15 תמונות של נקודות עיקריות חלקיות שהן פשוט מהממות

נקודות עיקריות חלקיות הן טכניקת צביעת שיער הצובעת רק חלקים בודדים של השיער. הדגשים האלה על כל אורך שיער בטוח יותירו רושם מופלא!

צבעונית מומחית ג’סטין פטרוצ’י משתפת את כל מה שהיא יודעת על הטכניקה הזו. היא מספרת לנו ש”הדגשות חלקיות הן לילדה שרוצה משהו במראה טבעי או רענון. זו דרך לרענן את הצבע שלהם ולגרום לו להיראות מבוגר לפני שהם מוכנים להדגשה מלאה “.

“שמפו יבש! לפעמים זה לא עניין של לעשות יותר, אלא לעשות פחות – פחות כביסה “, טיפים של ג’סטין לגבי המוצר המומלץ ביותר שלה. “גולת הכותרת חלקית הולכת לשנות את המרקם [של השיער] מה שהופך אותו לייבש, אז אתה אמור להיות מסוגל להמשיך קצת יותר ללא שמפו”, היא אומרת..

אין צורך בתחזוקה גבוהה ושגרת תסרוקות מסובכת! סגנון צביעה זה מוסיף מימד טבעי מאוד המאפשר לך ליהנות משיערך מדי יום. זכור להשתמש במוצרים בטוחים לצבע עבור צבע השיער החלקי החדש שלך!

תסתכל על התמונות המדהימות האלה של איך ללבוש הדגשות חלקיות.

הבהרה חלקית של Balayage

הבהרה חלקית של Balayageאינסטגרם @hiddenbeautybyd

אם יש מלכה של בלונדינית ממדית, אתה יכול להכתיר על כך בזמן שאתה לובש את הטרנד הזה! הדגשים חלקיים אלה של balayage יביאו את הטוב ביותר במנעולים הארוכים והגליים שלך. האופנתיות של מראה זה אינה מוכיחה התאמה לאחרים!

הכי מתאים לשיער חום בהיר

הדגשות חלקיות על שיער חום בהיראינסטגרם @samantha.does.my.hair

הדגשות חלקיות אלה הן הטובות ביותר לשיער חום בהיר כדי להאיר את הצבע הנוכחי. אלה אפילו יוצרים את הגוון המחמיא ביותר לעור בהיר. כתם שורש על שיער ארוך זה הוא טריק לתת לשיער שלך לצמוח בקלות.

הבהרה חלקית על שיער קצר

הבהרה חלקית על שיער קצראינסטגרם @laurenlovesfoils

הפוך את הגזרה הבוטה באורך הצוואר למראה מודרני בהרבה. ג’אז אותו עם גלי חוף כדי להדגיש את הקצוץ ולהוציא תנועה וזרימה. הוספת מימד היא גם מגניבה, אז להלן ההדגשות החלקיות על שיער קצר בשבילך!

הבהרה חלקית ושפל

הבהרה חלקית ושפלאינסטגרם @haleighbeautyy_

הבהרה חלקית ושפל כדי לאזן את גווני החום! השיגו גימור בהיר ורך יותר כאשר אתם מגיעים עם גוון חום בהיר. שום דבר לא יכה את האווירה המרגיעה בזה אם אתה תואם את זה לשיערך הדק באורך הבינוני.

הבהרה חלקית של בלונדינית פלטינה

הבהרה חלקית של בלונדינית פלטינהאינסטגרם @beautepardest

לאהוב ולחבק את השיער האפור שלך, והדבר הבא שאתה יודע, זה היבט אחד להשיג תסרוקת מהממת חדשה. תהנה משיער ארוך וחלק עם הדגשות חלקיות בלונדיניות פלטינה. האפור שלך יתמזג מאוד עם הצבע כאילו הכל בו טבעי.

הבהרה חלקית על שיער חום

הבהרה חלקית על שיער חוםאינסטגרם @makeupbyreign

אכן balayage למראה רענן! להלן כמות ההדגשים הנכונה להארת השקעים שלך ולהשתלב היטב עם גלים רכים. הדגשות חלקיות אלה על שיער חום יעניקו לך את ההילה הנינוחה ביותר אי פעם. תסיר תספורת ארוכה כי ככה אתה יכול לנדנד תסרוקות שונות.

דגשים קרמליים חלקית

דגשים קרמליים חלקיתאינסטגרם @beauty_by_robinmarie

הצבע כולל הדגשות חלקיות של קרמל כתוספת מתוקה לבסיס חום כהה. בוב באורך כתף עם שכבות וגלים אידיאלי להראות את הממד.

מושלם על שיער חום

הדגשות בלונדיניות חלקיות על שיער חוםאינסטגרם @tvonchale

אתה תמיד יכול לחזור לשיטת הצביעה האהובה והמסורתית עד כה, ובכל זאת, מסמר אותה! תחליט היכן ברצונך למקם את נקודות השיא שלך לקצה balayage. כמו כן, נסה לנדנד כמה פיסות כסף, מושלמות על שיער חום. הצלעות וגלי החוף באורך בינוני שלה הם אלו שמשלימים את הסגנון.

הבהרה חלקית על שיער שחור

הבהרה חלקית על שיער שחוראינסטגרם @_jeniferrose_

כן – הדגשות חלקיות על שיער שחור עושות את העבודה! התוצאה משכנעת כאשר אתה רק רוצה קלילות מאופקת לתסרוקת שלך. מרקם וגלים רכים בקצוות יתבלבו ויתרמו לשינוי שלך.

אידיאלי על שיער חום כהה

הדגשות חלקיות על שיער חום כההאינסטגרם @nu.hair

אידיאלי על שיער חום כהה, חצי ראש הדגשים האלה אינם עושים דבר אלא להחיות את האזור שלך. הוא יוצר גימור מרענן המבצע יותר את הממד למראה שלך. מצא את זה מתאים מאוד עבור הגרסים הארוכים והעבים שלך, המעוצבים עם גלים יוקרתיים.

הבהרה חלקית על שיער חלק

הבהרה חלקית על שיער חלקאינסטגרם @sagespaandsalon

צבע בלונדיני מדגיש הוא באמת תכליתי לכל סוג של גרמניות. למעשה, ההדגשות החלקיות האלה על שיער חלק מחוללות פלאים! זהו המגמה שמוציאה אותך החוצה גם כאשר המנעולים הארוכים שלך מונחים שטוחים, וללא גלים.

הבהרה חלקית לפני ואחרי

הבהרה חלקית לפני ואחריאינסטגרם @ashlee_michelle.hair

הדגשות חלקיות כאלה מעניקות אשליה של אפקט כולל באמצעות הצבע הכהה יותר שלך כשאור נמוך. השינוי הזה של הדגשים חלקיים לפני ואחרי הוא עוצר נשימה! האם השיער שלך באורך בינוני סובל מבלונדינית בגוון פליז ועם כל כך הרבה עומק בשורש? העניקו לו חיים חדשים על ידי ביצוע מסבך נייר. זה בטוח להרים את הגוון הבלונדיני היהלומי שלך, ולהוסיף מימד לרעמתך. סגנון אותו עם גלים מדהימים, ועם הצבע הזה, אתה תראה פצצה!

גולת הכותרת חלקית של בלונדינית אפר

גולת הכותרת חלקית של בלונדינית אפראינסטגרם @meganhaulbrookhair

עובד על השיער הארוך שלך, להלן הבלטות החלקיות הבלונדיניות האפרות עבורך! גימור balayage יש תחושה טבעית, אשר מסייע לך להיות עצמך עם המראה הזה. הממד כאן נראה ניטרלי וקל להתאים אותו לאווירה שיש לך. כאשר אתה רוצה מגע עדין של סטיילינג, גלי חוף רופפים יעשו קסמים.

שיער מתולתל הבהרה חלקית

הדגשות חלקיות על שיער מתולתלאינסטגרם @hair_by_c.j

תחזוקה נמוכה ומראה מסוגנן מאוד? מי לא ירצה את זה? החזירו את הגלים הטבעיים הארוכים שלכם לחיים עם גווני בלונדינית המצוירים עליו. השיא החלקי של השיער המתולתל הזה הוא בחירה מצוינת להשלמת האווירה החוף.

מדהים על שיער בלונדיני מלוכלך

הדגשות חלקיות לשיער בלונדיני מלוכלךאינסטגרם @טאשקארט

חצי ראש מדגיש שנראה מדהים על שיער בלונדיני מלוכלך! בחר בזה אם אינך רוצה לצאת מהמגמה. לבשו אותו על קוקו לגישה פשוטה או הוסיפו תלתלים וגלים לגימור זוהר בהרבה. כל עוד המנעולים שלך ארוכים יותר מהכתפיים שלך, השמיים הם הגבול בכל הנוגע לעיצוב.