33 נקודות עיקריות של פיקאבו לכיף, נשים עצבניות (רעיונות לצילום)

הדגשות Peekaboo הן מנעולים צבעוניים המוסתרים מתחת לשכבת השיער העליונה. כשאתה מוריד את השיער, בדרך כלל לא ניתן לראות את השיער בשיער, במיוחד כאשר אין לשיער תנועה. עם שיער פיקאבו, טכניקת ההדגשה הזו אידיאלית לנשים מקצועיות, ובכל זאת רוצות להיות נועזות.

חוקי צביעת השיער המסורתית נשברו בשנים האחרונות. אנו רואים הרבה יותר פרשנויות יצירתיות, מגוונים בהירים וחיים וכלה בצבעי פסטל רכים, ומקצוות צבועים עד לטרנד הצבעים העדכני ביותר..

לפני פגישת השיער הבאה שלך, בדוק את רעיונות הצילום האלה של הדגשות פיקאבו השנה!

שיער שכבתי עם נקודות עיקריות בלונדיניות וגבוהים של פיקאבו כחול

שיער שכבתי עם נקודות עיקריות בלונדיניות וגבוהים של פיקאבו כחולאינסטגרם @ejacq_hair

תספורת באורך בינוני עם שכבות של הדגשות בלונדיניות וכמה קווצות של הדגשות פיקאבו כחולות פופ-אין כמו זה חובה לנסות! רמזים לכחול עובדים טוב יותר על שיער בהיר טבעי.

הבהרה ב- Peekaboo בורגונדי

הבהרה של פיקבוקו בורגונדיאינסטגרם @manemadebyzen

נסה הבהרות של פיקבוקו בורגונדי אם אתה מחפש לשנות את השיער הברונטי הנוכחי שלך. הצבע הבורגול יוסיף ברק ומימד מיידיות לגרמים שלך! הוסף קצת ספריי ברק כדי להשאיר אפקט יוקרתי.

נקודות עיקריות של תפוז פיקבו

תפוזים של פיקאבו כתומיםאינסטגרם @khay_farmer

נסה כתום מתחת להדגשות עם שיער הפלטינה שלך להשפעה חזקה. צבע זה מושלם לקיץ ואתה תשאיר אנשים אובססיביים לגבי השקופים שלך בצבע כתום! הדגשים הכתומים יצוצו נגד הבלונדינית. סיים את שיערך על ידי הוספת כמה גלים כדי להציג את הגוון הזה.

שיער פיקאבו של טווס

שיער פיקאבו של טווסאינסטגרם @steph.p.hair

שיער פיקאבו של טווס הוא כל כך תכליתי! צבע זה נמס לשלמות עם גוונים מגנטיים, סגולים וכחולים. אתה יכול לעצב את השיער שלך חלק או להוסיף כמה גלים כדי שהגוונים הבהירים יוכלו להציץ. בחירה בסגנון חצי למעלה וחצי למטה להצגת הגוון הזה היא אופציה מצוינת לנסות.

נקודות עיקריות של פיקבוקו צהובות

הדגשות פיקאבו צהובותאינסטגרם @hairby_laine

כל כך קל להשוויץ בחזית ההדגשות הצהובות של הצבע או להסתיר אותן. מושלם לכל מי שאוהב התלקחות קטנה אבל לא יכול להתחייב לזה לגמרי. זה כמו סוד שיש לך שליטה מלאה עליו. אתה יכול להשוויץ בזה עם תלתלים או צמה. עבור גולת הכותרת הזו, יהיה עליך להלבין את שיערך אם הוא כהה באופן טבעי או להיות ברמה 8+ כדי להפוך את הפופ הצהוב לעוד יותר.

גולת הכותרת של זהב פיקאבו

מדגיש הזהב של פיקאבו זהובאינסטגרם @elizabethclairesalon

הדגשות הזהב של פיקאבו נהדרות לנשים שרוצות חבטות צבע ללא יותר מדי תחזוקה. כדי לקבל את הצבע הזה, בקש מהצבעוניסט שלך כמה פסים זהובים ומזהיבים מתחת לגוון השיער הטבעי שלך.

שיער פיקאבו בהשראת בת הים

שיער פיקאבו בהשראת בת היםאינסטגרם @betsystyles

שיער פיקאבו בהשראת בת הים הוא נהדר לנשים שרוצות רק רמז לשיער קשת. כדי לקבל את הצבע הזה, בקש מהצבעוניות שלך כמה תאורות תחתונות שיש בהן גווני תכשיט קשת.

הבהרה של פיקבו ורוד וכחול

הדגשות פיקאבו ורודות וכחולותאינסטגרם @beauty.by.mariah.g

הבהרות של פיקבוקו ורודות וכחולות הן אווירת קיץ כל כך בהירה! כדי לעזור לצבע להימשך זמן רב יותר, נסה לשטוף אותו במים קרירים.

הבהרה של פקבו של קשת בענן

הבהרה של פיקבוקו של קשת בענןאינסטגרם @steph.p.hair

נקודות השיא של הקשת הקשת של קשת מציגות גישה יצירתית למשחק עם גוונים חיים ולהתהדר בצד האישי הייחודי שלך. הם יסתתרו כשהשיער למטה, והם ישוויצו אם הם מכורבלים או שחוקים על לחמניה או קוקו..

מומחית הצבעים סטפני פאוול השתמשה בטכניקת הדגשים של AirTouch להשגת מראה זה. “היא יוצרת בלונדינית בהירה לגמרי שמתמזגת עם השורשים הטבעיים”, היא קובעת.

עכשיו, עבור הצצה לקשת הקשת? הצבענית מיוטה אומרת, “לקחתי קטעים אנכיים מהעצם העורפית וצבעתי אותם בצבע חצי קבוע”.

הדגשות בלונדיניות של פיקאבו על שיער חום

הדגשות בלונדיניות של פיקאבו על שיער חוםאינסטגרם @hairbymegan87

אלה הם הדגשות הבלטות של פיקאבו על שיער חום. “אני אוהבת הצצה בלונדינית העונה כי הם דרך מתוחכמת להשיג את המראה הנושק שמש שכולם מחפשים”, אומרת יוצרת הסטייל מייגן אנתוני מקוצרן, א.ב..

היא מוסיפה, “המראה הזה מחקה את הצבע הממדי של הבלייאז ‘הפופולרי עד כה ללא נקודת המחיר הגבוהה, מה שהופך אותו לבחירה מצוינת עבור נשים בתקציב נמוך. חתכתי בכמה שכבות ארוכות ומעוצבת עם תלתל מזדמן שיתרופף לאורך כל היום ”.

אנתוני ממליץ על שיער פיקאבו בלונדיני לכל מי שמחפש להוסיף קצת ממד עדין ושובבות למראה שלו. בשל השורש הנסתר (ומכאן השם הצצה לבוא), זהו שירות תחזוקה נמוך במיוחד עבור אותן נשים שלא מבקרות את הסלון באופן קבוע..

נקודות עיקריות של Peekaboo מנחושת

נקודות עיקריות של Peekaboo מנחושתאינסטגרם @cassandra_joy_06

הצבע הוא אדום סגול עם תערובת של פיקאבו נחושת, שהם השיאים השמנמנים. מעשה ידיה של מעצבת השיער קסנדרה חימנז מקליפורניה, היא אומרת “אני אוהבת את העוז שיש לקוקבו הנחושת נגד צבע השיער האדום בקרמל העמוק.”

העצה העליונה של חימנז היא להיות מוכן לשמור על שיער פיקאבו אדום שכזה. אדומים ונחושים דוהים מהר, ולכן יש צורך בטיפול ביתי הנדרש ותחזוקת הסלון כדי לשמור על מראה זה נועז ויפה. שימוש בשמפו ובמרכך בטוח לצבעים יעזרו להאריך את חיות הטון.

היא ממשיכה, “טיפ נהדר לסייע בשמירה והגברת גווני הנחושת הנועזים בין ביקורי הסלון הוא להשתמש בשמפו נחושת. ביקורי הסלון צריכים להיות כל 4-6 שבועות. ”

צבע שיער שחור טבעי עם דגשים אפורים של פיקאבו

צבע שיער שחור טבעי עם דגשים אפורים של פיקאבואינסטגרם @get_nesty

שיער שחור זה עם הדגשות אפורות של פיקבוקו נוצר על ידי מעצבת השיער רייצ’ל ריינה ממינסוטה.

המראה הזה ממש אטרקטיבי לנשים שונות וסוגי שיער שונים. זה יחסית קל לעיצוב. ריינה קובעת, “קימרנו אותו בעזרת מגהץ בגודל 1.25 אינץ ‘והשתמשנו בשיער השינה של קווין מרפי כדי להוסיף מרקם, סוג של תחושת שיער ביום השני. זו דרך לשפר את היופי הטבעי שלך ולהיות כיף וירצי מבלי להיראות שאתה מנסה יותר מדי “.

הבהרה של סחלב פיקאבו

הבהרה של סחלב פיקאבואינסטגרם @kaitlynthehairfairy

זהו חום שוקולד עשיר כהה עם תחתיו נועז של צבעי פיסקבו סגולים של סחלב. זהו אחד מרעיונות השיער של המעצבת קייטלין ברטניץ מאוהיו. “הצבעים האלה מושלמים לדהייה, כמו גם התחלה כהה וחיה יותר מאפשרת לצבע להתפוגג ולהפוך לך מראה חדש לגמרי”, היא מציינת..

העצה של ברטניץ כשרוצים הצצות של צבע היא לזכור תמיד שזה שינוי גם לשגרת המקלחת שלכם. היא מסבירה, “צבע מים הוא חובה! זוהי גם היכרות מושלמת עם גוון חי בשיערך. שכבת vivids הבסיסית המאפשרת לצבע זה להיות גלוי רק כאשר רוצים שהוא יהיה גלוי. “

פסטל לבנדר פיקאבו מדגיש על סגנון מתולתל רופף

פסטל לבנדר פיקאבו מדגיש על סגנון מתולתל רופףאינסטגרם @kellisiessbeauty

הוספת הדגשות פיקאבו של לבנדר פסטל על שיער בלונדיני היא דרך מצוינת לנסות צבעים פאנקי ללא יותר מדי התחייבות! זהו רעיון כל כך מדהים של שיער מתולתל מאת הקוסמטיקאית המורשית קלי סייס מהתבורו, הרשות הפלסטינית.

סיס מזכירה, “זה מושלם לנשים שמעולם לא צבעו את שיערן והן קצת עצבניות. נקודות השיא של הפיקסטלים הפסטליים האלה הן אופציה מצוינת עבור הבחורה שרוצה להתבדל מאחרים ולהפוך את השיער לתופס תשומת לב! ”

כשזה מגיע להדגשת סגנון שיער מתולתל ב- peekaboo, סיס ממליצה על תלתלים וגלים עצומים להפגין את הדגשים הנסתרים.

“העצה שלי לאישה שמחפשת לקבל את המראה הזה שמעולם לא השיגה אותן קודם לכן תהיה לעשות זאת! נקודות שיא כאלה הן כל כך חמודות והן גם לא מחויבות לכל החיים “, מדגיש סיס. כל אחד יכול לנסות את זה בידיעה שהצבע הפאנקי ייעלם תוך שבועיים בלבד.

שיער שזיף פיקאבו

שיער שזיף פיקאבואינסטגרם @istyle_4_life

צבע השיער הזה של פיקאבו הוא תפיסה אחרת של הבלייאג ‘הרגיל. הוא נוצר על ידי הסטייליסטית מלורי האנצ’ר מאינדיאנה. “הדבר שאני הכי אוהב בצבע הזה הוא פופ של הדגשים מהגוני ושזיפים. זהו מראה סתיו נהדר עבור אלה המעוניינים לשנות את שיערם הבלונדיני מבלי להסיר את הבלונדינית לחלוטין “, קובע האנצ’ר..

האנצ’ר ממליץ להשתמש בשמפו ומרכך מצוין לשימור צבעים לתחזוקה. “אני מציע שמפו ומרכך של Keune Care טינטה כדי למנוע דהייה לאחר שטיפות. זהו צבע יפה לנשים בעלות גוון עור זית או חם יותר “, מייעץ האנצ’ר.

הבהרה סגולה של פיקאבו

הבהרה סגולה של פיקאבואינסטגרם @mrsmoore4466

שיער פיקאבו סגול זה באורך הכתפיים נוצר על ידי מעצב השיער שאנון מור. “הדגשות פיקאבו סגולות כאלה אידיאליות לנשים עם גוונים כהים יותר של שיער שרוצות משהו קצת שונה מהדגשים הרגילים שלך”, היא מציינת..

הסטייליסטית מבוססת ארקנסו אומרת שזה מאוד תכליתי. היא ממשיכה, “זה בהיר ומהנה לזמן מה, אבל ככל שתשמפו יותר, כך הצבע ידהה לגוונים בהירים יותר של פסטל, ואז בסופו של דבר יחלוף בחזרה אל הבלייאז ‘הבלונדיני שהמרחתי ליצירת מראה חלק זה. למרות שהצבע יתפוגג, השיער שלך עדיין נראה מדהים! ”

מור מציע שיש יישום balayage לעומת נתח בוטה. זה יגדל טוב יותר מכיוון שזה מראה רך יותר. לאחר מכן, עליך להשתמש בשמפו ומרכך התומך בצבע שיערך. “אני תמיד רושם לבנות שלי את השמפו והמרכך של פראוונה ויוידס כי הן מבטיחות את אורך חיי הצבע. מגן חום הוא גם חובה. אני משתמשת במוצרי שיער סקסי “, היא מוסיפה.

אתה יכול ליצור את המראה הזה עם שלל אפשרויות צבע שונות. לקו הצבעים בו משתמשים יש קווים מנחים שאליהם יש להרים את השיער לפני שתוכל למרוח. עם זאת, זכור את שלמות השיער שלך. אם השיער שלך כבר פגום או סופר נקבובי, כנראה שעדיף לעשות כמה טיפולי מיזוג לפני שתקבל הצצה.

הבהרה מוסתרת של פיקבוקו על שיער קצר

הבהרה מוסתרת של פיקבוקו על שיער קצראינסטגרם @sandrad_hair

מראה זה כולל הדגשות של פיקבוקו בצבע חום על שיער בלונדיני, קצר, והיוצרת בסגנון קנדה סנדרה ג’וקיץ ‘מתארת ​​זאת כקלאסיקה עכשווית..

“הצבע ומיקומו הוא השלב האחרון להפוך את הדגשים של פיקאבו + שיער קצר למתאים”, אומר ג’וקיץ ‘. “בחירת הצבע צריכה להיות מותאמת לאורח החיים שלך. מיקום הצבע צריך להיות משלים גם לצורת הפנים שלך ולעזור להדגיש קטע של השיער. “

סָגוֹל & הבהרה של פינקבו ורוד

סגול & amp; הבהרה של פינקבו ורודאינסטגרם @hairbykristieg

סגנון ההפקות הזה עצבני, מודרני וייחודי, אך עדין ומקצועי בעת הצורך. הוא נוצר על ידי הסטייליסטית קריס גירס מפלאטין, אילינוי.

ג’רטס אומר, “הדבר האהוב עליי בהדגשות הצ’קבו בוורוד והסגול האלה הוא שעם כל תסרוקת אתה יכול להפוך את הצבע למשהו אחר לגמרי. הסלסול משפר את הצבע והצמה גורמת לו לפוצץ. כאשר אתה מחפש כיסוי מהיר, ללבוש אותו ישר יכניע את הצבע. “

אם אתה רוצה לשנות את המראה שלך ללא הרבה תחזוקה, זהו הסגנון עליו ממליץ ג’רטס. אין כמעט צעדים נוספים שאתה צריך לנקוט ביציאה מהסלון כדי למקסם את ההשקעה שלך בצבע שיער זה. זה קל ופשוט לתחזוקה (רק כל כמה חודשים) ותמיד יהיה במגמה.

לא משנה מה סוג השיער או האורך שלך, תמהיל הצבעים במגמה זו יכול להיות מגע מושלם להתאמה לכל אישיות ואורח חיים!

נקודות עיקריות של טיק ומג’נטה

נקודות עיקריות של טיק ומג'נטהאינסטגרם @hairbyrachelmae

זהו balayage של peekaboo מאת רייצ’ל מנצ’ן, סטייליסטית מאיסטון, הרשות הפלסטינית. “אני אוהב שזה יכול להיות מראה עדין כשהשיער נשחק, אבל נותן גם כמה צבעים של צבעי שיער צהוב ומג’נטה! אני גם אוהב כשהצבעים מתערבבים יחד לאחר כמה כביסות. זה באמת מוסיף למראה “חלקלק”, “היא מציינת.

הדגשות Peekaboo על שיער חום נהדרות לכל מי שלא רוצה להתחייב לראש שלם של צבעי פנטזיה. הם מוסתרים על ידי השכבה העליונה של השיער ומתגלים כאשר השיער מושך כלפי מעלה.

למרות שמותג צבעי הפנטזיה המשמשים מחזיק מעמד זמן רב, הצבעים הללו בהחלט מתחזקים. מנצ’קן קובע, “שימוש בשמפו טוב ללא סולפט והגבלת שטיפת שיער לפעמיים בשבוע בלבד יכול לעזור לצבעים להימשך זמן רב יותר.”

הדגשות אדומות של פיקאבו על שיער כהה

הדגשות אדומות של פיקאבו על שיער כההאינסטגרם @bbhairartist

הדגשות Peekaboo על שיער כהה הן דרך עדינה אך מהנה לקבל את צבע הצבע הנוסף הזה, אך עדיין תוכל לשמור על הצבע שתמיד היה לך. רק תראה את צבע השיער האדום הכהה הזה שנעשה על ידי אמנית השיער ברנה ברתולף מפלורידה.

“הדבר שאני הכי אוהב הוא איך אתה יכול להוסיף מידה לברונטית כפי שמוצג כאן, או שאתה יכול להוסיף הדגשות ורודות פסטל בצבע בלונדיני בהיר למראה מהנה ורענן. זוהי טכניקת צבעים ורסטילית מאוד והאפשרויות לבחירת צבע הן אינסופיות “, מסביר ברתולף.

צבע זה הוא סגנון הניתן לניהול ותחזוקה נמוכה מכיוון שחתיכות הפיקבו מוסתרות בכל השיער. ניתן להדגיש Peekaboo באמת על כל צבע שיער, אורך או צורת פנים.

הבהרה כסופה של פיבקבו על מנעולים בלונדיניים

הבהרה כסופה של פיבקבו על מנעולים בלונדינייםאינסטגרם @missmanehairjd

תסרוקת הצצה כסופה זו של אבן-ירח נוצרה על ידי הנחת נייר כסף פרוס מתחת לכתר באמצעות עוצמת הצבע של ג’ואיקו בצבע מונסטון. המיקום של נייר הכסף גורם לו להיראות כאילו הצבע “מציץ” החוצה. ג’ן דובואה מאובורן, ME היא הסטייליסטית שעומדת מאחורי החיתוך להדגשות הצצה.

“החלק האהוב עליי בהבלטות פיקאבו זה + סגנון שיער בלונדיני הוא איך שזו דרך ייחודית להשוויץ בגוון צבע ללא התחייבות של צבע כללי”, מתאר Dubois.

טכניקת הצבעים הזו נהדרת מכיוון שניתן להתאים אותה לכל אישה. הדגשות הצצה של אבן מון נראות נהדר עם שיער בהיר או כהה.

הבהרה של פיקבוקו סגול כהה על שיער חום בינוני

הבהרה של פיקבוקו סגול כהה על שיער חום בינוניאינסטגרם @colorbyswan

הדגשות אלה של פיקאבו על שיער חום בינוני נוצרו על ידי הסטייליסטית קתרין סוונסון מקנדה.

“זה כל כך אוניברסלי, ודרך מצוינת לנשים לבדוק גווני אופנה או לקבל את הצבע המהנה שתמיד רצו מבלי להרגיש מעל הגג. זו דרך מצוינת לשפר את התכונות הטובות ביותר שלנו ולצמצם כמה מהדברים שהיינו רוצים להסתיר “, מציין סוונסון..

המיקום של הדגשים הללו יכול להשתנות אצל כל אישה, אך באופן כללי, מספר פרוסות בפנים השיער ייצרו את המראה המושלם!

שיא ורוד בהיר מתחת לשיער חום בהיר

שיא ורוד בהיר מתחת לשיער חום בהיראינסטגרם @ashley_von_creations

הצצה על שיער חום בהיר נוצרה על ידי הסטייליסטית והצבענית אשלי מולדורפור מקליפורניה. “הדבר שאני הכי אוהב בצבע הזה הוא הרבגוניות שלו. תלוי באופן בו אתה מעצב אותו, פחות או יותר מתצוגות הצבעים המהנות “, מסביר מולדורפור.

אם אתה רוצה צבע מהנה, אבל גם צריך להיות מסוגל להסתיר אותו כשאתה בעבודה, צבע השיער הזה הוא בחירה מצוינת. צבעי אופנה הופכים יותר ויותר פופולריים ולוחות הצצה הם דרך מצוינת לנשים לבדוק את המים.

“כשאישה מבקשת ממני להדגיש את הצבע הוורוד, יש לי שלוש שאלות שאני תמיד שואל:

1. האם העבודה שלך מאפשרת לך שיהיו לך צבעי אופנה בשיער?

2. באיזו תדירות אתה שוטף את השיער?

3. האם תוכל להמשיך ולשמור על תחזוקת השיער שלך?

אני תמיד שואל אם מותר לצבוע אופנה בעבודה שלה כי אין טעם להשקיע זמן וכסף בשירות שיער שצריך להפוך “, אומרת מולדורפור..

זכור כי צבעי אופנה אינם נמשכים זמן רב והם צריכים להיעשות כל ארבעה עד שמונה שבועות כדי שהם ייראו תוססים.

הבהרה של Peekaboo אדום בהיר על שיער בלונדיני בהיר

הבהרה של Peekaboo אדום בהיר על שיער בלונדיני בהיראינסטגרם @כסא

נדנדת הדגשות הצבע האדומות בהיר על שיער ארוך היא דרך קלה להגביר את המראה היומיומי. אתה יכול בקלות להוסיף צבע צבע לאורך כל החלק התחתון כדי ליצור ממד ולהוסיף קצת כיף לצבע ממוצע!

למראה הספציפי הזה, יוצרת הסטייל אמה מרקוורדט מפווקי, WI מציעה את הצבע הזה לנשים שמשועממות מהדגשים הבלונדיים הממוצעים שלהן. “הייתי מייעץ להשתמש בצבע חצי קבוע כך שהוא אכן ייעלם מהר יותר מצבע קבוע (אורך חיים של כחודשיים עד חודשיים). אין צורך להתחייב באופן מלא לצבע לטווח הארוך “, מסביר מרקווארדט.

היא מוסיפה, “אני בהחלט מציעה להשתמש בשמפו ומרכך באיכות סלון כדי שהצבע יחזיק מעמד ויישאר רענן. אני ממליץ על המראה הזה לכל גל שמחפש קצת כיף בשיער, אך ללא התחייבות של צבע שיער קבוע. הצבע הזה קל להסתיר ברגע שאתה מרגיש יותר מאופק, וקל להתגאות בו כשאתה רוצה לטלטל את הצבע המהנה! “

שיער שחור עם דגשים אפורים של פיקאבו

שיער שחור עם דגשים אפורים של פיקאבואינסטגרם @stylesbyericab

הדגשות אלה של פיקאבו על שיער כהה באופן טבעי הן בעלות תחזוקה נמוכה. “אתה לא צריך לגעת בהם בכל פעם שאתה נכנס כדי לעשות את השיער שלך כי השורשים מוסתרים. אז אתה יכול לבחור את כל הצבעים שאתה רוצה להציג “, אומרת יוצרת הסגנון בקנדה, אריקה בלייר.

היא מוסיפה, “בחרנו באפור למראה הזה. הדבר הטוב ביותר באפור הוא שאתה יכול לבחור לשמור עליו או לתת לו לדעוך. הוא מתפוגג לבלונדינית אפרתית נחמדה, שהיא גם עוד מראה מהמם. “

יש את קו מרכך הצבעים המדהים הזה שנקרא Fabuloso שבלייר אוהב. היא אומרת, “כולם רוצים את המראה האפור ורוצים לשמור עליו. עם זאת, האפור נוטה לדעוך מהר מאוד. בערך אחד עד ארבעה שמפו, בהתאם למשטר שטיפת השיער שלך, ויכול להיעלם. מרכך Fabuloso בהזמנה אישית הוא אחד המסלולים הטובים ביותר לשמירה על הצבע. ”

“המראה הזה הוא הטוב ביותר עבור החומים הבינוניים שלנו לנשים בלונדיניות”, אומר בלייר. תלוי עד כמה השיער שלך כהה יהיה תלוי בכמה צעדים ופגישות שיידרשו כדי להביא אותך לבלונדינית פלטינה. זהו הצבע שנמצא מתחת לצבע האפור. ככל שהשיער שלך כהה יותר, כך יידרשו יותר יישומים/פגישות להשגת מראה זה.

ציפורים טרופיות של פיקאבו

ציפורים טרופיות של פיקאבואינסטגרם @tinacasciato

זהו פיקבוק של ציפור טרופית, שתוכנן על ידי הצבענית טינה קסיאטו מסנט קתרין, ON עם שילוב של גוונים כחולים, כחולים, ירוקים וסגולים. “אני אוהב את הניגודיות של הצבעים התוססים האלה מול הבסיס השחור. הדבר שאני הכי אוהב בטכניקה הזו הוא שהיא כל כך תכליתית “, אומר קסיאטו.

צבע זה נוצר באמצעות אלומן על ידי גולדוול, בעל אורך חיים מדהים. Casciato ממליצה להשתמש ב- Elumen Wash and Care (תרסיס להשאיר) כדי לשמור על התנאים הטובים ביותר לצבע זה שיחזיק מעמד במשך חודשים..

“אני חושב שניתן להתאים אישית טכניקות צבע שיער של peekaboo כך שיתאימו לכל אחד ולכל סגנון. אפילו אנשי מקצוע עובדים יכולים לטעום מעט משיער חי תוך שמירה על מראה מקצועי המבוסס על מיקום הצבעים האלה “, מציע קסיאטו.

נקודות עיקריות של פיקאבו רוז זהב

נקודות עיקריות של פיקאבו רוז זהבאינסטגרם 85

הדגשים של זהב ורוד מציצים מבט מהנה לכל בלונדינית שאוהבת לשנות את צבע השיער הטבעי שלה מבלי להיות קיצונית מדי. טרנד השיער הזה נוצר על ידי הסטייליסטית אליזה טאריצ’ה מפלורידה. “אנחנו יכולים לשנות את צבעי הפיקאבו שלה בכל פגישה בערך כל שמונה שבועות”, היא מוסיפה.

עבור הסגנון, אליזה טאריצ’ה השתמשה ב- Unique One של Revlon בזמן שהשיער היה רטוב. היא יצרה את הגלים החוףיים, ואחריה את “Worked Up” של פול מיטשל.

“המראה הזה יפה לשיער דק או גס. העובדה שאנו משתמשים בצבע השיער של זהב ורוד כציץ מבוית מקלה על ההסתרה אם יש לך עבודה במשרד, או שאתה יכול לסלסל ​​אותו כדי להציג את הצבעים המהנים “, מציעה תריצ’ה..

הדגשות חום של פיקאבו על שיער בלונדיני

הדגשות חום של פיקאבו על שיער בלונדיני

הוסף את האווירה הסוערת בהשראת אדל למראה שלך עם הנורות האלה של פיקאבו. הפסים החומים -זהובים בטוח יעטרו את חלומות השיער הבלונדיניים שלך!

יחסי הגומלין בין גוונים חמים וקרירים/בלונדינים וברונטיטים מתאימים לכל עור. שיער חום בהיר ודק (רמה 6) עובד באופן טבעי עם הגוון הזה.

בעת עיצוב שיערך החום-בלונדיני, צור נפח עצום ותעל את זמרת הזמר הפנימית שלך עם מעט גב.

הדגשות בלונדיניות של פיקאבו על שיער חום כהה

הדגשות בלונדיניות של פיקאבו על שיער חום כההאינסטגרם @lurodbeauty

הפק את המקסימום מהפלסים האפלים הטבעיים שלך בזמן שאתה מסתיר בהם כמה פופ של מבטאי פיקאבו בלונדיניים. הדגשות הצבע הבלונדיניות האלה על שיער חום כהה מתאימות לגזרתך באורך עצם הבריח. שוליים חדים תהיה תוספת כל כך נהדרת להחמיא לצורת הפנים העגולה שלך.

פיקסי עם הדגשים של לבנדר פיקאבו

פיקסי עם הדגשים של לבנדר פיקאבו

הדגשות לבנדר באמת עושות דרך ארוכה. התז אותו על השוליים ההוא ושייך אותו לגזרת אמירה כדי להתבלט בקרב ההמונים.

הטון הזהוב הבהיר של הבלונדינית הזו משחק יפה מול שולי הפיקבו המפוארים של הלבנדר ומתאים לעור מעט זהוב/אפרסק. שיער ברונטית בינוני עד בהיר (רמה 5 – 7) עובד הכי טוב עם ערכת הצבעים הזו.

אקווה כחול וירוק Peekaboo מדגיש על בוב A-Line

אקווה כחול וירוק Peekaboo מדגיש על בוב A-Line

פסים כחולים-ירוקים של Peekaboo רוקדים בים של גזרת בלונדינית חולית חולית זו!

יחסי הגומלין בין בלונדיניות חולות וגוונים כחולים/ירוקים קרירים מתאימים ביותר לגוון צהוב/אפרסק. שיער זהוב בהיר (רמה 7) עובד הכי טוב עם המראה הזה.

מארג שחור עם דגשים סגולים סגולים של סחלב

מארג שחור עם דגשים סגולים סגולים של סחלב

הדגשים סגולים שומרים על הפופולריות הגבוהה ביותר מכיוון שהם מחמיאים לכל גוון עור וקלים על העיניים. יחסי הגומלין בין ברונטיות מגניבות וגוונים אדומים/סגולים חמים מתאימים ביותר לכל עור. שיער ברונטית כהה עד בינוני (רמה 4 – 7) לובש את הצבע הזה היטב.

מעוניינים בהדגשות פיקאבו DIY? ההשראה הזו לשיער אינה מוגזמת מדי, היא אמורה להיות קלה להשגה. רק הקפד להציג את הדגשות הצבעוניות הצבעוניות שלך בתמונות שיער כהה כאשר אתה מבקר במספרה.

שיער שחור עם נקודות עיקריות של פיקאבו נחושת

שיער שחור עם נקודות עיקריות של פיקאבו נחושת

בתסרוקת הפיקאבו המדהימה הזו, הדגשים בגוון נחושת זוהרים מוסיפים כיף וכשרון לפני שהם צונחים לאומברה מלאה עם משיכה לצבוע..

ברונטית העמוקה וגווני הנחושת העשירים של משולבת זו מתאימים ביותר לגוון זהוב עמוק. שיער ברונטית כהה עד בינוני (רמה 4 – 7) לובש את הצבע הזה היטב.