17 תספורות המחמיאות ביותר לנשים בשנות ה -50 לחייהן עם פנים עגולות

התסרוקות הטובות ביותר לנשים מעל גיל 50 עם צורות פנים עגולות מציעות אפקט הרזיה שיכול לשפר את היופי והצעירות במראה שלהן. לנשים מעל גיל 50 ששוקלות סגנון חדש, לכי על אחת שגורמת לך להרגיש טוב עם עצמך.

ג’מה סנדרקוק, מעצב שיער מסווינדון, בריטניה, אומר: “כשאתה מבורך עם פנים עגולות, עליך להתרחק מגזרות קשות וללכת על סגנון המציע נפח והקפצה. מצא גזרה וסגנון שמשלימים את עיגול הפנים שלך תוך שהם נותנים לך ברק צעיר. “

היא מוסיפה, “אישה עם שיער עדין צריכה לשמור על רכות סביב הפנים, קהות בקצוות ולאפשר מרקם ונפח. נשים מעל גיל 50 עם שיער עבה צריכות לבחור במראה קצר וקצוץ ופיקסי ”.

כשזה מגיע לעיצוב שיער דליל, סנדרקוק ממליץ על מברשת עגולה חסונה ותרסיס שורש Oway Volumizing. המברשת והרסס עובדים יחד כדי לספק גימור בריא, נפח.

לפני הביקור הבא שלך במספרה, חבק את גילך וצפה בתמונות הטרנדיות ביותר של תספורות ותסרוקות לנשים מעל גיל 50 עם צורות פנים עגולות..

גזרה ארוכת שכבות לשיער ארוך

גזרה ארוכה בשכבות לנשים בגיל חמישים עם שיער ארוךאינסטגרם @mariobydesign

גזרה ארוכה בשכבות לשיער ארוך תעניק לך תנועה מבלי להוריד יותר מדי משקל מהשיער הלבן שלך. יש לו סגנון אלגנטי כשהוא מכורבל ומעניק לו נפח והקפצה נוספים.

עם שכבות מסגרות פנים החל מהסנטר למטה, הוא מעצב את הפנים לזוהר צעיר ומסתיר קמטים וקווי מצח סביב הפנים.

בוב קצר לנשים בנות 50

בוב קצר לנשים בנות 50אינסטגרם @zen_hair_designs

בוב קצר לנשים בנות 50 הוא דרך מצוינת לשמור על סגנון רענן וצעיר. אורך זה מתאים לכל סוגי השיער וייראה נהדר חלק או מסולסל. שוליים צדיים מציעים תנועה סביב הפנים וניתנים בקלות להיפרד לשני הכיוונים. השתמש במברשת עגולה גדולה בעת ייבוש מכה להוספת נפח והקפצה.

חיתוך לבנה מלוטש לפנים מעוגלות

גזרת האונה המלוטשת לנשים מעל גיל 50 עם פנים בצורת עגולאינסטגרם @blackbird.salon

גזרת האונה המלוטשת לפנים בצורת עגול היא סגנון האיזון המושלם לנשים מעל גיל 50. הבוב הארוך הוא באורך גדול היושב ממש מעל הכתף, מסווה את קו הלסת ומצמצם את החלק הרחב ביותר של הפנים שלך. סגנון אלגנטי ויפה שיכול להיות מראה יומיומי מושלם.

הסאג המודרני לפנים מעוגלות

הסאג 'המודרני לגברת מעל גיל 50 עם פנים מעוגלותאינסטגרם @hairbycalliesmith

הסלג המודרני לפנים מעוגלות הוא הלוק הפופולרי של גזרת הרטרו שחוזרת לאור הזרקורים. הסטייליסטית, מבוססת טקסס, קלי סמית ‘יצרה את הצלע המראה הצעיר הזה באמצעות סכין גילוח בלבד.

“גילפתי בזהירות את השיער הסרוח כדי ליצור עלי כותרת רכים. אלה מסגרות את התכונות שאתה רוצה להדגיש את הפנים שלך “, משתף סמית.

סמית ‘גם אומר שזה הגזרה הטובה ביותר לעיצוב בעל תחזוקה נמוכה והיא אידיאלית לנשים בנות 50 עם גל טבעי או תלתלים בשיער.

👉 ראה עוד תספורות עלובות לנשים מבוגרות

תספורת קלאסית באורך כתף לשיער חלק

תספורת קלאסית באורך הכתפיים לנשים בנות חמישיםאינסטגרם @cutnj

תספורת קלאסית באורך הכתפיים לשיער חלק יכולה לתת לך מראה של שיער מלא יותר. חיתוך השיער ממש ברמת הכתף יעניק לשיער שלך הקפצה טבעית.

לקבלת גוף נוסף בקצוות, שקול לבקש מהסטייליסט שלך להוסיף כמה שכבות מנותקות מכתר. וודא שאתה לא לוקח יותר מדי צורה ומשקל מאמצע האורך דרך הקצוות.

בוב הארוך לפנים עגולות

בוב ארוך לאישה מעל גיל 50 עם פנים עגולותאינסטגרם @fightingfifty

נדנדה על הבוב הארוך לפנים עגולות כדי לקבל צורה דקה במיוחד. אורכו של בוב ארוך יושב סביב הכתף, מה שנותן תחושה אלגנטית אך יושב גם מתחת לחלק העגול של הפנים המצמצם את הפנים. נסה את זה עם פרידה בצד כדי לתת גובה נוסף לשיער ולהאריך את הצללית.

👉 ראה עוד תספורות בוב לנשים מעל גיל 50

חיתוך גילוח עם פוני שנסחף בצד לפנים עגולות יותר

חתך התער לפנים עגולות יותראינסטגרם @oakfordbeautyandwellness

חיתוך גילוח עם פוני סוחף צד מושלם לצורות פנים עגולות יותר מכיוון שהסימטריה החדה שלו חותכת קו לסת מעוגל. הרכות לשיער מאפשרת לו לרזוט סביב החלקים הרחבים יותר של הפנים, ומעניקה תחושה דקה יותר ללא רוחב רב מדי. סגנון עם קצת שוט הגדרה מבית Aveda כדי להוציא את המרקם הגולח.

גזרה קצרה עד בינונית לשיער דק

גזרה קצרה עד בינונית לאישה מעל גיל חמישים עם שיער דקאינסטגרם @alexabeautysolutions

בחר בגזרה קצרה עד בינונית לשיער דק כשאתה צריך לעבות את השיער. האורך הקצר יותר מאפשר לקחת קצוות חדים ולהיראות נפוחים יותר תוך הוספת כמה שכבות ועיצוב מסביב לפנים. זה מאפשר לצורה להרגיש רחבה יותר מתנועת הגרסים שלך. בנוסף, מדובר בתסרוקת נהדרת לנשים מבוגרות הנאבקות בנשירת שיער ו/או בצמיחת שיער אפור או כסוף טבעי מראש.

בוב מוערם באמצע לשיער גלי

בוב באמצע מוערם לנשים שעברו את גיל 50 עם שיער גליאינסטגרם @hair_by_ti

הבוב באמצע הערימה לשיער גלי עובד מצוין לנשים בוגרות עם פנים עגולות יותר. כדי להסתפר, בקש מהסטייליסטית שלך בוב בוטה במרקם קל.

Cut-and-Go Long Pixie Cut עבור פנים עגולות

חיתוך פיקסי ארוך לשטוף וללכת לנשים מעל גיל 50 עם פנים עגולותאינסטגרם @toryb_hair

חתך פיקסי ארוך לפנים עגולות הוא אופציה מצוינת אם אתה רוצה ללכת קצר אבל מרגיש שאתה לא יכול למשוך אותו עם צורת הפנים שלך. בקשו אורך ארוך יותר סביב הפנים ואורך קצר יותר בחלק האחורי של הפנים. זה יעצב את הפנים שלך וימשוך את תשומת הלב כלפי מעלה.

הגזרה הספציפית הזו היא גזרה נהדרת לנשים מעל גיל 50 שכן קל יהיה לעצב אותה בבית עם סגנון ייבוש מהיר או כביסה. תספורות Pixie גם יעזרו לנשים מבוגרות להיראות צעירות ב -10 שנים.

👉 ראה עוד תסרוקות לשטוף וללבוש לנשים מעל גיל 50

גזרה קצרה בשכבות לסבתא עם שיער עדין

גזרה קצרה בשכבות מעל 50 נשים עם שיער דקאינסטגרם @hairbyannaobx

בחרו בגזרה קצרה בשכבות לשיער דק כדי לקבל מרקם מבולגן וקל מבלי לשקיים שלכם. השכבות הקצרות יותר מעניקות תחושה משובבת לשיער כך שתוכל לדחוף אותו לכל כיוון שתרצה.

גזרה זו עם תחזוקה נמוכה היא תכליתית מאוד וניתן ללבוש אותה על ידי נשים בשנות החמישים לחייהן. עם זאת, אם אתה רוצה להסתיר סנטר כפול, הגזרה הזו אולי לא מתאימה לך.

בוב שכבתי באורך בינוני לצורת פנים עגולה

בוב שכבה באורך בינוני לנשים בשנות ה -50 לחייהן עם צורת פנים עגולהאינסטגרם @blackbird.salon

בחר בוב שכבתי באורך בינוני לצורת פנים עגולה כגזרה החדשה שלך. שכבות באורך בינוני יוצרות תנועה ורכות סביב הפנים השמנמנות וקלות לעיצוב.

נשים מבוגרות עם שיער ישר יכולות לעצב את שיערן במגהץ שטוח וכמה ספריי שיער. נשים עם שיער גלי יכולות לייבש את שיערן באוויר בעזרת קרם סטיילינג רך כמו Ringlet by Redken.

גזרה במרקם באורך הכתפיים לנשים מבוגרות

גזרת מרקם באורך כתף לנשים מבוגרות עם צורות פנים עגולותאינסטגרם @juliannasstyles

גזרת מרקם באורך הכתפיים מושלמת לנשים מעל גיל 50 בגלל מגוון אפשרויות הסטיילינג הקלות. כמו כן, גזרה זו מציעה פחות נפח ושכבות ארוכות יותר כדרך הטובה ביותר להאריך פנים עגולות.

תספורת קצרה מחמיאה לנשים מעל גיל 50

תספורת קצרה מחמיאה לנשים מעל גיל 50 עם פנים עגולותInstagram @splicesalon

לתספורת קצרה ומחמיאה לנשים מעל גיל 50 יש לעתים פוני. זה נותן מראה מהנה וצעיר לשיער. הפוני החריף מבליט את העיניים ומסגרות את הפנים. בחרו תסרוקת קצרה עם צבע שיער עצבני כדי לחבר את כל הלוק.

גזרה באורך בינוני לשיער מתולתל

גזרה באורך בינוני לנשים בשנות החמישים לחייהן עם שיער מתולתלאינסטגרם @whitehotandcurly

נסה לחתוך באורך בינוני מלח ופלפל לשיער מתולתל המשפר את התלתל שלך ושומר על איזון בפנים העגולות שלך. האורך הבינוני מושלם לפנים עגולות מכיוון שהוא מעודד את תבנית התלתלים להקפיץ יותר מבלי להרחיב את צורת השיער יותר מדי. האורך מחזיק מעט משקל למטה, כך שאם אתה מרגיש שאתה צריך יותר תנועה, בקש מהסטייליסט שלך להוסיף כמה שכבות קלות.

LOB זווית צעירה לנשים עם משקפיים

אונת זווית צעירה לנשים מעל גיל 50 עם משקפייםאינסטגרם @hair_by_sarah_brophy

אונה זווית (בוב ארוך) לנשים בנות 50 עם משקפיים מתאימה לאיש המקצוע שרוצה סגנון קל להשגה לעבודה, ועדיין מסוגל להתייצב בפוני בסופי שבוע.

ניתן ללבוש תסרוקות לנשים מעל גיל 50 עם פנים עגולות בחלק העליון של עצם הבריח או בחלק העליון של הכתפיים. גזרה פשוטה וקלאסית זו דורשת סטייל בינוני עד תחזוקתי נמוך ודורשת ביקור במספרה כל 8-10 שבועות.

החיתוך הנוצות המרופט לנשים בכירות 50+

החיתוך הנוצות הקצוץ ל -50+ נשים מבוגרותאינסטגרם @baysidehairandbeauty

גזרת הנוצות הקצוצה ל- 50 פלוס נשים מבוגרות מושלמת לשיער חלק וחסר חיים שצריך להיראות מלא יותר. הסטייליסטית לורי מאוסטרליה מציעה להשתמש בתער נוצה כדי להוסיף מרקם חצוף וקצה רך כדי להשיג את החיתוך.

לעיצוב שיער נוצות, לורי אומרת, “עדיף להשתמש במגביר שורשים מרחיב נפח. משחת מרקם נהדרת גם כשהשיער יבש ליצירת תנועה ולסידורו. “