תספורות קצרות של סלבריטאים 2013

ידוענים בעלי העדפות תסרוקת משלהם באותו אופן שבו לילדה הרגילה בחוץ יש העדפת תסרוקת משלה. עם זאת, מפורסמים רבים מתחילים לאהוב תספורות קצרות בגלל המקסים דרכים אופנתיות תסרוקות קצרות להרשות לעצמם. מסיבה זו, אנו מציגים כאן חלק מ תספורות קצרות מפורסמות הטובות ביותר לבחירתך.

תספורת קצרה מקסימה של צ’לסי קיין

זֶה תספורת קצרה מקסימה די מדהים להסתכל עליו. צ’לסי קיין עשתה את התסרוקת הזו וזה גורם לה להיראות מקסימה ומקסים. זה תסרוקת בוב עם פוני מעט ארוך ושיער קדמי מקסים. באופן דומה, השיער המופרד בצד הוא בהחלט אטרקטיבי מאוד וגורם לה להיראות יפה יותר ומפתה להפליא. אתה בהחלט תאהב את התסרוקת המדהימה הזו.

תספורת קצרה מקסימה של צ'לסי קיין

התספורת הקצרה של ג’וליאן האו המדהימה

ג’וליאן האו עיצבה הרבה תסרוקות ובהחלט רוב התסרוקות התאימו לה היטב. ובכל זאת, בתמונה זו, היא עשתה תספורת קצרה מדהימה שהיא ללא ספק אטרקטיבית ונאה למראה למרות פניה המקסימות של ג’וליאן. האפקט מדהים ומקסים מאוד. בוודאי תאהב לחקות את התסרוקת הקצרה הזו של ג’וליאן.

התספורת הקצרה של ג'וליאן האו

תסרוקת קצרה מקסימה של כריס ג’נר

מה נגיד על התסרוקת הקצרה של כריס ג’נר המקסימה הזו? אני בטוח שזה מאוד מעניין ומקסים להפליא. אמה של קים קרדשיאן, לכריס ג’נר יש נטייה לתסרוקות קצרות מקסימות, המתאימות לה בהחלט. עם התסרוקת הקצרה והמדהימה הזו, עם פוני משונן וחלק עליון קוצני, כריס ג’נר בהחלט מושך ומקסים. אני באמת אוהב לספור את התספורת הקצרה הפנטסטית הזו.

תסרוקת קצרה מקסימה של כריס ג'נר

התסרוקת הקצרה מאוד של ג’יניפר גודווין המקסים

ג’יניפר גודווין, שחקנית טלוויזיה וקולנוע אמריקאית, אוהבת לספור תספורות קצרות מאוד מקסימות כמו בתמונה הזו; בהחלט יש לה חיבה עזה לאחרונה לתסרוקות קצרות מקסימות. בתמונה הזו, היא עשתה תסרוקת קצרה ומדליקה עם חלק עליון מבולגן ודפנות ומאחור קצרות מאוד. אין ספק שזה מקסים ואטרקטיבי בהחלט תאהבו לספור את התספורת הקצרה והמושכת הזו.

התסרוקת הקצרה מאוד של ג'ניפר גודווין המקסימה

בוב קאט האסימטרי הקצר של ויקטוריה בקהאם

ויקטוריה בקהאם, אחת מבנות הספייס, בוודאי יש לה דרך מקסימה לסחוב את התסרוקת הקצרה המדהימה הזו. המראה בהחלט מקסים ומושך. לחיתוך בוב זה יש צדדים קדמיים אסימטריים, כאשר צדדים מרובדים יוצרים מראה מדהים שקשה להתעלם ממנו. אתה בוודאי אוהב לאהוב את התספורת הקצרה המדהימה הזו.

בוב קאט האסימטרי הקצר של ויקטוריה בקהאם

בוב קאט המדהים של ג’ני מקארתי

חיתוך הבוב הפנטסטי הזה של ג’ני מקארתי הוא באמת מאוד אטרקטיבי ומקסים לצפייה. חתך בוב זה מסוג A מאפשר לשערה לזרום באופן טבעי ממש מעל הכתף כששני הצדדים הקדמיים מלטפים בעדינות את סנטרה. האפקט בהחלט מדהים ומדהים. אני אוהב לחתוך את הבוב המדהים הזה מדי פעם.

בוב קאט מדהים של ג'ני מקארתי

בוב קאט של ג’ניפר לאב יואיט המקסימה

ג’ניפר לאב יואיט, בזה חתך בוב פנטסטי, נראה נהדר ומקסים. גזרת בוב זו מוגדרת על ידי המפוצצים בצדדים והשיער השחור הזורם באופן טבעי. זה בהחלט מדהים ומאוד מושך. אתה בוודאי תאהב לספור את חיתוך הבוב המושך הזה.

בוב קאט של ג'ניפר לאב יואיט המקסימה

התסרוקת הקצרה של שרון לורנס המדהימה

שרון לורנס, ה השחקנית הפופולרית של NYPD Blue, ספורט תסרוקת קצרה מאוד מפתה ומהפנטת זו. תסרוקת זו מתאפיינת בשיער גלי גלי מתוק שזורם מטה עד העורף. באופן דומה, הפוני די מקסים, יוצר מראה זוהר נונשלנטי ובלתי מושפע, וזה מכשף לראות. אני אוהב לקבל את התספורת הקצרה והמפתה הזו מדי פעם.

התסרוקת הקצרה של שרון לורנס מהממת

חיתוך בוב מרובד מקסים של מורנה בקרין

הבוב המדהים הזה חתוך על ידי שחקנית ברזילאית מורנה בקרין די מקסימה ומדהימה לצפייה. גזרת בוב מקסימה זו מתאפיינת בשיער המופרד בצד ובצד וגב מרובד מדהים. האפקט מדהים ומושך. יתר על כן, מורנה נראית קסומה וזוהרת להפליא עם גזרת בוב שכבתית זו. הייתי רוצה לקבל את התספורת המפתה הזו אם הייתי יכול.

חיתוך בוב מרובד מקסים של מורנה בקרין

תסרוקת גלי קצרה מדהימה של פינק

אלסיה בת ‘מור, הידועה גם בשם הבמה שלה בשם פינק, העבירה את התסרוקת הגלית הקצרה והמדהימה הזו פעם. התסרוקת הגלית והמתולתלת הקצרה הזו מוגדרת על ידי צדדים וגב חתוך גילוח, בתוספת החלק העליון הגלי והמתולתל העבה שזורם הצידה. הניגודיות בין הצדדים והאחור והחלק העליון הגלי העגום בהחלט מפתה מאוד. אם אתה רוצה להיות הרפתקני יותר עם התסרוקת שלך, אתה בהחלט יכול לנסות את התספורת הלא שגרתית הזו.

תסרוקת גלי קצרה מדהימה של פינק

התסרוקת הקצרה של ריהאנה המופלאה

לריהאנה יש נטייה לתספורת נהדרת להפליא ואנו מקבלים דוגמא מקסימה של תסרוקותיה בתסרוקת קצרה ומדהימה זו. החלק העליון העמוס פועל בניגוד לצדדים האחוריים והקצרים. האפקט באמת מדהים ומדהים. ריהאנה באמת יוצאת בהצהרה עם תספורת קצרה מאוד מפתה ומושכת.

תסרוקת קצרה נהדרת של ריהאנה

בוב גזירה מקסים של טיפאני תיסן

טיפני טיסן, השחקנית האמריקאית, הידועה בעיקר בזכות תפקידה של ולרי מאלון בבוורלי הילס, 90210, נתנה לנו דוגמה מקסימה לחיתוך בוב חמוד מאוד בתמונה הזו. גזרת בוב בקו A, המתאפיינת בפוני המנותק בצד ובשוליים המשוננים, ממש מדהימה ומפתה למראה. יתר על כן, הקצוות המתעופפים מוסיפים זוהר וסגנון לגזרת הבוב המדהימה הזו. זה באמת אטרקטיבי ומרגש לספור את גזרת הבוב המקסימה הזו.

בוב גזירה מקסים של טיפאני תיסן

בוב קאט המדהים והמדהים של דיאנה אגרון

זֶה חיתוך בוב מקסים בהופעת דיאנה אגרון, שחקנית, זמרת, רקדנית אמריקאית ומפיקה, סופרת ובמאית מדי פעם היא באמת מדהימה לצפייה. גזרת בוב זו המופרדת בצד, עם גב מרובד ודפנות וגב מקסימים, היא דוגמה מושלמת לאופן בו תסרוקת קצרה יכולה להיות זוהרת ומהפנטת מאוד. חיתוך הבוב המפתה והמפתה הזה הוא בהחלט מרתק וסוחף למראה. אני אוהב את זה מאוד.

בוב קאט המדהים והמדהים של דיאנה אגרון