25 רעיונות לצבע שיער בלונדיני דבש במגמה בשנת 2021

שיער בלונדיני דבש הוא תערובת של בלונדינית כהה וחמה עם חום בהיר. צבע השיער הבלונדיני העשיר הזה מקבל את שמו על ידי גוון דומה לדבש אמיתי המיוצר על ידי דבורי דבש. דבש בלונדיני הוא צבע שיער נהדר מכיוון שהוא מחמיא כמעט לכל גוון עור.

אם אתה מכיר אותי, אתה יודע שאין דבר שאני אוהב יותר מאשר פצצה בלונדינית רב גונית. פלטינה בהירה בהחלט גורמת לליבי לפעום מהר, אבל תמיד נחמד להוסיף במספר ממדים ולגרום באמת לכל טון לפוצץ. אם אתה רוצה להחליף קצת את התסרוקות ולצבוע ולחפש קצת השראה, הוסף מעט גוון דבש חם.

לפני מינוי השיער הבא שלך, בדוק את התמונות האלה של רעיונות לצבע שיער בלונדיני.

אפל & שיער בלונדיני דבש בהיר

צבע שיער בלונדיני כהה ובהיראינסטגרם @suetyrrellstylist

גלי בלונדינית הם ההתאמה המושלמת כשאתה רוצה ללכת על תסרוקת פלרטטנית עם מרקם פנטסטי. אתה יכול לעצב את המנעולים שלך עם כמה צמות כדי להידחק לאחור ולהראות את אותם שורשים כהים המעניקים ממד נוסף לצבעי הדבש העמוקים יותר של שיערך. איזון האור והחושך גורם לצבע השיער הבלונדיני הדבש לפוצץ.

צבע בלונדינית דבש קופרי לנשים מבוגרות

צבע בלונדינית דבש חבל לנשים מבוגרותאינסטגרם @dessardopatrizia

צביעת שיער בלונדינית דבש חבל מהממת לנשים מבוגרות בעלות עור חם. שורשי צל כהים יותר מאפשרים צמיחה טובה יותר ותחזוקה קלה יותר.

תערובת דבש Taupe-y לנשים מעל גיל 50

בלונדינית דבש Taupe-y לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @gabbydunlophair

תערובת דבש taupe-y לנשים מעל גיל 50 יוצרת ממד יפה. הגוון עוזר להוסיף עומק ועוזר לבלונדינית הדבש להיראות יפה ובהיר. גווני עור משלימים עד בינוניים ובהירים, בקשו מהסטייליסטית שלכם להחליף צבעי היי לייט עם פיסות בהירות יותר סביב הפנים.

חום ערמונים עד בלונדינית דבש בהיר

חום ערמונים עד בלונדינית דבש בהיראינסטגרם @michelle_aglowhair

התכה זו של צבע קרמל אומברה נוצרה על ידי מומחית הצבעים מישל רודריגז מיוסטון, טקסס. “זה צבע שעובר בין צבע שיער בלונדיני בהיר יותר לצבע חום. “אתה יכול ללבוש אותו ישר וזה ייראה מעורבב”, אומר רודריגס.

היא מוסיפה, “הצבע הזה בגוון דבש מושלם למי שרוצה משהו תחזוקה נמוכה. הוא צומח מאוד טבעי. הוספת גלים מעניקה לו יותר ממד ומרקם. אם יש לך שיער דק, השתמש בתרסיס מרקם לגוף. ”

דגשים בלונדיני דבש

בלונדיניות דבש באורך כתף עם פוני צדאינסטגרם @blondebybritt

ברידג’ט בארדו המודרנית הזו עם דגשים של דבש כהה נוצרה על ידי הצבעונית בריטני בירד מברוקלין, ניו יורק. “השיער הבלונדיני הדבש עם צבע הדגשים הוא רך, חם ונשי, אבל הפוני נותן למראה הכללי יתרון ומונע מהכל להיראות סכריני מדי”, אומר בירד.

צבע שיער הדבש הזה נהדר לכולם מכיוון שנראה כי גוון זהב רך לשיער מחמיא לכל העולם. עם מגמות הצבעים האפריים שראינו בשנים האחרונות, לראות חום מרענן.

היא מוסיפה, “זה נכון במיוחד לנשים מבוגרות מכיוון שהגוון מתקרר באופן טבעי ככל שאנו מתבגרים. חמימות מחדשת את העור ומוסיפה אופי כללי עליז לגוון הדבש שלך. ”

בלונדינית דבש כהה על שיער קצר

שיער בלונדיני דבש כהה קצראינסטגרם @iza_bella_hair

הגוון הבלונדיני הדבש הכהה הזה עובד היטב לילדה שאוהבת ממד. הסטייליסטית הבכירה איזבלה מאלבני, ניו יורק, יצרה את צבע השיער הבלונדיני הכהה הזה.

איזבלה מסבירה כיצד השיגה לשיער הלקוחה את צבע הדבש הכהה יותר. “עשיתי את צבע הבסיס הברונטית שלה ואז שיבשתי את שערה כדי ליצור מימד כלשהו. אני עושה הרבה שיווי משקל על הלקוחות שלי כי יש לה צמיחה קלה כל כך לעומת הסכלים הבסיסיים שלך “.

היא מוסיפה, “מראה בלונדיני דבש משתלב נהדר בסגנון השיער הקצר הזה.”

דגשי בלונדינית דבש עם נשיקה מהשמש

שיער חלק עם הדגשות בלונדיניות דבש שקועותאינסטגרם @stephuneee

זה balayage בלונדינית דבש שנוצרה על ידי מומחה balayage והרחבה סטפני טורס מפארק בולדווין, קליפורניה.

טורס אומר, “מדובר בשיער בלונדיני דבש יפה שהוא אופנתי מאוד ותחזוקה נמוכה. גוון הדבש הטבעי הזה יהיה נהדר לכל מי שרוצה להיות בלונדיני ולא יצטרך להגיע למספרה כל 4 שבועות.

בלונדינית האשי האני

צבע שיער בלונדיני אפר גליאינסטגרם @bonnielovesbalayage

שוקולד מוקה עשיר זה לתוך בלייאז ‘בלונדיני דבש נוצר על ידי הצבעונית בוני אדמיאק-פרייסר מווקספורד, הרשות הפלסטינית. לתספורת שכבות וזוויות ארוכות סביב פניה המחמיאות לפניה.

בוני מסבירה, “השתמשנו בטכניקת balayage בלונדינית אפר, שמשמעותה היא לטאטא בצרפתית, כדי לקבל את תערובת הצבעים משורשים לקצות”.

היא מוסיפה, “זה לקח בערך 3 ביקורים עד שהיא קיבלה את הקצוות בצבע הזה, אז אתה צריך להיות סבלני ולתת לתהליך לקרות. אנו מבצעים מספר ביקורים בכדי לקבל את הממד וגם כדי לשמור על תקינות שיערם. השתמשנו גם ב- Smartbond שהוא מגן האיגרות של L’Oreal Professionnel “.

ישנם שלושה שלבים להשגת צבע השיער הבלונדיני הכהה הזה. בוני מפרקת עבורנו את השלבים הבאים:

“שלב 1 מתווסף לצבע או לבהיר שלך ומחפש את הקשרים החזקים והופך אותם לחזקים יותר.

שלב 2 מיושם לאחר שטיפת הצבע או שמפו והושאר כ -10 דקות. שלב 2 מחפש את הקשרים החלשים והופך אותם לחזקים יותר.

שלב 3 הוא לקחת הביתה לשימוש פעם בשבוע במקום המרכך שלך. שלב 3 מסייע למצב שיערך ומסייע לשלבים 1 ו -2 להימשך זמן רב יותר ”

בלונדינית דבש בהיר

תסרוקת בלונדינית דבש בהיראינסטגרם @hairbyfloss

שיער בלונדיני בהיר זה נוצר על ידי אנאבל לואו, מעצבת מ- Lower Hutt, ניו זילנד. “תוך שמירה על הבסיס הטבעי והוספת פופים של נייר כסף בלונדיני”, היא מסבירה.

זהו מראה קל לתחזוקה וטבעי מאוד עבור אלה המעוניינים לקבל את הצבע הבלונדיני הדבש הזה אך עדיין רוצים להישאר בצד הטבעי של הספקטרום..

אם אתה תוהה לגבי התחזוקה, אנאבל קובעת, “המראה הזה נהדר לנשים עסוקות ואוהבות מראה תחזוקה נמוך. עם זאת, מומלץ לבוא כל 6-8 שבועות כדי לשמור על צבע בריא כמו זה. כמו כן, טיפול הביתה הוא חובה על מנת שלקוחות יוכלו לשמור על שיער בריא בבית. שמירה על תסרוקות בלונדיניות דבש בהירות דורשת תחזוקה מסוימת. “

בָּהִיר & צל דבש חם

שיער בלונדיני דבש בהיר וחםאינסטגרם @jadikelleybeauty

בלונדינית הדבש הבהירה והחמה הזו נוצרה על ידי מומחה balayage ג’די קלי מבושנל, פלורידה. “המראה הזה הוא אלטרנטיבה טבעית לבלונדינית למי שלא מוכן לשיער פלטינה דבש או רוצה לשמור קצת חמימות על הצבע הנוכחי שלה, היא מסבירה”

“הדבר הטוב ביותר בזה הוא איך הוא שולף את גווני הבלונד הדבש הזהובים בגוון העור והוא בהיר וחם מבלי להיות פליז! זהו תאורת תינוקות מלאה שנעשתה על פני מכסה בוגר, כך שהתחזוקה יכולה להיות תחזוקה די גבוהה (אך עדיין פחות מהפלטינה הקפואה). הזמן הנדרש להשגת המראה הזה הוא קצת יותר ארוך מצבע או מנייר טיפוסי “, אומרת קלי.

אם אתה תוהה אם אתה צריך להשקיע במוצרים כלשהם, ג’די מסביר, “הדבר הגדול בצבע השיער הבלונדיני הזה הוא שהוא אינו דורש שמפו סגול מכיוון שאנו רוצים לשמור על הגוונים החמים יותר! השתמש בשמפו לשיפור הצבעים Brilliant Blonde מבית Monat כדי לשמור על גווני הזהב היפים ובריאות השיער במיטבו בעזרת משפרי הצבעים הבוטניים הטבעיים שלהם. ”

תערובת זו של בלונדינית זהובה אפשר בקלות להפוך למראה שורשי כשהיא גדלה גם כן. כשאתה מבקש מהסטייליסטית שלך פסים של בלונדינית חמה, ודא שהם מרימים אותך לרמה הנכונה לפני חיטוב לגוון היפה הזה לעומת שימוש בפיגמנטים טבעיים כדי לנטרל את הפליז שעלול להתרחש.

שיער שכבתי עם דגשים בלונדיניים של Balayage דבש

הדגשים בלונדינית בלונדינית דבש רב שכבתיתאינסטגרם @marie_atcoloraddiction

אמנית Balayage Marie Rearick מדנוויל, הרשות הפלסטינית יצרה את balayage רב ממדי זה הוא תערובת יפה של הדגשים בלונדיניים דבש ובסיס חום חם. “הדגשים הזהובים האלה צבועים ביד ומעורבבים להפליא למראה טבעי שקוע,” היא אומרת.

אם אתה תוהה אם זה balayage עם הדגשים בלונדינית דבש הוא בשבילך, אומר רייריק, “balayage שורש צל זה נהדר עבור נשים המחפשות תחזוקה נמוכה יותר. הדגשות מצוירות ביד מאפשרות מימד מעורבב להפליא ללא קווי התיחום של הדגשת נייר כסף כבד. הוספת שורש צל, בדרך כלל קרוב יותר לצבע הטבעי שלך, תעניק לך עוד אריכות ימים בין מינויים לצבע. קווצות בלונדיניות חמות אלה מחזירות אור ומשלימות את רוב גווני העור, במיוחד גוון עור בהיר. “

גווני בלונדינית דבש זהוב

צבע שיער בלונדיני דבש מוזהבאינסטגרם @stellastyles_

הגוונים הבלונדיניים המוזהבים האלה נוצרו על ידי מעצבת השיער והמספרת כריסטל קרן מהבנק האדום, ניו ג’רזי. קרן מסביר, “זהו צבע רב ממדי שמתאים לנשים הרוצות גם בלונדיניות דבש וגם גווני ברונטית”.

היא מוסיפה, “הדבר האהוב עליי בגוון הבלונדיני הדבש הזה הוא הרבגוניות שהוא מאפשר והאופן שבו הגוונים מעצימים תכונות כמו גוון עור וצבע עיניים.”

“מוצרים חיוניים לשמירה על שיער חום הדבש שלך. השתמש תמיד בשמפו ומרכך בטוח לצבע, כמו גם במוצר להגנה תרמית לפני ייבוש ומגהץ. ללקוח הזה יש שיער מתולתל באופן טבעי, אז עיצבתי אותה עם מברשת עגולה בגודל בינוני ואז נכנסתי עם מגהץ בגודל 1 אינץ ‘”, קובע קרן.

שיער בלייאז ‘בלונדיני דבש טבעי

שיער בלונדיני דבש טבעי Balayageאינסטגרם @thedoverparlor

הבלונדינית הטבעית הזו & דבש balayage נוצר על ידי הסטייליסטית דניאלה פרוטהאם מדובר, NH. דניאלה מסבירה, “לעתים קרובות כשנשים רוצות להפוך לבלונדיניות, הן מחפשות את הקרח או את המראה הנייטרלי. אף אחד כבר לא רוצה לראות גוונים חמים, אבל גוונים חמים הם מה שנראה הכי טבעי! המראה הטבעי הוא ההיבט האהוב עלי ביותר בצבע שיער בלונדיני דבש. ”

היא מוסיפה, “גוון הצבע הסופי ישתנה בהתאם לצבע שהשיער התחיל. לעתים קרובות, גוונים חמים בעור שלך (אדומים, צהובים) עובדים היטב עם גוונים חמים בשיערך (דבש קרמל). הטכניקה היא המפתח וללכת לסטייליסטית שאומנה להכניס תערובת חלקה ועדינה לשורש תשיג לך את התוצאות הטובות ביותר.

שיער בלונדיני בז ‘מרענן

תסרוקת בלונדינית דבש בז 'רעננהאינסטגרם @hilarywatkins.artistry

צבע בלונדיני בז ‘זה נוצר על ידי הילרי ווטקינס, מעצבת בלינקולן NE. ווטקינס קובע, “יש לו גוונים חמים יותר ומימד נוסף לו! אני מרגיש שהרבה מהבלונדיניות שאני נתקל בהן מגניבות מאוד, אז היה כיף לשנות קצת את העניינים. הוספת צבע הבז ‘מגוונת מעט בשיער הבלונדיני הדבש. “

דבש בלונדינית בלייאג ‘על שיער חלק

Balayage בלונדינית דבש לשיער חלקאינסטגרם @ביאנקה.מספרה

זה balayage בלונדינית דבש נוצר על ידי הצבענית Bianca Lucaci של קלוז ‘נאפוקה, רומניה. “כשאני חושב על דבש, אני חושב על היופי הטבעי שניתן לראות בפשטות. החלק הגדול הוא שהגוון הזה של בלונדינית הדבש נשאר טרי לאורך זמן בגלל הצבעים החמים “, אומרת ביאנקה.

בלונדינית בהירה & שיער שמנת

צבע שיער בהיר בלונדיני בהיראינסטגרם @delamilita

שיער קרם בלונדיני בהיר זה נוצר על ידי מעצבת השיער מילה קוויק השוודית. מילא מסבירה, “הייתי מתארת ​​את הצבע הבלונדיני הדבש הזה במילים יוקרתיות וטבעיות. כרגע מדובר בצבעים בלונדיניים חמים, עשירים ויוקרתיים. ”

בכל הנוגע למוצרים ספציפיים, היא קובעת, “בסדרת BlondMe מ- Schwarzkopf יש שמפו ומרכך ששומר על הצבע עשיר ורענן. באופן אישי, אני גם אוהב את צבע קצף האפרסק של שוורצקופף שתוכל להשתמש בו בקלות בבית כטיפול לאחר הוספת צבע. “

בלונדיניות חמות נוטות לדרוש פחות תחזוקה ומאמץ אם משווים את זה לשמירה על צבע קריר או אפור.

גוון בלונדיני דבש ניטרלי

גוון בלונדיני דבש ניטרליאינסטגרם @madelinethestylist

הגוונים הבלונדיניים האלה נוצרו על ידי מדליין ווילסון, מעצבת שיער בברוד ריפל, IN. “השיער הבלונדיני הדבש הבלונדיני הזה הושג על ידי יישום כבד של הדגשות נייר מסורתיות וחיטוב גוונים חמים לא רצויים”, היא מסבירה..

התכונות הטובות ביותר במראה זה כוללות את הממד העדין, היכולת למזג את צבע הבסיס הכהה שלה באופן טבעי, ועד כמה גוון שיער זה בצבע דבש לביש לכל גווני העור!

“העצה שלי לכל מי שרוצה להשיג גווני שיער בלונדיני דבש תהיה לסמוך על התהליך, אומר וילסון. “התמונה צולמה לאחר מספר פגישות שהבליטו בהפרש של שמונה עד עשרה שבועות זה מזה. הדגשות נייר מלא הן אחת הדרכים הבטוחות ביותר לעבור מחושך לאור, אבל לוקח זמן לבנות את הכיסוי של בלונדינית ”.

היא ממשיכה ואומרת, “אני מציעה גם טיולים עקביים לסלון לנגיעות בולטות וקיצוץ כל שישה עד עשרה שבועות, תלוי כמה מהר השיער שלך צומח כדי לשמור על בריאות הקצוות והצמיחה החדשה שלך יפה ובהירה!”

“בדרך כלל אני לא מציע דגשים לסכל לאלה המחשיבים את עצמם כבעלי תחזוקה נמוכה, אך צבע וטכניקת ברק אלה יהיו מצוינים לכל סוג שיער ולכל אדם בעל שיער כהה באופן טבעי. כדי להאריך את הזמן שלך בין הביקורים במספרה, הוסף שמפו לחיטוב לשיטת טיפוח השיער שלך כדי לשמור על הגוונים החמים האלה במפרק “, אומר וילסון..

שיער כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות

שיער כהה עם הדגשות בלונדיניות דבשאינסטגרם @emdoeshair_

בלונדינית דבש מתוקה עם הדגשים היא צבע אהוב בכל הזמנים לנסות. וריאציה מתוקה זו של הצבע נעשית מרגשת על ידי כך שיש בה גוונים שונים של פסים בלונדיניים דבש למימד נוסף.

צל בלונדיני ממדי עם גווני דבש

שיער בלונדיני דבש ממדיאינסטגרם @britt_thomas

הגוון הבלונדיני הזה עם גווני דבש נוצר על ידי בריט תומאס, מעצב שיער באי פלמינג, פלורידה. בריט מסבירה, “הדבר שהכי אהבתי בגוון הבלונדיני הדבש הזה הוא שהוא בעל תחזוקה נמוכה במיוחד.”

היא מוסיפה, “עם הלקוח הזה, אני עושה מגע שורש ומרפסת פאנל עוברת עם הצבע העודף שלי כדי להעניק לה את המימד היפה שלה ללא עלות נוספת של הדגשים. כשהקצוות שלה מתחילים להיראות מטושטשים, אני עושה טונר והיא חוזרת לצבע הבלונדיני הדבש המקסים הזה! “

דבש בלונדינית בוב גלי

דבש בלונדינית בוב גליאינסטגרם @mustinnn

נשים עם עור חיוור שימו לב: גרסה זו של הבלונדינית הדבש הבהירה תואמת סגנון גלי מאחר ויש מגוון צבעי שיער שניתן לשחק בתוך הסגנון.

נקודות עיקריות בלונדיניות דבש

מדגיש בלונדיני דבש ממדיאינסטגרם הרחבות @nikitahaire

הדגשים בלונדיניים דבשיים ממדים יוצרים צבע שופע שמחמיא לגווני עור חמימים. האם אתה רוצה את הצבע הזה, אבל אתה מפחד לצבוע את המנעולים הבתוליים שלך? המארחת של הארכת השיער ניקיטה דוהרטי מבריטניה יש משהו בשבילך!

“הטכניקה שבה אתה יכול להשתמש היא שיטת אריגה נטולת צמות, שהיא שילוב של חרוזים ותפירה. הוא מתאים לכל סוגי השיער, כל עוד כמות השיער הנכונה מותקנת על ידי איש מקצוע “, אומר דוהרטי.

שורשים כהים עם צבע בלונדינית דבש

שורשים כהים עם צבע בלונדינית דבשאינסטגרם @pompandproper

בלונדינית הדבש הזו עם שורשים כהים נוצרה על ידי הסטייליסטית המאסטר ג’וסלין מוונקובר, לפני הספירה.

זה גזרה וצבע תחזוקה נמוכה והוא מושלם עבור רוב הנשים. עם זאת, אומרת ג’וסלין במפורש, “הלקוח שלי צריך להיראות מקצועי אך טבעי, ויש לו כמה אפורים במקדש שלה לכסות. באופן טבעי יש לה שיער בלונדיני כהה וחלק.

היא ממשיכה ומוסיפה, “העצה שלי ללקוח שמחפש שיער בלונדיני דבש היא שזה אידיאלי אם אתה כבר בלונדיני באופן טבעי והולך רק ברמה אחת יותר משלך לצבע הבסיס. הוא אידיאלי גם לכיסוי/מיזוג אפור בהיר. כמה מסגרות פנים מדגישות כל מגע שורש אחר מבהיר ומוסיף מימד לטון שכבר יפה. “

שיער בלונדיני דבש מרהיב לנשים מבוגרות

צבע שיער מדהים של בלונדינית דבש לנשים מבוגרותאינסטגרם @laurynsylvia

שיער בלונדיני דבש זה לנשים מבוגרות נוצר על ידי הסטייליסטית לורין סילביה ממדבר פאלם, קליפורניה. לדבריה, “מדובר בקיצור מהנה עם שכבות קצרות שנותן לה גוף נפח ונפח לשיער דק ודליל. הדבר הטוב ביותר בשיערה הבלונדיני הדבש הוא כיצד הצבע והמימד מעניקים לשיערה מראה רך ומלא להפליא. “

כשמדובר במוצרי שיער, לורין ממליצה, “השתמש במוס קווין מרפי גוף. בונה וספריי שיער מרוקאי. אני אוהב את ספריי ה- Design Me Puff Me לאחר הייבוש כדי לתת לשורשים להרים יפה ולהוסיף גם מרקם לשיער. ”

דגשים של Balayage & שפל נקודות דבש בלונדינית

דגשי Balayage & amp; שפל נקודות דבש בלונדיניתאינסטגרם @suminleehair

זהו מדגיש ושפל של balayage עם שורש צל. הוא נוצר על ידי סומי לי, מעצב שיער בסקרמנטו, קליפורניה.

סומין אומר, “לצבע השיער הבלונדיני הזה יש מימד של הנוריות והקל לצמוח משורש הצללים.”

הדרך הקלה ביותר לשמור על כל צבע היא כיצד ומתי אתה שוטף את שיערך. השקיעו בשמפו ומרכך טובים ונסו לשטוף את השיער רק בעת הצורך. דרך קלה למתוח את שטיפות השיער שלך היא להשתמש בשמפו יבש טוב.

היא ממשיכה לומר, “ללקוחות גולשים תכופים, אני אוהבת להמליץ ​​על שמפו וחיטוב עמוק פעם בשבוע. זה תמיד שובר לי קצת את הלב כשלקוח יוציא מאות דולרים על הצבע שלו, אבל אז ישתמש בשמפו של 5 דולר בבית וישטוף את כל זה מהניקוז. “

שיער בלונדיני דבש חם

צבע שיער בלונדיני חםאינסטגרם @reakakatie

צבע השיער הבלונדיני החם והדבש הזה נוצר על ידי מעצבת השיער קייטי רייקה מווסלי קאפל, פלורידה.

קייטי מסבירה כיצד היא משיגה ושומרת על צבע כה חם, “השתמשתי במגוון צבעים ומגוון מטריקס ליצירת סגנון בלונדיני דבש זה. כדי לשמור על הצבע ולשמור על שיער בריא, אני ממליץ על שמפו ומרכך Joico K-Pak Color Therapy. אני גם אוהב להשתמש בסרום סקיני של פול מיטשל כדי להוסיף רכות וברק. “

“צבע זה חם/ניטרלי, כך שהוא מתאים למגוון רחב של גווני עור. אני ממליצה על גווני הבלונד הדבש האלה לנשים שרוצות להוסיף מימד ובהירות לשיער שלהן “, היא מוסיפה.