תסרוקות הסלבריטאים הטובות ביותר לשנת 2013

אם יש משהו שאנחנו כן יודעים עליו ידוענים, מלבד כל מה שכתוב בעיתונים כל יום הוא העובדה שהם תמיד נראים נפלאים. בכל הנוגע לבחירת ה תספורת מושלמת לעצמך, אחד הדברים הראשונים שאתה עושה על מנת לקבל כמה רעיונות שתוכל לחלוק עם הסטייליסטית שלך הוא להסתכל על מה ידוענים העלו בחודשים האחרונים. השנה הזו הייתה מצוינת מאוד עבור כמה כוכבים בגלל העובדה שהם ממש קיבלו השראה כשבחרו את התסרוקת שלהם. אם אתה רוצה לקבל מראה של אחד האנשים המפורסמים ביותר בעולם, כל שעליך לעשות הוא לדפדף בין התמונות הנכונות. אתה אפילו לא צריך לבחור רק אחד. אתה יכול לשלב לוק אחד עם מראה אחר או פשוט לתת את הטאצ ‘האישי שלך לאחד מאלה תסרוקות שאתה רואה כאן. רק תסתכל ותבחר!

ויקטוריה בקהאם

מה שאנחנו כן יודעים על ויקטוריה היא העובדה שהיא תמיד נראית נפלא. זהו תספורת קצרה שתעניק לך את הקצה המסתורי הזה שאתה מחפש כשזה מגיע ל תסרוקת בוב. בחר בגדולה!

שיער קצר של ויקטוריה בקהאם 2013

האלי ברי

כשמדברים על תספורות קצרות, האלי ברי בהחלט הציגה מספר מצוין. כאן, שערה הבלונדיני והיפה בהחלט גורם לה להיראות מעניינת ויפה בו זמנית מבלי להגזים.

סגנונות קצרים של האלי ברי

רובין רייט

כמה תספורות פשוט אומרות את המילה ‘אלגנטית’ ואם היית בוחר בתסרוקת הספציפית הזו, אתה בהחלט תראה נהדר כל יום. יתר על כן, השיער שלך ייראה טוב ללא צורך בעיצוב רב מדי.

רובין רייט שיער קצר חדש

ביונסה

הבוב החלק והשיער הבלונדיני נראים יפה עם גוון גוון של ביונסה. אם אתה רוצה להיראות נהדר מבלי להעמיס על שיער ארוך, כל שעליך לעשות הוא לבחור תספורת בוב וזהו!

שיער קצר חדש של ביונסה

מיילי סיירוס

אין ספק שמדובר במראה מורד שייראה טוב לכל מי שנהנה משיער ממש קצר בצדדים. כשהשיער הארוך יותר בחלקו העליון, אתה יכול לעשות הכל: לסלסל ​​אותו, להחליק אותו, לבחור בכל סוג של עיצוב..

שיער קצר בלונדיני של מיילי סיירוס

צ’לסי קיין

צ’לסי נראית נפלא עם המראה הזוהר הזה והיא אפילו לא צריכה לנסות יותר מדי. למעשה, כשזה מגיע לשיער קצר, כל שעליכם לעשות הוא להשתמש במגהץ הסלסול והתסרוקת נעשית תוך מספר דקות..

תספורת קצרה של צ'לסי קיין

רייצ’ל מקאדמס

של רייצ’ל שיער גלי נראה מושלם באור זה. אם אתה רוצה לבחור במשהו טבעי, בחר את הבוב הקצר והגלי הזה שאינו דורש יותר מדי תשומת לב מצידך. פשוט תן לשיער שלך להתייבש באופן טבעי.

רייצ'ל מקאדמס שיער גלי קצר

דניי מינוג

זהו מראה יוקרתי המתאים בצורה מושלמת לכל אירוע. אתה אפילו לא צריך להתחפש כדי להיראות נהדר. בעצם הכל קשור לתספורת. אתה תיראה נפלא אפילו בלי לנסות בכלל.

גזרת פיקסי של Dannii Minogue

סערסטן של קירסטן

שיער נפלא קצר הוא משהו שכל אישה רוצה. קירסטן נראית ממש טבעית ויפה עם שערה הקצר והגלי. הפוני הקצר גורם לך גם להתמקד בעיניה ובחיוך הזוהר.

קירסטן סטורמס תספורת קצרה

ג’יניפר גודווין

ג’יניפר הרגילה אותנו לראות שיש לה רק חתכים פיקסי. הפעם, יש לה אחת ארוכה יותר שגורמת לה להיראות נהדר ונותנת לה אפשרויות נוספות בנוגע לסגנון השיער שלה. אתה יכול לקבל את המראה הזה גם!

תספורת קצרה של ג'יניפר גודווין

מנדי מור

המראה הקצר הקצר הזה יגרום לכולם להיראות צעירים באמת. למרות שחולפות שנים, מנדי מור עדיין נראית כמו נער זוהר. זוהי ההשפעה של תספורת נהדרת באמת שנבחרה בחוכמה.

קיצור דרך של מנדי מור

מישל וויליאמס

המראה הגלי הקצר שבחרה מישל וויליאמס לשנה הזו הוא למעשה פשוט, אך יש לו אפקט ממש חזק. זה גורם לה להיראות נפלא אפילו בלי צורך להשתמש יותר מדי במוצר סטיילינג כדי להשיג את האפקט הזה.

שיער בלונדיני קצר של מישל וויליאמס

קייטי הולמס

בוב עסקי זה גורם לקייטי הולמס להיראות חמודה ורצינית בו זמנית. זהו סוג התספורת שתעזור לך לקבל מראה של אשת עסקים שתמיד עסוקה במשהו חשוב באמת.

תספורת בוב קצרה של קייטי הולמס

שרון סטון

נפח השיער ששרון סטור מציגה גורם לה להיראות ממש מעניינת. למרות שהגיעה לגיל מסוים, המראה הזה גורם לה להיראות צעירה בהרבה ממה שהיא נראית באופן חריף. תסרוקת מושלמת!

שרון סטון שיער קצר 2013

רובי רוז

זהו מבט שונה שלאף אחד לא יהיה אומץ לבחור. עם זאת, אם אתה רוצה ללכת לשינוי דרמטי במראה, אז הסגול הבהיר והשיער הקצר בהחלט יעזרו לך להשיג את זה!

חתך ילד קצר של רובי רוז