18 הדרכים הטובות ביותר להשיג שיא בלונד בהיר כרגע

הדגשות בלונדיניות בהירות היא טכניקת צביעת שיער המוסיפה פסים של גוונים בהירים ובהירים לצבע בסיס כהה יותר. זוהי בחירה מושלמת אם אתה רוצה להיות בלונדיני, אבל לא רוצה ללכת הכל.

זהו הגוון המתאים לנשים שרוצות צבע ניגודיות מלא. נקודות השיא מגיעות בצורות שונות – בלייאז ‘, אומברה או הדגשות מלאות או חלקיות. הדרך שלך לבלונדינית צריכה להיות תלויה בסגנון שלך וברמת המחויבות שלך.

מומחה בלונדיני ו balayage סטפן ריקרדי אומר, “תבין שללכת בלונדינית בהירה היא התחייבות ותדרוש ביקורים קבועים במספרה כדי לשמור על זה.”

ללכת בלונדינית בהירה בדרך כלל דורש הרמת שיער מראש עם אקונומיקה. מתהליך זה, השיער יהפוך נקבובי יותר, ולכן חיוני להשתמש בצורה כלשהי של בונה קשרים באופן קבוע בבית כדי לסייע בבנייה מחדש של הציפורן. Riccardi ממליצה על קו מוצרי השיער של Olaplex לתהליך זה.

שאל את המעצב שלך אם השיער שלך בריא מספיק כדי להתמודד עם תהליך ההבהרה, ושאל איזה גוון בלונדיני יתאים ביותר לפרופיל הפנים שלך..

לפני פגישת צביעת השיער הבאה שלך, בדוק את התמונות האלה של הרעיונות הטובים ביותר להדגשות בלונדיניות בהירות.

בלונדינית דבש בהיר

בלונדינית דבש עם הדגשות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @kacilleshi

הולכים על מראה צעיר ומימדי? אם כן, balayage וגלים הם הדרך ללכת. שיער בלונדיני דבש זה יעניק לגדילים הארוכים שלך גוונים קרירים יותר לאווירה רעננה.

שיער בלונדיני מלוכלך עם נקודות עיקריות

שיער בלונדיני מלוכלך עם דגשים בלונדיניים בהיריםאינסטגרם @hairbycourtneymg

שיער בלונדיני מלוכלך עם הדגשות בעל הכמות הנכונה של גוונים קרירים שמוציאים את הבהירות ברעמת הארוכה שלך. עם הוספת גלים רכים למנעולים שלך, הממד העדין קופץ החוצה.

נקודות עיקריות של קרמל ובלונד על שיער חום בהיר

נקודות עיקריות של קרמל ובלונד על שיער חום בהיראינסטגרם @paullinhonetto

הדגשים הקרמל והבלונדיניים האלה על שיער חום בהיר הם שילוב של גוונים. הם יוצרים בלונדינית ממדית מקסימה עם הדגשות קרמל שעובדות היטב עם גלים על שיער כהה יותר.

Auburn Locs עם הבהרה בלונדינית בהירה

שיער ערמוני עם דגשים בלונדיניים בהיריםאינסטגרם @amandagracejenkins

אתה יכול להשתעשע עם צבעים אם יש לך תסרוקת הגנה ארוכה! לוקוס ערמוני אלה עם הדגשים בלונדיניים בהירים הם אמירה אופנתית. הגוון הבלונדיני בהחלט יאיר את פניך.

סגול עם דגשים בלונדיניים בהירים יותר

סגול עם דגשים בלונדיניים בהירים יותראינסטגרם @cannibalistic_vanity

העניקו לחיים הארוכים והמשובחים שלכם חיים חדשים על ידי שילוב של כמה צבעים עזים. שקול סגול עם הדגשות בלונדיניות בהירות יותר כדי להביא זוהר לבסיס הכהה שלך. Balayage תמיד עושה שילוב נהדר עם גלים, אז אל תפקפק בכך שתשיג אותם.

חום בהיר ובלונדיני ממש בהיר

שיער חום בהיר עם הדגשות בלונדיניות בהירות באמתאינסטגרם @kevin_moshier

השג את השיער הבלונדיני במראה הטבעי של חלומותיך! תנו לגווני החום הבהיר והבלונד הבהיר באמת ליצור ממד יפה. הבהרות בהירות בלונדיניות בהירות יוסיפו עומק לשיער משעמם אחרת.

בלונדינית כהה עם סטייקים בלונדיניים בהירים

בלונדינית כהה עם הדגשות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @rebellion_blonde

הוסף חי למנעולים הבלונדיניים הכהים שלך לסגנון ממדי! תוכלו להעריך כיצד השיאים מוסיפים עושר לשיער שלך. אל תהסס לתת לגוף ולתנועה הארוכים שלך על ידי הוספת גלי חוף אליו.

חום עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירות מאוד

חום עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירות מאודאינסטגרם @hair_by_kendalll

גוון חום עם הדגשות בלונדיניות בהירות מאוד הוא בדיוק מה שהשיער שלך באורך בינוני צריך. זה balayage ברונטית עם חתיכות מסגור פנים לנשים עם גווני עור קרירים וחמים.

שיער אדום עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירות

שיער אדום עם הדגשות בלונדיניות בהירות.253

גוון את השיער האדום שלך עם הדגשות בלונדיניות בהירות יותר וחתיכות כסף לגימור רך יותר. ומי, לא אוהב תספורת מרעה כתפיים עם תלתלים רכים?

שיער כסוף עם גולת הכותרת הבלונדינית הבהירה ביותר

שיער כסוף עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @kamhairandbody

עם גוונים כסופים וכסופים וגוון שמנת, בסופו של דבר תקבל צבע מלא ממד ועומק. שיער כסוף עם הדגשים הבלונדיניים הבהירים ביותר הוא רעיון צבע שיער בלונדיני אופנתי.

חום אפר בהיר עם בלונדינית זהובה בהירה

חום אפר בהיר עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @thelongislandbalayage

חום אפר בהיר עם הדגשות בלונדיניות בהירות הוא הצהרה אופנתית. ה balayage משלב היטב את הגוונים, ועובד כמו קסם על שיער ארוך וחלק.

חום בהיר עם הבהרה בלונדינית מאפר בהיר

חום בהיר עם הבהרה בלונדינית מאפר בהיראינסטגרם @harverkstanthn

כל שינוי שיער הוא סנסציוני, וזה לא יוצא מן הכלל. לך על צבע שיער המעניק לך חום בהיר עם הדגשות בלונדיניות מאפר בהירות! לא תהיה לך שום בעיה לבחור בין ללבוש אותו ישר או עם גלים.

הבהרה בלונדינית אידיאלית לשיער שחור

הדגשות בלונדיניות בהירות על שיער שחוראינסטגרם @jjuniorpro

שקול להחזיק את הדגשים האלה, שהם אידיאליים לשיער שחור. הצבע הכהה הטבעי שלך עדיין שלם כשהגוון הבלונדיני קופץ לכיוון הקצוות. שכבות מנוצות על רעמה ארוכה הופכות אותה למתאימה לא משנה בן כמה אתה.

הבהרה בלונדינית בהירה עם שפל

הבהרה בלונדינית בהירה עם שפלאינסטגרם @reneek.hair

הדגשים הבלונדיניים הבהירים האלה עם תאורה נמוכה מציעים את הממד הנכון. התאימו את הצבע לגזרה שעוברת את הכתפיים כדי להוציא את הגלים המושלמים שלכם. שאל את הסטייליסטית שלך אם הדגשים בשיער בלונדיני בהיר ייראו הכי טוב גם עם שכבות.

שיער פלטינה עם בלונדינית בהירה

שיער פלטינה עם דגשים בלונדיניים בהיריםאינסטגרם @rene.teresa

להלן שיער פלטינה עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירות כדי לשדרג את שיערך הארוך והמתולתל. האשליה הממדית נראית דרמטית עם הזרימה הנראית של השיער הבלונדיני הפלטיני הזה.

הדגשות בלונדיניות על שיער חום כהה

שיער חום כהה עם נקודות עיקריות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @suetyrrellstylist

שמור על השלבים הארוכים שלך יפה ובהירים! שלבו גלים גדולים בשיערכם החום כהה, המודגש. עוצמת הקול ותנועתו ידגישו את פסי הבלונדינית הבהירה.

שיער חום עם דגשים בלונדיניים בהירים יותר

שיער חום עם הדגשות בלונדיניות בהירותאינסטגרם @tangled_moonchild

שיער חום עם הדגשות בלונדיניות בהירות הוא אופציה באלייג ‘אופנתית. העומק והמימד ניכרים, בעוד שהכסף עדין. זו הדרך המושלמת לשלב אווירה נושקת שמש וגלים רכים על חתך באורך בינוני.

הבהרה בלונדינית נחושת בהירה על שיער כהה

הבהרה בלונדינית נחושת בהירה על שיער כההאינסטגרם @juleshairtbay

הדגשים הבלונדיניים הבהירים של נחושת על שיער כהה נוצרו על ידי מעצב השיער ז’ול קרלסון מ- Thunder Bay, ON.

היא מסבירה, “השיער הזה על הדוגמנית שבתמונה נעשה בקלות על ידי סיכל מנורת נחושת בכל ראשה המלא, במטרה למזג את הדגשים הבלונדיניים הישנים בשיער הכהה שלה. רצינו להוסיף מימד ולפרק את קווי הסכלים הישנים “.

לעיצוב ותחזוקה, קרלסון מציע להשתמש ב- Joico Lumishine מכיוון שהוא מציע כיסוי מדהים, בריאות וברק!