25 תספורות קצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות

כפי שכולנו יודעים היטב שתספורות קצרות נמצאות במגמות השנה. רוב הבנות נושאות את אלה תספורות אופנתיות קצרות או תסרוקות אופנתיות קצרות להיראות מסוגננות ואופנתיות אבל תספורת קצרה יותר מתאים לבנות שיש להן פנים סגלגלים צוּרָה. צורת הפנים חשובה מאוד ביופייה של הילדה ובעיקר בחליפות תסרוקת על פנים סגלגלים. להלן כמה דוגמאות טובות לתספורות קצרות אופנתיות אותן נושאות כמה ילדות עם פנים אליפסה יפות.

תספורות קצרות מאוד נמצאות בעיקר במגמות ובנות נראות חכמות וסקסיות בתספורות קצרות מסוגננות אלה. לילדה בתמונה למטה הייתה צורת פנים אליפסה והתספורת האופנתית הקצרה הזאת נראית הכי טוב על פניה.

תספורת קצרה מאוד לפנים סגלגלות

רוב הבנות אוהבות לשאת תסרוקות אופנתיות קצרות רק כדי להיראות אופנתיות ומסוגננות. תספורות קצרות מאוד עם פוני הן גם פופולריות ונראות הכי טוב על פני הבנות שהיו להן צורת פנים אליפסה.

תספורות קצרות לילדות עם פנים סגלגלות

להלן אחת התספורות הייחודיות והאופנתיות של השנה. אורכו קצר ונשמר מצד אחד של הראש. בנות עם שערות חלקות אוהבות לשאת את התספורת הזאת והיא נראית הכי טוב על פנים סגלגלות.

תסרוקת חתוכה לפנים סגלגלים

זוהי תספורת אופנתית, מסוגננת ופופולרית ביותר לשנת 2013. רוב הנערות האופנתיות הצעירות והטרנדיות אוהבות לשאת תספורת א -סימטרית. הוא ארוך יותר מהחלק הצדדי הקדמי ומהצד האחורי הוא קצר מדי. לילדה הזו בתמונה למטה היו פנים סגלגלות יפות מאוד והיא נראית יפה בתספורת האסימטרית הקצרה ההיא עם גוון שיער בלונדיני בהיר..

שיער אסימטרי קצר לפנים סגלגלים

פֵיָה היא גם תספורת אופנתית ופופולרית מאוד השנה. אורך התספורת הזה קצר מאוד. אבל זה אופנתי ומסוגנן. סלבריטאית הוליוודית ידועה שרליז ת’רון יכולה לשאת תספורת אופנתית זו עם צבע שיער בלונדיני. היא נראית מדהים וטרנדי בתספורת הפיקסית הזו.

שיער פיקסי קצר של שרליז ת'רון

פוני פופולרי בתסרוקות קצרות. פוני גם נראים הכי טוב בפנים של הבנות שהיו להן פנים אליפסה. באנגס נותן מראה אופנתי ייחודי לאישיות הילדה. בנות יכולות גם לספור את התספורת הזו עם גוונים שונים של צבע שיער אבל הגוון הבלונדיני נראה טוב יותר עם פוני.

תספורות קצרות עם פוני לפנים אובאליות

לינדה אוונגליסטה: היא מפורסמת הוליוודית ידועה וגם גברת מסוגננת מאוד. יש לה צורת פנים אליפסה יפה והיא נראית מהממת בתספורת אופנתית קצרה.

תספורות קצרות מפורסמות לפנים סגלגלות

בנות נראות טוב יותר בתספורות אופנתיות קצרות ופנים אובאליות נראות יותר יפות בסגנונות השיער הקצרים האלה

התספורות הקצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות

בוב היא אחת התסרוקות הפופולריות והמאוד אופנתיות בקרב בנות. אורכו קצר יותר מהצד האחורי וארוך יותר מן המבט הקדמי. אבל תספורות בוב מתאימות יותר על פנים סגלגלות.

תסרוקות בוב לפנים אובאליות 2013

גווני צבע שיער בלונדיני הם הגוונים הטרנדיים ביותר לשנת 2013 ורוב בנות הרמז האופנתיות אוהבות לשאת את צבע השיער הזה עם תספורות קצרות אופנתיות ייחודיות. צבע השיער הזה נראה גם הכי טוב על פנים סגלגלות.

תסרוקות בלונדיניות קצרות לפנים אובאליות

שערות מבולגנות נראות הכי טוב אצל בחורות עם פנים סגלגלות.

תסרוקות קצרות מבולגנות קצרות

תספורות קצרות ואופנתיות גם הן נראות הכי טוב על פנים סגלגלות.

תספורות קצרות ומצחיקות לפנים אובאליות

התספורות הקצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -1

תספורות קצרות הטובות ביותר לפנים סגלגלות -2

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -3

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -4

התספורות הקצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות -5

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -6

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -7

תספורות קצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות -8

תספורות קצרות הטובות ביותר לפנים סגלגלות -9

תספורות קצרות הטובות ביותר לפנים אובאליות -10

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -11

תספורות קצרות הטובות ביותר לפרצופים סגלגלים -12