תסרוקות קצרות סלבריטאים 2013

האם תהיתם פעם כמה קשה להיראות כמו סלבריטי? ובכן, אם אתה לא חושב על העובדה שיש צבא של סטייליסטים המקיפים כל כוכב, אז אתה יכול לגמרי לקבל את המראה שלהם. למעשה, יש הרבה תסרוקות קצרות שהפכו להיות ממש פופולריות השנה ושכל מי שרוצה להיראות כמו זה יכול להסיר אותן סלבריטאי. להלן התסרוקות המעניינות ביותר שתוכל לבחור. הדבר הטוב ביותר בסלבריטאים הוא העובדה שהם מגיעים עם הגזרות המעניינות ביותר ושכל אחד מהם נראה מקורי וקלאסי בדרכו שלו. אם אתה חושב לעשות שינוי שיקרב אותך לזמרת או לשחקנית האהובה עליך, אז תבחר לקבל את שלך גזירת שיער ומעוצבים באותו אופן שיש להם, זה הדבר הכי פנטסטי שאתה יכול לעשות. אתה יכול להסתפר ולהיות כל מי שאתה אוהב!

תסרוקת אן האת’אווי פיקסי

אן היא אישה מאוד קלאסית, עובדה שאפשר לראות ממנה מסודר ו תספורת יפה. העובדה שהיא אוהבת את השיער הקצר הזה אמורה לגרום לך להרגיש מספיק בטוח להתקשר לסטייליסטית שלך ולקבוע פגישה!

תסרוקת אן האת'אווי פיקסי

תסרוקת קצרה מתולתלת של צ’לסי קיין

ככל שהשיער מתולתל יותר חָמוּד אתה תסתכל. זהו המוטו שעוקב אחרי צ’לסי בשל העובדה שהתלתלים שלה נראים נפלאים. אם אתה רוצה לקבל את המראה המקורי הזה, אתה צריך רק כמה קווצות שיער ארוכות יותר ומוצר עיצוב!

תסרוקת קצרה מתולתלת של צ'לסי קיין

תסרוקת כריסטינה אגילרה בוב

כריסטינה עברה שינויי מראה רבים לאורך השנים אך הבוב הקצר הזה בהחלט מתאים לה ביותר. צבע הפלטינה של שערה ייראה פנטסטי על כל אדם בעל מראה עור דומה לשלה.

תסרוקת כריסטינה אגילרה בוב

תסרוקת בלונדינית קצרה של ניקול ריצ’י

זהו עוד מבולגן תראה ולמרות שהשיער לא קצר במיוחד, אתה עדיין יכול לעצב אותו להיראות כמו של ניקול עם קצת עבודה. תוך מספר דקות, שיערך יהיה מוכן למסיבה בכל המועדונים!

תסרוקת בלונדינית קצרה של ניקול ריצ'י

תסרוקת קצרה של מריסקה הארגיטיי

ככל שהשיער יוקרתי יותר, כך אתה רוצה להיראות כמו סלבריטי. זה המצב אצל מריסקה, כמו גם שהתסרוקת שלה פשוט מופלאה. המראה המסודר והנקי יהיה מושלם לכל אירוע חשוב בו תרצו להשתתף.

תסרוקת קצרה של מריסקה הארגיטיי

תסרוקת קצרה של שרון סטון

להיות אחד הלוהטים ההוליוודיים המצליחים ביותר בכל גיל הוא דבר שיכול להיות מושג על ידי מישהו אלגנטי ויפה כמו שרון סטון. השיער הקצר והמסודר שלה נוח לתחזוקה.

תסרוקת קצרה של שרון סטון

תסרוקת קצרה של טריל רות’רי

אם אתה מרגיש שאתה רק רוצה תספורת פשוטה מאוד, אז אתה צריך לבחור את זה שטריל רות’רי הציגה בפני הקהל בכל רחבי העולם. כל מה שאתה צריך כדי להיראות מסודר זה סטייליסטית טובה מאוד!

תסרוקת קצרה של טריל רות'רי

תספורת קצרה של מורנה בקרין

השיער המתולתל והקצר בהחלט מחמיא לגוון העור היפה והעיניים המדהימות של מורנה בקרין. אם אתה רוצה להפתיע את כולם עם התלתלים השחורים שלך, אז תספר את השיער רק כדי לכסות את האוזניים וזהו!

תספורת קצרה של מורנה בקרין

חיתוך ורוד פיקסי

למרות שפינק הפתיעה אותנו לאורך השנים עם תספורות נעריות ומורדות, זהו מראה קצר ואלגנטי שתוכל לאמץ אם אתה חובב שיער פלטינה. השאירו את הפוני זמן רב יותר כדי לעצב אותם יפה.

חיתוך ורוד פיקסי

תסרוקת קצרה של דרו ברימור

זהו מבט שגורם לדרו ברימור להיראות כמו מורד ובאותו זמן נער תמים. בלי קשר לגילך, אם אתה רוצה להיראות נהדר, אז בחר בתספורת הזו ותן לשיער שלך להשתחרר!

תסרוקת קצרה של דרו ברימור

תסרוקת קצרה של מנדי מור

הפוני הארוך והשיער החלק בהחלט מחמיאים ליציבה ולמראה הנחמד של מנדי מור. זהו המראה של א סלבריטאי שיכול לשיר ולשחק בסרטים. אם אתה רוצה להיראות כמוה, בחר תספורת קצרה יותר זו.

תסרוקת קצרה של מנדי מור

תסרוקת קצרה של ג’סיקה צ’סטיין

זהו מראה שזועק את המילה קלאסה בשל העובדה שהשיער ארוך מספיק כדי להיות מעוצב מעט וקצר מספיק כדי להיראות טוב ולא להרגיש כמו נטל. זהו מראה מושלם לנשות עסקים.

תסרוקת קצרה של ג'סיקה צ'סטיין

שיער קצר חדש של ריהאנה

לריהאנה היו עליות ומורדות בכל הנוגע לתספורות, אבל זו בהחלט מקורית. הפוני הארוך והבלונדיני בהחלט גורם לה להיראות אלגנטית ויפה, עובדה שעוזרת לה לזרוח על השטיח האדום.

שיער קצר חדש של ריהאנה

ג’וליאן האף

ג’וליאן האו לא עושה דבר מלבד להפתיע אנשים במראה משובב ומבולגן למדי. אתה לא יכול לקבל את המראה הזה בלי שיערך הקצר מעוצב לחמניה מבולגנת. קבלו את המראה התמים והחמוד הזה!

תסרוקת קצרה של ג'וליאן האף

תסרוקת קצרה של נטלי אימברוליה

אם אתה לא רוצה להתמודד עם שיער ארוך, אתה יכול לבחור תספורת קצרה כמו זו של נטלי אימברוליה ולגרום לשיער שלך להיראות הרבה יותר ארוך ממה שהוא באמת. כבונוס, הוא גם נראה אלגנטי מאוד!

תסרוקת קצרה של נטלי אימברוליה