תסרוקות קצרות טרנדיות חדשות 2013

האם אי פעם הרגשת שהגיע הזמן לנסות משהו אחר, משהו שטרם ניסית? אולי הגיע הזמן לשנות את המראה, משהו נועז ויפה בו זמנית. אם אתה מרגיש שיש לך את אותה תסרוקת יותר מדי זמן, אז אתה בהחלט צריך להסתכל על התמונות למטה ולראות איזה שינוי אתה צריך לבחור. אחד הדברים המעניינים ביותר בשינויים הוא העובדה שהם עוזרים לך להתחיל מחדש, להשאיר את הזקן שלך בעבר ופשוט להרגיש שזה היום הראשון לשארית חייך. אז למה אתה מחכה? הדבר הטוב ביותר לעשות עכשיו הוא להסתכל על עצמך במראה ולדמיין מבט איתו שיער קצר ואופנתי. אל תשכח לקחת בחשבון את צורת הפנים שלך, את צבע השיער שלך, את העור שלך וכן הלאה. זכור כי שיער קצר הוא די קל לטפל ופשוט התקשרי לסטייליסטית שלך!

שיער מבולגן קצר

אם חיפשת משהו שייתן לשיער שלך קצת נפח ויגרום לו להיראות פשוט מהמם, זה זה. אתה רק צריך לוודא שצד אחד של השיער שלך ארוך יותר להשפעה מרבית!

שיער מבולגן קצר

שיער פלטינה קצר

זהו סוג סגנון השיער שבהחלט מרשים את כולם. אם אתה רוצה לעשות רושם עז על כל האנשים שמסתכלים עליך, בחר את זה קצר ו סגנון שיער אופנתי ופשוט תן לזה להשתולל!

שיער פלטינה קצר

קצר בוב יפה

אם אתה רוצה שינוי אך אינך רוצה להתמודד עם משהו שנראה דרסטי, אז עליך לספר את השיער כמו בתמונה למטה. מראה בוב מושלם לכל מי שרוצה שיער קצר וקל לעיצוב.

קצר בוב יפה

שיער קוצני קצר

ובכן, זו לא הפעם הראשונה שבה שיער קוצני נחשב לאופנתי, אבל הפעם התספורת קצת יותר נועזת, השיער קצת יותר גדול והאלי פשוט נראית פנטסטי. כדאי לבחור במראה החזק הזה.

שיער קוצני קצר

שיער קצר שכבות

למרות שאתה עלול להרגיש שהתספורת הזו קצת דרמטית, השכבות גורמות לה להיראות פשוט נפלא. השיער הקצר באמת מאחור והשיער הארוך מלפנים הופכים אותו לתסרוקת ממש מוצלחת.

שיער קצר שכבות

שיער כהה קצר

תסרוקת זו מושלמת לנשים שרוצות להצהיר הצהרות, שרוצות להראות לאחרים עד כמה הן חזקות ונבונות. אם אתה רוצה לוודא שאתה יכול לעצב את השיער שלך, אז תשאיר את הפוני עוד קצת.

שיער כהה קצר

בוב אסימטרי אופנתי

החלק הטוב ביותר בבוב הזה הוא העובדה שהוא גורם לכל אחד להיראות סקסי ומסתורי בו זמנית. אם אתה רוצה קצת דרמה, אז זה בוודאי הסגנון המתאים לך. פשוט התקשר לסטייליסטית שלך אם אתה רוצה את זה!

בוב אסימטרי אופנתי

חבטות קצרות תראה

הפוני הקצר והשיער הארוך יותר בצדדים יוצרים מסגרת ממש יפה לפנים. כך התכונות הנחמדות נראות ממש יפות ותוכלו ליהנות גם מנפח מדהים.

חבטות קצרות תראה

חתך ישר ישר

זה בהחלט סוג התספורת שגורמת לך להיראות כמו מורדת בשל העובדה שחוטי השיער גזורים כל כך חלקים. אתה יכול לשמור על השיער שלך מבולגן או שאתה יכול לסלסל ​​אותו מעט, בהתאם למה שאתה רוצה.

חתך ישר ישר

מבט פשוט קצר

ככל שהמראה פשוט יותר, כך הוא נראה מעניין יותר בשל העובדה שהוא מפגין הרבה כוח. זהו סוג התסרוקת שנראית טוב על נשים שרוצות להיראות חזקות ויפות בו זמנית.

מבט פשוט קצר

שיער קצר מאוד

ככל שהשיער קצר יותר, כך הוא נראה מקורי יותר בשל העובדה שנשים בדרך כלל בוחרות במראה ארוך ויותר מזדמן. אם אתה רוצה להיראות שונה מאחרים, כל שעליך לעשות הוא לקצר אותו.

שיער קצר מאוד

קוצים חומים קצרים

אתה יכול לקבל את שני המראות יחד. אז, אתה יכול לבחור בוב, בשוליים וגם במראה קוצני. למרות שבתאוריה זה לא עובד, כשאתה מעצב את השיער שלך זה פשוט נראה פנטסטי, לא?

קוצים חומים קצרים

מבט מעניין קצר

צד אחד ארוך וצד אחד קצר יותר הוא בהחלט במגמה השנה בשל העובדה שהוא נראה כל כך מעניין. לא רק זה, אתה יכול לשחק עם סגנונות ועם איך שאתה נראה. אתה יכול לבחור מגוון!

מבט מעניין קצר

מבט מסתורי קצר

בשל העובדה שהשיער ארוך יותר בצדדים ובגב וכי השוליים ממש קצרים, האפקט הוא די מעניין. בחר תסרוקת זו אם אתה רוצה להיות מסוגל לעצב את השיער שלך בכל יום!

מבט מסתורי קצר