15 רעיונות התספורת החמודים ביותר של פיקסי בוב אי פעם

תספורת בוב פיקסי היא תספורת קצרה לנשים שאורכה נע בין פיקסי לבוב (בין אורך האוזן לצוואר). לאותן נערות עצבניות שלא אכפת להן של יבול, הגזרה האופנתית הזו צריכה להיות נקודה בהחלט!

אף על פי שהיא קצרה, תתפלאו עד כמה תסרוקת זו תכליתית! זה יכול לעבור מאורך אחד לזוויתי, עלוב ומרופט עד מלוטש, עם שוליים קדמיים מלאים או פוני צד מקסימים, או בהתאמה לצבע אופנתי אופנתי..

גבירותיי עם הפיקסיות הטובות ביותר בטלוויזיה והן מיועדות לתנועת השיער הקצוץ כוללות את אמיליה קלארק, זנדאיה, מיה פארו ושיילין וודלי. אבל כל התודה מגיעה למלכת בוב OG pixie bob – אודרי הפבורן, שהרעידה את המראה בעזרת המנעולים הטבעיים שלה!

חדשות טובות נוספות הן שעם שיער קצר מגיעה פחות תחזוקה! למרות שאם אתה מתאהב יותר מדי במראה, ביקור חיתוך מתבצע מדי חודש כדי לשמור על האורך.

עדיין יש לך מחשבה שנייה? הפוך את ההיסוס להיעלם כשאתה מסתכל על הדוגמאות המעודכנות האלה של תספורות פיקסי בוב למטה!

פיקסי בוב בשכבות

פיקסי בוב בשכבותאינסטגרם @lara_stelmashuk

פריטי השכבות של התספורת הזו יוצרים מראה עצבני ומעופף נהדר.

העצה שלי לכל מי שמבקש להסתפר דומה היא להיות מוכן לעצב את זה. אני אוהב להשוות את התספורת הזו עם קבלת שוליים (פוני) מכיוון שכדי להשאיר אותה במראה וקל לעיצוב, יש צורך בטיולים תכופים לסלון לעבודות תחזוקה..

תספורת זו מפורטת, כך שסוג השיער, המרקם ודפוסי הצמיחה שלהם מוגדלים ומהווים חלק חשוב מתוצאות הסוף. סטיילינג עשוי להיות קצת מאתגר עבור מי שיש לו פרווה, עם מוצרי עיצוב מעולים כמו פומדות, ספריי שיער עובד וסרום החלקה, רוב התספורות יכולות להיות די קלות לעיצוב. לימים עצלים או פעילים, סרטים וסיכות בובי הופכים לחבר הכי טוב שלך.

פיקסי בוב מרוסק לשיער עדין

בוב פיקסי עלוב לשיער דקאינסטגרם @loveculturesalon

יש משהו בחיתוך דק שמרגיש ונראה כל כך משחרר. זה מיועד למי שתמיד בתנועה אך עדיין מוצא זמן להשתחרר.

שאגי פיקסי בוב קאט

בוב פיקסי שאגיאינסטגרם @ivanaluxe

כמה שזה קצר, שכבות ארוכות מתאימות לו להתאים גם לבוב. הציגו את צבע השיער והמרקם שלכם תוך שמירה על מראה רענן.

בוב מחמיא לפנים עגולות

בוב פיקסי מחמיא לפנים עגולותאינסטגרם @williamkernhair

גזרת פיקסי מעוגלת עם פוני צד מסגרת את הפנים כך שיראו צרות יותר. באמת עושה את זה לאזור לחיים חד יותר.

פיקסי בוב עם פוני

בוב פיקסי עם פוניInstagram @alex.constantin.concept

אלה פוני בוטים מדהימים על בוב פיקסי. תספורת בוב קצרה בקו A, סגנון המסלול הביא לחיי היומיום.

תסרוקת קצרה ומבולגנת

קצר ומבולגןאינסטגרם @xanthi.hair

בוב התפוחים המדובלל הזה מרקם לאלים! קצת ריסוס מלח ים ופעולת הקנטות יהפכו את היצירה המדהימה הזו.

בוב עם חלק צד ארוך

בוב פיקסי עם חלק צד ארוךאינסטגרם @fulltime_babe

עכשיו לא תקריב אורך כשאתה מקבל חתך קצר יותר! מנעולים על הפנים יכולים ליצור אפקט ריכוך ולאזן את הקצוות החדים של בוב פיקסי.

פיקסי בוב לשיער עבה

פיקסי בוב לשיער עבהאינסטגרם @_palomaabessa

תספורת פיקסי בוב לשיער עבה תעניק יותר אפשרויות גזירה ועיצוב. בהחלט שמר על האורך תוך קיצור קצר יחסית.

תספורת פיקסי בוב א -סימטרית

בוב פיקסי א -סימטריאינסטגרם @gretel_hair

ש&יוצר עם סגנון, גרטל פאלסיוס-אוסטין

מעצב שיער @ 1322 קולקטיב בבלמונט, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

הפיקסית הזו נועזת אך נשית. זהו חתך בוב א -סימטרי קצר עם ניתוק. הצדדים והגב עשויים עם מספריים ומשולבת הדוקה מאוד ונקייה לראש. החלק העליון נעשה על ידי חיתוך נקודה באלכסון, מכוון כל קטע לחלק הקודם. הסגנון הוא תכליתי וניתן ללבוש אותו משני הצדדים. בימים עצלים היא יכולה למשוך את השוליים אחורה בצמה קטנה וחמודה או בעזרת סיכות בובי. מה שאני אוהב במראה הזה הוא הביטחון שהוא נותן לה. היא מרגישה סקסית, יפה וחזקה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

ודא שאתה מחויב לסגנון זה. לרוב האנשים יש תפיסה מוטעית כי שיער קצר יותר קל. בדרך כלל זה לא המקרה. זה דורש יותר סטיילינג, השקעה במוצרי סטיילינג טובים וביקורים תכופים יותר במספרה. בכל הנוגע למוצרים, ההתייחסות שלי לשיער קצר היא נוצה קנגו מבית Shu Uemura. זהו קרם מרקם נהדר המספק אחיזה מצוינת ללא תחושה דביקה או שמנונית.

בוב לשיער מתולתל באופן טבעי

שיער מתולתל באופן טבעיאינסטגרם @_hairwitch_

ש&יוצרת עם סגנון, קורי זיעה

מעצב שיער @ סלון עשרים-עשר בסוואנה, GA

איך היית מתאר את המראה הזה?

גזרת בוב הפיקסית המתולתלת הזו היא תוצאה של הלקוח שלי שהצמיח את שערה הקצר מאוד בעבר. המראה הזה ארוך יותר ממה שאני מחשיב חתך פיקסי אבל גם עדיין לא בוב. זה כיף, נפח וקל. התלתלים של הלקוח הזה טבעיים, והסטיילינג נעשה עם מפזר YS Park, תרסיס מלח כלבים Evo Salty ונתנת קרם Bumble and Bumble Curl..

כל עצה למי ששוקל את זה?

לאלו מאיתנו ברי מזל שקיבלו תלתלים יפים, המראה הזה מושלם אם אתה רק רוצה לעשות שמפו ולייבש באוויר עם שימוש מינימלי במוצר. התחזוקה קלה, ולדעתי היא מתאימה לכל הגילאים אך עבה באופן טבעי. המרקם המתולתל חשוב להשגת מראה זה.

בוב מושלם לשיער שחור

מושלם לשיער שחוראינסטגרם @stevie.hairdo

ש&יוצר עם סגנון, סטיבי קוק

מעצב שיער @ סלון אינדיגו & ספא בסן דייגו, קליפורניה

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה הוא גזרת “גדל” או ארוכה מאוד של פיקסי. יש לו קווים רכים ואזור שוליים ארוך כך שמי שאולי קצת מפחד להקצר ירגיש שיש לו עוד קצת אורך לשחק איתו.

זה יכול להיות משוחק מחולק משני הצדדים או מעוצב בגב או מבולגן וזה הדבר שאני הכי אוהב במראה הזה. כל אחד יכול ללבוש את זה ועדיין יש לו אפשרויות עיצוב. זה נהדר לכל צורת פנים או מרקם שיער.

כל עצה למי ששוקל את זה?

בהחלט לכו על זה! אני כל כך אוהבת את הגזרה הזו. לכל צורת פנים יכולה להיות המראה הזה, אבל אם יש לך צורת פנים עגולה יותר, הייתי הופכת את השוליים לקלקלים יותר וקצת יותר מקו הלסת..

המראה הזה לא דורש הרבה עיצוב, אז זה נהדר אם אתה פעיל או מתאמן הרבה או אם אתה רוצה להיראות מגניב וקצת עצבני עם מעט מאמץ..

מוס בהיר הוא נהדר למייבש נפח ולסיום בשעווה קרם להגדרה והפרדה. מראה זה בהחלט יעבוד גם לשיער מתולתל קצר.

אדמת מרקם פיקסי בוב

אדמת מרקם פיקסיאינסטגרם @shmoakin_hair

ש&יוצר עם סגנון, שרידן הוליאוק

מעצב שיער @ AVEsalon באוגדן, UT

איך היית מתאר את המראה הזה?

זהו חתך פיקסי ארוך במרקם. בשבילי, החיתוך הזה כל כך כיף כי יש הרבה מה לעשות איתו. אתה יכול ללבוש אותו מלוטש או חצוף. זה יכול להיות כל כך תכליתי. אני אוהב עד כמה גזרות פיקסי יכולות להיות כיפיות!

כל עצה למי ששוקל את זה?

אמור להיות לך הזמן ביום לעשות סטיילינג. עיצוב לוקח זמן מינימלי, אבל עם שיער קצר, זה צריך להיות מעוצב או שזה פשוט לא נראה טוב. ללקוח הזה יש שיער דק דק, אז אני אוהב שעם הגזרה הזו הוא לא מוריד ממלאות השיער שלה בדרך כלל היה נותן להיות ארוך יותר. הייתי מוודא שלקוח שמחפש גזרה כזאת ימצא מעצב מעצבן הבטוח בחיתוך שיער קצר כדי שתוכל להעניק ללקוח תספורת חינם!

פיקסי בוב קצר

פיקסי בוב קצראינסטגרם @thekitchensinksalon

זהו בוב פיקסי שכבתי. האורך הארוך יותר בחזית ובצדי השיער שלה מוסיף נשיות, בעוד הגב הקצר והמחודד מסיר נפח מיותר ומפגין את המחשוף היפה שלה. נקודות השיא מוסיפות מימד יפהפה שבאמת גורם לשיער לקפוץ.

גזרה זו מאפשרת לך ליהנות עם חבורה של מראה שונה. לפני שתתחייב לזה, וודא שאתה מבין את המרקם, העובי וצורת הפנים שלך. אתה רוצה חתך שמדגיש את התכונות הטובות ביותר שלך.

כדי לקבל את המראה בתמונה – יש לייבש תחילה עם האצבעות ולהרים כאשר אתה מכוון את האוויר החם קרוב לשורש/בסיס ליצירת נפח. סיימו עם מברשת עגולה לרכות ושליטה. יש למרוח שעווה יציקה לכל אורכה הקלה. צריך להיות לו מספיק שליטה כדי לעצב מבלי לגרום לשיער להראות נוקשה.

ליצירת מראה מלוטש וערב – מרחי ג’ל בעל אחיזה חזקה עד בינונית בשיער לח וסרק לאחור או עם חלק צד עמוק..

ליצירת מראה של מסגרת פנים-ייבשו לכיוון הפנים (לא משם) ואז סיימו עם סרום קל או פומדה.

ליצירת מראה מוהוק או פמפדור – ייבוש קודם עם האצבעות. הרם ונתב אוויר בשורש לנפח. השתמש במברשת עגולה על אזור הכתר הרחק מהפנים. לאחר מכן, הניחו כמה גלילי סקוטש בגודל 1.5 אינץ ‘. גלגל שיער אחורה לכמה דקות למעלה – רק בעת הצורך לנפח נוסף. החלק את הצדדים בעזרת קרם מרקם או הדבק ושמן עודף דרך הכתר. סיימו עם תרסיס לשיער אחיזה ושליטה נוספים.

תספורת זו יכולה להיות מהנה עבור כל מי שאוהב צדדיות או רק עם גזרה קצרה בשכבות.

בוב פיקסי ארוך

תסרוקת פיקסי בוב ארוכהאינסטגרם @cropped2perfection

בחר בוביות פיקסיות ארוכות אם אתה רוצה שינוי. רק קח בחשבון כמה זמן אתה מבלה על השיער שלך. בדרך כלל פיקס בוב ארוך הוא תחזוקה קלה.

מוצרי סטיילינג הם כנראה הגורם העיקרי ליצירת בוב פיקסי מסוגנן. השתמש בשמפו, המרכך, משחת השיער או השעווה הטובים ביותר, ומגן חום.

אם אתה מהסס, פשוט לך על זה! תספורת טובה תוכל להתאים איזה סוג של תסרוקת פיקסי המתאימה לך ביותר.

נוף אחורי של פיקסי מהמם

מבט אחורי מדהיםאינסטגרם @hairplaybydj

ש&יוצרת עם סגנון, ג’ניפר דה ישו

מעצב שיער @ סלון ויסאז ‘בווסטפילד, ניו ג’רזי

איך היית מתאר את המראה הזה?

תספורת זו היא בוב תכליתי רב תכליתי. אתה יכול ללבוש אותו משני הצדדים ובאמצע. זה נקי, מהנה ועצבני בו זמנית.

כל עצה למי ששוקל את זה?

תספורת זו היא תספורת תחזוקה גבוהה שבה עליך לנקות אותה כל 6-8 שבועות על מנת לשמור על עיצוב הגזרה. גזרה זו נהדרת לצורות פנים של אנשים שהן אליפסה, מרובעות ועגולות, ויהיו אידיאליות לאנשים שיש להם שיער עדין יותר ורוצים קצת יותר נפח. כל מה שאתה צריך הוא מוס קטן, מברשת עגולה ו -5 דקות לייבוש, וסיימת.