42 נקודות עיקריות בלונדיניות מדהימות לשנת 2021 – פלטינה, אפר, מלוכלך, דבש, כהה

בלונד בלייטס היא טכניקת צביעת שיער המוסיפה פסים של צבע בלונדיני לצבע שיער כהה יותר. בין אם אתה נועז עם דגשים גדולים, או רך ועדין, האפשרויות להדגשות שיער בלונדיניות הן אינסופיות לחלוטין.

בכל הנוגע לטכניקת צבעי השיער הזו, אתה יכול לבחור באחד הגוונים הרבים בספקטרום הצבעים הבלונדיני כולל בלונדינית נושקת שמש, בלונדינית דבש, בלונדינית תות, בלונדינית אפר, בלונדינית מלוכלכת ואפילו בלונדינית פלטינה. תיהנה יותר כבלונדינית ותסתכל על הרעיונות הפופולריים ביותר לשיער שיער שמצאתי השנה!

לפני מינוי השיער הבא שלך, בדוק את הדגשים הבלונדיניים האופנתיים האלה.

שיער בלונדיני מלוכלך עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני מלוכלך עם נקודות עיקריותאינסטגרם @emmanuellstyles

שיער בלונדיני מלוכלך עם הדגשות הוא סקסי לנשים בכל הגילאים. שורשים כהים יוצרים אפקט התכה של צבע. הדגשים הבלונדיניים המגניבים מופיעים נהדר מתחת לאור השמש. בנוסף, balayage זה נראה מדהים עם גלי חוף על חתך באורך בינוני.

שיא בלונד תות לנשים מעל גיל 60

בלונד תות שדה לנשים מעל גיל 60אינסטגרם @rvasabrina

לבלונדיני תות לנשים מעל גיל 60 יש גוונים בהירים של נחושת בהירה יותר ומשתלבים היטב עם נשים עם שיער אפור וגוון בהיר. זהו מעבר קל מאוד, טרי ותחזוקה נמוך לנשים מעל גיל שישים.

שיא אפור ובלונדיני לנשים מעל גיל 70

שיא אפור ובלונדיני לנשים מעל גיל 70אינסטגרם @annekewesterbos

הדגשים אפורים ובלונדיניים לנשים מעל גיל 70 מוסיפים מימד ומלאות לשיער מאפיר. נקודות עיקריות מפזרות את האפור כך שלא יהיה לכם כיסוי מלא, שצמח ברכות ותחזוקה נמוכה לצבע בעל השפעה. הניגודיות בין שני הטונים מוסיפה עומק לאחור לשיער וגורמת לו להראות עבה יותר.

שיער חום עם בלייאז ‘בלונדיני

שיער חום עם בלייאז 'בלונדיניאינסטגרם @haleyvalentinehair

שיער חום עם balayage בלונדיני הוא צבע שיער נהדר שמוסיף ברק לגרעיות הארוכות שלך. חידשו את שיערכם החום על ידי נדנדה בשיער החום הזה עם הדגשות בלונדיניות. ה balayage נראה חלק, מה שמתאים מאוד לתלתלי חוף.

שיער ברונטי עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער ברונטי עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @hairbykatlin

שיער שחום עם הדגשות בלונדיניות יכול להוציא את הבהירות בגרמים ארוכים וכהים! נסה את השיער השחור הזה עם הדגשים לגימור balayage במראה טבעי. הגוונים והתנועה מהגלים מתמזגים כל כך טוב ויוצרים אפקט ממדי חלק.

שיער כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @prissyhippiebeautyshop

שיער כהה עם הדגשות בלונדיניות גורם למעין מימד שאתה צריך כדי לשדרג את הסגנון שלך! עומק הדגשים הבלונדיניים נראה לעין כדי להדגיש את הצבע המדגיש. גלי גם יוצרים תנועה, מה שהופך את שיערך באורך הבינוני לדרמטי יותר.

שיער חום בהיר עם נקודות עיקריות בלונדיניות

תמונה של שיער חום בהיר עם הדגשות בלונדיניותאינסטגרם @giulianuno

שיער חום בהיר עם הדגשות בלונדיניות ושפל הוא צבע מדהים להפליא. חום בהיר מושרש כהה עם הדגשות בלונדיניות מציע פיסות מסגרות פנים להוספת גלאם. גלים נוספים וקצוץ שבאורך האורך מעל החזה מהווים שילוב אידיאלי לסגנון החדש שלך.

שיער אדום עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער אדום עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @shrhandzhair

שיער אדום עם הדגשות בלונדיניות המוצגות בגזרת השכבות הארוכות באורך בינוני מוסיפות מימד. שיער ערמוני עם פסים בלונדיניים אינו מיועד רק לג’ינג’ים טבעיים, אך אלה יכולים להיות נקודות השיא המושלמות גם לברונטיות.!

דגשים בלונדיני דבש

הדגשות בלונדיניות דבש על שיער ארוך יותראינסטגרם @niseynailedit

הדגשים הבלונדיניים של הדבש נראים חיים כאילו השמש זורחת דרך הרעמה. לך על זה balayage בלונדינית דבש שמנת כאשר יש לך זיזים ארוכים וישרים. להוספת עומק, הוסף גלים!

נקודות עיקריות של בלונדינית

נקודות עיקריות של בלונדינית אפרInstagram @hairbymai7

הדגשים של בלונדינית אפר יכולים לתבל זיפים כהים ולתת להם אפקט עשן חם. חבר את הקצוות הבלונדיניים הרכים האלה עם קוצץ באורך בינוני כדי להשתלב עם כמה גלים.

שיער שחור ארוך עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער שחור ארוך עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @debvargashair

שיער שחור ארוך עם הדגשות בלונדיניות יכול לקחת את היופי הטבעי שלך לשלב הבא! הפסים הזוהרים הנוספים מעניקים בולטות לתווי הפנים הטובים ביותר שלך. סגנון שיער השיער שלך עם גלים לזוהר במראה טבעי.

הדגשות בלונדיניות על שיער חום כהה

הדגשות בלונדיניות על שיער חום כההאינסטגרם @חסר שיער

הדגשים בלונדיניים על שיער חום כהה הם אחד הטרנדים שאתה חייב לנסות פעם בחיים שלך! מנעולים בלונדיניים מוסיפים אלגנטיות לפנים המלאכיות שלך בזמן שהם מרימים את הרעמת הארוכה ומחמיאים לגוון העור שלך.

הדגשים בלונדינים וחומים

הדגשים בלונדינים וחומיםאינסטגרם @mallonyfarias

הדגשים בלונדינים וחומים יכסו בחום את המנעולים האפלים והאפלים שלך. גוון הבלונדיני הזה מבטיח מימד, במיוחד אם מעוצב עם גלי נפח.

פסים בלונדיניים ברונדיים

פסים בלונדיניים ברונדייםאינסטגרם @nataliedmakeuphair

פסים בלונדיניים של בלונד דרך balayage לעולם לא מצליחים להוציא גימור מנשק. הם מבצעים את הזוהר ויכולים להרים זיגומים כהים. הדגשות בלונדיניות מושלמות לתסרוקת ארוכה עם גלי חוף.

שיער חום קצר עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער חום קצר עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @organiccheveux

שיער חום קצר עם הדגשות בלונדיניות נראה נהדר על תסרוקות בוב קצרות. זה ישמור על השיער שלך בהיר, עם הרבה תנועה והצבע החתיך הזה שנושק לשמש.

הדגשים לבנים מגניבים של פלטינה לנשים מבוגרות

מדגיש מגניב לבן פלטינה לנשים מבוגרותאינסטגרם @hairbyjanetbiggers

מדגיש לבן מגניב פלטינה לנשים מבוגרות מוציא גדילי כסף אפורים טבעיים. צבע שיער זה הינו בעל תחזוקה נמוכה ונוצר על ידי הסטייליסטית ג’נט ביגרס ממזורי.

ביגרים השיגו את הטונים האלה על ידי הדגשת השיער ועיצוב מבריק כסוף. “הברק עוזר לשמור על הברק ולתת יותר מגווני הכסף שמנוגדים לאפור. זה גם עוזר במרקם השיער האפור, מרכך אותו והופך אותו לניהול יותר “, היא מציינת.

הבהרה מודרנית בלונדינית שמנמנה לנשים מעל גיל 50

הדגשים בלונדיניים שמנמנים מודרניים לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @hairbyjanetbiggers

הדגשים בלונדיניים שמנמנים מודרניים לנשים מעל גיל 50 מוסיפים עומק וניגודיות לשיער. “אלה עוזרים לשכות עדינות להיראות עבות יותר”, אומרת הסטייליסטית ג’נט ביגרס ממזורי.

לדברי ביגרס, “תספורת בוב עם הדגשות מושלמת לנשים מעל גיל 50”. זה נראה נהדר בסגנון מלוטש, אבל ביגרס מציע שגלי חוף יכולים לתת לשיער יותר גוף, הקפצה ומרקם..

נקודות עיקריות מבלונדות כהות

נקודות עיקריות מבלונדות כהותאינסטגרם @stacyjohairandmakeup

הם קלאסיים, אופנתיים וחצופים. אלה נוצרו על ידי מעצב השיער הבכיר סטייסי פרינסיפה מבריסטול, RI. “סגנון זה מושלם לנשים עם שיער סמיך. בנוסף, הצבע מוסיף מספיק מימד בין אם אתה לובש אותו ישר או מעוצב “, אומר פרינסיפה.

תינוקות בלונדינים ובלאייג ‘הם צבע המשולב הטוב ביותר. זה קל לעיצוב ותחזוקה נמוכה. בנוגע לצבע, פרינצ’יפ אומר לפנות לצבע הצבע כל 3 חודשים כדי לטונר לרענן את הצבע בין התספורות..

“נשים שיש להן מי באר נוטות להתקשות כשהצבע יימשך. אם זה אתה, היכנס מוקדם יותר לשירותי צבע טריים “, היא מוסיפה.

הבהרה בלונדינית שורשית טבעית

הבהרה בלונדינית שורשית טבעיתאינסטגרם @ricky_saldivar

תסרוקת זו כוללת הדגשות בלונדיניות שורשיות טבעיות. הוא נוצר על ידי הסטייליסטית והצבעונית ריקי סלדיבר מסנטה קרוז, קליפורניה. “שמור על הצבע הטבעי שלך למעלה לצמיחה נמוכה. זה מוביל למיזוג בקצות האור “, מסביר סלדיבר.

בקש מהסטייליסטית שלך הבהרה בלונדינית עם מסגרות פנים וגלים חופים שנדחקו. הוא מציין, “התלתלים גורמים לכל הסגנון להתאחד. קצת מאמץ בעיצוב השיער שלך יכול לגרום לתסרוקת שלך לעבור מאהה לבום, מותק! “

שיא בלונדיני קרמל

שיא בלונדיני קרמלאינסטגרם @hairbynk

מדגיש בלונדיני קרמל שיפוע הוא balayage שיפוע גבוה יותר. “זה יותר צליל ניטרלי עד קריר יותר. זה פחות מראה עדין נשק לשמש, אלא יותר מוצק ועשיר “, מסבירה מעצבת השיער ניקול מוונקובר, לפנה”ס..

השיער עם הדגשות קרמל דורש טונר במספרה כל 8-12 שבועות. המשקל גם יצטרך לעלות ככל שהשיער מתארך, בדרך כלל בטווח זמן של 12-16 שבועות.

ניקול מאמינה שלאישה האידיאלית לגוון הספציפי הזה יהיה גוון עור בהיר יותר עד זית/שזוף עם גוון קריר. “Balayage יכול לעבוד על כל גוון עור. אבל גוון עמוק יותר של צבעי בלונד או מוקה קרמל מחמיא על נימות חמות יותר ”.

הבהרה בלונדינית יפה באופן טבעי

הבהרה בלונדינית יפה באופן טבעיאינסטגרם @chrisjones_hair

מדגיש הבלונדיניות היפות מטבע הדברים ידועות בשם “שיער פנטזיה” בעולם השיער. אלה נוצרו על ידי המספרה כריס ג’ונס מוודלנדס, טקסס.

“בתמונה זו, רוב הבלונדינית היא balayage בעוד שרק כמה דגשים מגיעים עד השורש”, מסביר ג’ונס. “זה מאפשר לך לעבור עד שלושה חודשים או יותר בין שירותי צבע. שיער זה צומח עם כמות מינימאלית של שורשים. “

רָגוּעַ & הבהרה טבעית לשיער בלונדיני

רגוע & amp; הבהרה טבעית לשיער בלונדיניאינסטגרם @shhmacie

“הדגשים נינוחים וטבעיים לשיער בלונדיני מוציאים בהירות מסביב לקצוות. הדגשים בלונדיניים עדינים וצל שורש מפוזר הופכים אותו לטבעי ויפה “, מסבירה מעצבת השיער קייסי מילמו ממונטקלייר, ניו ג’רזי..

מילמו ממליצה על סגנון זה לנשים עם כל גוון עור! “כל גברת יכולה להסיר את הצבע הזה. מרקם שיער גלי עד חלק הוא אידיאלי. זהו צבע וסגנון קל למדי לתחזוקה והוא נהדר לנשים עם אורח חיים עמוס. “

הבהרה בלונדינית רכה

הבהרה בלונדינית רכהאינסטגרם @rubyhairdesignmildura

הדגשים בלונדיניים רכים הם סגנון רענן. ואלו נוצרו על ידי בעל הסלון והסטייליסטית הבכירה ג’קי דימאסי מאוסטרליה. “הסכלים עדינים במיוחד וגב אל גב ליצירת צבע חלק שלא נראה” קווי “. בנוסף, הוא נמנע מצמיחה מחודשת קשה כאשר הוא צומח “.

“יהיה צורך לסכל עם לוריאל סמרטבונד בערך כל שישה עד שמונה שבועות. שמירה על צבעים בבית תהיה שימוש בשמפו הכסף של לוריאל בעת הצורך “, מציין דימאסי.

השתמש בשמפו באיכות טובה כמו שמפו ומרכך לוריאל נוטריפר. “מוצרי שיער אלה יסייעו לשמור על הצבע ושלמות השיער. טיפול שבועי עם הטיפול בבית Smartbond יהיה גם חובה כמעקב אחר השירות במספרה “, היא מוסיפה..

אם אתה עושה את כל הדברים הנכונים בבית, השיער שלך יישאר במצב מעולה. בתורו, אתה תפיק יותר מצבע השיער הבלונדיני שלך!

בלונדינית זהב אופאלית

הדגשים בלונדינים מוזהבים סופגיםאינסטגרם @petercolorshair

הבלונדינית המוזהבת הנדומה הזו היא ססגונית! “הבלונדינית הסתומה הזו מציגה מגוון של שיזופים. כאשר האור זורח נגדו, אתה רואה את מגוון הצבעים. צפו בצבעים מקפיצים מגווני זהב יפים לגווני פנינה קרירים יותר. נקודות עיקריות לשיער בלונדיני נראות יפה מול בסיס כהה יותר ”, מסביר צבע השיער פיטר סאלינס מיומה, א.א..

“שיער זה נהדר לנשים עם מרקמי שיער בינוניים עד עדינים וגווני עור קרירים יותר. גווני זהב עם מבטאים קרירים יותר מסייעים לגווני עור קרירים להיראות צעירים יותר “, הוא מוסיף.

שיער בלונדיני חם עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני חם עם נקודות עיקריותאינסטגרם @קטיאלומברדי

שיער בלונדיני חם עם הדגשות הוא בלונדינית וניל בהירה. צבע שיער זה נוצר על ידי אמנית היופי קייטי לומברדי מסן דייגו, קליפורניה.

“זה ממד למעלה שבו הצבע הטבעי יכול להופיע, ואז להמיס לקצוות מוצקים. זה נותן לצבע תחושה של שורש צל. זה לא נראה כמעט כמו צבע טבעי? זוהי אופציה מצוינת לנשים שרוצות לצמוח יותר תוך שמירה על בהירות רבה לאורך הקצוות “, מסביר לומברדי..

“זה מושלם לנשים שהיו בעבר בלונדיניות מוצקות”, היא מציינת. “אז אם השתמשת באקונומיקה ובטון, שקול את הצבע הזה למעבר לצבע בעל מראה טבעי יותר. תהיה פחות תחזוקה בזמן הצמיחה של הגוון הבהיר הזה. “

זהו גם צבע טוב לנשים שרוצות לשמור על מנעולים בהירים יותר, אך רוצות לשמור קצת עומק סביב פניהן כדי להימנע. ניתן להתאים אותו ברמה ובגוון לכל גוון עור. זה יכול להחמיא לעור ניטרלי או בהיר. לקבלת גוון בהיר כמו זה, נסה שיער שחום בהיר או בהיר יותר באופן טבעי.

הדגשות בלונדיניות על שיער בלונדיני

הדגשות בלונדיניות על שיער בלונדיניאינסטגרם @ashley_does_hair

ניתן להתאים אישית הדגשות בלונדיניות על שיער בלונדיני לגוון העור שלך. “בקש מהצבעוניות שלך טונות של נייר גב לגב בזמן ביצוע ההדגשות. זה יגרום לבלונדינית בהירה ללא תחושה מפוספסת “, אומרת מעצבת השיער הראשית אשלי טריינר מקנדה.

המאמן אומר שנשים בלונדיניות צריכות לנסות את Olaplex. “זה כמו ביטוח לשיער שלך. זה עוצר את השבירה ועוזר לצבע שלך להימשך זמן רב יותר. “

רוב הנשים נראות טוב עם מעט גוונים בין אם הן בלונדיניות או ברונטיות. אם יש לך גוון עור קריר יותר בקש גוונים חמים יותר של בלונדינית כמו גווני בלונד זהוב/קרמל. אם יש לך גוון עור חם יותר, בקש גוונים סגולים, שיער בלונדיני פלטינה, בלונדיני בז ‘או שיער בלונדיני מאובק..

מאמן גם אומר שאתה יכול לקבל כמה דגשים סביב הפנים שלך לצליל בהירות. “או שלבו אותו עם balayage כדי לקבל בלונדינית בעלת השפעה ותחזוקה נמוכה. אתה יכול גם ללכת על ראש הדגשים מלא לצבע הבלונדיני הזה. “

הדגשים של בלונדינית חוף

הדגשים של בלונדינית חוףאינסטגרם @kp_hairperfectionstylist

הדגשים בלונדיני החוף הם תסרוקת בהשראת חוף שכל אישה יכולה ללבוש. אלה נוצרו על ידי מעצב השיער קנדיס פיי מריצ’מונד, וירג’יניה. הניגודיות הרכות והטבעיות בין צבע הבסיס ליצירות המודגשות אינן מתאמצות.

כדי לשמור על הצבע הזה, פי אומר לומר שפגש את הצבעונית שלך לגעת צבעים כל שמונה שבועות.

“השיער הבלונדיני החוף הזה מיועד לנשים עם שיער ברמה טבעית 7 שמחפשת תיקון מהיר להבהרה”, היא מציינת. “קל לתחזק ולחלוף על פני עונות השנה. הטונים החמאיים נראים טוב על כולם! ”

הדגשות בלונדיניות על שיער חום עם שורשים כהים

הדגשות בלונדיניות על שיער חום עם שורשים כהיםאינסטגרם @meganreillyhairnyc

בלונדינים בלונדיניים על שיער חום עם שורשים כהים הם בלונדינית שורשית. “גוון השיער הבהיר הזה מיועד לנשים שרוצות גוון בעל תחזוקה נמוכה. הדגשים הבלונדיניים הבהירים הם חלקים במיוחד עם ניגודיות מינימלית, ועדינים מאוד “, אומרת מעצבת השיער והצבענית מייגן ריילי מניו יורק..

“צבע השיער הזהוב וחם, מה שהופך אותו מושלם לגווני עור בינוניים, זיתים ושזופים”, היא מוסיפה.

הדגשים בלונדיניים עם שיער קצר

הדגשים בלונדיניים עם שיער קצראינסטגרם @katgilberthair

בלונד בלונדיני עם שיער קצר מעניק את הצבע הבלונדיני השורשי הזה. אלה נוצרו על ידי מעצב השיער קאט גילברט מברנטווד, TN. “זה מושלם כי זה שומר את השיער בהיר יותר בקצוות, אבל משאיר את השורש רך.”

גילברט מסביר, “זה תחזוקה נמוכה יותר מדגשים מסורתיים. אתה עדיין מפרק את השיער ה”כהה “עם המון ממדים, אך אינך רואה קו של צמיחה חדשה שיוצא תוך מספר שבועות. בקש מהסטייליסטית שלך balayage בין נייר הכסף כדי לתת לחוטים שלך עוד יותר פופ בהיר! “

איזון החלבון והלחות הם המפתח לשמירה על שיער בריא ורך.

“הצבע הזה נהדר מכיוון שניתן להתאים אותו אישית על ידי התאמת כמה נייר כסף שהסטייליסטית שלך מכניסה”, היא מוסיפה. “עבור הרבה נשים, איזון האור והחושך מחמיא ביותר, וגוון הצבע הזה מאפשר את שניהם. בנוסף, הוא מוסיף פופ נהדר בצבע בהיר יותר. אפילו בלונדיניות בהירות יותר יכולות לעבור לזה “.

האופן בו מבריקים (גוונים) מבריקים את גולת הכותרת/balayage בתהליך הוא מה שמאפשר לו לפעול לכל גוון עור. אתה יכול להתאים אותו חם יותר עם הדגשות בלונדיניות מוזהבות או קריר יותר עם גוון בלונדיני אפרפר.

הבהרה בלונדינית פלטינה

הבהרה בלונדינית פלטינהאינסטגרם @veronicawisrock

הדגשים בלונדיני פלטינה קפואים הם גולת הכותרת המלאה בגוון בלונדיני קפוא. “זה תמיד יהיה צבע קלאסי לבלונדיניות, שלא לדבר על כך שהוא קלאסי ושיקי לכל אירוע”, אומרת מעצבת השיער ורוניקה ויסרוק מחוף הנטינגטון, קליפורניה..

“השתמש ב- Redken מבהיר ובגוון Redken EQ לצליל”, מציין ויסרוק. “כדי לשמור על הצבע הבלונדיני הכסוף הזה, סובב בין מוצרי Kinactif. השתמש בשמפו הכסוף פעם או פעמיים בשבוע לשמירה על הטון הקריר. לאחר מכן השתמש בשמפו של נוטרי להמשך לחות. “

גוון זה מיועד לגוונים בהירים עד בינוניים. בנוסף, זה נותן לך יתרון עצום אם יש לך שיער טבעי בהיר-בינוני מלכתחילה.

Wisrock אומר שהגוון הזה דורש קצת יותר תחזוקה מכמה צבעים אחרים. “הנורמה היא לבוא לגעת בשורשיך וטונר בכל מקום כדי לשמור על שיא הבלונד הקפוא מדי שישה שבועות. לנשים שאינן יכולות להיכנס לעיתים קרובות כל כך, בקשו הדגשות balayage, שניתן לגוון אותן באותו צבע. “

הבהרה בלונדינית נושקת שמש

הבהרה בלונדינית נושקת שמשאינסטגרם @hairbykana

הדגשים הבלונדיניים המנשקים של השמש הם בגוון צבע נמס שנוצרו על ידי הסטייליסטית והצבענית קאנה אישיי מבוורלי הילס, קליפורניה. “זה בעצם גורם לצבע להיראות נשק ויכול להתאים לשיער חלק ומתולתל”, היא מציינת.

השתמש במרכך סגול ובשמפו סגול כדי לסלק את פליז החוצה. שמפו סגול מכיל לפעמים סולפטים שלמעשה מוציאים את הצבע.

“נקודות השיא של Balayage יכולות להימשך עד חמישה חודשים”, אומר אישי. “הסיבה לכך היא שהגידול פחות ברור עם balayage. שימוש בנייר כסף בזמן שיבוש נקרא “foilyage”. נייר הכסף עוזר להאיץ את התהליך ויכול להרים את השיער בהיר יותר “.

דגשים אדומים ובלונדיניים

דגשים אדומים ובלונדינייםאינסטגרם @hairdesignbyellie

הדגשים אדומים ובלונדיניים יוצרים גוון ורדרד שהוא רך, כמעט ורוד-אדום. ” זה מתבל את הצבע כך שזה לא צבע אחד “, מסבירה מעצבת השיער והמספרת אלי טוגנוזי מסנטה רוזה, קליפורניה..

“צבע אדום ובלונדיני הוא הטוב ביותר לנשים שאין להן הרבה גוונים ורודים על העור”, אמר טוגנוזי. “צלילים כאלה יביאו את הצלילים האלה החוצה ויהפכו אותם לדומיננטיים יותר.”

הבהרה מודרנית בלונדינית חוף

הבהרה מודרנית בלונדינית חוףאינסטגרם @anastasiageorgas

הדגשים הבלונדיניים החופים המודרניים האלה משלבים גוונים בהירים, בהשראת החוף וזהובים בהירים. הם נוצרו על ידי צבענית השיער אנסטסיה ג’ורגאס מניו יורק.

ג’ורגאס אומר, “אל תנסה להאיר את השיער שלך בבית! הדגשים במראה טבעי עוסקים בפרטים הקטנים. קל לאבד שליטה ולסיים עם צבע פליז לא אחיד “.

“שינויי צבע בבית יכולים להיראות כמו ניסיון כושל להלבין את שיערך. הימנעו מהבלגן (ופסי הנמר!) ופנו לאיש מקצוע אמין “, היא מוסיפה.

הטיפול בבית שלך הוא המפתח לשיער מודגש להפליא בין הביקורים במספרה. ניתן להתאים סגנון balayage וחוף מדגיש כך שיתאים לכל גוון עור. אם אתה חם יותר, אתה רוצה לשמור קצת זהב בדגשים. עבור גוונים קרירים יותר, שמור את הדגשים יותר בצד הבלונדיני הלבן או האפרפר.

שיער חום מתולתל עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער חום מתולתל עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @hairbyelian

שיער חום מתולתל עם הדגשות בלונדיניות יוצר דגשים בלונדיניים של balayage בתוך התסרוקת. אלה נוצרו על ידי מעצב השיער אליאן קריברי מאורנג ‘, קליפורניה.

“זו דרך לתת לנשים חתיכות בהירות שרצות בכל השיער מבלי להיות כל כך אחידות כמו שסכלים יכולים לעשות”, אומר קריברי. “זה טוב גם לנשים שלא אוהבות לראות את קו הצמיחה המחודשת הזו. הדרך הזו צומחת הרבה יותר רכה. הממדים בכל הראש בעזרת הדגשים מעניקים לו המון עומק. “

Balayage מעולה לנשים שלא יכולות להגיע למספרה באופן קבוע מכל סיבה שהיא. Balayage יש צמיחה רכה יותר מאשר הדגשים המסורתיים.

שיער חום כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער חום כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניותאינסטגרם @beautyfied_by_josie

“שיער חום כהה עם הדגשות בלונדיניות כולל גולת הכותרת מחוץ לקרקפת. זה גולת הכותרת הרכה והמימדית עם ממד מחמיא וצמיחת מעבר נהדרת “, אומרת מעצבת השיער ג’וזי אנריקז ממחוז אורנג ‘, קליפורניה..

כדי לשמור על אריכות ימים, Enriquez אומר להשתמש בשמפו ומרכך נטול צבע או ללא סולפט. “טכניקה זו דורשת אחזקה נמוכה, שתועיל לאורח החיים העמוס של כל אישה. כדי להבטיח את התערובת הטובה ביותר מצבע הבסיס להדגשה, סמס את רמת הטון על צבע הבסיס הטבעי שלך. “

הדגשים בלונדיניים בשיער חום

הדגשים בלונדיניים בשיער חוםאינסטגרם @lulu_stylist

“הדגשים בלונדיניים בשיער חום נותנים את הסגנון החי הזה, אבל עדיין בהיר בכל רחביו”, אומרת מעצבת השיער לואיזה קנדלה מטמפה, פלורידה.

“בקשו הדגשה מלאה ושורש צל קל בביקור הראשון שלכם”, היא מציינת. “אז קבע פגישה ל -10 שבועות מאוחר יותר לחיטוב, לא להדגיש. צבע זה מתאים לנשים המחפשות צבע שיער בתחזוקה נמוכה, אך עדיין רוצות להרגיש יפות עם צבע שיער בהיר יותר! ”

כדי לשמור על הצבע הבלונדיני החולי הזה, קנדלה אומרת לא לשטוף את השיער כל יום. “זה יגרום לטונר להיעלם מהר יותר. השתמש במוצרים להגנה על צבעים וללא סולפט כדי לשמור את הגוונים “.

אתה יכול להיות כל סוג של בלונדינית. תמיד ניתן ליצור בלונדינית מגניבה, בלונדינית ניטרלית או בלונדינית חמה יותר בתהליך החיטוב. אם אתה שוטף את השיער שלך כל יום, אולי הסטייליסטית שלך תרצה לגוון אותו קצת יותר, כך שהוא יכול להחזיק מעמד זמן רב יותר.

הדגשות בלונדיניות על שיער בלונדיני כהה

הדגשות בלונדיניות על שיער בלונדיני כההאינסטגרם @brighteyeshair

בלונד בלונד על שיער בלונדיני כהה הוא בלונד מעורבב קלאסי וחום אפר. צבע זה נוצר על ידי מעצבת השיער רייצ’ל וילסון מאוסטרליה. “נעשה שימוש בניירות בייבי על האישה בתמונה זו. זה יפה כי יש לו תחושה של גלאם מבלי להיות מעל בלונדינית הבקבוק העליונה “, מסביר וילסון.

כדי לשמור על גוון רך, ווילסון ממליץ לך להשתמש בטיפול Olaplex מס ‘3. “השתמשו גם בשמפו ובמרכך Hello Blondie של מטריקס”, היא מוסיפה.

הצבע והסגנון הזה הם כל כך מגוונים. הוא מתאים למגוון רחב של גווני עור והוא נהדר לקיץ או לחורף, בין אם אתה ברונזה או מעט חיוור יותר. בהחלט חשוב להשתמש במוצרים באיכות סלון לצורך תחזוקה והגנה.

הדגשות בלונדיניות על שיער חום בהיר

הדגשות בלונדיניות על שיער חום בהיראינסטגרם @hairbyladymichelle

בלונדינים בלונדיניים על שיער חום בהיר מעניקים לאומברה זהובה. “זה נראה מדהים על נשים עם שיער חום בינוני כי זה כל כך טבעי. תהיה צמיחה מחודשת מינימלית ברורה “, אומרת מעצבת השיער מישל ואן דר סנד מדרום אפריקה.

“גוונים רב גוניים של חום בהיר וזהוב בלונדיני משתלבים עם צבע שיער טבעי. הצבע הזה קיים מארבעה גוונים שונים החל מרמה 7 ועד רמה 11 “, היא מסבירה.

ואן דר סנדט אומר להשתמש ברמות גוון ניטרליות ללא תוספת אדום או אפר. “צבע השיער החום הבינוני הטבעי עצמו יוצר את נימות הזהב.”

צבע כזה נוטה להתהדר בשיער שנפגע כימית, ולכן חשוב לשמור על לחות השיער. זה יבטיח שהצבע יחזיק מעמד זמן רב יותר, ייראה בריא יותר ומרגיש לחות.

הבהרה בלונדינית בהירה

הבהרה בלונדינית בהירהאינסטגרם @hairbycassandramarie

השג תינוקות בלונדיניים בהירים לתינוק באמצעות מבהיר ויישום לתינוקות. “התמקדות בדגשים בקו השיער הקדמי שלך תוציא את בהירות הפנים שלך”, מסבירה מעצבת השיער קאסי ברטוש מרוצ’סטר, ניו יורק..

“זה נהדר עבור בנות שמתלבשות הרבה. אם תעשה זאת, תערבב את קווי הגדילה משם. שמירה על אפליקציית babylight נכונה ומשובחת מפחיתה גם את התחזוקה “, היא מציינת.

ברטוש ממשיך ואומר, “השתמש בחלבון מכיוון שלצבע זה כמעט ולא חסר חלבון. מרכך חלבון טוב להשאיר הוא Neuma Neusmooth leave-on. או נסה תרסיס כמו ספריי פרוביוטיקה Onesta Protein כדי לשמור על שיערך חזק ככל האפשר. “

גוון זה נהדר לנשים עם שיער בהיר יותר באופן טבעי או אם הן מתחילות לאפור ורוצות למזג אותו. אפורים בדרך כלל מתחילים בקו השיער הקדמי הזה, ולכן נחמד לשמור על הבהיר ולערבב אותו. זהו גם צבע טוב לנשים המעוניינות להאיר את גוון עורן.

הבהרה בלונדינית ושפל

הבהרה בלונדינית ושפלאינסטגרם @hairmeroar

הדגשות בלונדיניות ושפלות יוצרות צליל ניטראלי. “כל מה שאתה צריך שילוב של אורות בייבי, ציור שיער והתאמת גוונים”, טוען מעצב השיער ג’יימי פרסמן מ- Orange, CT.

“המרווח בין נייר הכסף מאפשר עומק רב בשורש שלך”, היא מציינת. “זה גורם לצבע נמוך עם אמצע הציר שלך, שם הבלונדינית באמת קופצת.”

פרסמן ממשיך ואומר, “בקש מהצבע שלך להשתמש ב -20 וולט אם הקצוות שלך היו מוארים בעבר. לאחר התהליך והשימוש בשמפו, השתמש ב- Jbeverlyhills 11.00/11.22 חלקים שווים עם מפתח 2T. זה עוזר להחיות את אור התינוקות האלה ולחתוך כל צהוב “.

לקבלת טיפול ביתי, קנה שמפו בלונדינית Jbeverlyhills, שהוא סגול כדי להרחיק כל פליז. שקול גם לרכוש מרכך מסכות כדי לשמור על הקצוות שלך בריאים ורכים.

דגשים בלונדיניים של Balayage על שיער כהה

דגשים בלונדיניים של Balayage על שיער כההאינסטגרם @sarahkay_hairstylist

הדגשים בלונדיניים של Balayage על שיער כהה. כן בבקשה! “במיוחד כשהוא יוצר ניגודיות בין הבלג ‘בז’ הכהה והבהיר. בלי להבהיר את כל השיער, balayage היא אלטרנטיבה מצוינת לתת מרקם וסגנון “, אומרת הסטייליסטית שרה קירואק מקנדה..

“השתמש בשמפו פול מיטשל Awapuhi קראטין כדי לעזור לשמור על תקינות השיער שלך”, היא מסבירה. לאחר מכן החלף עם שמפו מכסף סטרלינג. זה יעזור לך לשמור על הדגשים שלך בצבע בז ‘נחמד. “

שיא בלונדיני בינוני

שיא בלונדיני בינוניאינסטגרם @hair_by_jessz

נקודות השיא של הבלונדיניות הבינוניות האלה מושלמות! הם נוצרו על ידי מעצבת השיער ג’סיקה זרינג מסאות’וויק, MA.

“יש הרבה בנות שרוצות לשנות את הצבע שלהן לעתים קרובות. צבע זה נוצר על ידי ראש מלא של תינוקות, balayage בין לבין, זיגוג מעל הדף “, מציין זרינג.

זרינג מסביר, “אורות התינוק (חלקים מודגשים עדינים) מפרקים את הצבע הכהה. הבלייאז ‘(צבוע על הדגשים) מאיר את הקצוות. על ידי הוספת זיגוג/טונר בכל רחביו, הוא יוצר גוון זהוב מגובש שיתאים לצבע הקודם. “

“אם אתה רוצה ללכת על חום, לאדום ואז לחזור לבלונדינית, קח את תהליך המעבר לאט”, היא מוסיפה.

הצבע הזה נהדר גם לברונטית שרוצה להאיר דברים לקראת הקיץ. ניתן להתאים צבע זה לכל חושך/בהירות וטון. זה עובד עם הדגשות פלטינה, בלונדינית דבש, נחושת וכו ‘.