13 התסרוקות הטובות ביותר לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים

אם אתם מחפשים תסרוקות צעירות ומחמיאות לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים, אז הגעתם למקום הנכון! משקפי ראייה לא אמורים להיות הכרח לנשים פרמטיות אלא גם אביזר אופנתי מסוגנן!

דבר ראשון – בדוק את צורת הפנים שלך! כל ההיבטים של התסרוקת שלך צריכים להיות תלויים בה – החל מהפוני וסגנון הפרידה ועד האורך – המטרה העיקרית היא למצוא את ההתאמה המושלמת לפנים ולסגנון החיים שלך..

טיפ נוסף להיראות צעיר יותר עם משקפיים הוא להתאים את התספורת שלך לצבע שיער מתאים, כמובן, בהתחשב במפרט שלך! קח השראה מאיך הלן מירן, מריל סטריפ, סלמה הייק וויולה דייוויס מתנשאות על השטיח האדום עם התסרוקות והמשקפיים התואמות שלהם.!

אתה מאמין בבטחה כי הגיל הוא באמת מספר בלבד ולעולם לא תגביל את אפשרויות הסטיילינג שלך! לא משנה כמה ארוך השיער הרצוי-קצר, בינוני, ארוך במיוחד-אין ספק שיש דרך מושלמת להיראות יפה עם המשקפיים שלך..

הראו לכולם עד כמה אתם חיים עם תסרוקת מקסימה! בחר מבין תסרוקות סופר אופנתיות אלה לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים!

חתך פיקסי אפור קצר

אפור קצר Pixie Cut לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים ומסגרות מהנותאינסטגרם @bilo_doing

ש&יוצר עם סגנון, שאנטל בילודו

מעצב שיער בכיר & מנהל קריאייטיב @ Sin 7 Salon בווייט רוק, לפנה”ס

איך היית מתאר את המראה הזה?

המראה הזה הוא גרסה מעודכנת של חתך פיקסי נצחי שהפך מעט רך יותר. הטרנד כרגע לגזרות פיקסי הוא הצדדים המגולחים, אבל רציתי שלאורח שלי יהיה קצת רכות סביב הקצוות שלה. החלק האהוב עלי הוא השוליים הסופר קצרים וכבדים שלה! זה נראה נהדר לנשים עם משקפיים ומסגרות מהנות.

כל עצה למי ששוקל את זה?

הקפד ללמוד את כל הדרכים שבהן אתה יכול לעצב אותו. הוא מרקם למדי, כך שתוכל לברוח עם כלי סטיילינג ומוצרים מינימליים. אם אתה רוצה לשחק עם הסגנון, כדאי שתלמד את כל האפשרויות!

זהו סגנון מהיר לנשים פעילות מעל גיל 50 המעוניינות להיראות אופנתיות ללא קשר לגילן.

שאג באורך בינוני

שאג באורך בינוני על אישה מעל גיל 50 עם מסגרות שקופותאינסטגרם @shesahaircutter

זוהי אחת התסרוקות הטובות באורך בינוני לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים ומסגרות ברורות! זהו מבט משנות ה -70 יכול לגרום לך להיראות צעיר יותר מ -50! הפוני והגלים בחיתוך זה באורך הכתפיים כולם מצביעים לכיוון העיניים שלך, מה שיכול מאוד להדגיש את יופיו.

שיער קצר מתולתל

שיער מתולתל קצר לנשים מבוגרות מעל גיל חמישים עם משקפייםאינסטגרם @_ceebeauty_

השיער המתולתל הקצר הזה לאישה מעל גיל 50 יפהפה. התלתלים ייראו כאביזר שהבוב המרקם שלך צריך! בדיוק כמו שהמשקפיים שלך יכולות להיות פריט האופנה שלך, תלבשי את תלתלי הג’ינג’ר שלך אלגנטיים וגאים!

יבול פיקסי עם פוני

Pixie Crop with Bangs על ילד בן 50 עם משקפייםאינסטגרם @the.hair.geek

תסרוקות פיקסי לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים נראות סופר חמודות! הריגוש האמיתי נובע מעבודת הצלע הקצרה שלך! שוליים הצד הרכים נופלים על פנייך, מה שגורם לעיניה של כל אישה בת 50 להתבלט, בדומה למשקפיים שלך ולמסגרות שלהם.!

ש&יוצר עם סגנון, דרה קסטרליין

מעצב שיער @ קפרטי & Co בפיטסבורג, הרשות הפלסטינית

איך היית מתאר את המראה הזה?

אני אוהב פיקסיות. אני מרגיש שהם קלאסיים אך מהנים. הדבר שאני הכי אוהב בתספורת הזו הוא שניתן להתאים אותו לכל אדם וזה מהיר וקל לעיצוב.

כל עצה למי ששוקל את זה?

מראה זה מושלם לשיער דק הנוטה לחוסר נפח. בדרך כלל אני ממליץ על מוס המורח על השורש על שיער מיובש במגבת, ולאחר שהשיער התייבש, אני ממליץ למרוח מוצר מרקם או ספריי. אני משתמש בתרסיס שיער של Aveda Phomollient ו- Air Control.

הגזרה הזו מושלמת לכל מי שאין לו הרבה זמן להתכונן בבוקר אך כן דורש ביקורים תכופים יותר במספרה כדי לשמור על.

👉 בדוק את הכביסה והלבשת התסרוקות הקלות האלה לנשים בשנות החמישים לחייהן

בוב ארוך לפנים עגולות

תסרוקת בוב ארוכה לנשים מבוגרות מעל גיל חמישים עם משקפיים ופנים עגולותאינסטגרם @thecreativehairdresser

הבוב הארוך לפנים עגולות הוא אידיאלי לנשות עסקים בשנות ה -50 לחייהן ולנשים רגועות כאחד. גזרה זו, בשיתוף עם המפץ היומיומי, יכולה להפוך את הצדדים המעוגלים שלך למראה קצוות ומוארכים יותר.

גזרה מחמיאה לפנים מרובעות

גזרה מחמיאה לבני 50 עם פנים מרובעותאינסטגרם @sheasteastylist

לאחר מנעולים ארוכים יותר בחזית, יחד עם פוני מלא, חתכו את המראה הנוקשה של פנים בצורת ריבוע לנשים בגילאי 50. למסגרות הזהב במשקפיים אלה עשויה להיות מסגרת עגולה יותר כך שלפנים יהיו דוגמאות מעוקלות יותר..

בוב מנוצה עם פוני

בוב מנוצה עם באנג לילד בן 50אינסטגרם @maria_colors4u

מסרק את הפיקסי שלך בעזרת מסרק בעל שיניים רחבות למראה הנוצות הזה. הפוני על אישה בת 50 עשוי להיתלות רופף מעל המצח או לגעת מעט במשקפיים שלך למראה חסר המשקל הזה.

גזרה קצרה יותר לשיער דק

גזרה קצרה יותר לשיער עדין על אישה מעל גיל 50 עם מסגרות כחולותאינסטגרם @kew_hair_design

שכבות נוספות על שיער קצוץ מולידות גלים וטקסטורות מדהימות, בדיוק כמו גזרת הפיקסיה הזו! סגנון קצר יותר מבולגן יחד עם המשקפיים האופנתיים שלך, אולי החומרים המושלמים שלך למראה צעיר יותר ל -50 נשים.

תספורת מרובדת לשיער דק

תספורת מרובדת לשיער דק על אישה בת 50אינסטגרם @vamphairstudio

כשזה מגיע לתסרוקות לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים ושיער דק, הכל קשור למרקם. תפוס חבורה של מנעולים וחתוך אותם ברצף, בהתאם לדפוס כלפי מטה. אלה מייצרים קווצות קצרות יותר המדהימות לגוף מלא יותר, מושלם לנשים בשנות ה -50 לחייהן עם שיער דק בעל משקפיים ומסגרות דקות..

גזרת מרקם לשיער סמיך

גזרת מרקם לשיער עבה לאישה מעל גיל חמישים עם משקפייםאינסטגרם @lisaschwabstudio

איזו גזרה מרקמת מסוגננת לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים ושיער עבה. לאחר גזירה באורכים קצרים, יש לייבש בזמן הצחצוח כדי לשמור על הטופס. ניתן להוסיף פוני וכמה שוליים למסגרת הפנים למראה צעיר יותר.

בוב קצר עם חלק צדדי

בוב קצר עם חלק צדדיאינסטגרם @chroma.carmona

ש&יוצרת עם סטייל, לאנה כרמונה

מעצב שיער / קולוריסט @ סלון לופט לופט & ספא בסאלינה, KS

איך היית מתאר את המראה הזה?

כל הנשים בנות 50 ראויות להרגיש יפות וסקסיות, וזה מה שהתספורת הזו עושה עבור צורת הפנים והמסגרות שלה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

תספורת זו נועדה לתת לכל צורת פנים את הביטחון מכיוון שכאשר אתה נראה טוב אתה מרגיש טוב! קל לעצב אותו עם 4 תלתלים בלבד, ואתה יכול ללבוש אותו במשך ימים עם אחיזת האבקה של Redken ושמפו יבש.

פיקסי קצר מאוד

סקסי פיקסי קצר מאוד לנשים מעל גיל חמישים עם משקפי ראייהאינסטגרם @petekhair

ש&יוצר עם סגנון, פיט קוזיל

ספר @ שיער אנלוגי בדרום יארה, מל

איך היית מתאר את המראה הזה?

זוהי תספורת יבול בעלת מרקם כבד.

הלקוח שלי גילח את שערה למטרות צדקה, וחתך את כל צבעה הקבוע של ברונטית הישנה. כשהשיער שלה צמח, אני וגם היא אהבנו את צבע הכסף הטבעי שלה. היה לה שיער כה עבה עד שלא יכולתי למרקם אותו מספיק, מה שגרם לאפקט נהדר.

הדבר שאני הכי אוהב בתספורת האישה הזאת בת 50 הוא איך המרקם הוא בניגוד כל כך חזק למשקפיים ולמסגרות הסגולות שלה. זה מביא תשומת לב לשניהם!

כל עצה למי ששוקל את זה?

זהו תספורת מודרנית נהדרת המתאימה לנשים שאינן רוצות להחזיק את עצמן בשיערן. המרקם הכבד דורש מינימום סטיילינג. עם זאת, הייתי ממליץ על תסרוקת זו עם מסגרות להישמר כל 5-6 שבועות. הלקוח שלי משתמש גם בשמפו סגול כדי לשמור על שיערה הכסוף בהיר!

אורך כתף זווית בוב

אורך כתף זווית בוב לנשים בנות 50 עם מסגרות שחורותאינסטגרם @shania.coury hair

ש&א עם יוצרת סטייל, שאניה טאן

מעצב שיער @ שיער וכו ‘מאת שאניה בשיקגו, אילינוי

איך היית מתאר את המראה הזה?

בדיוק כמו המשקפיים והמסגרות שלה, תסרוקת זו נועזת. לדברי ג’ו-אלן דימיטריוס, “אישה עם שיער קצר נתפסת כבטוחה-לא צריכה להסתיר דבר”.

לנשים תמיד יש שיער ארוך ויציג את נשיותן, ובתרבות האמריקאית העכשווית נשים עם שיער קצר נתפסות לעתים קרובות פחות נשיות אך מקצועיות יותר. למען האמת, היא משדרת תעוזה – שבירת תפיסת נשים בחברה.

שמי הוא בוב זוויתי אפרפר. גרמתי את קצוותיה לתנועה מסוימת לשיערה.

כל עצה למי ששוקל את זה?

כדי להסיר את התספורת הזו לנשים מעל גיל 50 עם משקפיים, אתה צריך להיות נועז מספיק כדי לקצץ סנטימטרים. אתה צריך להיות מספיק מוכן להסתפר בטווח הארוך כי גידול השיער שלך הוא לא חתיכת עוגה.

כמו כן, שקול את צורת הפנים שלך. ישנם סוגים שונים של תספורות קצרות בימינו, ואתה רק צריך להבין איזה מהם מתאים לצורת הפנים שלך ואם אתה מרכיב משקפיים ומסגרות. אנשים עם פנים בצורת אליפסה יכולים להסיר כל תספורת.

לבסוף, אתה אמור להיות מסוגל לשמור על השיער שלך. פחות שיער לא אומר פחות תחזוקה. אני, עצמי, אכן בעל שיער קצר, וקשה להתמודד עם זה. אני צריך להשקיע זמן כדי שזה ייראה טוב.

כל עוד אתה מוכן לשקול את הדברים שהזכרתי, אז אתה מוזמן ללכת!