תסרוקות קצרות אופנתיות

תמיד עדיף לשנות סגנון ולהסתכל כל כמה חודשים אם אתה רוצה להרגיש רענן ומדהים בכל פעם שאתה מסתכל במראה. אם התרגלת לשיער ארוך, אז אולי הגיע הזמן לקצץ אותו יותר. לצאת לשינוי מראה דרמטי בהחלט יגרום לך להרגיש נועזת, בטוחה ויפה בו זמנית. תבחין ששינוי המראה שלך יעזור לך באופן אוטומטי לשנות מעט את דעתך לגבי עצמך. ברור שזה יגרום לאחרים להסתכל עליך בצורה אחרת. הכל תלוי מה אתה חושב על עצמך ועל מה שאתה רואה במראה. כמובן שהתספורת שתבחר תשפיע גם על התמונה במראה. אז, התחל לדפדף בין אלה תסרוקות קצרות אופנתיות ולעשות שינוי. בחר ב תִספּוֹרֶת שתמיד רצית אבל מעולם לא היה לך האומץ לבחור!

חתך ישר ישר

זהו סוג הסגנון שתוכל להתאים לכל מיני אירועים. אולי תרצה לצאת לדייט ראשון, לקניות או אפילו לארוחת צהריים עם החבר הכי טוב שלך. התספורת הזו תספר לכולם שאתה נחמד וחמוד!

חתך ישר ישר

חתך פיקסי קצר

זו בהחלט תספורת שתגרום לך להיראות מעניינת בגלל העובדה שהאוזניים שלך מכוסות והפוני הקצר מושכים תשומת לב לעיניים שלך. קח קצר יותר להשפעה מרבית!

חתך פיקסי קצר

חתך אסימטרי קצר

אם אתה רוצה להיות בעל נפח רב ולוודא שהמראה שלך קרוב למרדני, עליך לבחור בגזרה אסימטרית זו. זה יפה וזה בהחלט יגרום לאנשים לסובב את הראש.

חתך אסימטרי קצר

מבט מבולגן קצר

לא משנה אם אתה בוחר את זה בצד שמאל או את זה מימין, אתה תחשוף מבט מבולגן שיגרום לך להיראות קצת מרדני, בעודך בעל הקסם הרומנטי הזה. זה בוודאי א תספורת פנטסטית!

מבט מבולגן קצר

בוב אסימטרי מדהים

בוב זה בהחלט פנטסטי בשל העובדה שהוא נראה כל כך טרי ושונה מכל מה שאתה רואה ברחוב. בדרך כלל זהו סוג התספורת שאתה מקבל כאשר אתה רוצה שינוי דרמטי.

בוב אסימטרי מדהים

שיער אדום קצר

זהו בהחלט מראה יוקרתי שיעזור לך לסובב ראשים רבים תוך כדי הליכה ברחוב. הוא מגיע עם אלור רומנטי וחמוד שאתה מקבל רק משיער מסודר בצורה מושלמת. קבל את המראה הזה והרגיש מדהים!

שיער אדום קצר

מבט דרמטי קצר

שוב, אתה יכול לבחור משני מראה שונים שהם דרמטיים ונראים מעניינים במיוחד בעת ובעונה אחת. אם אתה רוצה להיות מסוג ‘בנות רעות’ שכל הגברים רודפים אחריהן, בחר את המראה הנועז הזה.

מבט דרמטי קצר

מבט קצר ויפה

אין ספק שזהו אחד המראות החמודים ביותר שתוכלו לקבל תוך קיצוץ שיער. בשל גדילי השיער הגזורים באורכים שונים, אתה יכול ללכת למראה מבולגן ומקסים שיגרום לכולם להעריץ אותך.

מבט קצר ויפה

שיער מקוטי פלטינה

אתה לא רק ייראה יפה, אלא גם גורם לאנשים להרגיש את הביטחון שלך. הכל קשור לקוצים ולצבע הבהיר של השיער שלך. ככל שאתה הולך קצר יותר, כך אתה נראה יותר בטוח. בחר בסגנון הנערי הזה!

שיער מקוטי פלטינה

בוב אסימטרי מסודר

השיער החלק והדרך שבה הוא מעוצב גורמים לדגם להיראות מסתורי ויפה. גם אתה יכול לקבל את המראה הזה ולא צריך לעצב אותו יותר מדי. פשוט החלק את שיערך וקבל מעט מוצר שיחזיק אותו.

בוב אסימטרי מסודר

מבט רטוב ישר

זהו בהחלט סגנון נועז שיגרום לך להיראות נהדר, תוך הרגשה יפה במיוחד. זה סוג התספורת שמאפשרת לך לעצב את השיער כך שייראה כאילו יצאת זה עתה מהבריכה.

מבט רטוב ישר

שיער מקסים קצר

אתה לא צריך לספר את השיער שלך או לקבל פוני ארוך כדי להיראות מעניין ולהרגיש סקסי. עם קווצות באורכים שונים, אתה בוודאי תראה פנטסטי בכל עת!

שיער מקסים קצר

שיער מבולגן גלי

למראה המבולגן בשילוב שיער גלי יש תוצאה מעניינת. אם יש לך בדרך כלל שיער חלק, אז אתה יכול לנסות משהו חדש על ידי סלסול זה קצת ואז לעצב אותו למראה מבולגן.

שיער מבולגן גלי

מבט נערי קצר

כאשר השיער שלך ממש קצר בצדדים וארוך יותר בחלק העליון, אתה יכול לעצב אותו בצורה כזו שעדיין תיראה נשית וסקסית. אז בחר תסרוקת זו לאפשרויות שונות לעיצוב שיערך!

מבט נערי קצר

בוב אסימטרי מסודר אתה לא צריך לחתוך את השיער שלך ישר או לקבל פוני ארוך כדי להיראות מעניין ולהרגיש סקסי. עם קווצות באורכים שונים, אתה בוודאי תראה פנטסטי בכל עת!