9 התספורות הקצרות בינוניות לנשים במגמה בשנת 2021

תספורות קצרות בינוניות נופלות בין אורך הצוואר ואורך הכתפיים. אם אתה מתקשה לבחור אורך חדש, תסרוקות קצרות עד בינוניות עשויות להיות בשבילך! אולי אתה רק יודע שאתה לא רוצה משהו קצר מדי או ארוך מדי. אם כן, אז אתה במקום הנכון!

בין אם צפיפות השיער שלך עבה, דקה או דקה, שיער בינוני-קצר יעבוד עבורך. למרבה המזל, יש לך הרבה אפשרויות חיתוך באורך זה. להלן, אראה לך כמה בובס, שאגס, גזרות ושכבות אופנתיות שיכולות לעבוד בצורה מושלמת עבורך.

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של תספורות קצרות בינוניות.

תספורת אופנתית בינונית-קצרה לשיער עבה

תספורת אופנתית באורך בינוני עד קצר לשיער עבהאינסטגרם @natureblossombeauty

תספורת אופנתית בינונית-קצרה זו לשיער עבה נוצרה על ידי הסטייליסטית מרי אייקורוג’ה מאבוג’ה שבניגריה. הוא כולל גלים פרועים, עמוקים, רופפים. גזרה בינונית-קצרה היא סגנון פשוט, אך קלאסי ואלגנטי.

“האורך הקצר בינוני הוא תסרוקת שמתאימה לכל צורת פנים, כגון אליפסה. מכיוון שמדובר בתסרוקת קצרה עד בינונית שכבה, תוכל ליצור סגנון זה על מרבית מרקמי השיער “, אומר אייקורוג’ה..

תספורת שאגית הארוכה ביותר באורך הסנטר

תספורת שאגית הארוכה ביותר באורך הסנטראינסטגרם @penny_bmhair

הפוך את השיער הבלונדיני החלק שלך לאופנתי יותר על ידי תספורת שאג בוטה בינונית-קצרה זו עם פוני צד חמודים. תסרוקות קצרות עד בינוניות שנחתכות באורך הסנטר נראות פנטסטי אם אתה רוצה לרכך קו לסת חד ולהוסיף נפח לצד הראש שלך.

חתך פיקסי באורך בינוני לשיער דק

חתך פיקסי באורך בינוני לשיער דקאינסטגרם @prymebeauty

גזרת הפיקסיה המעצבנת באורך בינוני לשיער דק נוצרה ועוצבה על ידי הסטייליסטית קיאנה בורת מסוכרלנד, טקסס. “זה מודרני, רב תכליתי וסקסי. חתך הפיקסי קצר בינוני מיועד לנשים שרוצות לעבור בין סגנונות חמודים ”, היא מוסיפה.

בורת ‘קובע, “לסגנונות קצרים עד בינוניים כמו זה, עדיף אם יש לך שיער חלק עם פרווה מינימלית או שיער מתולתל. גם שיער גלי עובד. השתמש בעיצוב מוס, מגן חום, ספריי שיער ומוצרים שונים אחרים לעיצוב. אבקת מרקם עובדת היטב להשגת שיער בינוני קצר זה. “

בוב A-Line שיק בינוני-קצר לשיער דק

בוב A-Line שיק בינוני-קצר לשיער דקאינסטגרם @_diondriamarie_

דיונדריה מארי סקוט, סטייליסטית באטלנטה, ג’ורג’יה, יצרה את בוב הקו הארוך-קצר בינוני לשיער דק. תספורות קצרות בינוניות לנשים הן אוניברסליות ויכולות לגרום לצבע שיער טבעי להיראות עשיר ותוסס.

“תספורת קצרה עד בינונית זו דורשת תחזוקה מהסלון ומהבית. תכנן להסיר את השיער הקצר בינוני שלך כל 6-8 שבועות כדי לשמור על צורת הגזרה “, היא מסבירה.

לתסרוקות קצרות בינוניות, נסה מוצרים מקו Bumble ו- Bumble לעיצוב ומרקם הבוב שלך לפני ואחרי ייבוש המכה.

תספורת מסוגננת בינונית-קצרה לשיער מתולתל

תספורת מסוגננת בינונית-קצרה לשיער מתולתלאינסטגרם @hairbychristinediaz

תספורת מסוגננת בינונית-קצרה לשיער מתולתל נוצרה על ידי מעצבת השיער כריסטין דיאז מוויטייר, קליפורניה. “לילדה בתמונה היה שיער בתולי ורצתה לשמור על היושרה. Balayage יעזור בזה. בקש מהסטייליסטית שלך להשתמש במרקם הטבעי שלך כדי ליצור תספורת חתימה משלך “, היא מסבירה.

כאשר אתה מגיע למספרה, דיאז ממליץ לך, “בקש מהסטייליסטית שלך לחתוך סנטימטר אחד כדי לרענן את הקצוות שלך, ואז המשך לחתוך את העורף שלך כדי לדמות בוב בקו A. אחר כך בקש ממנה לחתוך קו אנכי ואז כמעט כמו תבנית ‘C’ יחד עם צורת הראש שלך. כדי להימנע מצורת ה’משולש ‘או ה’פעמון’, אספתי שיער בחלק העליון של אזור הכתר בחתך U וחתכתי בערך סנטימטר “.

בוב מודרני עם זווית קצרה עד בינונית

בוב מודרני עם זווית קצרה עד בינוניתאינסטגרם @sarah.grace.jones

תסרוקת בינונית-קצרה למראה טבעי היא לוכדת עיניים אמיתית! שמור על הבוב שלך זויתי וישר עם קצה מנופף עדין אם אתה רוצה לשים לב לצבע הנועז הזה שמתאים באופן מושלם לעורות בהירים. רוב התסרוקות הבינוניות עד הקצרות נראות נהדר כאשר מוסיפים שכבות ו balayage.

פופולרי בינוני, חתך באורך האוזן

גזרה קצוצה באורך אוזן בינוניאינסטגרם @frankandradehair

אל תפספסו גזרה פופולרית בינונית באורך אוזניים. רוצה כמה שכבות בינוניות-קצרות שנחתכות מסביב לקו השיער שלך? זוהי התספורת הקצוצה עבורך. כל החלקים סביב קו השיער והפנים ממשיכים לגרום לקצוץ הזה להיראות עדכני ומרופט. החיתוך הנכון קצר עד בינוני יכול לחשוף את הסנטר ואת קו הלסת מבלי להיראות כל כך מביך.

תסרוקת חמודת כתף קצרה לשיער גלי

תספורת באורך כתפיים קצרות לשיער גליאינסטגרם @ksorianohair

זוהי תספורת קצרה וחמודה באורך הכתפיים לשיער גלי. השג זאת על ידי בחירה בתספורת בינונית-קצרה, שהיא אורך שיער רב תכליתי. הפרדת המנעולים באמצע מציעה לגזרה הקלאסית הזו גימור מודרני ואופנתי יותר. השתמש במגהץ שטוח או שרביט מסתלסל למקרה שהגלים זקוקים לשיפור קטן.

Sassy בוב מוערם קצר עד בינוני עם שכבות

בוב מוערם קצר עד בינוני עם שכבותאינסטגרם @terrathehairstylist

להלן בוב מוערם קצר עד בינוני עם שכבות. עם שילוב של פסים בלונדיניים שחורים ופלטינים, הגימור נראה דרמטי. תסרוקות קצרות בינוניות כמו בוב מוערם זה טובות יותר עם שכבות עדינות. זה נותן לרעמה גמישות להתהדר בו מלוטש או נפח.