תספורות Waves: 8 סגנונות חדשים והדרכה

תספורת הגלים היא טרנד פופולרי כרגע. בעוד 180 ו 360 גלים הם סגנונות שחורים באופן מסורתי, בחורים עם כל סוגי השיער נכנסים לסגנון. האם יש תספורת גלי שיער חלק עבור בחורים לטינים, אסייתים או לבנים? ככל שיש לשיער מרקם יותר, כך קל יותר לנפנף. שיער חלק אכן מנפנף אך דורש יותר זמן וסבלנות.

הנה כל השאר שרצית לדעת על גלים. מדובר בתסרוקת גברים צמודה במיוחד.

התספורת הטובה ביותר ל -360 גלים

תספורת הגלים היא חתך באז. לקבלת גלי 360 מלאים, קבל דהייה מחודדת שחותכת רק את פאות הצד ואת המחשוף. כל תספורת דהייה עובדת עם גלים, מהנמוך לגבוה. דהייה בינונית או גבוהה חותכת את הגלים האלה ל -180 גלים אבל זה גם מבט לגיטימי. אם כבר יש לך דהייה, אתה יכול להמשיך או לגדל אותו. רוב החבר’ה גם מוסיפים צורה למעלה.

אורך חתך הבאזז לגלים תלוי בסוג השיער. ככל שיש לשיער מרקם יותר, כך הוא צריך להיות קצר יותר. מצד שני, שיער חלק צריך יותר אורך לגלים.

  • תספורת שמירה אחת או 1.5 (1/8 או 3/16 אינץ ‘) לשיער גס
  • 2 תספורת שמירה (1/4 אינץ ‘) למרקם בינוני
  • 3-4 תספורת שמירה (3/8-1/2 אינץ ‘) לשיער מתולתל
  • 4-5 תספורת שמירה (1/2-5/8 ″) לשיער חלק

אלו הן קווים מנחים טובים אך תוכלו להבין מה הכי מתאים לשיער שלכם.

תספורות דהויות עם גלי

1. התחדדות דהייה + גלי

תספורת דהייה מתחדדת עם גליםהמאסטר דוריאן

2. תספורת גלי דהייה נמוכה

תספורת גלי דהייה נמוכהויק בלנדס

3. תספורת גלי גל באמצע דהייה

תספורת גלי דהייה באמצעחוסה מונטג’אנו

4. תספורת גלי דהייה גבוהה

תספורת גלי דהייה גבוההחוזה קרספו

5. תספורת 180 Waves

תספורת 180 גלי עם זקןמהומה הספר

6. תספורת Waves עם חלק

תספורת גלי עם חלקחוסה מונטג’אנו

7. גלים לשיער מתולתל

גלים לשיער מתולתלדארת ‘פאדר – קרלוס צ’אנדיה

8. גלי לשיער חלק

360 גלים לשיער חלקמר יונג

כיצד להשיג 360 גלים

המפתח להפיכת תלתלים לגלים הוא סבלנות וצחצוח. הכל עניין של זאב – תהליך של צמיחת שיער, צחצוח, מיזוג והתמשכות או כיסוי גלים ליצירת גלים. כמה זמן אתה צריך לזאב תלוי בסוג השיער:

  • שיער גס: 6-8 שבועות
  • מרקם בינוני: 8-10 שבועות
  • שיער חלק: 12+ שבועות

במהלך תקופה זו חיוני לשטוף את השיער כמה שפחות. כל שבועיים עובד אצל כמה בחורים. או ללכת על שטיפה משותפת המנקה את הקרקפת תוך לחות שיער. וולפינג פירושו לא להסתפר, אבל אתה יכול להתעדכן בהרכבים, להתחדד ולהתפוגג.

כך נראים גלים חדשים. אתה יכול לראות את המרקם אבל תמשיך לזאב ליותר עומק, הגדרה וחיבור.

כיצד להשיג 360 גלים360 ג’יזי

שיער גס יכול ליצור גלים עם שיער קצר מאוד. אם אפילו גלים נעלמים, זה רק אומר שהשיער ארוך מדי. קח חתך והגלים שלך יחזרו. לשיער מתולתל וחלק, צפה לדפוס גל רופף יותר משיער בעל מרקם יותר.

כיצד לצחצח 360 Waves

360 מברשת גל

לפני שתתחיל לצחצח, אתה צריך מברשת גל. מברשות גל הן תמיד זיפי חזיר, 100% או מעורבות עם זיפי ניילון. מברשות זיפים חזירים נוקשות אך עדינות על הקרקפת ומפיצות שמנים לשיער במצב טבעי. זיפי ניילון קשיחים וקשים יותר לעבור שיער עבה יותר. מברשות יכולות להיות רכות, בינוניות או קשות.

מברשת זיפים של חזירים רכים היא הטובה ביותר לשיער קצר וישר יותר ואילו מברשת בינונית או מעורבת לשיער ארוך יותר. מברשות קשות יכולות לגרות את הקרקפת, במיוחד בכמה גלי צחצוח דורשים.

תכונה נוספת שיש לחפש במברשת גלים היא ראש מעוצב במקום שטוח. העקומה יוצרת מגע מרבי עם הקרקפת כדי להפיק את המרב מכל משיכת מכחול. חלק מהחבר’ה אוהבים מברשת עם ידית אבל רבים בוחרים במברשת בסגנון צבאי ללא ידית. ניתן להשתמש במברשת מסוג זה גם על זקן.

אם אתה לא יודע מה אתה אוהב, נסה זאת מברשת צבאית חזיר בינונית בפחות מ 10 $. או בדוק את המברשת הפופולרית ביותר המיועדת ל -360 גלים. מברשת הגל של Torino Pro Curve הוא בינוני-קשה עם זיפים של חזיר וניילון לשיער המתאים לזאף. זה עולה יותר אבל עוזר ליצור גלים מהר יותר עבור חבר’ה רבים. לשיער קצר יותר או לקרקפת רגישה, נסה את Torino Pro Wave Brush #560, מומלץ גם על ידי waver 360 ג’יזי. הוא מניח את הזאב אך אינו מגיע לקרקפת ועובד לחיתוכים טריים, צחצוח אנכי וסיום מברשות.

תבנית מברשת גל

הנה איך להשיג 360 גלים. צחצח, צחצח ולאחר מכן צחצח עוד. גלי התחלה יכולים לדרוש שעה של צחצוח ביום אך זה לא חייב להיות בבת אחת. חלקו אותו לארבעה מפגשים של 15 דקות.

התבנית קלה. התחל ליד הכתר והבריש ישר החוצה לכל כיוון, בערך כמו שעון. לאחר מכן התמקדו בכתר עם משיכות קצרות החוצה ממרכז הכתר. ברגע שנוצרו גלים, צחצוח באלכסון במקום ישר מהכתר יכול לשפר את הקשרים.

תמונה: 360 ג’יזי

מוצרי 360 Waves

גלים נובעים מצחצוח אך גלי שומן בתוספת דורג עוזרים לשפר את מרקם ולהניח אותם. השתמש גם במראה כדי לבדוק את תבנית ההברשה.

1. גריז גל

שומן גל מתנה את השיער ומסייע בהנחת גלים. יש הרבה אפשרויות ודעות לגבי מה להשתמש. יש פומדות, קרמים ושומנים שעובדים. בעוד ריפודים רבים נשבעים באפשרויות בית הספר הישנות כמו של מורי, הפומדות המבוססות על פטרולום אינן הבחירה הראשונה שלנו.

Petrolatum נועל לחות אך הוא גם שומר אותו בחוץ. בעיקרון, השיער מצופה בו כך שזוהר ורכות מגיעים מהמוצר, לא משיער. לעומת זאת, סוגים שונים של שמנים מזינים ומשפרים את בריאות השיער. מה שאתה משתמש תלוי בך אך להלן כמה מהבחירות שלנו למוצרי גלי 360:

  • Cold Label Wolfin Pomade מזור טבעי זה מיועד לזאפים עם אחיזה נוספת. במקום פטרולאטום, הוא מותנה ומחזיק בשילוב של שמנים, חמאת שיאה ושעוות דבורים בתוספת שמנים אתריים. כמו כן, בדוק את Cold Label 7 מיצים שמן שיער להוספת ברק ולחות.
  • שייק משפר קוקוס והיביסקוס זהו מוצר פופולרי מאוד לשיער שחור שעובד גם לגלים. השתמש בו לפני הצחצוח לשיער רך וממוזג יותר. זה עובד גם עבור וסלות שיער ישרות יותר.
  • גלי רכבת הרים שומן גל זה מבוסס על מים ומכיל שמני ארגן, זית, אבוקדו וויטמין E בתוספת אלוורה וחמאת שיאה לחות וברק. הוא אכן משתמש בפטרולאטום אך לא כמרכיב הראשון. העקביות דמוית הפושט קלה ליישום ויש לה הרבה אחיזה לסלסלים במרקם ישר עד בינוני. יתכן שהוא אינו חזק מספיק לשיער גס.

2. דוראג

דוראג עוזר לך ליצור גלים. לאחר מריחת המוצר והברשת יש לשים את הדורג ‘לישון או ליום. הלחץ דוחס שיער, משפר את המרקם ומניח גלים.

הבד הטוב ביותר לשיער הוא משי אך הוא יקר. סאטן, המכונה גם משי, הוא הטוב ביותר הבא. הפוליאסטר הארוג היטב לא יסתיר שיער. האיכות של סאטן משתנה באיכות, כך שהשופט הטוב ביותר הוא התחושה. זה צריך להיות חלק כמשי למגע. מראה למרכז יכול להופיע בגלים אז הימנע מכך אם אפשר.

3. מראה ביד

כדי לראות מה אתה עושה, קבל מראה ביד כדי לבדוק את משיכות המכחול שלך, התקדמות הגל ומצב הכתר שלך..

פוסט זה עשוי להכיל קישורי שותפים. אנא קרא את הגילוי שלנו למידע נוסף.