23 רעיונות אופנתיים ביותר לצבע שיער למלח ופלפל לנשים

להיכנע להזדקנות על ידי חיבוקו במקום ללכת נגדו. שיער אופנתי של מלח ופלפל הוא תערובת חלקה של גוונים שחורים ואפורים עם עקבות של לבן. הוא מאפשר לשיער שלך לפרום את המטמורפוזה שלו ומציע דרך מצוינת להציג את גיל ההתבגרות שלך.

שיער מלח ופלפל הוא אחד הגוונים הנחשקים ביותר לנשים לנסות, אך התחזוקה שלו משתנה. סמנתה פיטרס, מעצב שיער מחוף סאנשיין, לפנה”ס, מסיר את המיתוס של הגוון הזה. “לפעמים נשים לא מבינות שצבע זה עשוי להזדקק לתחזוקה גבוהה יותר ממה שחשבו”, היא אומרת.

פיטרס מסביר כיצד הכל תלוי בצבע השיער הטבעי של האישה. “אם כבר יש לה גוון שיער מלח ופלפל באופן טבעי, זה לא יכול לדרוש תחזוקה גבוהה”, היא אומרת. “אם יש לה שיער כהה יותר באופן טבעי ללא גווני מלח ופלפל בשיער, הדבר עשוי לדרוש תחזוקה גבוהה יותר.”

סבלנות היא מרכיב חיוני להשגת הגוון הזה, לדברי פיטרס. זה כרוך במגע הדוק עם המעצב שלך, ביקורי סלון תכופים ומוצרי שיער איכותיים.

באשר למוצרים, שני מוצרי טיפוח השיער האהובים על פיטרס לנשים עם שיער מלח ופלפל כוללים את שמפו Redken’s Color Extend Graydiant מכיוון שהוא מסיר גוונים פליזיים ומחזק את השיער, וגווני קצף החום של ג’ואיקו לייף בריאלנט טון ויולט ומוסיפים נפח.

לפני פגישת צביעת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות הפופולריות האלה של הרעיונות הטובים ביותר לצבע שיער ומלח.

שיער טבעי ופלפל

שיער טבעי ופלפל טבעיאינסטגרם @beautiful_by_natalie

שקול שיער מלח ופלפל טבעי, נשים, אם את רוצה שהשיער שלך יהיה טבעי. הוספת הדגשות פלטינה ושפל נמוך עשיר לצבע השיער שלך תוסיף בהירות מיידית! הגוון הזה מושלם לנשים המעוניינות להשתלב באפור הטבעי שלהן.

מלח ופלפל ממיסים

מלח ופלפל ממיסיםאינסטגרם @anna.arms.hair

בקש התכה של צבע ופלפל אם אתה רוצה צבע חי המחמיא לצבע השיער הטבעי שלך. זה יותר תחזוקה מאשר הפעלה מלאה, התכה של צבעים עוזרת לשמר את הטיפול הקודם שלך (balayage, foiling וכו ‘) תוך חיבוק הצבע האמיתי של השיער שלך..

ברונטיות עם נקודות עיקריות של מלח ופלפל

ברונטיות עם נקודות עיקריות של מלח ופלפלאינסטגרם @pat_ricciuti

ברונטיות עם מלח ופלפל מדגיש את הניצוץ והברק לשיער חום מוצק. שיער חום עשיר עם פסי כסף טבעיים הוא דרך עדינה לאמץ אפור תוך שהיא נשארת ברונטית. אתה יכול לבדוק את גווני שיער המלח והפלפל שלך על ידי משיכת השיער לאחור מהפנים והסתכלות במראה כדי לשקף כיצד הצבעים הבהירים יותר מתאימים לגוון העור שלך..

שיער מלוח ומפולפל לנשים מעל גיל 60

שיער מומלח ומפולפל לנשים מעל גיל 60אינסטגרם @pat_ricciuti

צבע שיער מומלח ומפולפל לנשים מעל גיל 60 יכול להיעשות בצורה פאנקית ומודרנית. נשים בנות 60 צריכות לשקול לנסות גזרת פיקסי מהנה ועצבנית על ידי חיבוק צבע השיער הטבעי שלהן. זה מאפשר לך להיראות צעיר ולראות תספורת אופנתית ותחזוקה נמוכה בו זמנית.

צבע שיער אפור עם פסים כהים

צבע שיער אפור עם פסים כהיםאינסטגרם @jens_going_gray.zy

צבע שיער אפור עם פסים כהים יגרום לשיער שלך להתבלט מההמון. גווני מלח ופלפל עזים הם סופר פאנקי ומביאים אינדיבידואליות וניגודיות לצבע השיער שלך. הביאו פסים לבנים וכסופים סביב הפנים כדי לסייע בהדגשת הפנים ולריכוך גווני שיער חום או שחור.

שיער כהה ופלפל

שיער כהה ופלפלאינסטגרם @hue_and_snip

שיער מלח ופלפל כהה מלא מימד ונראה נהדר על כל גווני העור. שיער כהה יותר נוטה לקבל גוונים כסופים וחומים עמוקים יותר מגוונים לבנים כשהוא הופך לאפור, מה שעוזר להתאים לנשים בעלות עור כהה..

מלח ופלפל אומברה הפוכה

מלח ופלפל אומברה הפוכהאינסטגרם @silver_me_at_63

אומברה מלח ופלפל הוא צבע שיער פופולרי שהוא מאוד פופולרי. כאשר אתה מחבק אפור וצמח, עדיף לאפשר לשיערך לעשות זאת באופן טבעי כדי להימנע מהלבנה ופגיעה בשיערך. היו ערניים לגבי תספורת רגילה לשיער מלח ופלפל על מנת לשמור על הרעמת להיראות ולהרגיש במיטבה. יש צורך בשמפו כחול או סגול למאבק בגווני פליז.

תחזוקה נמוכה של שיער ופלפל

תספורת מלח ופלפל עם תחזוקה נמוכהאינסטגרם @silver_is_sexy

שיער ופלפל עם תחזוקה נמוכה נותן לך נשימה של אוויר צח. הדרך הטובה ביותר להאיץ את תהליך גידול השיער הצבעוני כדי לחשוף את האפור הטבעי שלך היא על ידי “קציצה גדולה” ותספורת קצרה במיוחד סקסית, כמו גזרת פיקסי. נדנדה בצבע השיער הטבעי שלך עם מלח ופלפל תעניק לך חיזוק הביטחון ותשחרר אותך מפגישות חודשיות של שורש.

שיער מלח ופלפל מימדי

שיער מלח ופלפל מימדי15. @elizasanta15

שיער מלח ופלפל מימדי משלים את כל גווני העור עם נימותיו האפורות והמלחות. מעצב השיער שלך ישתמש בסוג של צבע שיער הנקרא טונר. זה יעזור לך לקבל גוונים מגניבים תוך שמירה על מראה השיער שלך. שירות החיטוב מתבצע כל 2-4 חודשים כדי לשמור על תוססות שיער פלפל המלח שלך.

מלח ופלפל עם גוונים שחורים

מלח ופלפל עם תסרוקת נימות שחורותאינסטגרם @kelly.o.doherty

מלח ופלפל עם נימות שחורות מעניקים ניגודיות ועומק מדהימים לצבע השיער שלך. בקש מהסטייליסטית שלך ליצור “חתיכת כסף” בשיערך על ידי הבהרת וחיטוב שכבות מסגרות הפנים תוך השארת עומק. אימוץ חוטי המלח והפלפל שלך משחרר ומשחרר.

שיער חום עם קווצות כסף

שיער חום עם קווצות כסףאינסטגרם @dianemguy

שיער חום עם קווצות כסף מוסיף בהירות וחיים לכל רחבי הצבע החום. תחזוקה נמוכה וצבעי שיער טבעיים הם כל הזעם, אז חבק את האפור שלך ותן להם לזרוח דרך השיער הארוך שלך. כשאתה שוקל תסרוקות לשיער מלח ופלפל, בחר בגזרה באורך ארוך יותר עם מספר שכבות מסגרות פנים כדי להדגיש את הגוונים האפורים שלך.

צבע שיער כסוף לשיער באורך בינוני

צבע שיער כסוף לשיער באורך בינוניאינסטגרם @graytfullyme_2021

צבע שיער כסוף לשיער באורך בינוני הוא בדיוק במגמה ותחזוקה נמוכה במיוחד. לשיער מלח ופלפל יש פסים אפורים המנצנצים עם רצועה עמוקה וכהה שצצה. תספורת באורך הכתפיים עם הרבה שכבות מקלה על הסטיילינג ומאפשרת תסרוקת “כביסה ולטיול”.

צבע פלפל ומלח לשיער קצר

צבע פלפל ומלח לשיער קצראינסטגרם @cathieshooter

צבע פלפל ומלח לשיער קצר יוצר דרך מהנה לשלב שיער אפור עם סגנון מרקם. רעיונות לצבע שיער מלח ופלפל יחד עם תספורות מלח ופלפל ממדיות הם שילוב נהדר לחקור. צבעי הפלפל והמלח החתיכים המשולבים עם מספר השכבות משלימים את הסגנון הכללי.

צבע שיער ופלפל

צבע שיער ופלפלאינסטגרם @gratefulandgray

צבע שיער ופלפל הוא דרך טבעית להתמזג בשיער האפור שלך. שיער אפור מלח ופלפל גדל באופן טבעי בחתיכות קטנות ובדרך כלל יהיו לו רמות שונות של אפור בכל השדות שלך. בעל שני צבעי מלח ופלפל בשיער חוזר על הדפוס הטבעי הזה ויוצר גימור טבעי וחלק. הימנעו ממיכלור מכיוון שהם משאירים שאריות ירוקות על השיער.

שיער קל ופלפל

שיער קל ופלפלאינסטגרם @erikamarie72

שיער מלח ופלפל בהיר מושלם לנשים עם עיניים בהירות וגווני עור בהירים יותר. זה יאיר את המראה הכללי. שימוש בשמפו סגול יעיל יותר בגווני שיער בהירים.

אומברה מלח ופלפל

אומברה מלח ופלפלאינסטגרם @mypathtosilver

אומברה מלח ופלפל היא דרך מצוינת להוסיף צבעים מנוגדים לשיער אפור מבלי לדאוג לתחזוקה גבוהה. בעל צבע השיער הטבעי כבסיס וצבע ההצהרה המעורבב בקצוות יעניקו לצמיחה מחודשת של השורש צמיחה חלקה. זכור כי תספורת בשכבות עשויה להשפיע על מיקום הצבע וכי גזרה באורך אחד כנראה תעבוד טוב יותר עם הגוון הזה.

ראה גוונים נוספים של אומברה כסופה.

צבע מלח ופלפל בהיר מאוד לנשים מעל גיל 70

צבע מלח ופלפל בהיר מאוד לנשים מעל גיל 70אינסטגרם @annekewesterbos

בעל צבע שיער ופלפל בהיר מאוד לנשים מעל גיל 70 מחמיא. הוא מציע זוהר למראה צעיר לקשישים. הגוון הבהיר לא ישטוף את העור, והגוון הכהה יותר יעניק קצת תנועה לשיער. זוהי דרך קלה לתת מראה של שיער במראה מלא יותר, מכיוון שהצבעים המרובים נותנים נפח ועומק נוספים לחתכים שלך.

שיער מלח ופלפל עם שפל

שיער מלח ופלפל עם שפלוניםאינסטגרם @hair.by.mariaelena

שיער מלח ופלפל עם שפל נמוך הוא גוון נהדר להוספת עומק בחזרה לשיער מאפיר. האפור הכהה יותר יגרום ליצירות הבהירות יותר לצוץ. שקול עמדת תאורה עדינה שמתחתיה כדי לצמוח שורש רך יותר.

צבע שיער אפור עם פסים בהירים

צבע שיער אפור עם פסים בהיריםאינסטגרם @orriginalhairstudio

צבע שיער אפור עם פסים בהירים הוא דרך יפה להוסיף בהירות ותנועה טבעיות. גווני המלח והפלפל משלימים זה את זה ויכולים ליצור סגנון מרקם יותר. כדי להשיג צבע זה, הקפד לומר לסטייליסטית שאתה רוצה שהדגשים ייראו טבעיים עם האפור ויש להם גוון דומה להדגשות בלונדיניות..

צבע מלח ופלפל לנשים מעל גיל 30

צבע מלח ופלפל לנשים מעל גיל 30אינסטגרם @girl_goes_sparkle

צבע מלח ופלפל לנשים מעל גיל 30 הוא בחירה מצוינת לצבע כדי לצנן את גווני העור וליצור מראה טבעי אך נועז. זכור כי אם שיערך אינו בהיר באופן טבעי או כבר מאפיר, נדרש יותר מפגישה אחת בצבע כדי להשיג מראה זה.

נשים בשנות ה -30 לחייהן נהנות מצבע זה מכיוון שהוא יתמזג באפורים החדשים כשהן מקיפות. זה יכול גם לדרוש תחזוקה תכופה בהתאם למידת שיערך הבהיר או הבהיר קודם לכן. שיער בהיר יותר ידרוש פחות תחזוקה.

באופן טבעי שיער מלח ופלפל לנשים מעל גיל 50

שיער טבעי ופלפל באופן טבעי לנשים מעל גיל 50אינסטגרם @kmello86

באופן טבעי שיער מלח ופלפל לנשים מעל גיל 50 מציע מגע צעיר לגרעיות שלך. בדיוק כשצבע השיער משתנה, גם גוון העור משתנה. הגוונים הקרירים יותר באפור יכולים להאיר את עור העור על נשים בנות חמישים. תזדקק לשמפו סגול כדי להגן על השיער שלך מפני חשיפה לשמש, הצטברות מינרלים או מוצרים ואפילו מים קשים בהתמודדות עם שיער בצבע מלח ופלפל..

לא בטוח שאתה רוצה שיער מלח ופלפל? בדוק את הרעיונות האלה לצבע שיער לנשים מעל גיל 50.

דגשי מלח ופלפל על שיער כהה יותר

מלח ופלפל מדגיש על תסרוקת שיער כהה יותראינסטגרם @jackmartincolorist

שקול מדגיש מלח ופלפל על שיער כהה יותר אם יש לך שיער אפור בצמיחתך מחדש שאתה רוצה למזג. כדי לעזור לך להחליט אם המראה הזה יעבוד עבורך, שאל את הסטייליסטית שלך לייעוץ! תערובת המלח & פלפל יוסיף עומק ומימד לשיער שלך.

מלח ופלפל לנשים מעל גיל 40

תסרוקת מלח ופלפל לנשים מעל גיל 40אינסטגרם @greytransitionproject

מלח ופלפל לנשים מעל גיל 40 במגמה עצומה כרגע. נשים בשנות ה -40 לחייהן מחבקות את מנעולי הכסף שלהן, וזה מהמם! הגיע הזמן ללמוד לאהוב את המנעולים הטבעיים שלך במקום להילחם בהם, אז בחרו עכשיו בתסרוקות מלח ופלפל!