לתספורת שלך כדי להשלים את צורת הפנים שלך. אתה מוזמן לנסות גם צבע אחר מלבד הצבע הטבעי שלך שיתאים לעור העור שלך. נצל את הגזרה הטובה ביותר בתחזוקה נמוכה זו, ובחר בטכניקת צביעת balayage.

החלק שמאלה כדי לראות את התמונות של חתכי הפיקסיות הטרנדיות הטרנדיות ביותר!

חתך פיקסי שאגי לפנים מרובעות

גזרה פיקסית שאגית לצורות פנים מרובעות42

זהו חתך פיקסי שאגי נהדר לצורות פנים מרובעות! קציצה קצרה כזו כוללת פוני שנסחף בצד כדי להדגיש את העיניים ואת עצמות הלחיים. הוא אפילו מציע שכבות קצרות יותר המעניקות תנועה למנעולים שלך כאשר מעוצבים במרקם.

השאג הא -סימטרי

גזרת פיקסי שאגי לא סימטריתאינסטגרם @gianni.rando

זהו פרח א-סימטרי שמושך את העין בצורה של חתך פיקסי. זה הגוון הוורוד-לבנדר שגורם לכל המראה הזה להיות מאוד צעיר וחיה. אל תהסס לעצב את המנעולים שלך עם מרקם כלשהו כדי שהשכבות יצוצו אפילו יותר!

קָשׁוּר: ראה גזרות פיקסי אסימטריות נוספות.

גזרה אופנתית שאגי פיקסי לנשים מבוגרות

גזרת פיקסי שאגי לנשים מבוגרות בשנות ה -50 וה -60 לחייהןאינסטגרם @salonhalo

זו אחת הפיקסיות הסרוחות הטובות ביותר לנשים מבוגרות בשנות ה -50 וה -60 לחייהן כרגע. שכבותיו יוסיפו נפח ומימד לשיער דק ואפור

פיקסי ארוך עם פוני שאגי

פיקסיה ארוכה עם פוני רעועאינסטגרם @annetteluxe

פיקסיה ארוכה עם פוני שאגי היא סופר מודרנית. הוא מציע שכבות קצרות יותר בחלק העליון כדי לשפר את נפח השורש הטבעי שלך. עם המראה הזה, אתה תהיה מגמת טרנדים טוטאלית!

חתך פיקסי ארוך שאגי

גזרת פיקסי ארוכה וארוכהאינסטגרם @hair_by_anisa

זהו גזרת פיקסי ארוכה ומרשימה. גזרה זו מאפשרת לשיער שלך לקבל גימור מרקם עם אפקט עדין של תנועה. כדי לשפר את מלוא החיתוך שלך, מוס מרומם יכול לעזור לך להשיג את התוצאה הרצויה.

פיקסי בוב שאגי קצר מאוד

תספורת בובייה פיקסית שאגיאינסטגרם @beautiful_by_natalie

בוב פיקסי קצר מאוד עם סחט מפגין תחכום. בחרו במראה הזה אם אתם חושבים שזה שוליים הצד הארוכים והגדולים שהייתם צריכים אי פעם!

שאג עם פוני ארוך

חתך פיקסי מדובלל עם פוני ארוךאינסטגרם @rebecca_inthelab

האם אתה אחד מאותם תינוקות שמעריצים פיקסיות רכות? אם כן, הסחוג הזה עם פוני ארוך חייב להיות מטרת השיער הבאה שלך! השכבות יגדילו את נפח השיער השחור שלך. אתה יכול לעצב אותו במרקם מינימלי, ועדיין תראה מרשים ועשיר!

גזרה פיקסית שאגי לשיער עדין

גזרת פיקסי שאגי לשיער דקאינסטגרם @lauracodemce

זהו גזרה הפיקסית המושלמת לשיער דק. עם מרקם נוסף בחלק העליון, המראה הזה יעניק למנעולים הדקים שלך סגנון מלא יותר!

שאג מתולתל חמוד

שק פיקסי לשיער מתולתלאינסטגרם @whosly

תרגיש בטוח ברגע שאתה מתהדר בשיערך הטבעי. עבור פיקסיה נפלאה ומרקמת, נסה את החרא המתולתל והחמוד הזה. שמור על לחות החום שלך והשתמש בתרסיס מלח ים לקבלת תוצאה קופצנית למראה.

מחמיא לצורות פנים אובאליות

חתך פיקסי שטוח שטוח לצורות פנים סגלגלותאינסטגרם @ericaesimpson

הפיקסיה הדרוכה הזו מחמיאה לצורות פנים סגלגלות מכיוון שהפוני המפוצל גורם לפנים להיראות סימטריות יותר. גימור המרקם שלו עובד יד ביד עם פוני וילון ששניהם מציעים קצה רענן יותר. אם אתה בוחר את צבע השיער הטוב ביותר להשלמת גוון העור הבהיר שלך, לעולם אל תפחד ללכת על צבע נחושת.

שאג השכבות

תספורת שארית פיקסית קצרהאינסטגרם @salonbenders

הסר מעין שכבה קצרה שכזו, והרגיש את האווירה הפאנקית שהיא מציעה! השג את הפיקסיה הזו על ידי בחירה בטכניקת חיתוך סכין גילוח כדי להגביר את מלאות הגומות הכהות שלך. הוסיפו מרקם לשכבות כי כולם אוהבים סגנון שצורח חיים!

הפיקסי השאגי הטוב ביותר לשיער דק

גזרת פיקסי שאגי לשיער דקאינסטגרם @jpattonsalon

התספורת הפיקסית הקצרה והסרוחה הזו מתאימה ביותר לנשים עם שיער דק. זה דורש שגרת טיפול מינימלית אם יש לך גרמים מעט גלי. לרסס על תרסיס מלח ים כדי להבטיח את המרקם הטבעי של שיערך.

שאגי מבולגן עם תחתון

פיקסיות עצבניות וערמומיותאינסטגרם @ jesusbaezahaircoach

נסה את הפיקסית המבולגנת והמבולגנת הזו עם חיתוך שעובד נהדר על פלסים עדינים. הוא מציע אורכים שונים של שכבות כדי להפחית את משקל השיער הסמיך שלך, כך שהוא ייראה כל כך קליל.

פיקסי מושלמת לפנים עגולות

פיקסי מושלמת לפנים עגולותאינסטגרם @wyshair

שאגי פיקסי נותנים צורה כללית מצוינת מבלי לאבד יותר מדי אורך. השכבות/המרקם שאתה רואה נחתכו בעבר אך רק עיבדו אותו כדי לרכך עוד יותר את השכבות מלהיות כבדות מדי.

תסרוקת זו נהדרת ללבוש יומיומי. הסיום בגב כבר בעל צורה מובנית, כך שאנשים לא צריכים לדאוג לייבוש הגב יותר מדי. ניתן להשתמש ברוב צורות הפנים לגזרה מסוימת זו. אם כי, שים לב שעם פנים עגולות יותר לא לקחת את האזורים הקדמיים קצרים מדי.

זה יותר לסוגי שיער בצפיפות בינונית. אם הוא סמיך וגס מדי, השיער עלול לגרום לנפח רב מדי. כאשר נעשה בצורה נכונה, גזרה זו נותנת צללית ממש נחמדה שיכולה לעצב את תווי הפנים די יפה.

הטוב ביותר לשיער עבה

תספורת הפיקסי הטובה ביותר לשיער עבהאינסטגרם @ktjaynehair_x

תספורת זו של פיקסי היא הטובה ביותר לנשים עם שיער סמיך. בנוסף, זה קל לעיצוב ונהדר לצמיחה.

אם יש לך שיער עבה מאוד שאפשר לי לקבל הרבה מרקם עם השכבות.

עם שיער דק, ייתכן שתצטרך לעשות יותר סטיילינג כדי להשיג את המראה ולהתאים קצת את הגזרה.

הראה למעצב שלך את תמונת האינסופ, דן באפשרויות שלך, בעל ראש פתוח ועבוד עם מעצב שיער מהימן.

חתך פיקסי שאגי ארוך במיוחד

חתך פיקסי שאגי ארוך במיוחדאינסטגרם @midnight_carole